ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske....

Go down

Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske.... Empty Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske....

Post by RayMabus 29/5/2022, 15:32

Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan rekao je da prošlotjedni razgovori s delegacijama Švedske i Finske "nisu bili na očekivanoj razini", dodavši da Ankara ne može odobriti njihov zahtjev za ulazak u NATO.
"Sve dok je Tayyip Erdogan na čelu Turske, definitivno ne možemo reći "da" zemljama koje podržavaju terorizam", rekao je Erdogan. 
-
Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske....
-
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske.... Empty Re: Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske....

Post by RayMabus 29/5/2022, 15:55

Na kraju, osvrnula se i na probleme vezane za izborni proces u BiH te je poručila kako se izbori moraju održati i da Velika Britanija tu ima jasan stav.

"Podržavamo izborni proces. Izbori se moraju održati i nećemo da se mijenjaju ta pravila. Što se tiče istrajnosti, Velika Britanija ulaže nova sredstva u BiH. To su čiste investicije, podržavamo NATO koji daje potporu Oružanim snagama BiH. Zanima me da svi saveznici rade isto, da osiguraju da snage koje podržavaju demokratiju u BiH nadjačaju sve drugo", zaključila je šefica britanske diplomatije Liz Truss.

Truss: Vidimo miješanje Rusije i u BiH, moramo osigurati da demokratske snage nadjačaju sve drugo

----

by RayMabus Thu 26 May - 12:09

To ti je bila loša izjava ako se pita a pita se generala GF s pet zvjezdica.

Koštat će te jako.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51504-britanija-otvoreno-protiv-hrvatske-u-bih
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske.... Empty Re: Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske....

Post by RayMabus 29/5/2022, 15:57

Britanci su par dana prije ovoga dok je još trajala euforija potpisali vojne saveze s Finskom i Švedskom a onda na brzinu da svi drugi to potpišemo tj da ovi uđu u NATO itd.

Eto sad ako Finska zarati s Rusijom Hrvatska nije obvezna gore ić a ti Britanac si se obvezao pa ih izvoli i braniti.

Bez Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske.... Empty Re: Erdogan protiv Švedske i Finske u NATO-u: Dok sam ja predsjednik Turske....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum