ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 06:39

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 1280px-2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 17/3/2022, 06:46

https://www.dnevno.hr/vijesti/ove-olose-gadove-izdajnike-ispljunut-cemo-kao-muhe-koje-su-uletjele-u-usta-pobjesnjeli-putin-ovog-se-puta-obrusio-na-ruse-koji-ne-podrzavaju-invaziju-1926853/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 06:47

Previše je napada, piše CNN, da bi ovo bilo bilo što osim namjerne ruske strategi neprestanog i neselektivnog bombardiranja Ukrajine kako bi se pokorilo jednog po jednog civila. Ovaj napad osmišljen je da izazove maksimalnu bol i razaranje i vjerojatno će dodatno produbiti raskol između dviju zemalja i otežati pronalaženje puta prema miru.

Nema naznaka da se ruski predsjednik ima strah zbog opakog ljudskog danaka koje njegovi postupci uzimaju. Njegova povijest sugerira da, ako je potrebna mučna, dugotrajna kampanja da se Ukrajina uništi tupim oružjem poput topništva i raketa, on je spreman na to. U međuvremenu, nema znakova da izvanredne sankcije koje su Rusiju učinkovito odsjekle od svijeta slabe njegovu unutarnju političku poziciju u sustavu Kremlja kojim je dugo dominirao.

Rusija će, piše dalje CNN, postaviti bolne uvjete za Ukrajinu. Zelenskij je već izjavio kako je svjestan da je NATO za Ukrajinu nedostižan. Možda Putin postavi isti uvjet i za EU.

Svako obećanje da Ukrajina neće tražiti članstvo u Europskoj uniji također bi bila gorka pilula za Zelenskog. Putinu bi moglo biti potrebno takvo obećanje budući da su rat i više od desetljeća miješanja u ukrajinska pitanja bili izvor njegovog bijesa.

Ipak, ruska invazija se barem u tom pogledu izjalovila. Ukrajina je zapravo postala dio velike Europe u svemu osim po imenu. Milijuni njezinih ljudi pobjegli su u EU i imat će dugoročne veze tamo. A ključne europske sile, uključujući Njemačku, promijenile su desetljeća vanjske politike kako bi podržale Ukrajinu. To je samo jedan od načina na koji kontinent nikada neće biti isti, kad god rat završi, čak i ako potraje puno dulje.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/analiza-cnna-zasto-je-ukrajinska-borba-za-opstanak-daleko-od-kraja/2348086.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d

Pod uvjetom da uopće bude mogao postavljati uvjete a šta se mene osobno tiče u to čisto sumnjam. Postavljat ću ih ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 07:08

6:30 "Na nebu iznad Kijeva uništen je neprijateljski avion SU-25, a oboren je i jedan SU-35. U globalu, to je po danu preko 10 ruskih zračnih jedinica", rekao je glavni zapovjednik ukrajinske vojske general Valerij Zalužni.
Dakle, kako on tvrdi, ukrajinske snage svaki dan obore u prosjeku desetak ruskih zračnih jedinica.
-

Prvi Su-35S poduzeo je svoj prvi let u svibnju 2011.

Noviji i moderniji lovac Suhoj. 
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 07:43

  • Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 873x400


Ljudi su evakuirani s jedanaestog i viših spratova
-
Najmanje jedna osoba je poginula, a tri su ranjene nakon što su ostaci oborenog projektila pogodili stambenu zgradu u Kijevu, saopćila je ukrajinska hitna služba.
Zgrada je navodno pogođena u 5:02 sati ujutro po lokalnom vremenu u četvrti Darnytskyi u glavnom gradu.

Ljudi su evakuirani s jedanaestog i viših spratova, a u toku je spasilačka akcija, traže se zarobljeni pod ruševinama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 17/3/2022, 07:52

Napred naši.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 17/3/2022, 07:53

RayMabus wrote:6:30 "Na nebu iznad Kijeva uništen je neprijateljski avion SU-25, a oboren je i jedan SU-35. U globalu, to je po danu preko 10 ruskih zračnih jedinica", rekao je glavni zapovjednik ukrajinske vojske general Valerij Zalužni.
Dakle, kako on tvrdi, ukrajinske snage svaki dan obore u prosjeku desetak ruskih zračnih jedinica.
-

Prvi Su-35S poduzeo je svoj prvi let u svibnju 2011.

Noviji i moderniji lovac Suhoj. 
To je malo. Daj bar 20 dnevno.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 07:55

Pa ide im super. Poslali su avione da raketiraju nebodere po Kijevu i koliko vidim ( za sada ipak neprovjerene informacije ) izgubili jedan Su-25 i jedan SU-35.

Ide to njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 08:01

dzango wrote:
RayMabus wrote:6:30 "Na nebu iznad Kijeva uništen je neprijateljski avion SU-25, a oboren je i jedan SU-35. U globalu, to je po danu preko 10 ruskih zračnih jedinica", rekao je glavni zapovjednik ukrajinske vojske general Valerij Zalužni.
Dakle, kako on tvrdi, ukrajinske snage svaki dan obore u prosjeku desetak ruskih zračnih jedinica.
-

Prvi Su-35S poduzeo je svoj prvi let u svibnju 2011.

Noviji i moderniji lovac Suhoj. 
To je malo. Daj bar 20 dnevno.
Kijev je glavni grad Ukrajine i isto ko što tebi u Srbiji Beograd ima najjaču protuzračnu obranu tako je i ovdje pa vjerujem da je informacija točna posebno šta vidim da su gađani viši katovi nebodera, dakle jest napad iz zraka a Su-25 je inače avion za napade na zemlji pa on leti niže a ovaj Su-35 je lovac, vjerovatno zaštita ovih Su-25 a ujedno i napad na Kiev itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by pizzon 17/3/2022, 08:08

nesto licno,
rat u ukrajini
razorniji je i brutalniji
nego sto je bilo
na prostoru sfrj.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 08:20

Jučer su pucali u nebodere a danas ista stvar dakle to je taktika a naša san tri razloga zašto baš tako :

1. Neboder je vidljiv iz aviona i onda to kao meta pa kao gađaju u to i u osnovi im je cilj rastjerat civile iz grada tako pošto gađaju stambeni objekt.

2. Razaraju to jer se tu može popet ekipa sa PZO jer je to ipak uzvisina i ima pregled mada je ta teorija malo glupa u gradu punom nebodera al ipak ima neku svoju logiku.

3. Iscrpljuju ukrajinsku zračnu obranu jer znaju da imaju samo S 300 i Buk/ Kub sisteme i da su ograničeni s time i da to u osnovi Rusija proizvodi pa čak i ako im daju ovi u Europi šta tako šta imaju opet i to su male količine.....dakle da troše tu dalekometnu PZO i tu srednjeg dometa PZO.

Ova zadnja stavka znači to da kad se uvjere da su ovi to potrošili e onda ide tepih bombardiranje.

Onda nastupaju bombarderi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 17/3/2022, 08:24

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-2050

VIDEO i OSTALO:
https://www.blic.rs/vesti/svet/amerika-ukrajini-salje-ubice-tenkova-dronovi-kamikaze-kao-deo-ogromnog-paketa-vojne/fy68z4s


a sad su ti dobri i suljini mediji pizdo udbaško-hercegovačko-slovenska?
ajd dobro .... neke razlike između naših i suljinih medija više nema.
a da mi je to netko rekao prije desetak godina stjerao bih ga u kurac.


:)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 17/3/2022, 08:27

ljudi najebasmo mi rusofili.
evo došla zapovijed - kopamo rovove kod moskve.
nato i ukrajinci ante portas.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 17/3/2022, 08:30

Dragovit wrote:ljudi najebasmo mi rusofili.
evo došla zapovijed - kopamo rovove kod moskve.
nato i ukrajinci ante portas.

polako, doće rat i do moskve. Ratovi su ti ko Lesi, na kraju se uvijek vrate kući.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 08:30

Dragovit wrote:ljudi najebasmo mi rusofili.
evo došla zapovijed - kopamo rovove kod moskve.
nato i ukrajinci ante portas.
Zavisi. Mislim da će u anglosaskim zemljama te ovim baltičkim di je ta ugroza od Rusije veća to bit ono da ideš u zatvor ako veličaš Putina.

U Hrvatskoj ćemo ti samo dat opomenu pred isključenje. lol!

Ma gledaj oni : ako Švedska oće uvest zakon da tko veliča Putina ide u zatvor pa ok al nisu države ti pa te slijede slijepo nego će procjenit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 17/3/2022, 08:34

marcellus wrote:
Dragovit wrote:ljudi najebasmo mi rusofili.
evo došla zapovijed - kopamo rovove kod moskve.
nato i ukrajinci ante portas.

polako, doće rat i do moskve. Ratovi su ti ko Lesi, na kraju se uvijek vrate kući.


misliš do washingtona i londona?
još nisu.
ali ako to doživim nazdravit ću za demokraciju i sve zapadne vrijednosti.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 17/3/2022, 08:37

RayMabus wrote:
Dragovit wrote:ljudi najebasmo mi rusofili.
evo došla zapovijed - kopamo rovove kod moskve.
nato i ukrajinci ante portas.
Zavisi. Mislim da će u anglosaskim zemljama te ovim baltičkim di je ta ugroza od Rusije veća to bit ono da ideš u zatvor ako veličaš Putina.

U Hrvatskoj ćemo ti samo dat opomenu pred isključenje. lol!

Ma gledaj oni : ako Švedska oće uvest zakon da tko veliča Putina ide u zatvor pa ok al nisu države ti pa te slijede slijepo nego će procjenit.

dok mi ne diraju druga kobu ja siguran.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 17/3/2022, 08:40

lol!

eto i tuckera carlsona stavili na listu putinovaca.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 08:42

Dragovit wrote:
RayMabus wrote:
Dragovit wrote:ljudi najebasmo mi rusofili.
evo došla zapovijed - kopamo rovove kod moskve.
nato i ukrajinci ante portas.
Zavisi. Mislim da će u anglosaskim zemljama te ovim baltičkim di je ta ugroza od Rusije veća to bit ono da ideš u zatvor ako veličaš Putina.

U Hrvatskoj ćemo ti samo dat opomenu pred isključenje. lol!

Ma gledaj oni : ako Švedska oće uvest zakon da tko veliča Putina ide u zatvor pa ok al nisu države ti pa te slijede slijepo nego će procjenit.

dok mi ne diraju druga kobu ja siguran.
A ono vezano uz to Amerikanci odnosno Demokrati koji su produžena ruka Drako reptila bi sad razapeli svakog tko veliča Putina ( a u suštini tko ne misli kao oni nego svojom glavom ) no to ćeš ima tu tim anglosaskim zemljama, eventualno baltičkim dakle uključujući Švedsku i to itd a ovo drugo mora nešto stavit jer ne možeš baš ovo veličat al nećemo baš sad ić u krajnost tj nećeš ga moć veličat u smislu da podržavaš ovaj rat al neće baš to tako drastično bit ko kod ovih drako reptila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/3/2022, 08:52

Nije to tema al evo :

https://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.com/

Ne mislim kažnjavat nekoga jer ima svoje mišljenje al ipak nećete moć podržavat ovo šta Putin radi u Ukrajini tj ovo sranje. To ću kažnjavat al ne i to da netko ima mišljenje o nećemu.

To je za Hrvatsku jer san se ode inkarnira a tamo u Americi će zabrana veličanja Putina na najjače jer su to njihove države i centri moći a u suštini to će toliko rigorozno da ti neće dat ni pravo na drugačije mišljenje a to nećemo imat ode zato šta ja to ode neću dat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182036
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 17/3/2022, 08:56

Sluzbe unutarnje sigurnosti u zemljama EU i NATO clanicama a i ostalima koje su pod potencijalnim rizikom od bilo kakvog sukoba sa Rusijom i to ne samo vojnog sigurno prikupljaju podatke o pojedincima koji bi bili moguci pripadnici pete kolone u slucaju eskalacije sukoba. Jbg mozemo se i zayebavat i pricati u mirnodobskim uvjetima ali ako dodje do nekih ratova sve se prelistava, prava glasa, sloboda izrazavanja sve ide pod lupu...trebam li objasnjavati kad nas je vecina bila u tim okolnostima kad je za baljezgariju mogla odletjeti glava.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum