ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan Dan državnost!

Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Sretan Dan državnost!

Post by epikur37 30/5/2022, 08:55



Draga nacijo, sretan Dan državnosti!
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Noor likes this post

Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by Šandor Winnetou 30/5/2022, 08:59

To sam jedino i upamtio kao dan državnosti, ono mjenjanje i pravljenje sranja sa drugim datumom nikada nisam upamtio.


_________________
Sretan Dan državnost!  Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by niels 30/5/2022, 12:51

Dan državnosti bi bio dan kad se konstituirala država i zatražila međunarodno priznanje.

Danas obilježavamo konstituiranje prvog višestranačkog Sabora, tj. dolazak HDZ-a na vlast. Na taj dan nije konstituirana država.

Po mojem mišljenju, mi smo 8.10.1991. proglasili neovisnost te zatražili međunarodno priznanje, koje smo i dobili. To je dan kad smo od federativne republike postali definitivno neovisna država.

Istina je da smo 25.6. iste godine proglasili samostalnost i suverenost, ali odluka je Brijunskim dogovorom stavljena pod tromjesečni moratorij, istekom kojega odluka nije automatski reaktivirana, već je dva tjedna nakon isteka roka donesena nova i definitivna odluka.

Država se konstituira samo jednom, stječe atribut državnosti i međunarodnopravni subjektivitet.

Realno, danas bi trebali slaviti dolazak HDZ-a na vlast. Sretno svima koji to slave, ali to nije Dan državnosti.

To bi bio 8.10.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by debotoijusto 30/5/2022, 12:59

niels wrote:Dan državnosti bi bio dan kad se konstituirala država i zatražila međunarodno priznanje.

Danas obilježavamo konstituiranje prvog višestranačkog Sabora, tj. dolazak HDZ-a na vlast. Na taj dan nije konstituirana država.

Po mojem mišljenju, mi smo 8.10.1991. proglasili neovisnost te zatražili međunarodno priznanje, koje smo i dobili. To je dan kad smo od federativne republike postali definitivno neovisna država.

Istina je da smo 25.6. iste godine proglasili samostalnost i suverenost, ali odluka je Brijunskim dogovorom stavljena pod tromjesečni moratorij, istekom kojega odluka nije automatski reaktivirana, već je dva tjedna nakon isteka roka donesena nova i definitivna odluka.

Država se konstituira samo jednom, stječe atribut državnosti i međunarodnopravni subjektivitet.

Realno, danas bi trebali slaviti dolazak HDZ-a na vlast. Sretno svima koji to slave, ali to nije Dan državnosti.

To bi bio 8.10.

HDZ je prodao pricu da su oni drzavnost , nema tu vise pomoci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


niels likes this post

Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by debotoijusto 30/5/2022, 13:01

sretno svima koji slave
moja ulica 2 zastave osjecaj praznika 0 bodova
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by vuksadinare 30/5/2022, 13:45

niels wrote:Dan državnosti bi bio dan kad se konstituirala država i zatražila međunarodno priznanje.

Danas obilježavamo konstituiranje prvog višestranačkog Sabora, tj. dolazak HDZ-a na vlast. Na taj dan nije konstituirana država.

Po mojem mišljenju, mi smo 8.10.1991. proglasili neovisnost te zatražili međunarodno priznanje, koje smo i dobili. To je dan kad smo od federativne republike postali definitivno neovisna država.

Istina je da smo 25.6. iste godine proglasili samostalnost i suverenost, ali odluka je Brijunskim dogovorom stavljena pod tromjesečni moratorij, istekom kojega odluka nije automatski reaktivirana, već je dva tjedna nakon isteka roka donesena nova i definitivna odluka.

Država se konstituira samo jednom, stječe atribut državnosti i međunarodnopravni subjektivitet.

Realno, danas bi trebali slaviti dolazak HDZ-a na vlast. Sretno svima koji to slave, ali to nije Dan državnosti.

To bi bio 8.10.
...prije kad je bio referendum za neovisnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by Noor 30/5/2022, 14:01

Sretan nam svima Dan Državnosti!  :cro

da ih ne ponavljam, jer su mi najdraže :x...odoh si poslušati epijev i treov izbor domoljubnih pjesama :x

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


epikur37 and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by Ringo10 30/5/2022, 14:29

Domoljubna Noorka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by Guest 30/5/2022, 14:37

Sretan Dan državnosti!

Državu imamo. Još samo da postane samostalna, suverena i neovisna, pa će sve biti OK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sretan Dan državnost!  Empty Re: Sretan Dan državnost!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum