ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 19 Apr - 15:35

ono, kolko neko mora bit retardiran da ne kuži da se rusija totalno vojno izblamirala u ukrajini i da je taj napad totalni vojni fail u svakom pogledu? Jebote hitler je pregazio francusku za 42 dana, poljsku za 35 dana... putinu treba 2 mjeseca za zauzet jebeni mariupolj u kom su pol stanovnika rusi...

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Noor likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Tue 19 Apr - 15:41

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:"Uvjereni smo da je bolje proizvoditi plin u Sjevernom moru nego kupovati ga od Vladimira Putina".

Ispadne dosta skuplje, ali što možemo kad smo uvjereni.

ispadne dosta skuplje, ali rusi ionako nemaju ništa osim sirovina za prodat... ionako za 5-10 godina plin ide van, ovo ubrzava energetsku tranziciju, greta lajks putin

A što ćemo koristiti umjesto plina?

Kuhat ćemo sapun od srba i rusa... idiote

Nema zamjene za ruski plin.

Idiotski plan je da ogromne manjkove i nesatašice plina u Europi nadomjeste ukapljenim američkim i katarskim plinom koji će dovoziti brodovima. Međutim, ni da naprave stotine takvih brodova koji će neprestano voziti plin amo tamo, to neče biti ni približno dovoljno.

Nema veze, ljudi su volovi, uvjerit će ih da je to bolje od ruskog plina.

Za par mjeseci će svi shvatiti da je to sranje, ali Ameri će se već obogatiti.

A poslije će ih opet uvjeriti nešto drugo. Život je lijep.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 15:41

marcellus wrote:ono, kolko neko mora bit retardiran da ne kuži da se rusija totalno vojno izblamirala u ukrajini i da je taj napad totalni vojni fail u svakom pogledu? Jebote hitler je pregazio francusku za 42 dana, poljsku za 35 dana... putinu treba 2 mjeseca za zauzet jebeni mariupolj u kom su pol stanovnika rusi...
izblamirala? ti vojnu kartu ne bi razumio da ti je netko crta dvije godine. blam je kad pošalješ 40 000 vojnika na kijev i zadržiš tam 150 000 ukrajinskih u obrani, blam je kad u isto vrijeme pošalješ desantne brodove na odesu i 30 000 i zadržiš tam 60 000-70 000 ukrajinaca, blam je kad iz smjera donbasa napadaš sa snagama separatista i zadržiš tam 50 000 vojnika. i u isto vrijeme uništiš kompletnu vojnu infrastrukturu i logistiku ukrajinske vojske, sva skladišta, deponije goriva i vozila. i osvajaš mariupolj. i blam je kad sve to povučeš i okružiš ovih 50 0000 koje si zadržao kod donbasa a ostatak više ne može doć do njih, ako krenu rusi će ih uništit u tim kolonama. sve je to blam, čobane. ono kaj nije blam je kad sačekaš u zasjedi 4 ili 5 tenkova, to je vojno čudo, taktika i strategija. javelini buraz, to je ključ, tko ima javeline osvojit će svijet, pitaj isil.


Last edited by ebenica on Tue 19 Apr - 15:46; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Tue 19 Apr - 15:45

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Screenshot-2293

https://radiosarajevo.ba/vijesti/svijet/posljedica-sankcija-eu-grcka-zaplijenila-ruski-tanker/454246

jamilo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Tue 19 Apr - 16:06

Glavni je američki cilj je u Europi smanjiti ovisnost o ruskom plinu, i povećati ovisnost o američkom plinu.

Prvobitni plan je bio osvojiti Gruziju i stavit pod svoju kontrolu plinovode koji azerbejdžanski plin dovode u Europu. Međutim, Putin im je s minimalnim vojnim angažmanom osvojivši Abhaziju i Južnu Osetiju slomio njihovu strategiju.

Drugi plan je bio napraviti plinovod koji bi iz Katara preko Sirije dovozio plin do Europe. Putin im je i to sjebao, minimalno se angažiravši u Siriji na strani Asada.

Ovo s ukapljenim plinom, to je sranje, svi to znaju.

Jedino što je ostalo, to je Ukrajina, glavno čvorište za transport ruskog plina u Europu. Treba nekako postići da ruski plin koji ulazi u Ukrajinu postane američki plin kad izlazi iz Ukrajine.
Možda uspiju. Zelenski se slaže. Svi se slažu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Tue 19 Apr - 16:07

UKRAJINSKI nogometaš Andrij Jarmolenko opisao je kako se posvađao sa svojim nekadašnjim suigračem iz reprezentacije Anatolijem Timoščukom. Timoščuk je ostao u Rusiji nakon što je počela ruska agresija na Ukrajinu i u svojoj je zemlji proglašen izdajicom.

"Pitao sam ga kako može spavati noću i odgovorio mi je da ne spava. Nakon toga me nazvao i rekao sam mu da mi je nekad bio uzor, a danas za mene ne postoji. Onda mi je on odgovorio da odjebem pa sam i ja njemu tako odgovorio", ispričao je Jarmolenko za Zoryu Londonsk.



odjebalo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Tue 19 Apr - 16:09

debotoijusto wrote:UKRAJINSKI nogometaš Andrij Jarmolenko opisao je kako se posvađao sa svojim nekadašnjim suigračem iz reprezentacije Anatolijem Timoščukom. Timoščuk je ostao u Rusiji nakon što je počela ruska agresija na Ukrajinu i u svojoj je zemlji proglašen izdajicom.

"Pitao sam ga kako može spavati noću i odgovorio mi je da ne spava. Nakon toga me nazvao i rekao sam mu da mi je nekad bio uzor, a danas za mene ne postoji. Onda mi je on odgovorio da odjebem pa sam i ja njemu tako odgovorio", ispričao je Jarmolenko za Zoryu Londonsk.



odjebalo

Tako sam ja bacao jabuke s prozora na 6. katu i gađao kontejner. Nisam puno fulavao, par metara, Dobro su govorili naši stari: jabuka ne pada daleko od kontejnera.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Tue 19 Apr - 16:45

https://liveuamap.com/en/2022/19-april-russian-plane-dropped-powerful-aerial-bomb-on-the

Roknulo nešto snažno u Mariupolju...Bože dragi dokle ćeš ovo više tolerirati...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Tue 19 Apr - 17:00

red wolf wrote:https://liveuamap.com/en/2022/19-april-russian-plane-dropped-powerful-aerial-bomb-on-the

Roknulo nešto snažno u Mariupolju...Bože dragi dokle ćeš ovo više tolerirati...

Zašto ti ovo nije smiješno kao ono potapanje ruskog broda?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 19 Apr - 17:58

ebenica wrote:
marcellus wrote:ono, kolko neko mora bit retardiran da ne kuži da se rusija totalno vojno izblamirala u ukrajini i da je taj napad totalni vojni fail u svakom pogledu? Jebote hitler je pregazio francusku za 42 dana, poljsku za 35 dana... putinu treba 2 mjeseca za zauzet jebeni mariupolj u kom su pol stanovnika rusi...
izblamirala? ti vojnu kartu ne bi razumio da ti je netko crta dvije godine. blam je kad pošalješ 40 000 vojnika na kijev i zadržiš tam 150 000 ukrajinskih u obrani, blam je kad u isto vrijeme pošalješ desantne brodove na odesu i 30 000 i zadržiš tam 60 000-70 000 ukrajinaca, blam je kad iz smjera donbasa napadaš sa snagama separatista i zadržiš tam 50 000 vojnika. i u isto vrijeme uništiš kompletnu vojnu infrastrukturu i logistiku ukrajinske vojske, sva skladišta, deponije goriva i vozila. i osvajaš mariupolj. i blam je kad sve to povučeš i okružiš ovih 50 0000 koje si zadržao kod donbasa a ostatak više ne može doć do njih, ako krenu rusi će ih uništit u tim kolonama. sve je to blam, čobane. ono kaj nije blam je kad sačekaš u zasjedi 4 ili 5 tenkova, to je vojno čudo, taktika i strategija. javelini buraz, to je ključ, tko ima javeline osvojit će svijet, pitaj isil.

pa je, Putin šalje generale u Sibir jer su super obavili posao.




_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 17:58

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 19 Apr - 18:01

ono blam je kad ti invazija traje dva mjeseca i u ta dva mjeseca osvojiš veliko ništa, ono nešto veš mašina i televizora, a CIA je čak mislila da Kijev neće izdržat dulje od tri četiri dana.

Blam je kad javno objaviš da ti je cilj smijenit nacističku vlast u Kijevu a onda kad ti invazija na Kijev propadne kažeš "ma joj mi zapravo nismo ni htjeli ić na kijev"

Blam je kad ti pogine 10.000 ljudi i posljedično ti je pol jedinica neoperativno.

Blam je kad ti zemlja koja nema mornaricu potopi admiralski brod flote.

Blam je kad pucaš iz daljine topovima po gradovima jer nisi u stanju vojno ništa osvojiš pa rokaš bezveze s 20 km iz haubica.

Blam je općenito danas bit rus...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:08



Head of Ukraine Zelensky UNDER DRUGS during press conference

The video shows the president of the Ukraine being high on drugs (not for medical reasons) during a press-conference while meeting the local citizens.
Zelensky delegated most of the talking to his handlers while spending his time in various very odd mental conditions.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:10



In Oval Office: Meeting Biden UNDER COCAINE

The video is only 44 seconds long - watch it until the end to better see the sign of Zelensky's drug intoxication.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:11

Key points from News Front 12/20/2021:

* “the deputy of the Verkhovna Rada Geo Leros on his Youtube channel posted an interview with Gennady Lazutkin, a former business partner of Zelensky, who said that the entire circle of the president is dependent on cocaine.”

* “according to Lazutkin, Zelensky and his friends are so deeply “in the subject” that they can easily distinguish cocaine from Colombia from a potion from Costa Rica by the smell.”

* “Ukrainian portal “Strana” reports… Mykola Tishchenko….having become a politician, retained close ties with criminal groups and supplied the cocaine they brought to the head of state.”

* “the devastating article of ‘Strana’ was never refuted by the Office of the President and was not challenged in court.”

* “candidate Zelensky refused a real examination, presenting a certificate from his medical friends, which did not convince sane people of anything”
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:13

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Img_4282
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:16

marcellus wrote:ono blam je kad ti invazija traje dva mjeseca i u ta dva mjeseca osvojiš veliko ništa, ono nešto veš mašina i televizora, a CIA je čak mislila da Kijev neće izdržat dulje od tri četiri dana.

Blam je kad javno objaviš da ti je cilj smijenit nacističku vlast u Kijevu a onda kad ti invazija na Kijev propadne kažeš "ma joj mi zapravo nismo ni htjeli ić na kijev"

Blam je kad ti pogine 10.000 ljudi i posljedično ti je pol jedinica neoperativno.

Blam je kad ti zemlja koja nema mornaricu potopi admiralski brod flote.

Blam je kad pucaš iz daljine topovima po gradovima jer nisi u stanju vojno ništa osvojiš pa rokaš bezveze s 20 km iz haubica.

Blam je općenito danas bit rus...
ne čobane. sad ću ti ja nacrtat kaj je blam. blam je kaj imaš nadrogiranog transvestita koji misli da je poanta naučit tekst i dobit oskara.
blam je kad ti ameri i drugi strani instruktori prenose znanje kao da obučavaju neku terorističku ćeliju u siriji kojoj je cilj smjena režima a ne vojsku.
blam je kad u dva mjeseca imaš vojsku od 300 000 a nisi izveo jednu vojnu akciju nego sve lokalne sačekuše par vozila. blam je kad ti je poručnik sa javelinom ekspert za taktitu.
blam je kad od vojske imaš samo artiljeriju koja nije indoktrinirana tim američkim sranjima zasjeda i gledanja jednog kvarta ili ulice kao da nisi vojska već lokalna ćelija isila.
blam je kad nemaš jednog jedinog generala kojiu može odgovorit na protivnikovo micanje i razmještanje trupa tim istim ili kontra pritiskom. blam je kad u državi imaš dva zapovjedna lanca ili čak i više i važniji je onaj koji gleda tko dovoljno glasno viče slava geroiem. blam je kad ti seronjo uspoređuješ hitlerov napad na francusku sa 3.5 miliona vojnika sa ruskom invazijom na ukrajinu sa 150 000 vojnika. blam bi bio da si ti živo u to doba i da je bila interneta pa bi hitlerove gubitke od 30 000 mrtvih i 100 000 ranjenih opisivao kao hitlerov blam. gle tu su ih razbili, gle tu su dobili po pičci od žabara. blam je čobane kaj ti uopće postojiš jer ne razumiješ ništa pa čak ni ono u čemu si kao "stručan" pa je svojevremeno tvoja strategija ekonomije bila: aimo sve prodat i živjet od dva mjesecva turizma, najbolje da nam vlasnik apartmana bude ekonomski guru. tak da nije čudno da ti po običaju kurca razumiješ kao ni onaj nadrogirani transvestit koji ponavlja jedan te isti tekst: oružja, dajte nam oružja, maj prešs.
to je blam čobane. kad napadaš ukrajinu sa 150 000 i još te nisu izbacili na glavu van i dobro ti ide, tolko dobro da je 50 000 ukrajinaca ukopano oko donbasa i nema gdje, to je sve samo ne blam. to ti je vojna strategija čobane, to se uči u školama, za to postoje generali, za to je vojska a ne teroristička ćelija koaj ruši asadov režim. čobane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 19 Apr - 18:20



COCAINE ZELENSKY caught high on DRUGS - this is the POS they show on western TV daily - 17 april 22

He is NO PRESIDENT but a fake cocaine head - he does not care if millions of his citizens flee his crappy country as long as he has America and UK supplying him arms to fight Russia.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 19 Apr - 18:26

Joj da a Čerčil je pijani kepec, kak je ono išla adolfova propaganda

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Winston-churchill

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 19 Apr - 18:27

evo i hitler samo što se nije dočepao čerčila i objesio ga, vidiš čerčilu pada grad po grad, ko i ukrajincima

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Lb41-1

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum