ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by RayMabus 7/10/2022, 14:44

Mi smo EU i mi odlučujemo što se može, a što ne uvoziti na naš teritorij i što može, a što ne ići u tranzit preko našeg teritorija, u ovom slučaju preko Hrvatske kao zemlje članice. Taj teritorij je inače jedinstveno tržište i uvoz ili tranzit robe koja je zabranjena sankcijama moguć je samo ako postoje izričite iznimke. Te iznimke su predviđene za Mađarsku, Slovačku i Češku, ali samo za naftu putem cjevovoda, a u slučaju krajnje nužde i nedostatka drugih alternativa, i tankerima do hrvatske obale pa naftovodom dalje.

Što je točno dogovoreno oko Srbije, je li odluka odgođena i kakva je bila uloga Hrvatske?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by RayMabus 7/10/2022, 14:58

I sad fino odjebi u skokovima u tu svoju četničku jazbinu i da te više nikad nisan čuja kako govoriš da Hrvatska nije imala pravo oslobađati svoj teritorij jer ću ti okinit glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by Šandor Winnetou 7/10/2022, 16:12

da ponovimo, srbija ima pravo uvoziti rusku naftu koliko god želi, ono što srbija ne može je tu istu naftu uvoziti preko članica EUnije. Dakle srbija se mora sama pozicionirati što želi no to mora jasno dati do znanja svima i nitko više neće dozvoliti da ih srpski pokvarenjaci vuku za nos.

Inače tamo u mordoru je pokrenuta sva moguća medijska mobilizacija kontra RH, tako na jednom mjestu suljo arlauče da mi svaki dan odlikujemo ljude koji su ubijali srbe. To je točno, no suljo zaboravlja reći da su ti isti srbi bili agresori i da je normalno ubijati agresora kad se zemlja brani i oslobađa. Uostalom srbi sami mogu vidjeti sve presude međunarodnog suda i vidjeti tko je koliko robije dobio pa da se vidi o kakvim se tu zapravo srbima radi.

_________________
Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by RayMabus 7/10/2022, 16:26

Boli me kurac šta on i njegovi dupeuvlakivači misle.

Još jedan put nek počme s pričom kako mi nemamo pravo da se branimo okinit ću mu glavu i napucat je ko nogometnu loptu u tri pizde materine.

Ima veze s ovom temom to na šta se ja referiram :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by RayMabus 7/10/2022, 17:07

Idući put kad kaže ono šta je izjavija prije četiri mjeseca , samo ću ga spljoštit.

On je ološ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by RayMabus 7/10/2022, 17:13

Ne smetaju mi njegove izjave kad sere da je Hrvatska ustaška država. Na pun kurac toga ne reagiram. Nekad zna bit i u pravu oko nečega.

Al kad vidim da zoveš na vojnu intervenciju i pripremaš teren za to onda ću te napast jer je moja metoda napad je najbolja obrana.

I SAD SE JEBI.


--------

Da podsjetim, izgleda da ste se zaboravili što je bilo 1995. Nisu Srbi ubijali Hrvate, već Hrvati Srbe. Nisu Srbi protjerali Hrvate iz Gline, nego obrnuto.


Nisu 1995. Srbi ubijali Hrvate, nego Hrvati Srbe

---

by RayMabus Mon 23 May - 16:16

Da rezoniramo :

1. Hrvatska je međunarodno priznata država a oni su tamo digli oružanu pobunu 1991 na poticaj Srbije i protjerali sve nesrbe.

2. Ti nisi hrvatski državljanin a 1994 si tamo došao držati govore kako Hrvatska ne postoji u međunarodno državnim granicama.

3. Iako im je nudila mirnu predaju oni su to odbili dakle po tebi države nemaju pravo osloboditi svoje teritorije koji drugi drže pod okupacijom.



SINE AKO SAM TE DO SAD TRPIO SAD VIŠE NEĆU


PA PA

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by RayMabus 15/11/2022, 23:42

VOJNA ANALIZA IGORA TABAKA

Ovakav val ruskih raketnih napada još nije viđen: Svi pričaju o Poljskoj, ali najgore su posljedice po Mađarsku

Ovog se puta šteta kaskadno proširila i na Ukrajini obližnju Moldovu, a posredno i Mađarsku

-

Ukrajina je večeras obavijestila mađarski MOL da je u napadu pogođena elektrana u blizini naftovoda Druzhba kod granice s Bjelorusijom, zbog čega se privremeno obustavlja opskrba naftom Mađarske, Češke i Slovačke.

Ovakav val ruskih raketnih napada još nije viđen: Svi pričaju o Poljskoj, ali najgore su posljedice po Mađarsku
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by Ringo10 16/11/2022, 03:24

RayMabus wrote:Mi smo EU i mi odlučujemo 
Vi ste kurac od ovce a sto se tice odlucivanja vi ne mozete odluciti Ni kome cete pusiti kurac
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by mentalitet 16/11/2022, 03:26

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Mi smo EU i mi odlučujemo 
Vi ste kurac od ovce a sto se tice odlucivanja vi ne mozete odluciti Ni kome cete pusiti kurac

E to ti je kada korisne budale ili ti skuvane zabe pomisle da su vazne,onda dobijesh takvo razmishljanje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by vili40 16/11/2022, 05:32

bog te jebo,probudim se,skuham si kavu pa malo zavirim tu kad ono mentalni zasnažio cijeli forum...
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by Šandor Winnetou 16/11/2022, 07:09

vili40 wrote:bog te jebo,probudim se,skuham si kavu pa malo zavirim tu kad ono mentalni zasnažio cijeli forum  glupostima
malo sam ti dopunio upis

_________________
Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by mentalitet 16/11/2022, 19:07

vili40 wrote:bog te jebo,probudim se,skuham si kavu pa malo zavirim tu kad ono mentalni zasnažio cijeli forum...


Treba da se cijeni moj napor denacificikaciji hrvata barem na ovom forumu.Ja radim nesebichno na tome jer vjerujem da to i normalni hrvati zele i misle kao i ja.Zato reci hvala da imam shto chitati uz kavu a ne odma jamrati.Vazno je chitati a onda sinapse prorade i ljudi se probude iz sna uz kavu i moje upise:::)))A sada odoK shtihati vrt,pa poslije kavica ili chasha dobrog italijanskog vina.Jebiga morash zasluziti,nema nishta dzabe,chak ni kod stare babe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by debotoijusto 16/11/2022, 20:44

PREDSJEDNIK Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi rekao je da je njegova zemlja počela trošiti rezerve plina jer dogovorene količine koje dnevno dobiva nisu dovoljne da se podmire trenutne potrebe.
Adem Vuchiqi je rekao da su jutros rezerve plina u Srbiji na 650 milijuna kubičnih metara, umjesto 760 milijuna kubičnih metara. Dodao je da je plin u proteklih devet dana poskupio četiri do pet puta, prenosi N1. Predsjednik Srbije je izjavio da je napravljen dogovor s Bugarskom te da će dodatne količine krenuti prema Srbiji. 
"Nas danas plin spašava i zahvaljujući termoelektranama-toplanama Pančevo i Novi Sad možemo prezimiti", rekao je Adem Vuchiqi na konferenciji za novinare s mađarskim i austrijskim predsjednikom.



od ekonomskog tigra s najjeftinjim plinom u regionu i sire do trosimo zalihe , poskupilo 4-5x  i nece biti struje dok kazes specijalna redarstvena akcija

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?" Empty Re: Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum