ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 18:33


Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 18:52

Alčevsk i potreći put...opet warehouse od k'vragu.
Čudno mi je da ruski zapovjednici nisu shvatili
da su u dometu ukrajinske artiljerije. Stalno staju na iste grablje. 

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 20:00

Sveti HIMARS se alocirao. Lako moguće, evo Rusi to dokazuju i ovim fotografijama. jocolor

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 20:05

Svi znamo da su Rusi dobričine... Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 1f605 

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Sat 30 Jul - 20:10

mentalitet wrote:
T. wrote:I sjeverni makedonci od nekada ponosnog naroda do šu*aka...

Njih mogu ih shvatiti.Jedino iim od Srbije ne prijeti opasnostPoznavao sam njihovog predstavnika za NATO ovdje, prichao mi je razloge jer da to ne rade ovi ovdje bi dali shiptarima da ih progutaju pa mi je shvatljivije,onda je bolje biti takav jer ti ne preostaje nishta drugo .Rusi im poklonili te tenkove a oni daju Ukraini.Jebi ga americhka demokracija.



Ali evo ima savjesnih ljudi pa ce onoga zidova izgleda ce vjeshati na banderu ,banderasi ili ukri.Nije mi jasno zashto ga rusi nisu ubili a mogli su.Ochito im ovaj lik treba da se ponasha kako se ponasha.Korisna budala.Evo francuski vojnik koji se borio na ukrainskoj strani, svjedok kako je nastala Bucha i kako su radilii ostale pizdarije.Na vrijeme otishao a vjerojatno ce napisati i knjigu o tome jer je spisatelj.



'I Was Shocked.'
https://www.republicworld.com/world-news/russia-ukraine-crisis/russia-ukraine-war-ex-french-soldier-accuses-kyiv-of-war-crimes-i-was-shocked-dot-articleshow.html


Russia-Ukraine War: Ex-French Soldier Accuses Kyiv Of War Crimes; 'I Was Shocked...'
A volunteer and a former French soldier, Adrien Boke, said Ukraine's forces are conducting "crimes" that are completely different from the "television version".

Amid the ongoing Russia-Ukraine war, a volunteer as well as former French military soldier, Adrien Boke, who was on a humanitarian mission in Ukraine, expressed his thoughts on how the Armed Forces of Ukraine are conducting "crimes" that are completely different from the "television version", ANI reported. According to him, Ukrainian forces shot at captured Russian soldiers in their knees, and officers in the head.

Boke further claimed that American camera operators have filmed staged dramatisations like at Bucha, where the remains of the deceased were transferred from other locations and purposefully put so that the filming would be as frightening as possible, as per Mail BD, a US-based media portal.

Apart from this, Boke asserted that all of the damaged civilian buildings, which Kyiv claims were bombed, are the consequence of the Armed Forces of Ukraine shooting inaccurately at military targets. The ex-French military soldier also said that the Ukrainian Armed Forces have stored munitions in residential structures where people live at night, a practise known as human shielding, ANI reported.


Ne primjecujem da onaj bolesnik priimjecuje ovaj upiis,mozda je vidio ali se pravi blesav i tjera svoju propagandu.Mozda je sendviichar shto bi reklii ovdashnji srbi.Gladan pa mora,jebo te teshko se najest od rashtike:::)))Taj svrshava na otpad ko cige kad vide bakarnu zicu na dalekovodima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 20:37

Srpske Udarne vesti do besvesti.
Jedino ništa ne javljau kakvu je danas AV imao kaku. Sram bilo medije.  jocolor

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Sat 30 Jul - 20:42

mentalitet wrote:
mentalitet wrote:
T. wrote:I sjeverni makedonci od nekada ponosnog naroda do šu*aka...

Njih mogu ih shvatiti.Jedino iim od Srbije ne prijeti opasnostPoznavao sam njihovog predstavnika za NATO ovdje, prichao mi je razloge jer da to ne rade ovi ovdje bi dali shiptarima da ih progutaju pa mi je shvatljivije,onda je bolje biti takav jer ti ne preostaje nishta drugo .Rusi im poklonili te tenkove a oni daju Ukraini.Jebi ga americhka demokracija.



Ali evo ima savjesnih ljudi pa ce onoga zidova izgleda ce vjeshati na banderu ,banderasi ili ukri.Nije mi jasno zashto ga rusi nisu ubili a mogli su.Ochito im ovaj lik treba da se ponasha kako se ponasha.Korisna budala.Evo francuski vojnik koji se borio na ukrainskoj strani, svjedok kako je nastala Bucha i kako su radilii ostale pizdarije.Na vrijeme otishao a vjerojatno ce napisati i knjigu o tome jer je spisatelj.



'I Was Shocked.'
https://www.republicworld.com/world-news/russia-ukraine-crisis/russia-ukraine-war-ex-french-soldier-accuses-kyiv-of-war-crimes-i-was-shocked-dot-articleshow.html


Russia-Ukraine War: Ex-French Soldier Accuses Kyiv Of War Crimes; 'I Was Shocked...'
A volunteer and a former French soldier, Adrien Boke, said Ukraine's forces are conducting "crimes" that are completely different from the "television version".

Amid the ongoing Russia-Ukraine war, a volunteer as well as former French military soldier, Adrien Boke, who was on a humanitarian mission in Ukraine, expressed his thoughts on how the Armed Forces of Ukraine are conducting "crimes" that are completely different from the "television version", ANI reported. According to him, Ukrainian forces shot at captured Russian soldiers in their knees, and officers in the head.

Boke further claimed that American camera operators have filmed staged dramatisations like at Bucha, where the remains of the deceased were transferred from other locations and purposefully put so that the filming would be as frightening as possible, as per Mail BD, a US-based media portal.

Apart from this, Boke asserted that all of the damaged civilian buildings, which Kyiv claims were bombed, are the consequence of the Armed Forces of Ukraine shooting inaccurately at military targets. The ex-French military soldier also said that the Ukrainian Armed Forces have stored munitions in residential structures where people live at night, a practise known as human shielding, ANI reported.


Ne primjecujem da onaj bolesnik priimjecuje ovaj upiis,mozda je vidio ali se pravi blesav i tjera svoju propagandu.Mozda je sendviichar shto bi reklii ovdashnji srbi.Gladan pa mora,jebo te teshko se najest od rashtike:::)))Taj svrshava na otpad ko cige kad vide bakarnu zicu na dalekovodima.

Jebemu mater,ako necesh vjerovati zapadnim mediijima a posebno anglosaksonskim ,kome cesh?Jadan onaj francuz ,ganjaju ga i pucaju iiz kalashnjikova po poshtanskom sanduchicu,pa toga ni na Balkanu nije bilo dok je trajao rat.Zapadna demokraciija i kultura na gotovs.Zlovenac pizda ti materina, ne chitaj to ako imash bajpas , ne bii bilo dobro da te nosim na savjesti:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 21:17

mentalitet wrote:
T. wrote:I sjeverni makedonci od nekada ponosnog naroda do šu*aka...

Njih mogu ih shvatiti.Jedino iim od Srbije ne prijeti opasnostPoznavao sam njihovog predstavnika za NATO ovdje, prichao mi je razloge jer da to ne rade ovi ovdje bi dali shiptarima da ih progutaju pa mi je shvatljivije,onda je bolje biti takav jer ti ne preostaje nishta drugo .Rusi im poklonili te tenkove a oni daju Ukraini.Jebi ga americhka demokracija.
"...Na sve to su se dobro nadovezale i današnje vijesti kako je iz Sjeverne Makedonije u Ukrajinu krenula i isporuka tenkova T-72A, kojih je tridesetak komada Makedonija prije dvadesetak godina kupila baš od Ukrajine, da bi ih sada krenula vraćati kao savezničku pomoć."

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/dogadanja-na-bojistu-opet-se-ubrzavaju-postalo-je-jasno-sto-pripremaju-ukrajinci-a-sto-je-rusima-najveci-problem-15229364?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_undefined&cx_artPos=1&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji#cxrecs_s

Niste vas dvojica samo lažovi, vi ste jebeni i beskorisni ruski botovi.
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. Sat 30 Jul - 22:48

Južna amerika odje*ala ušmrkanog ...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 23:16

Čuli "Tiger"...Ovakvi su nekad bili policajci u'Bosni.  :D

 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. Sat 30 Jul - 23:20

Haha, poljska kaže naručila 500 himarsa...
Ovi je za naše 'partnere' i 'saveznike' preko 'okeana' samo još jedan sajam oružja...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 23:20

Opet prokleti partizani... :D

Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 23:25

T. wrote:Haha, poljska kaže naručila 500 himarsa...
Ovi je za naše 'partnere' i 'saveznike' preko 'okeana' samo još jedan sajam oružja...
Da sam ja netko i na vašem mjestu, naručio bi ih 200-3000 komada "za nedaj Bože"
što bi reka Bakir Izetbegović, ili AV, na primjer.
Nedostaje vam i desetak M142 HIMARS-a i M270 MLRS....i i desetak sistema NASAMS, također.
Uz Rafale bi bili mirni jedno ne baš dugo vrijeme. Potroši se to. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 23:36

Puskajut njihovi, ali puskajut i naši. :)

Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 30 Jul - 23:47

Ovo bi mogla biti prthodnica "dobre volje povlačenja". :D

 
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 31 Jul - 0:27

Ne razumijem baš što je htio reći s ovim?  Zvuči mi pomalo...hm..Ima li netko ideju?
Ponomarenko nije bilo tko, ja mislim da je blizu Zelenskom, barem što se tiča informiranosti.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 31 Jul - 0:32

A onda i ovo: scratch
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 3
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 31 Jul - 0:36

Možda bi samo rekao da je ruska vojska i do sada učinila mnogo zla
i da je postalo nepodnošljivo zdravom razumu, a kamo li Ukrajincima.
Laku noć.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 31 Jul - 1:24

Eroo wrote:Opet prokleti partizani... :D


Nije mi dalo mira, morao sam se vratit na ovaj snimak.
Što vidimo i čujemo?
Snimatelj u praznoj ulici...izgleda u pravo vrjeme  i na pravom mjestu.
Slučajno? Nema slučajeva.
Da ponovim nešto što sam x puta ponovio:
- Iza svake slučajnosti stoji plan i obrnuto.
Kad dolazi do eksplozije  (u autu ili ispod auta), okreće kameru prema tlu
i snima komadić od "mine"...
Pošto se desila neka strka oko auta snimatelj uzvikuje, ili netko pored njega : -STOP!.
Kome i zašto?
Čudno, zar ne? Meni ne previše.
Za sutra imam neke ideju, koja je posve realna.
Za noćas toliko.
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 31 Jul - 1:47

Sve treba povezati u jednu cjelinu. Priznam, nije to tako jednostavno. 

Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 31 Jul - 1:52

Zelensky u svom obraćanju narodu-ukratko:
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Screenshot-4034
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum