ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by jastreb 23/4/2022, 16:00

https://avaz.ba/vijesti/bih/736808/fratar-iz-capljine-kakav-potres-odavno-nisam-ovako-uzivao
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by jastreb 23/4/2022, 16:00

Ovaj je izgleda zreo za ludnicu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by crvenkasti 23/4/2022, 16:08

To je zato što je bio veliki petak.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by Guest 23/4/2022, 16:40

Ma dobro, u Čapljini inače kad su pastiri u pitanju...jebote tu ima tri knige napisati. Nema šta nije bilo...od poništavanja sakramenata,zidanja vrata i prozora na crkvi...objavljivanja jedni drugima da su udba i što li već. Pa se kao i za izbore od tamo ovdje dolazilo krstiti i pričešćivati jer u Čapljini 20 godina nisi bio ziher hoće li to vrijediti :D . Kakav grad takvi i fratri.

Iako moram priznati što se tiče uređenja samoga grada brige o okolišu i slično...da su grad stvarno uredili neviđeno u odnosu na većinu drugih mjesta po BiH pa i šire. Tko god da vodi to malo je plaćen za to koliko je napravio. Od zelenila,parkova,cvijeće...pa do uređenja samih prometnica,kružnih tokova itd...vidi se da tko određuje zna što radi. Što se tiče drugih stvari...noćni provodi su još uvijek opasniji od većine frontova u modernim ratovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by Guest 23/4/2022, 16:44

crvenkasti wrote:To je zato što je bio veliki petak.

To je vjerojatnije zato jer na Balkanu nigdje nema kvalitetnije trave i skunka nego u Čapljini. Odavno su ljudi prepoznali potencijal po pitanju uzgoja u situaciji u kojoj policija ionako ne pita nikada ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by Hektorović 23/4/2022, 19:16

MDMiridije wrote:Ma dobro, u Čapljini inače kad su pastiri u pitanju...jebote tu ima tri knige napisati. Nema šta nije bilo...od poništavanja sakramenata,zidanja vrata i prozora na crkvi...objavljivanja jedni drugima da su udba i što li već. Pa se kao i za izbore od tamo ovdje dolazilo krstiti i pričešćivati jer u Čapljini 20 godina nisi bio ziher hoće li to vrijediti :D . Kakav grad takvi i fratri.

Iako moram priznati što se tiče uređenja samoga grada brige o okolišu i slično...da su grad stvarno uredili neviđeno u odnosu na većinu drugih mjesta po BiH pa i šire. Tko god da vodi to malo je plaćen za to koliko je napravio. Od zelenila,parkova,cvijeće...pa do uređenja samih prometnica,kružnih tokova itd...vidi se da tko određuje zna što radi. Što se tiče drugih stvari...noćni provodi su još uvijek opasniji od većine frontova u modernim ratovima.

Ovih par lokalnih fratara je izopćeno jer rade po svome. Ovaj je zvao papu Ivana Pavla II demonom, kako časti biskupe da ne spominjemo...

A gradić je stvarno uredan i sređen.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by debotoijusto 23/4/2022, 19:38

MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:To je zato što je bio veliki petak.

To je vjerojatnije zato jer na Balkanu nigdje nema kvalitetnije trave i skunka nego u Čapljini. Odavno su ljudi prepoznali potencijal po pitanju uzgoja u situaciji u kojoj policija ionako ne pita nikada ništa.

roba/cijena/usluga , 10/10 , jedan period dok radila veza
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by Guest 23/4/2022, 19:39

debotoijusto wrote:
MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:To je zato što je bio veliki petak.

To je vjerojatnije zato jer na Balkanu nigdje nema kvalitetnije trave i skunka nego u Čapljini. Odavno su ljudi prepoznali potencijal po pitanju uzgoja u situaciji u kojoj policija ionako ne pita nikada ništa.

roba/cijena/usluga , 10/10 , jedan period dok radila veza

Ja to dok sam živ ću govoriti. Nigdje ljudi s tolikom ljubavlju i vještinom se ne daju u to da konačni proizvod bude toliko dobar kao tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by debotoijusto 23/4/2022, 19:47

MDMiridije wrote:
debotoijusto wrote:
MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:To je zato što je bio veliki petak.

To je vjerojatnije zato jer na Balkanu nigdje nema kvalitetnije trave i skunka nego u Čapljini. Odavno su ljudi prepoznali potencijal po pitanju uzgoja u situaciji u kojoj policija ionako ne pita nikada ništa.

roba/cijena/usluga , 10/10 , jedan period dok radila veza

Ja to dok sam živ ću govoriti. Nigdje ljudi s tolikom ljubavlju i vještinom se ne daju u to da konačni proizvod bude toliko dobar kao tamo.

ja sam to uzimao u opuzen dok bio onaj festival filma par godina , dodjes ne daju nista platit stalno neka akcija u 200m radijusa uvale robu i dodjite nam ponovo samo se najavite pa organiziramo ovo-ono... lipa iskustva ponio iz kraja stjepana filipovica :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by Guest 23/4/2022, 19:50

Opuzen ljeti ima extra stvari, sve nešto u sitno a non stop se nešto događa. Brudetijada,Film festival....eh to su bili dani. Neko vrijeme sam bio lokalni celebrity s ulogom od 30 sekundi u duhu babe ilonke :D

Čak mi se i Rakan obratio....rekao mi "makni se jebote" :D

I dan danas mislim kad ljudi kažu te polupsovke u razgovoru s drugim ljudima da se radi u najmanju ruku o polu-prijateljstvu. Svojima doma to objasnim na način da im kažem da imam u koga prespavati u svakom dijelu RH :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by debotoijusto 23/4/2022, 19:52

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. FAH-H8247136

stjepane stjepane B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao. Empty Re: Fratar iz Čapljine:Kakav potres? Odavno nisam ovako uživao.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum