ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by vuksadinare Mon 2 May - 12:31

https://m.vecernji.hr/vijesti/dvije-eksplozije-u-ruskom-gradu-belgorodu-danas-se-nastavlja-evakuacija-civila-iz-celicane-azovstal-1583170
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by vuksadinare Mon 2 May - 12:32

..ovi rujkani se doslovno trude okrenuti sve protiv sebe..izrael se jos koliko toliko drzao po strani u ovom sukobu..sad ce biti tesko..rujkanima je najmanje trebalo da jos izrael okrenu protiv sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by vuksadinare Mon 2 May - 12:35

sad kad se izrael ukljuci svojski pomagat ukrima i zelenskom...a hvala bogu ako itko ima borbenog iskustva i oruzja to su oni...rujani potezu lava za rep
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by Ringo10 Mon 2 May - 12:37

Pa Hitleru jeste neko u prošlosti u obitelji bio Židov... baba čini mi se
Ili djed ... ali neko jeste i zato Lavrov nije lagao
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by omni Mon 2 May - 13:01

Ringo10 wrote:Pa Hitleru jeste neko u prošlosti u obitelji bio Židov... baba čini mi se
Ili djed ... ali neko jeste i zato Lavrov nije lagao
Lavrov slaze i kad kaze da je ziv, a kamoli nesto drugo.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by Ringo10 Mon 2 May - 13:13

omni wrote:
Ringo10 wrote:Pa Hitleru jeste neko u prošlosti u obitelji bio Židov... baba čini mi se
Ili djed ... ali neko jeste i zato Lavrov nije lagao
Lavrov slaze i kad kaze da je ziv, a kamoli nesto drugo.
Odavno se pričalo da Hitler ima nekog Židova među precima

Što bi to bilo nemoguće

Čitao sam da mu je otac Alojz bio nezakoniti sin i da ga je napravio neki Židov
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by omni Mon 2 May - 13:20

Ringo10 wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:Pa Hitleru jeste neko u prošlosti u obitelji bio Židov... baba čini mi se
Ili djed ... ali neko jeste i zato Lavrov nije lagao
Lavrov slaze i kad kaze da je ziv, a kamoli nesto drugo.
Odavno se pričalo da Hitler ima nekog Židova među precima

Što bi to bilo nemoguće

Čitao sam da mu je otac Alojz bio nezakoniti sin i da ga je napravio neki Židov
Pricalo se da, evo ja pricam da je otac od Lavrova bio SS oficir u mirovini koji je upoznao njegovu majku u istocnoj Njemackoj 1949-e. A Putinov bivsi oficir Wehrmacht-a. Jesu li sada jasne istine? Sve je moguce jelda?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by Ringo10 Mon 2 May - 13:24

Sve je moguce i svako je ono sto on jeste a ne sto su mu bili otac ili djed
Svak od nas je izasao iz necijih jaja...I sta onda
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by debotoijusto Mon 2 May - 13:32

lavrov od karijernog diplomate s zaledjem regionalne sile u 2 mjeseca do izjava milanovicevog tipa s zaledjem tkz. sile od slatke vode
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by Ringo10 Mon 2 May - 13:34

Vidio sam izjavu. Nije Lavrov decidno tvrdio to nego kao figurativnu usporedbu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by debotoijusto Mon 2 May - 13:46

Dani Dayan, voditelj izraelskog memorijala Holokausta Yad Vashem, kazao je da Lavrovljevu izjava "nema veze sa stvarnošću", "apsurdna je, opasna i vrijedna osude". "Lavrov promovira inverziju Holokausta - pretvaranje žrtava u zločince na temelju promicanja potpuno neutemeljene tvrdnje da je Hitler židovskog podrijetla", rekao je u priopćenju.

"Jednako je ozbiljno Ukrajince općenito, a posebno predsjednika Zelenskog, nazivati ​​nacistima. Ovo je, između ostalog, potpuno iskrivljavanje povijesti i uvreda za žrtve nacizma."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku Empty Re: Izrael poludio zbog Lavrovljeve izjave o Hitleru.Traze trenutacnu ispriku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum