ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 18/3/2022, 03:04

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Thumbs_b_c_11a44b8a53a89adcd0872419cd4c70b7
.

Saopšteno je da je Nehamer posebno naglasio da je od velikog značaja da se EU jasno odredi u pogledu pripadnosti zemalja Zapadnog Balkana Uniji kao i da je neophodno da se taj proces ubrza, istakavši da su Srbija i Austrija dobri partneri.
-
https://www.aa.com.tr/ba/balkan/vu%C4%8Di%C4%87-razgovarao-s-nehamerom-srbija-i-austrija-dobri-partneri/2538554

-
Taj tvoj drug četnik će se uskoro morat jasno odrediti tko je, je li EU ili Putin.

RayMabus

Posts : 182076
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 18/3/2022, 03:11

RayMabus wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 206452_mapa-mariupolja-17.03.-foto-printskrin-telegram-zola-of-renovation_f

MARIUPOLJSKI KOTAO - juriš na grad se nastavlja, nakon uspostavljanja kontrole nad brojnim oblastima, počela je puna evakuacija civilnog stanovništva. Linija fronta se postepeno pomera ka centru grada.
 
PRAVAC HERSON-NIKOLAJEV – Ukrajinska vojska pokušava da izvrši kontranapad na ruske položaje. Po svemu sudeći, prednje položaje kod Voznesenska ruska vojska je napustila da bi ojačala odbranu na jugu i istoku Nikolajeva. Položaji naspram Krivog Roga i Nikopolja se zadržavaju.
Mogao si staviti cijeli link da vidimo šta Srbi kažu šta su sve Srb...Rusi oslobodili. :D

Ovo je najnoviji satelitski snimak u Hersonu, koji je, kao što kažu srbi, oslobođen.

13 ruskih helikoptera..., od toga 10 potpuno uništenih i 3 onesposobljenih
...
Kamazi i druge vrste vozila se ovdje ne spominje.<<<<<<<<

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Screenshot-2095
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 18/3/2022, 04:07

MINISTARSTVO unutarnjih poslova Rusije i ruska sigurnosna služba FSB su dobili nalog za provjeru svih ukrajinskih državljana koji žive u Moskvi.

Nekim su Ukrajincima navodno nudili ubrzano stjecanje ruskog državljanstva, dok su drugi dobili prijave za narušavanje javnog reda i mira.

Pitao me i imam li nacionalističke simbole.

- Što mislite pod nacionalističkim simbolima?

- Pa zastava Ukrajine.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-u-moskvi-pretrazuje-stanove-u-kojima-zive-ukrajinci/2348384.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 81gZuVxLQxL
RayMabus
RayMabus

Posts : 182076
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 18/3/2022, 05:35

darth_vader wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
KAKO SAD TO A VEĆ TI JE U 20 DANA POSLA TRI MILJONA UKRAJINACA.

Ti Epikure sve nešto to loše rezoniraš. Valjda ti samo bitna sezona pa se po tome ravnaš. Jebi se i ti i ta tvoja sezona i turisti.
bravo longi... ma ostali nek nešto i zarade a on ako Bog da ima da se vrati u Dugonje od kud je navro ovamo...

Puca mi kurac za turizam i inače mada sam se i sam pristojno izložio lani, no gadi mi se potpuno ta naša ovisnost o njemu. Ne treba biti megaloman, ljudi su skroz poludili, a i infrastruktura to odavno ne može podnijeti, a niti okoliš.
meni se gadi epikurac, i pokazao sam zašto u onom drugom postu... turizam je ok... i ok je da naši ljudi generiraju kroz taj vid poslovne aktivnosti i određenu dobit...ali naši ljudi, a ne skotovi poput tog ološa epikura kojem uopće nije mjesto u ovoj državi i među nama nikad bilo... za njega je ok da ga ovdje nije i da ga ne bude... ali ok sad je tu i u ovim okolnostima ga treba potaknuti da se makar ne svojom voljom istakne u altruizmu prema napaćenom ukrajinskom narodu... evo ja ga upravo ovih dana preporučujem nekim svojim prijateljima da se s njim sretnu i da ga pozovu da se ponudi da ukrajince smjesti u svoje apartmane.... Ma Da mi se nekako čini da bi on radije da rusi tu Ukrajinčad poriješavaju u što kraćem roku da on može nastaviti po svom planu i programu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 18/3/2022, 05:51

michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:

Oš neš ali Plenky je bio i ostao najstabilnija točka sustava.

Moja ukupna ocjena mandata 8+/10.

Tko bi Hrvatskoj mogao zakucati na vrata, Rusija!?

Ne treba biti neozbiljan.

Hrvatska se ispravno  pozicionirala a eskalacija nije u interesu niti Europe ni Hrvatske.

U tom smislu beskompromisni produžetak ovog tragičnog rata na istoku Europe nikako nam nije u interesu kao što nije bio ni njegov početak ruskom invazijom.












Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Epi210

a u pičku materinu i dosljednost...
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Epi110

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Epi311
Ma Da u svjetlu ove dosljednosti prosvjetnog radnika iz tuzle, tj iz dugonja, ipak se da zaključiti da upisi ovih dana i danaska, ipak nemaju veze sa dobrom vjerom i bilo čim što bi se uparilo sa elementarnom ljudskosti... lik je smradina definitivno nedostojna... bilo čega, glupo je uopće išta apostrofirati
ovo nije zgorega ponoviti... skota ološarskog radi

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 18/3/2022, 07:05

darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:
MDMiridije wrote:

Imao je taj puno stovatelja ovdje. I ne tako davno.
by Hektorović 14/4/2018, 15:03

[size=34]@Kermit wrote:https://direktno.hr/direkt/loso-za-direktno-sad-beskrvnim-napadom-priznao-da-je-izgubio-rat-rusi-pobjednici-bez-ispaljenog-metka-119430/[/size]
[size=42]

Standardno dobra analiza od Admirala. U biti napad je bio takitički i strateški totalno nevažan, čisto vatromet od 300 milijuna dolara


:tu



by vuksadinare 24/11/2015, 16:46

[size=43]Jesu ovi konji u vlasto konacno shvatili da je loso numero uno sto se toce geostrategije a.ne cvrtile i ostale ile...


:tu :tu



[/size][/size]

I baš si slučajno Vuka izvuka iz šešira? :rasta
jesam  :D
nadao se hvalospjevu kolege @epija no lijen bio brstiti po proslosti pa daj sto das...  ;)
kolega @hektor ima sjajnih analitickih upisa rusije , vojno geopolitickih i drustvenih , naravno redom pogresnih  :popcorn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31230
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 18/3/2022, 07:10

Speare Shaker wrote:
darth_vader wrote:
A vjerujem da ni Crvenkastom naše krznašice nisu mrske... :rasta

Nebitno. Odigrale su svoju monetarnu, tržišnu pa i političku ulogu. No, prošao im je rok trajanja. Vrijeme je za širenje tržišta što će prije svega omogućiti nova globalno konkurentna valuta i monetarna politika.

Euro svakako ali ulazak u schengenski prostor jednako je bitan.

Glede turizma, da postoji betonizacija ali to je fenomen u zalasku i znak prošlog vremena.

Već sada su regulative dosta postrožene a turistički objekti koji se rade u hotelskom ali i privatnom smještaju su sve bolji pa i vrhunski.

Pri čemu privatni smještaj u europskoj konkurenciji je od boljih.



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 18/3/2022, 07:31

“Nikad nisam mislila da ću se sramiti Rusije, uvijek sam bila ponosna na talentirane Ruse, na naša kulturna i sportska dostignuća. Ali sada osjećam da je povučena crta koja razdvaja prije i poslije”, objavila je Smirnova na Telegramu ranije ovog mjeseca.
“Boli me to što ljudi umiru, što gube krovove nad glavom i što su prisiljeni da napuštaju svoje domove. A tko je prije nekoliko tjedana mogao pomisliti da će se ovo dogoditi? Mi možda nismo u središtu vojnog konflikta, ali ne možemo ostati indifirentni prema ovoj globalnoj katastrofi”, dodala je.
Nakon što je osudila rusku invaziju, zvijezda ruskog baleta napustila je zemlju te će se pridružiti nizozemskom nacionalnom baletu, piše BBC.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31230
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 18/3/2022, 07:53

michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Epi210

a u pičku materinu i dosljednost...
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Epi110

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Epi311
Ma Da u svjetlu ove dosljednosti prosvjetnog radnika iz tuzle, tj iz dugonja, ipak se da zaključiti da upisi ovih dana i danaska, ipak nemaju veze sa dobrom vjerom i bilo čim što bi se uparilo sa elementarnom ljudskosti... lik je smradina definitivno nedostojna... bilo čega, glupo je uopće išta apostrofirati
ovo nije zgorega ponoviti... skota ološarskog radi

Eto kako turcin dribla. Nevjerojatno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 18/3/2022, 07:56

debotoijusto wrote:“Nikad nisam mislila da ću se sramiti Rusije, uvijek sam bila ponosna na talentirane Ruse, na naša kulturna i sportska dostignuća. Ali sada osjećam da je povučena crta koja razdvaja prije i poslije”, objavila je Smirnova na Telegramu ranije ovog mjeseca.
“Boli me to što ljudi umiru, što gube krovove nad glavom i što su prisiljeni da napuštaju svoje domove. A tko je prije nekoliko tjedana mogao pomisliti da će se ovo dogoditi? Mi možda nismo u središtu vojnog konflikta, ali ne možemo ostati indifirentni prema ovoj globalnoj katastrofi”, dodala je.
Nakon što je osudila rusku invaziju, zvijezda ruskog baleta napustila je zemlju te će se pridružiti nizozemskom nacionalnom baletu, piše BBC.

Nismo znali. Ja sam znao a ona nije? Pateticno debotovsko neocons preseravanje.

Misli BI BI SIJA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 18/3/2022, 07:57

What is hilarious is that those who didn't believe the COVID hoax are suddenly believing the media again and are buying into this propaganda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 18/3/2022, 08:18

Gnječ wrote:What is hilarious is that those who didn't believe the COVID hoax are suddenly believing the media again and are buying into this propaganda.

Najočitiji primjer ti je safet i ringo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21837
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 18/3/2022, 08:33

AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:What is hilarious is that those who didn't believe the COVID hoax are suddenly believing the media again and are buying into this propaganda.

Najočitiji primjer ti je safet i ringo

Turcin ero na covid temi samo stozer i sluzbeno a sad mu je odjednom i twitter ok izvor informacija.

Turcin ringo bi potjerao sve talijane iz Istre jer to su fasisti a Istra je bosanska mahala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 18/3/2022, 08:43

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 18/3/2022, 08:45

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 18/3/2022, 08:51

debotoijusto wrote:
krivnju za rat u Ukrajini snosi "okultna oligarhija Zapada". Prema njegovim riječima, ona je nastala u Veneciji pa je preko Engleske stigla u SAD.

- Invazije na Ukrajinu nema. Ima nešto što se zove specijalna operacija za zaštitu Donbasa, kako su je nazvali i Rusi, tvrdi Domazet Lošo.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 O_21266078_1024


loso u epizodi znam znanje

on i tvoji feralovci sad drobe isto

moš izvest komunjaru iz komunizma al ne moš komunizam iz komunjare

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 18/3/2022, 08:52

debotoijusto wrote:“Nikad nisam mislila da ću se sramiti Rusije, uvijek sam bila ponosna na talentirane Ruse, na naša kulturna i sportska dostignuća. Ali sada osjećam da je povučena crta koja razdvaja prije i poslije”, objavila je Smirnova na Telegramu ranije ovog mjeseca.
“Boli me to što ljudi umiru, što gube krovove nad glavom i što su prisiljeni da napuštaju svoje domove. A tko je prije nekoliko tjedana mogao pomisliti da će se ovo dogoditi? Mi možda nismo u središtu vojnog konflikta, ali ne možemo ostati indifirentni prema ovoj globalnoj katastrofi”, dodala je.
Nakon što je osudila rusku invaziju, zvijezda ruskog baleta napustila je zemlju te će se pridružiti nizozemskom nacionalnom baletu, piše BBC.
Sve je bilo u redu dok su ovi 8 godina bombardovali Donbas. Sada se setila koliko je plemenita kada je osetila miris evrića i mogućnost samopromocije na račun vlastite države i naroda.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 18/3/2022, 08:57

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...

Jeba ti safet mater, kao što i je... :D

a ti si safet!

lol!

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 18/3/2022, 09:00

darth_vader wrote:
Ringo10 wrote:Ma ko vam je Safet ...niko da mi kaze

Odi se trisnit, a boktejeba... :^0

pa jebote ja sam danas shvatio tko je safet. :)
ne pratimo svi upise onog švapskog inženjera strojarstva, motaličara ili čega već.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 18/3/2022, 09:03

Gnjec, zasto bih ja protjeraju preostalu talijañsku saku jada iz Istre
Tiiiito je to sasvim zadovoljavajuce odradio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 18/3/2022, 09:12

marcellus wrote:a za par dana kreću kiše i blato, to baš nije dobro za tehniku, tim više što ukrajina nije baš poasfaltirana...

koje kiše, koje blato?

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum