ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italijanski novinar u Moskvi

Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Italijanski novinar u Moskvi

Post by Serbinho-3 Tue 7 Jun - 12:41


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/talijanskom-novinaru-u-moskvi-pozlilo-nakon-svade-u-eteru-massimo-to-je-usrana-palaca-a-ti-si-postao-ruski-rob-15207211
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Re: Italijanski novinar u Moskvi

Post by Serbinho-3 Tue 7 Jun - 12:44


Cim ne delis misljenje Histerije, odmah te napadnu.

Zar neko nema pravo na svoje mislje je ili mora da misli

kao svi ostali?

Eno, barem u Srbiji, svako svira svoju violinu, mediji kao

gudacki orkestar, svako trubi za svakoga.

Trebaju se navici na Slobodu Misljenja i govora.

Ako ne mislis isto, je..m ti Majku i slicno.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Re: Italijanski novinar u Moskvi

Post by Ringo10 Wed 8 Jun - 0:01

Zapad, to je jednoumlje u kojem nikakvo drukcije misljenje nije dopusteno.
Ovdje cak covjek nije drukcije mislio, njegov grijeh je sto nije bio dovoljno vulgaran i neuljudan.
Talijani koji su sa Nijemcima poceli 2. Sv rat nasli se pametovati o zlocinima komunizma
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Re: Italijanski novinar u Moskvi

Post by debotoijusto Wed 8 Jun - 7:40

Ringo10 wrote:Zapad, to je jednoumlje u kojem nikakvo drukcije misljenje nije dopusteno.
Ovdje cak covjek nije drukcije mislio, njegov grijeh je sto nije bio dovoljno vulgaran i neuljudan.
Talijani koji su sa Nijemcima poceli 2. Sv rat nasli se pametovati o zlocinima komunizma


Italijanski novinar u Moskvi DelayedAthleticFerret-size_restricted
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Re: Italijanski novinar u Moskvi

Post by mentalitet Wed 8 Jun - 7:58

[quote="debotoijusto"]
Ringo10 wrote:Zapad, to je jednoumlje u kojem nikakvo drukcije misljenje nije dopusteno.
Ovdje cak covjek nije drukcije mislio, njegov grijeh je sto nije bio dovoljno vulgaran i neuljudan.
Talijani koji su sa Nijemcima poceli 2. Sv rat nasli se pametovati o zlocinima komunizma




Eto koliko si glup.chovjek ti je prenio svoje iskustvo koje i ja potvrdjujem jer sam mislio da razmjenjivati mishljenja sa ljudima koji drugachije misle i argumentirano ti izlazu svoj pogled na svijet mozesh neshto nauchiti.Medjutim zajebo sam se da je to isti kurac kao da sam ovdje na forumu.To tvoje postanje crnca kroz kojeg shaljesh poruku da si pametan kao taj crnac je jedna notorna chinjenica da si glup ko kurac.I kako takvim tipovima koji nishta ne shvacaju objasniti bilo shto??Da li si ti ikada ziivio vani?Ja zivim vishe od 30 godina shto je sasvim dovoljno da relevantno mogu pisati o svome okruzenju gdje zivim pa i Ringo koji sigurno ne donosi paushalne procjene i ocjene nechega kao vecina vas ovdje jer sam ga chiitao i na osnovu njegovih upisa zakljuchio da je jedan ozbiljan diskutant dok si ti jedan kurajber bez mozga koji kada ostane bez smislenog odgovora kelji gluposti i misli da je IN.Mene najvishe iritiraju glupi ljudi koji zele da budu pametni ali da po mogucnosti nishta ne prochitaju u svome zivotu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Re: Italijanski novinar u Moskvi

Post by debotoijusto Wed 8 Jun - 8:14

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:Zapad, to je jednoumlje u kojem nikakvo drukcije misljenje nije dopusteno.
Ovdje cak covjek nije drukcije mislio, njegov grijeh je sto nije bio dovoljno vulgaran i neuljudan.
Talijani koji su sa Nijemcima poceli 2. Sv rat nasli se pametovati o zlocinima komunizma




Eto koliko si glup.chovjek ti je prenio svoje iskustvo koje i ja potvrdjujem jer sam mislio da razmjenjivati mishljenja sa ljudima koji drugachije misle i argumentirano ti izlazu svoj pogled na svijet  mozesh neshto nauchiti.Medjutim  zajebo sam se da je to isti kurac kao da sam ovdje na forumu.To tvoje postanje crnca kroz kojeg shaljesh poruku da si pametan kao taj crnac  je jedna notorna chinjenica da si glup ko kurac.I kako takvim tipovima koji nishta ne shvacaju objasniti bilo shto??Da li si ti ikada ziivio vani?Ja zivim vishe od 30 godina shto je sasvim dovoljno da relevantno mogu pisati o svome okruzenju gdje zivim pa i Ringo koji sigurno ne donosi paushalne procjene i ocjene nechega kao vecina vas ovdje jer sam ga chiitao i na osnovu njegovih upisa zakljuchio da je jedan ozbiljan diskutant dok si ti jedan  kurajber bez mozga koji kada ostane bez smislenog odgovora kelji gluposti i misli da je IN.Mene najvishe iritiraju glupi ljudi koji zele da budu pametni ali da po mogucnosti nishta ne prochitaju u svome zivotu.

glup je relativan pojam evo ja dovoljno pametan da mi ne zvoni sat jutri  ;)

sinko ubavi kad zboris da nema dopustenog drugacijeg misljenja a referentna tocka ultimativne slobode izrazavanja ti rusija onda imas ozbiljan problem razumijevanja podataka kojim raspolazes ili si samo bezobrazan nema treceg
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Italijanski novinar u Moskvi Empty Re: Italijanski novinar u Moskvi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum