ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Thu 22 Sep - 20:40

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f609  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f446 
Rusofilima nije ni ovo dovoljno da shvate da u ovoj fazi Rusija gubi rat.
Počelo je kod Kijeva, pa preko Černihiva i dalje preko Harkiva...raspad ruske vojske. 
Ono oko Donnjeca je samo još mrcvarenje ruske vojske. 
Samo poslušajte ove "znalce"...Druga armija na svijetu, molim vas...je, ali u Ukrajini.



Koliko si glup to je za popizdit.Ja ne mogu da vjerujem svojim ochima kad te chitam.Ajde i drugi su te uvjeravali u isto i to godinam i svjestan sam da necesh ni ovo shvatiti shto pishem ali me te zao.Chak sam ustajao u odbranu tvoga prava da mislish i pishesh shto zelish.Ali jarane ti si fakat uvreda za ljudsku inteligenciju.Ako hocesh da postignesh neki kurac daj barem ako mozesh pishi malo inteligentnije i logichnije pa ti mozda i povjerujem.

Nego eto da bude po tvome.Recimo Rusija gubi rat, Ukrajina skoro do Moskve.I shto se onda deshava?Za par minuta nema vishe Engleske,Njemachke,Francuske,a da ne govorim o USA.Dakle tko ce pobijediti?Sad cesh reci .Ma Putin blefira ,a fino vam je chovjek rekao da ne blefira i sve shto je do sada rekao uradio je.On je u horoskopu Vaga a one kad polude znaju biti neurachunljive ,posebno zene u tom horoskopu.Dakle manijaci rodjenjem zato ih se bolje kloniti.


Kada sam vec tu da pojasnim.Nakon referenduma za par dana po medjunarodnom zakonu (a on je bolesni legalista,Putin) rusi je smatrati da se napada Rusija pa onda imaju prava da svim sredstvima brane svoju drzavu i narod.Nemoj mi nishta odgovarati jer znam da ce biti glupo ,ali savjetujem svima da prochitaju ono gore shto sam zalijepio, govor pred Vijecem S.Pa onda razmisli ako imash suchim.

mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Thu 22 Sep - 20:54

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Screenshot-5815
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Screenshot-5814


I ova baba lijevo u coshku bjezi.Pametan bakutaner.Bjeze uglavnom tatini i mamini sinovi i oni koji ne zele pucati.I ja sam se maknuo na vrijeme vjerujuci u bajke i nisam zelio da bilo tko zaplache zbog mene ali doce vrijeme kada ce se pokajati shto nisu ostali jer misle da na zapadu teche med i mlijeko.Trebao sam krknuti jedno 100 ustasha i onda otici sa punim dzepovima opljachkanog novca kao shto su krvati radili.Ali naj zalije mi je sto nisam kokno kojeg ustashu:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 22 Sep - 20:54

mentalitet wrote:


Kada sam vec tu da pojasnim.Nakon referenduma za par dana po medjunarodnom zakonu (a on je bolesni legalista,Putin) rusi je smatrati da se napada Rusija pa onda imaju prava da svim sredstvima brane svoju drzavu i narod.
Pa neka. Fino će popunit rovove i držat crtu i doazi zima i skidamo Soroševce po Europi koji podržavaju Komšića.


RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Thu 22 Sep - 20:55

mentalitet wrote: Lavrov: Zapadne zemlje postaju sudionici sukoba u Ukrajini  (dragi rvatici chujte i pochujte)




Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov rekao je da zapadne zemlje postaju strana u sukobu u Ukrajini. One zemlje koje Ukrajinu pumpaju oružjem žele nastavak sukoba i slabljenje Rusije. “Posebno je ciničan stav onih zemalja koje Ukrajinu pumpaju oružjem i vojnom opremom, obučavaju osoblje Oružanih snaga te zemlje. Cilj je očigledan, oni ga ne skrivaju i iznose u javnost: što više proširiti borbena djelovanja, bez obzira na žrtve i razaranja, kako bi se Rusija podijelila i oslabila. "Takav stav ukazuje na izravnu upletenost zapadnih zemalja u ukrajinski sukob, čini ih sudionicima", rekao je šef ruske diplomacije. Prema Lavrovu, kijevski režim svoju nekažnjivost duguje Njemačkoj, Francuskoj i SAD-u. "Umjesto da od rukovodstva u Kijevu traže provedbu sporazuma iz Minska, i Berlin i Pariz i Washington cinično su zažmirili na otvorene prijetnje Kijeva da će problem Donbasa riješiti silom, takozvani plan 'B'", rekao je Lavrov. na sjednici Vijeća sigurnosti UN-a.o Ukrajini. Referendumi – odgovor Zelenskog On je na sjednici Vijeća sigurnosti UN-a o Ukrajini također rekao da su referendumi u DNR, LNR, Zaporožju i Hersonskoj oblasti odgovor na poziv ukrajinskog čelnika Vladimira Zelenskog Rusima da napuste Ukrajinu. "Vrhunac je bio intervju gospodina Zelenskog 5. kolovoza prošle godine, kada je savjetovao svima koji se osjećaju Rusima da odu u Rusiju zbog svoje djece i unuka." "Čini mi se da su odluke stanovnika niza ukrajinskih regija o održavanju referenduma odgovor na njegovu želju", rekao je Lavrov. Kako je dodao, u situaciji s Ukrajinom od Rusije se pokušava napraviti agresora, zanemarujući činjenicu da ukrajinske snage već osam godina ubijaju ljude u Donbasu. “Bez obzira na sve, danas nam žele nametnuti potpuno drugačiji narativ o ruskoj agresiji, kao temeljnom uzroku svih nesreća, zanemarujući činjenicu da ukrajinska vojska i pripadnici neonacističkih postrojbi već godinama ubijaju i ubijaju građane Donbasa. osam godina, nekažnjeno, samo zato što su odbili priznati rezultate zločinačkog, krvavog, protuustavnog državnog udara u Kijevu, odlučili su se boriti za svoja prava zajamčena Ustavom Ukrajine", rekao je. Također je rekao da se u Ukrajini već dugi niz godina provodi "totalna" mobilizacija stanovništva, uključujući i žene, kako bi ih regrutirali u redove neonacističkih bataljuna i Oružanih snaga Ukrajine. Ukrajina neće biti odskočna daska za prijetnje ruskoj sigurnosti Moskva neće dopustiti da Zapad koristi Ukrajinu kao odskočnu dasku za prijetnje ruskoj sigurnosti, rekao je Lavrov. “Iznijeli smo ogroman broj činjenica koje pokazuju kako se Ukrajina spremala igrati ulogu ‘antirusije’, ulogu odskočne daske za stvaranje i realizaciju prijetnji ruskoj sigurnosti. Uvjeravam vas da to nećemo dopustiti”, rekao je ruski ministar. Objavite imena osoba čija su tijela izložena u Buchi Ruski ministar je tijekom zasjedanja pozvao zapadne zemlje i glavnog tajnika UN-a Antonija Guterresa da objave imena osoba čija su tijela izložena u Buchi. "Još jednom apeliram, u nazočnosti glavnog tajnika i ministara: inzistirajte na ukrajinskim vlastima da poduzmu elementarni korak i objave imena ljudi čija su tijela bila izložena u Buchi." Dugo to tražim, nitko me ne sluša, nitko ne želi reagirati. Poštovani glavni tajniče, molimo vas da koristite svoj autoritet. "Mislim da će svima biti od koristi da se stvari vezane uz taj događaj riješe", rekao je Lavrov. Početkom travnja glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov kategorički je odbacio navode da je ruska vojska umiješana u ubojstva civila u Buchi i rekao da Kremlj ne vjeruje video snimkama mrtvih jer ih je Ministarstvo obrane ocijenilo lažnima. Istovremeno, rusko Glavno tužiteljstvo i Istražni odbor počeli su provjeravati distribuciju tih snimaka, "svjesno lažnih izvješća". Moskva je bezuspješno pokušala održati sastanak Vijeća sigurnosti UN-a na kojem bi se raspravljalo o širenju ove lažne vijesti. Izgubljeno povjerenje u Međunarodni kazneni sud Međunarodni kazneni sud nije ni na koji način reagirao na tisuće pritužbi stanovnika Donbasa, rekao je Lavrov. “Naravno, obratili smo pozornost na povećanu aktivnost međunarodnog pravosuđa u vezi s Ukrajinom, reklamiraju se neki napori da se istraže zločini u Ukrajini koji se pripisuju ruskoj vojsci. Sve je bilo naređeno, mi to dobro vidimo”, rekao je ruski ministar. Međutim, kako dodaje, ni državni udar u Ukrajini, ni incident u Odesi 2. svibnja 2014., ni granatiranje mirnih gradova Donbasa i mnogi drugi događaji "nisu izazvali nikakvu jasnu reakciju međunarodnog kriminala Sud." “Više od 3000 izvješća o zločinima protiv naroda Donbasa poslano je Međunarodnom kaznenom sudu i nije uslijedila nikakva reakcija. Nemamo više nikakvog povjerenja u to tijelo. Uzalud smo čekali dugih osam godina da počne borba protiv nekažnjivosti u Ukrajini, a više ne računamo na pravdu ove i čitavog niza drugih međunarodnih institucija. Vrijeme čekanja je prošlo”, rekao je šef ruske diplomacije. Lavrov je naglasio da će svi oni koji su odgovorni za granatiranje civila u Ukrajini, bez obzira na državljanstvo, trebaju odgovarati. "On je kurvin sin, ali on je naš kurvin sin" Prema Lavrovu, Zapad svoju politiku prema Vladimiru Zelenskom gradi na principu "on je, naravno, kurvin sin, ali je naš kurvin sin". Ruski ministar podsjetio je da su Oružane snage Ukrajine od kraja srpnja daljinski minirale centar Donjecka i njegova predgrađa zabranjenim protupješačkim minama "Lepestok", iako se njihovom uporabom krši konvencija iz 1997. koju je ratificirala i Ukrajina. kao drugi protokol Ženevske konvencije o zabrani nesamodestruktivnih mina mehanizam. “Ovakvi ispadi postali su mogući i ostaju nekažnjeni jer SAD i njegovi saveznici, uz toleranciju međunarodnih institucija za ljudska prava, već osam godina sustavno zataškavaju zločine kijevskog režima, gradeći svoju politiku prema Zelenskom prema poznatom Američki princip: on je, naravno, kurvin sin, ali on je naš kurvin sin”, rekao je Lavrov. Fraza koju je citirao Lavrov pripisuje se američkom predsjedniku Franklinu D. Rooseveltu, koji ju je upotrijebio govoreći o Anastasiju Somozi Garci, nikaragvanskom vojniku i državniku kojemu je SAD dao političku potporu zbog njegovih antikomunističkih stavova.
jedno je sigurno ti ces prije mene najebat a ak zbrises iz jemerike u rusiju mobilizirat ce te putko i opet si najebo..najebo si gdje god se okrenes :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Thu 22 Sep - 21:03

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:


Kada sam vec tu da pojasnim.Nakon referenduma za par dana po medjunarodnom zakonu (a on je bolesni legalista,Putin) rusi je smatrati da se napada Rusija pa onda imaju prava da svim sredstvima brane svoju drzavu i narod.
Pa neka. Fino će popunit rovove i držat crtu i doazi zima i skidamo Soroševce po Europi koji podržavaju Komšića.




Ma evo vama nazad vashih,schwabo nece imati ni za sebe a kamo li za auslendere.Bit ce tutanj hrvata,srba,albanaca,muslimana nazad za Balkan.No nije njih zaliti ,imaju oni po svojim selima neka iu korov zarasla imanja pa ce sa onom lovom koju donesu pokrenuti malu privredu,tako da cete imati koristi.Ma evo i schwaba na more kojima ce jeftinije biti zivjeti u Hrvatskoj,Grchkoj,Shpaniji nego u onoj usranoj Njemachkoj u kojo ce ostati germanska sirotinja koja je oduvijek zivjela od danas do sutra pa im nece nishta drugo preostati nego da dizu revoluciju kao i ostali po zapadnoj Europi.Pa cete imati zimsku sezonu:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 22 Sep - 21:07

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:


Kada sam vec tu da pojasnim.Nakon referenduma za par dana po medjunarodnom zakonu (a on je bolesni legalista,Putin) rusi je smatrati da se napada Rusija pa onda imaju prava da svim sredstvima brane svoju drzavu i narod.
Pa neka. Fino će popunit rovove i držat crtu i doazi zima i skidamo Soroševce po Europi koji podržavaju Komšića.




Ma evo vama nazad vashih,schwabo
nece imati ni za sebe a kamo li za auslendere.Bit ce tutanj hrvata,srba,albanaca,muslimana nazad za Balkan.No nije njih zaliti ,imaju oni po svojim selima neka iu korov zarasla imanja pa ce sa onom lovom koju donesu pokrenuti malu privredu,tako da cete imati koristi.Ma evo i schwaba na more kojima ce jeftinije biti zivjeti u Hrvatskoj,Grchkoj,Shpaniji nego u onoj usranoj Njemachkoj u kojo ce ostati germanska sirotinja koja je oduvijek zivjela od danas do sutra pa im nece nishta drugo preostati nego da dizu revoluciju kao i ostali po zapadnoj Europi.Pa cete imati zimsku sezonu:::)))

Dragi, ja sam Švabi napisa čitulju kad je par dana prije napada podrža Komšića.

I ne samo njemu nego svima u EU izuzev Orbana.

Napad je počeo 24.02 a ovo je dan dva dana prije :

RTL Vijesti
/
23.2.2022


Klix.ba pak iz diplomatskih izvora saznaje da stanje na terenu i nije baš takvo. Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu jasno i glasno su bile samo Hrvatska i Mađarska.

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.


ZAKLAT ĆU IH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 22 Sep - 21:19

Sad čekamo izvješće s talijanskog bojišta.

Baš sam s tobom priča kad si me pita koji su mi planovi i zašto to radim šta radim tamo pa sam ti objasnija.

Ovu nedilju su im izbori.

Pratimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 22 Sep - 21:22

Ako misliš pobjediti ne smiješ izgubiti.

Ja ne gubim ratove.

Šta to znači ?

Znači da kad su oni meni na onom sastanku rekli da odjebem i da će oni opet i unatoč svemu podržat mujage i islamsku Bosnu opet i da im je to geopolitički plan oni su postali MRTVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 22 Sep - 21:28

Gledaš njihovu smrt.

Vama je pogled usmjeren na događanja na samom ratištu tamo a u osnovi rasplamsavanje sukoba deset dana prije nego šta će instalirat Komšića vodi nepovratno u treći svjetski rat.

Istovremeno daje Putinu da izdrži ovu zimu a oni će morat usut još para u tu Ukrajinu i recesija i inflacija i još štošta toga će ih poskidat s vlasti u EU.




JA NE GUBIM RATOVE.


IMAM PET ZVJEZDICA NA PRSIMA.

GENERALSKIH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Thu 22 Sep - 21:54

https://twitter.com/mhmck/status/1573011354365329408

The Armed Forces of Ukraine entered Yehorivka in the south of Donetsk region. Rashist invaders shelled them in that settlement today.



Source: General Staff of the Armed Forces of Ukraine operational information at 18:00 on 22 September 2022
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Thu 22 Sep - 21:56

https://twitter.com/mhmck/status/1572803004662775808

The Armed Forces of Ukraine advanced to control Koroviy Yar in the north of Donetsk region. Retreating rashist forces shelled them in that settlement.



Ukrainian manoeuvres make the position of the russian fascists in temporarily-occupied Lyman less defensible.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Thu 22 Sep - 22:01

Ajde malo o temi.Onaj glupi Ero tu lijepi sliju nekog aerodroma koji bi mogao biti i Zagreb kako hrvati napushtaju njihovu ruznu neki zauvijek a neki misle da je to privremeno.A nije se sjetio da zalijepi sliju sa ukrajinkama koje zbog mobilizacije bjeze iz Ukrajine dodushe autima i busevima.Zene se zaposlile u Cheshkoj pa rade nocne smjene.Navodno 14000 tisuca mladih zena radi tamo pa ako koji hrvat nije shto dugo jebo moze u Cheshku tamo jebati za 10 eura.Bolje im je da svakodnevno dobijaju kozne metkove nego jedan olovni.Ha ja,pametne pichke,ugodno sa korisnim::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Thu 22 Sep - 22:27



Dolaze. Čečeni. Gotovi smo!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29502
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Sep - 22:48

mentalitet wrote:
Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f609


Koliko si glup to je za popizdit

reč imbecil i ostade živ. Gle ti si stvarno ali baš stvarno ekstremno glup i nemoj majketi mile više nikada nikome na ovom forumu ni pokušati mjeriti iq jer to je nemoguća misija za tebe, vjerojatno si najgluplji lik koji je se ikada uopće pojavio na ovom forumu No

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Thu 22 Sep - 22:53

https://twitter.com/TpyxaNews/status/1573051433649577984

Congress asks Pentagon to expedite consideration of transfer of 'large' drones to Ukraine - Reuters


 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f44c  :ming1 :nb
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Sep - 23:08

red wolf wrote:https://twitter.com/TpyxaNews/status/1573051433649577984

Congress asks Pentagon to expedite consideration of transfer of 'large' drones to Ukraine - Reuters


 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f44c  :ming1 :nb
šteta da to nisu i ranije napravili, s tim dronovima gotovo je sigurno da bi vojska RF  bila razbucana  u mp3

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 22 Sep - 23:21

Šandor Winnetou wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/TpyxaNews/status/1573051433649577984

Congress asks Pentagon to expedite consideration of transfer of 'large' drones to Ukraine - Reuters


 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f44c  :ming1 :nb
šteta da to nisu i ranije napravili, s tim dronovima gotovo je sigurno da bi vojska RF  bila razbucana  u mp3

I ne baš. Načelno ovi su baš zapeli da im se daju tenkovi, borbena vozila itd...Ukraini igra jedino kvaliteta. Zapravo što više barbara pobiju to veće šanse u konačnici imaju. M270 i Himars sami po sebi su bolje od bilo čega što Rusija ima po pitanju preciznosti,brzine paljbe, efektivnosti i slično. Ništa slično barbari nemaju. Samo se radi o tome koliko se to dobro koristi i za što. Dizanje u zrak skladišta municije je bio vrhunski potez, mostovi isto. Sada im preostaje gađanje žive sile. Što više stoke pobiju to će ih manje i dolaziti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Sep - 23:38

MDMiridije wrote:
Šandor Winnetou wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/TpyxaNews/status/1573051433649577984

Congress asks Pentagon to expedite consideration of transfer of 'large' drones to Ukraine - Reuters


 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f44c  :ming1 :nb
šteta da to nisu i ranije napravili, s tim dronovima gotovo je sigurno da bi vojska RF  bila razbucana  u mp3

I ne baš. Načelno ovi su baš zapeli da im se daju tenkovi, borbena vozila itd...Ukraini igra jedino kvaliteta. Zapravo što više barbara pobiju to veće šanse u konačnici imaju. M270 i Himars sami po sebi su bolje od bilo čega što Rusija ima po pitanju preciznosti,brzine paljbe, efektivnosti i slično. Ništa slično barbari nemaju. Samo se radi o tome koliko se to dobro koristi i za što. Dizanje u zrak skladišta municije je bio vrhunski potez, mostovi isto. Sada im preostaje gađanje žive sile. Što više stoke pobiju to će ih manje i dolaziti.
ovi američki dronovi su fantazija, ako su ukri sa barjaktarima napravili čuda sa  američkim bi napravili  dar mar  u svakom pogledu.
U svakom slučaju ameri polako kuvaju rusku žabu i doziraju ukrima polako ono što im je potrebno( za sada )

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Thu 22 Sep - 23:46

crvenkasti wrote:

Dolaze. Čečeni. Gotovi smo!

S ovim se može upravljat izravno iz Petagona ito već ovoga trenutka. Gotovi ste! jocolor
Jebli vas Čečeni.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Screenshot-5816

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 22 Sep - 23:49

Sad opet klasika, crta fronte miruje više manje.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 800px-2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Thu 22 Sep - 23:52

Šandor Winnetou wrote:
MDMiridije wrote:
Šandor Winnetou wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/TpyxaNews/status/1573051433649577984

Congress asks Pentagon to expedite consideration of transfer of 'large' drones to Ukraine - Reuters


 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 1f44c  :ming1 :nb
šteta da to nisu i ranije napravili, s tim dronovima gotovo je sigurno da bi vojska RF  bila razbucana  u mp3

I ne baš. Načelno ovi su baš zapeli da im se daju tenkovi, borbena vozila itd...Ukraini igra jedino kvaliteta. Zapravo što više barbara pobiju to veće šanse u konačnici imaju. M270 i Himars sami po sebi su bolje od bilo čega što Rusija ima po pitanju preciznosti,brzine paljbe, efektivnosti i slično. Ništa slično barbari nemaju. Samo se radi o tome koliko se to dobro koristi i za što. Dizanje u zrak skladišta municije je bio vrhunski potez, mostovi isto. Sada im preostaje gađanje žive sile. Što više stoke pobiju to će ih manje i dolaziti.
ovi američki dronovi su fantazija, ako su ukri sa barjaktarima napravili čuda sa  američkim bi napravili  dar mar  u svakom pogledu.
U svakom slučaju ameri polako kuvaju rusku žabu i doziraju ukrima polako ono što im je potrebno( za sada )
...temperaturu.
Ovo čine od svega početka invazije. Putin, kao i njegovi poltroni s medijima skupa,
pričaju još samo o Donjecku. Došli su ustvari do točke: daj šta daš.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 35 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum