ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by veber Sun 7 Aug - 15:28

debotoijusto wrote:
veber wrote:
debotoijusto wrote:rekao bi da HR treba brze brodove plitka gaza za nadzor granica tj. neku verziju obalne straze a ne "grdosiju" van ratne doktrine i pomocnih resursa za pun potencijal broda
ti si vjerovatno omirisao more, T4 i slične spike.

ovi čobani kamenjarski debilane o brodu za mediteran i atlantik.

od kada imaju rvacku sve mi se čini bolja jugoslavija.
jesam  :D
nije mi bilo primarno no bilo tu i dostupno

ne samo da bi oni zidjali brodinu nego bi i podmornice radili  ;) a pola srbije , realno to potrebno samo za kurcenje sa srbima , ne zna plivat
vidio sam elan 450 i t4. došao u iskušenje kupit.
još kada sam vidio ruzinav tank i ispucalu cijev s pumpom.

još se galebi zasrali ko grlice.
ko to može platiti.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by debotoijusto Sun 7 Aug - 15:46

pasara i t4 nas othranila stari je jos cuva , garaza u koju ne mozes parkirat jer skladiste stvari koje ce "jednom" trebati tako kad dodjem obic 3 mirovinski stup sve ima no nemoguce pronaci pa pravac trgovina za sitne popravke
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by crvenkasti Sun 7 Aug - 16:10

možda nije uopće za vjerovat
ne znaš s koje strane puše vjetar
a oni bi išli i na more i na zimovanje
i onda još kažu da je mjerodavno
opća konsternacija kad svi to vide
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by veber Sun 7 Aug - 18:42

debotoijusto wrote:pasara i t4 nas othranila stari je jos cuva , garaza u koju ne mozes parkirat jer skladiste stvari koje ce "jednom" trebati tako kad dodjem obic 3 mirovinski stup sve ima no nemoguce pronaci pa pravac trgovina za sitne popravke
za razliku od ovih kamenjaraca mi znamo kaj je more.
pitaj staru jel joj treba propela za t4?
crvena. dam za dva piva i vožnju pasarom.
moj benzin.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by debotoijusto Sun 7 Aug - 19:37

veber wrote:
debotoijusto wrote:pasara i t4 nas othranila stari je jos cuva , garaza u koju ne mozes parkirat jer skladiste stvari koje ce "jednom" trebati tako kad dodjem obic 3 mirovinski stup sve ima no nemoguce pronaci pa pravac trgovina za sitne popravke
za razliku od ovih kamenjaraca mi znamo kaj je more.
pitaj staru jel joj treba propela za t4?
crvena. dam za dva piva i vožnju pasarom.
moj benzin.

starog... stara bi bacila njega i svo smece da smije... vidio na jakusevcu onu staru dvokraku kakva na motoricu moje mladosti i neke nove bas za t4 ne znam tko proizvodi... uglavnom za t4 ima svega veci je problem sto stalno nesto treba sarafa pa korisnik mora imat osnove mehanike za 2 srednje u malom prstu ako hoce isplovit u doba voznje preko aplikacije
ne trebam ima 10-ak g. da ne posjeduje brod , odrzavanje vez a najvise godine ... ni pentu nisam vidio godinama mi kao obitelj znamo da negdje "tamo" gdje nemam volje ulazit , nije moj hoby biti hrcak koji sve skuplja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by veber Sun 7 Aug - 21:40

debotoijusto wrote:
veber wrote:
debotoijusto wrote:pasara i t4 nas othranila stari je jos cuva , garaza u koju ne mozes parkirat jer skladiste stvari koje ce "jednom" trebati tako kad dodjem obic 3 mirovinski stup sve ima no nemoguce pronaci pa pravac trgovina za sitne popravke
za razliku od ovih kamenjaraca mi znamo kaj je more.
pitaj staru jel joj treba propela za t4?
crvena. dam za dva piva i vožnju pasarom.
moj benzin.

starog... stara bi bacila njega i svo smece da smije...  vidio na jakusevcu onu staru dvokraku kakva na motoricu moje mladosti i neke nove bas za t4 ne znam tko proizvodi... uglavnom za t4 ima svega veci je problem sto stalno nesto treba sarafa pa korisnik mora imat osnove mehanike za 2 srednje u malom prstu ako hoce isplovit u doba voznje preko aplikacije
ne trebam ima 10-ak g. da ne posjeduje brod , odrzavanje vez a najvise godine ... ni pentu nisam vidio godinama mi kao obitelj znamo da negdje "tamo" gdje nemam volje ulazit , nije moj hoby biti hrcak koji sve skuplja
kao i tvoj stari. imam negdje dvije za mercury. protusmjerne. ako ocu treba neka se javi. 
ja sam ih projektirao. desna ima blaži uspon.
ako otac ima merkurija javi se. vanjska ima veći uspon. mislim da je promjer oko 400. nisam ziher.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Hrvatska nabavlja bojni brod od 500 milijuna eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum