ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 13:59

je gdje će se kotit europljani, u podstanarstvu u betonskom stanu od 48kvadrata

a btw latinska amerika se ne razvija baš.. osim čilea koji je neoliberalni kapitalizam.. brazil kao najveća ekonomija im je prdnila u čabar, argentici su konačno nakon 15 godina odbacili socijalizam, i ta zemlja je zbog socijalizma pred rasulom, isto je i sa venezuelom..

meksiko mi nije neki primjer, jebote tamo studentima glave obise na nadvožnjak, srednji i gonji sloj živi ograđen žicom..

osim neoliberalnog čilea, malo toga valjda tamo

Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:01

europi nije problem starenje populacije, da europa zatvori granice, starenje ima i svoje prednosti..

sustav bi se sam od sebe vratio u ravnotežu, smanji se populacija, odmah ostane više nekretnina mladima, padne im cijena, pa onda opet mladi mogu imati više djece i populacija se obnavlja i održava u nekoj ravnoteži.

problem je što se uvoze arapi.. i kinezi isto počinju stariti, i japanci su još stariji, i korejci isto, vjetnamci isto, pa nemaju svoga papu da im govori kako se moraju trpati silovateljima i trpiti različitost jer je to put za raj, i nemaju hrpu društvenih fakulteta kao RH i zapad, koje im odgajaju marksiste, i boljševike -
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:04

Kako da ne... Rađaj ili crkni! Dobro je rekao. Sve ostalo su isprike. Moj daljnji rođak ima 11 djece i još k tome uspješni i borbeni. Neki rade a drugi gledaju kako što manje jednog, a što više drugog.

Tko jebe Nijemce kad hoće Urlaub svake godine po svijetu, a troše lovu koja treba ići u djecu. lol!

Jučer pročitam članak kako Švicarska ima previše novaca i ne zna što s njim... Zemljo, otvori se! A djece nema! :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:07

Fénix wrote:Kako da ne... Rađaj ili crkni! Dobro je rekao. Sve ostalo su isprike. Moj daljnji rođak ima 11 djece i još k tome uspješni i borbeni. Neki rade a drugi gledaju kako što manje jednog, a što više drugog.

Tko jebe Nijemce kad hoće Urlaub svake godine po svijetu, a troše lovu koja treba ići u djecu. lol!

Jučer pročitam članak kako Švicarska ima previše novaca i ne zna što s njim... Zemljo, otvori se! A djece nema! :lell

zato svi trče u švicarsku i njemačku, a nitko ne trči na kosovo, ili venezuelu gdje ima puno djece.

jedini problem njemačke je politika otvorenih granica. švicarci su svoje poprilično zatvorili tako da se mi možemo rugati i smijati švicarci kako su jadni i bijedni, a u stvarnosti oni imaju visok standard, imaju dvoje djece, netreba im više, a imaju i brutalnu vojsku, obranu, i od svega što nam preostaje, jest ruganje švicarcima kako su jadni i bjedni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:10

Neoliberalni portugalac wrote:
Fénix wrote:Kako da ne... Rađaj ili crkni! Dobro je rekao. Sve ostalo su isprike. Moj daljnji rođak ima 11 djece i još k tome uspješni i borbeni. Neki rade a drugi gledaju kako što manje jednog, a što više drugog.

Tko jebe Nijemce kad hoće Urlaub svake godine po svijetu, a troše lovu koja treba ići u djecu. lol!

Jučer pročitam članak kako Švicarska ima previše novaca i ne zna što s njim... Zemljo, otvori se! A djece nema! :lell

zato svi trče u švicarsku i njemačku, a nitko ne trči na kosovo, ili venezuelu gdje ima puno djece.

jedini problem njemačke je politika otvorenih granica. švicarci su svoje poprilično zatvorili tako da se mi možemo rugati i smijati švicarci kako su jadni i bijedni, a u stvarnosti oni imaju visok standard, imaju dvoje djece, netreba im više, a imaju i brutalnu vojsku, obranu, i od svega što nam preostaje, jest ruganje švicarcima kako su jadni i bjedni.
Iznimno glup način razmišljanja i funkcioniranja. No kmečanje je posljedica toga. Zato se ima pravo kmečati i uvijek tražiti krivce u drugima osim u sebi.

U pitanju je izričito poremećen sustav vrijednosti i ništa više. Teško je sam sebe pljunuti pa to priznati, to je još od davnina poznata činjenica.


Rađaj ili crkni. Sve ostalo su jeftine isprike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:12

zbog "puno djece" upravo imaš situaciju u siriji, egiptu, tunisu, libiji, yemenu, itd, da ekipa jedni drugima režu glave. uzrok svih ovih rezanja glava , jest "puno djece" filozofija. u pojasu gaze(veličine otoka brača čak i manji) koji je povećao populaciju sa 350 000 1970, na 2 000 000 -2020, će ostati bez pitke vode. i onda će se međusobno ubijati. Izraelci stoje sa strane i izraelska obitelj pošalje svoje dvoje djece na inžinjerski studij, ovi izgrade automatske strojnice i stave ih na granice.. pa ti niti čopor djece ne pomaže, nego će tvoj čopor djece, sutra rezati glavu od čopora djece susjeda.. kao što rade u siriji, yemenu, iraku , libiji, egiptu, afganistanu itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:14

Fénix wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Fénix wrote:Kako da ne... Rađaj ili crkni! Dobro je rekao. Sve ostalo su isprike. Moj daljnji rođak ima 11 djece i još k tome uspješni i borbeni. Neki rade a drugi gledaju kako što manje jednog, a što više drugog.

Tko jebe Nijemce kad hoće Urlaub svake godine po svijetu, a troše lovu koja treba ići u djecu. lol!

Jučer pročitam članak kako Švicarska ima previše novaca i ne zna što s njim... Zemljo, otvori se! A djece nema! :lell

zato svi trče u švicarsku i njemačku, a nitko ne trči na kosovo, ili venezuelu gdje ima puno djece.

jedini problem njemačke je politika otvorenih granica. švicarci su svoje poprilično zatvorili tako da se mi možemo rugati i smijati švicarci kako su jadni i bijedni, a u stvarnosti oni imaju visok standard, imaju dvoje djece, netreba im više, a imaju i brutalnu vojsku, obranu, i od svega što nam preostaje, jest ruganje švicarcima kako su jadni i bjedni.
Iznimno glup način razmišljanja i funkcioniranja. No kmečanje je posljedica toga. Zato se ima pravo kmečati i uvijek tražiti krivce u drugima osim u sebi.

U pitanju je izričito poremećen sustav vrijednosti i ništa više. Teško je sam sebe pljunuti pa to priznati, to je još od davnina poznata činjenica.


Rađaj ili crkni. Sve ostalo su jeftine isprike.

nisam primjetio da švicarci crkavaju. primali su dio imigranata, ali su uglavnom sada zapečatili granice. imaju vojsku, 100 modernih lovaca, banke, stanovništvo pod oružjem, tako da im nitko ništa nemožemo, ali nema veze možemo im se rugati ..


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by n_razbojnik Thu 14 Jan - 14:17

Fénix wrote:
marcellus wrote:
Fénix wrote:
marcellus wrote:
Starhemberg wrote:Šta, pobije umirovljenike? Puk'o je tj tvoj k'o kokica. Nego, šta je s njim, jel ima koji novi biser?

đe ga nađete sve je na portugalskom o pedru
Por que você não fala português? Não é tão complicado.

meni je kompicirano, jebiga...
Treba malo vremena, ali osnove se jako brzo pohvataju.


Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 5204a46bee498105274475a735d73d41



"Za boljitak Hrvatske prvo treba promijeniti puno zakona a onda vam treba populacijska eksplozija. Svaka obitelj mora imati četvero ili petero djece. Ako pričao o najvećem problemu Hrvatske i Europe općenito to je mortalitet. Cijeli kontinent ima tendenciju pada, Europa nestaje, sve će vas zamijeniti ljudi iz Afrike i arapskih zemalja. Europa od prije 50 godina je puno drugačija nego danas. Bio sam u Parizu prošle godine i taj grad nema puno veze s onim od prije 20 godina. Tamo više nema Francuza. Hrvatska također gubi populaciju iz godine u godinu.

Prijeti vam izumiranje, a vrlo brzo ćete postati meka za mnoge emigrante iz svijeta. I kako onda investirati u zemlju kojoj će prosjek godina ubrzo biti 50. Nitko u Hrvatskoj ne želi raditi ništa, svi žele živjeti od mirovine. Stari ste, a uz to i bahati jer na sve ostale gledate s visoka. To je problem Hrvatske i Europe općenito. Imao sam planove investirati u Hrvatsku, ali razlog zašto ne želim je upravo taj, radije ću investirati negdje u Latinsku Ameriku gdje je prosjek godina 25 ili 27 godina. Ovdje svi ljudi žele biti oženjeni, svi žele imati djecu. To je osnova koja tjera čovjeka da radi jer mu je u toj situaciji potrebna kuća, cesta, škola za djecu... Razvoj! Da sam ja premijer Hrvatske moj bi plan bio na ovakav ili onakav način prisiliti građane da stvaraju djecu. To bih plaćao nekim bonusima. To je pitanje nacionalne sigurnosti jer ako tako nastavite za 20 godina će vam biti još teže. Imat ćete još više umirovljenika a još manje ljudi sposobnih za rad."

Indios izdominirao liberalnu Europu, haha. Nećete djecu, crknite! lol!
objasnio
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:19

Rugaju se oni nama, rugamo se i mi njima. Svatko se svakome ruga zadnjih 30-ak godina iako je jasno kako to uopće nije obrazac kulture već primitivizma, ali liberalizam u srži teži tome i promiče na sva usta takvo ponašanje kao "poželjno i napredno".

Na kraju je sreća puno više od materijalizma, dokazano! Zato se možemo njima rugati. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:22

n_razbojnik wrote:
Fénix wrote:
marcellus wrote:
Fénix wrote:
marcellus wrote:
Starhemberg wrote:Šta, pobije umirovljenike? Puk'o je tj tvoj k'o kokica. Nego, šta je s njim, jel ima koji novi biser?

đe ga nađete sve je na portugalskom o pedru
Por que você não fala português? Não é tão complicado.

meni je kompicirano, jebiga...
Treba malo vremena, ali osnove se jako brzo pohvataju.


Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 5204a46bee498105274475a735d73d41



"Za boljitak Hrvatske prvo treba promijeniti puno zakona a onda vam treba populacijska eksplozija. Svaka obitelj mora imati četvero ili petero djece. Ako pričao o najvećem problemu Hrvatske i Europe općenito to je mortalitet. Cijeli kontinent ima tendenciju pada, Europa nestaje, sve će vas zamijeniti ljudi iz Afrike i arapskih zemalja. Europa od prije 50 godina je puno drugačija nego danas. Bio sam u Parizu prošle godine i taj grad nema puno veze s onim od prije 20 godina. Tamo više nema Francuza. Hrvatska također gubi populaciju iz godine u godinu.

Prijeti vam izumiranje, a vrlo brzo ćete postati meka za mnoge emigrante iz svijeta. I kako onda investirati u zemlju kojoj će prosjek godina ubrzo biti 50. Nitko u Hrvatskoj ne želi raditi ništa, svi žele živjeti od mirovine. Stari ste, a uz to i bahati jer na sve ostale gledate s visoka. To je problem Hrvatske i Europe općenito. Imao sam planove investirati u Hrvatsku, ali razlog zašto ne želim je upravo taj, radije ću investirati negdje u Latinsku Ameriku gdje je prosjek godina 25 ili 27 godina. Ovdje svi ljudi žele biti oženjeni, svi žele imati djecu. To je osnova koja tjera čovjeka da radi jer mu je u toj situaciji potrebna kuća, cesta, škola za djecu... Razvoj! Da sam ja premijer Hrvatske moj bi plan bio na ovakav ili onakav način prisiliti građane da stvaraju djecu. To bih plaćao nekim bonusima. To je pitanje nacionalne sigurnosti jer ako tako nastavite za 20 godina će vam biti još teže. Imat ćete još više umirovljenika a još manje ljudi sposobnih za rad."

Indios izdominirao liberalnu Europu, haha. Nećete djecu, crknite! lol!
objasnio
Eeeeee da... Ali on je zaostao, zadrt, mučko đubre! Treba biti homos, imati 10 kerova i mačaka, 50 automobila milijunskih vrijednosti, Urlaub svake godine s 4-5 zvjezdica, jahte, vile i apartmanti, to ti je brate jedino mjerilo i smisao života! :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:23

ma uredu je , nisam primjetio da su hrvati puno sretniji od švicaraca, niti kosovari isto tako.. da se mene pita radije švicarac nego tamo iz yemena gdje imaju čopor djece, pa ti 3 djece umre od gladi i bolesti, 2 će ti umrjeti od žeđi, a ono što preživi pošalješ u đihad na susjedno pleme da kolje njihovu djecu i okupira njihove izvore pitke vode.. isto tako u siriji, pojasu gaze itd itd..

daj ti radije meni švicarsku, a onda neka se ovaj iz yemena ruga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by n_razbojnik Thu 14 Jan - 14:28

Neoliberalni portugalac wrote:ma uredu je , nisam primjetio da su hrvati puno sretniji od švicaraca, niti kosovari isto tako.. da se mene pita radije švicarac nego tamo iz yemena gdje imaju čopor djece, pa ti 3 djece umre od gladi i bolesti, 2 će ti umrjeti od žeđi, a ono što preživi pošalješ u đihad na susjedno pleme da kolje njihovu djecu i okupira njihove izvore pitke vode.. isto tako u siriji, pojasu gaze itd itd..

daj ti radije meni švicarsku, a onda neka se ovaj iz yemena ruga
jbt ti odma' Yemen, Somalija, Egipat...ono kultura di se žensko dijete daje lavovima pa idući dan novi pokušaj...pitke vode ne fali u Apsurdistanu, ne ali zapravo nikakvih prirodnih resursa odavdje do Sibira pa opet nacije izumiru...je li do kondoma?
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:29

Neoliberalni portugalac wrote:daj ti radije meni švicarsku 
barem švica nije daleko. tamo npr. u poderanim ili otvorenim vrećama pripremljenim za odvoz smeće traže račune ne bi li tako ušli u trag neodgovornim građanima koji smeće nisu propisno zapakirali u za to namijenjene vreće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Stanojko Thu 14 Jan - 14:32

dudette wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:daj ti radije meni švicarsku 
barem švica nije daleko. tamo npr. u poderanim ili otvorenim vrećama pripremljenim za odvoz smeće traže račune ne bi li tako ušli u trag neodgovornim građanima koji smeće nisu propisno zapakirali u za to namijenjene vreće.
To sam cuo... Tamo ti je odlaganje smeca ozbiljan posao. Ne daj boze da ga bacis u drugi kanton... :)

_________________
Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:38

Winter is coming wrote:kakave novinarske dezinformacije protiv ovih jadnih ljudi koji su pobjegli od rata koji su ovi zapdnjaci i stvorili,no to je sve irelevantno,izbjeglice (prvi talas) ce biti zbrinute i naci ce svoj novi dom,dobro nam dosli
Napokon glas razuma, tolerancije i empatije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:39

Stanojko wrote:
dudette wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:daj ti radije meni švicarsku 
barem švica nije daleko. tamo npr. u poderanim ili otvorenim vrećama pripremljenim za odvoz smeće traže račune ne bi li tako ušli u trag neodgovornim građanima koji smeće nisu propisno zapakirali u za to namijenjene vreće.
To sam cuo... Tamo ti je odlaganje smeca ozbiljan posao. Ne daj boze da ga bacis u drugi kanton... :)
Svejedno bih se rado nastanila u Švici.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 14:40

n_razbojnik wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ma uredu je , nisam primjetio da su hrvati puno sretniji od švicaraca, niti kosovari isto tako.. da se mene pita radije švicarac nego tamo iz yemena gdje imaju čopor djece, pa ti 3 djece umre od gladi i bolesti, 2 će ti umrjeti od žeđi, a ono što preživi pošalješ u đihad na susjedno pleme da kolje njihovu djecu i okupira njihove izvore pitke vode.. isto tako u siriji, pojasu gaze itd itd..

daj ti radije meni švicarsku, a onda neka se ovaj iz yemena ruga
jbt ti odma' Yemen, Somalija, Egipat...ono kultura di se žensko dijete daje lavovima pa idući dan novi pokušaj...pitke vode ne fali u Apsurdistanu, ne ali zapravo nikakvih prirodnih resursa odavdje do Sibira pa opet nacije izumiru...je li do kondoma?
Stanje uma i ništa više. Najlakše je odmah misliti najgore samo kako bi mozak bio na paši. A činjenica je kako se Zapad u demokraciji u potpunosti uništio s tim opuštanjem i SF idejama koje su im prodali marketinški stručnjaci. Debljina problem? Hahah, eto tu se vidi u kakve glupane smo se pretvorili, a zapravo više od pola toga što uzimamo nam ni ne treba da bi odradili dionicu zvanu život. Na banalnim stvarima svi popadaju lakše nego maslačak kad pobijeli. To je naime jako teško priznati, jebiga. Lakše je srati o ljudskim pravima i slijediti moderna sranja koja su se prodala zadnjih 50-60 godina, a prije toga sve praktički bilo isto unazad 3000 godina.

Kad ciljevi postanu samo ljudska sredstva i alati, e onda će biti i promjena. U protivnom, život u snovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Stanojko Thu 14 Jan - 15:15

dudette wrote:
Stanojko wrote:
dudette wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:daj ti radije meni švicarsku 
barem švica nije daleko. tamo npr. u poderanim ili otvorenim vrećama pripremljenim za odvoz smeće traže račune ne bi li tako ušli u trag neodgovornim građanima koji smeće nisu propisno zapakirali u za to namijenjene vreće.
To sam cuo... Tamo ti je odlaganje smeca ozbiljan posao. Ne daj boze da ga bacis u drugi kanton... :)
Svejedno bih se rado nastanila u Švici.  flower
Ne znam. Nisam bio. Znam samo da je skupo ko otrov...

_________________
Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Ero Thu 14 Jan - 15:20

Imate problema sa smećem?
Kod nas imamo posebne kontejnere za staklo, posebno za embalažu, posebno za organske odpadke i posebno za ostalo smeće.
Ne dijeliš li smeće -kazna. Zapravo, "Čistoća"  ga odijeli na tvoj račun.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 15:24

n_razbojnik wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ma uredu je , nisam primjetio da su hrvati puno sretniji od švicaraca, niti kosovari isto tako.. da se mene pita radije švicarac nego tamo iz yemena gdje imaju čopor djece, pa ti 3 djece umre od gladi i bolesti, 2 će ti umrjeti od žeđi, a ono što preživi pošalješ u đihad na susjedno pleme da kolje njihovu djecu i okupira njihove izvore pitke vode.. isto tako u siriji, pojasu gaze itd itd..

daj ti radije meni švicarsku, a onda neka se ovaj iz yemena ruga
jbt ti odma' Yemen, Somalija, Egipat...ono kultura di se žensko dijete daje lavovima pa idući dan novi pokušaj...pitke vode ne fali u Apsurdistanu, ne ali zapravo nikakvih prirodnih resursa odavdje do Sibira pa opet nacije izumiru...je li do kondoma?

izumiru iz razloga što je sirotinja.. 50% mladih u RH van ZGa nezaposleno, odakle će ovi podizati obitelj? :D sa čime će ih hraniti

a ova država gleda "uvesti porez na nekretnine" , kao to je dobro za stimulirati ekonomiju, jest moj kurac, onda ako i nađe prosječni mladi par posao, mora radi svih poreza živjeti u garsonjeri od 12 cm2 , eto tu će imati 4djece, evo odmah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Guest Thu 14 Jan - 15:28

Stanojko wrote:
dudette wrote:
Stanojko wrote:
dudette wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:daj ti radije meni švicarsku 
barem švica nije daleko. tamo npr. u poderanim ili otvorenim vrećama pripremljenim za odvoz smeće traže račune ne bi li tako ušli u trag neodgovornim građanima koji smeće nisu propisno zapakirali u za to namijenjene vreće.
To sam cuo... Tamo ti je odlaganje smeca ozbiljan posao. Ne daj boze da ga bacis u drugi kanton... :)
Svejedno bih se rado nastanila u Švici.  flower
Ne znam. Nisam bio. Znam samo da je skupo ko otrov...
Njima nije. U Genevi je prosječna plaća između 4 - 5 soma USD. I to dobiš za posao trgovca u samoposluzi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu - Page 2 Empty Re: Financial Times: Emigracija je dobra i nezaustavljiva, Afrika i Bliski Istok sele u Evropu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum