ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 2/5/2022, 18:08

marcellus wrote:
violator wrote:
Nije mi jasno sto ti je neshvatljivo u onome "ne mrzim"?

pa to "ja.ne.mrzim" obično tvrde oni koji ujutro mrze cijeli svijet a popodne sami sebe, to je promovirao "busovača zdravoooo" bojan glavašević, preglupo je čak i za njega.

mislim, ako neko nikog ne mrzi taj nije normalan, ili je autističan ili je psihopat (oni isto tako nikog ne mrze, samo nikog ni ne vole, njima su ljudi ko kukci pod staklom, nemaju nikakvih emocija prema njima)

no dobro ajde #samoljubav
Mnogo si glup.

AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 2/5/2022, 18:09

marcellus wrote:ne mislim ja niš krivo...
Možeš biti i ravnodušan. Jednostavno te nešto ne zanima i to je to. Uopće ne komentiraš ništa jer te ne zanima.

Al kad netkom počme napadat druge jer se raduje šta su neki Čečeni izginili u Ukrajini.....

Imaš posla s ovim :

Efijalt iz Trahisa (grčki: Ἐφιάλτης, Ephialtēs; iako Herodot koristi ime Ἐπιάλτης, Epialtes) bio je sin Euridema iz Malisa.[1] Poznat je po tome što je Perzijancima pokazao put kojim su zaobišli grčke položaje kod Termopila, a što im je pomoglo pobijediti u bitci kod Termopila 480. p. n. e.
Efijalt je očekivao da će za svoje izdajstvo biti nagrađen od Perzijanaca, ali od toga nije bilo ništa, s obzirom da su Perzijanci nešto kasnije poraženi u bitci kod Salamine. Potom je pobjegao u Tesaliju; a Amfiktionska liga je ucijenila njegovu glavu. Herodot navodi da ga je Atenad iz Trahisa oko 470. p. n. e. ubio zbog ličnog sukoba, ali su ga Spartanci svejedno nagradili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 2/5/2022, 18:10

Da, zato sad idu polako ...I temeljito
Pa koliko traje da traje...gubitke su sveli na minimum
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 2/5/2022, 18:11

marcellus wrote:ne mislim ja niš krivo...
ni krivo ni pravilno...

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 2/5/2022, 18:11

marcellus wrote:
ljudi ako nekog vole, onda nekog i mrze. To tako ide.

Ne ide to tako. Nije to vaga kojoj treba ravnoteža.

I da, može se voljeti sve ljude na svijetu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:13

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:Mržnja je bolest, a ljubav je lijek.

Onaj tko iskustvom nije sam došao do te jednostavne životne istine koja vrijedi uvijek, u bilo kojem odnosu između pojedinaca, skupina, entiteta, naroda, taj može o tome etičkom načelu naučiti iz bilo koje od vjerskih knjiga.

Ljudi po prirodi osjećaju da to mora biti istina, a vjera im može pomoći da tu svoju slutnju uobliče i daju joj smisao.

ljudi ako nekog vole, onda nekog i mrze. To tako ide. Ako ti se netko sviđa znači automatski da ti se netko drugi ne sviđa. Ako voliš sve ljude to je isto kao da kažeš da zapravo nikog ne voliš. Ako ti je svatko poseban znači da zapravo nitko nije.

sve drugo je preseravanje "ja nikog ne mrzim, znači ja sam bolji od tebe, znači ja sam narcis"


word salad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:14

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
ljudi ako nekog vole, onda nekog i mrze. To tako ide.

Ne ide to tako. Nije to vaga kojoj treba ravnoteža.

I da, može se voljeti sve ljude na svijetu.

to je zbog banana. nije ih bilo u Jugoslaviji i marčelu su možjani krepali jer nije jeo banane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 2/5/2022, 18:17

Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
ljudi ako nekog vole, onda nekog i mrze. To tako ide.

Ne ide to tako. Nije to vaga kojoj treba ravnoteža.

I da, može se voljeti sve ljude na svijetu.

to je zbog banana. nije ih bilo u Jugoslaviji i marčelu su možjani krepali jer nije jeo banane.

Kolinda kaže jogurt. Što je onda?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:19

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
ljudi ako nekog vole, onda nekog i mrze. To tako ide.

Ne ide to tako. Nije to vaga kojoj treba ravnoteža.

I da, može se voljeti sve ljude na svijetu.

to je zbog banana. nije ih bilo u Jugoslaviji i marčelu su možjani krepali jer nije jeo banane.

Kolinda kaže jogurt. Što je onda?

njoj jogurt marčelu banana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 2/5/2022, 18:21

AssadNaPodmornici wrote:
crvenkasti wrote:
Hektorović wrote:Evo Strelkov je najbolje do sad pojasnio što je očito bio ogrinalni Putinov plan...


So - what strategy (apparently - since no one clearly stated it, but with an accuracy of about 99%) was laid in the basis of the "Special Military Operation"?
- You will still laugh, but it was a bet on "bringing to power the pro-Russian forces of Ukraine itself" with military assistance from outside. In simple words: the bet was made on WHAT DOES NOT EXIST IN PRINCIPLE AND FOR A VERY LONG TIME. Or rather, what "existed" in the reports "up" of Russian "diplomats" and "intelligence agents", but nowhere else!

The scheme looked something like this:
"Russian troops invade the territory of Ukraine on a large scale and large force, occupy important strategic points and communication intersections, missiles hit individual command centers of the Armed Forces of Ukraine, in Donbass local troops are advancing with all their strength (very modest)... And? - And the frightened leadership of Ukraine runs away, in the regions where Russian troops operate - governors and mayors are in a hurry to declare loyalty to Moscow (pushing their elbows), the troops surrender or move to our side led by headquarters and generals, and then "kum" (Medvedchuk) on a white "ferrari" enters Bankovaya and proclaims "a single non-alpro-al pro-Russian denacified demilitarized Ukraine". After that, Russian troops together with Ukrainian "allies" quickly finish off a few "nationalists", sign new gas contracts and - ideally - after a while Ukraine enters the so-called "union state". By 2024, everything will calm down and Putin by the All-Russian national referendum (100% turnout and 146% of the votes in favor) is elected as the lifelong president of this Union State with the right to direct appoint an heir, when he will get bored of ruling the grateful population for some reason.

Vrlo neozbiljan i diletantski tekst.

(pushing their elbows)
(Medvedchuk) on a white "ferrari" enters Bankovaya
(100% turnout and 146% of the votes in favor)

ko da ga je marcelus pisao
strelakov profil na telegramu. lik i gostuje po ruskim televizajama i podcastovima, otvoreni je kritičar Putina iz razloga što je FSB i vojska korumpirana, i što nije pokrenuo totalni rat.

Zove ga kremljskim gnomom. Što otprilike odgovara.

Uglavnom do sad su njegove analize potrefile, pošto ima dobre insiderske izvore, dok je proputin ekipa spamala o nadolazećim velikim ofenzivama i kotlovima, Strelkov je jasno pisao kako su to gluposti od kojih ništa neće biti.

Ovo jako dobro pojašnjava totalnu debilanu prva četri tjedna "specijalne operacije" i općenito čitav poremećeni koncept koji je doveo do ogromnih gubitaka.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:21

ja ću te marčelove umotvorine proslijediti na Velebit podcast da pučanstvo vidi sa kojim imbecilom imaju posla. dat ću i link foruma neka ljudi čitaju te njegove prosere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:24

Dakle, od recenice " ne mrzim", neki zakljucuju da je to isto sto i "volim" ili "ne smeta mi" ili "svidja mi se" ili "ravnodusan sam / ravnodusna'.. To je kad si lagano tupast pa ne razumijes citav niz mentalnih i emotivnih (medju)stanja.

Kod njih u glavi postoje samo nule i jedinice. Nema dalje. Binarni umovi.





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:25

RayMabus wrote:
marcellus wrote:ne mislim ja niš krivo...
Možeš biti i ravnodušan. Jednostavno te nešto ne zanima i to je to. Uopće ne komentiraš ništa jer te ne zanima.

Al kad netkom počme napadat druge jer se raduje šta su neki Čečeni izginili u Ukrajini.....

Imaš posla s ovim :

[size=35]Efijalt iz Trahisa (grčki: Ἐφιάλτης, Ephialtēs; iako Herodot koristi ime Ἐπιάλτης, Epialtes) bio je sin Euridema iz Malisa.[1] Poznat je po tome što je Perzijancima pokazao put kojim su zaobišli grčke položaje kod Termopila, a što im je pomoglo pobijediti u bitci kod Termopila 480. p. n. e.[/size]
[size=35]Efijalt je očekivao da će za svoje izdajstvo biti nagrađen od Perzijanaca, ali od toga nije bilo ništa, s obzirom da su Perzijanci nešto kasnije poraženi u bitci kod Salamine. Potom je pobjegao u Tesaliju; a Amfiktionska liga je ucijenila njegovu glavu. Herodot navodi da ga je Atenad iz Trahisa oko 470. p. n. e. ubio zbog ličnog sukoba, ali su ga Spartanci svejedno nagradili.[/size]

Ti si idiot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 2/5/2022, 18:27

Gnječ wrote:ja ću te marčelove umotvorine proslijediti na Velebit podcast da pučanstvo vidi sa kojim imbecilom imaju posla. dat ću i link foruma neka ljudi čitaju te njegove prosere.

Tako ćeš mu samo povećati broj lajkova. Ljudi vole imbecile i seronje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 2/5/2022, 18:31

Krasivoje...Baš prelijepo. :)

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Screenshot-2513



Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 2/5/2022, 18:31

Violator se više neće inkarnirati na ovu planetu.

Upisana je u registar i ima zabranu inkarniranja ovdje i ide na drugu planetu koja je niža od ove po evoluciji svijesti tj ide među svoje.

Mali greysi otmičari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 2/5/2022, 18:34

PS: Kao da se Rusija urušava iznutra. Bog je daleko, ali i istočne oblasti također.
Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:34

RayMabus wrote:Violator se više neće inkarnirati na ovu planetu.

Upisana je u registar i ima zabranu inkarniranja ovdje i ide na drugu planetu koja je niža od ove po evoluciji svijesti tj ide među svoje.

Mali greysi otmičari.


:_|


Oh ne .. daleko od vas?

Pa cemu takva okrutnost?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 2/5/2022, 18:37

violator wrote:
RayMabus wrote:Violator se više neće inkarnirati na ovu planetu.

Upisana je u registar i ima zabranu inkarniranja ovdje i ide na drugu planetu koja je niža od ove po evoluciji svijesti tj ide među svoje.

Mali greysi otmičari.


:_|


Oh ne .. daleko od vas?

Pa cemu takva okrutnost?
Nije okrutnost. Jednostavno si upisana u registar i nećeš se moći inkarnirati na ovu planetu opet nego ideš među planete koje odgovoaraju tebi i tvom načinu shvaćanja stvari a to su niže planete.

Ukratko ideš među male greyse otmičare.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 2/5/2022, 18:38

crvenkasti wrote:

I da, može se voljeti sve ljude na svijetu.

Ne može. Ali se može voljeti čovječanstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 2/5/2022, 18:38

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Screenshot-2514

Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum