ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:33



koji likovi...
BILO VAŠE...SAD JE NAŠE

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 16:35

KAZAHSTAN, država saveznica Rusije, odobrio je ovaj vikend održavanje prosvjeda protiv rata u Ukrajini jer se kazahstanska vlada nastoji distancirati od Moskve kako ne bi bila uključena u sankcije Zapada.
-
Režim ove bivše srednjoazijske republike općenito zabranjuje demonstracije, no u subotu je dopustio okupljanje otprilike dvije tisuće prosvjednika u središtu Almatija, glavnog ekonomskoga grada zemlje. Kazahstansko ministarstvo vanjskih poslova proteklih je dana isticalo neutralnost zemlje otkako je Rusija 24. veljače počela invaziju na Ukrajinu. 
Ministarstvo je na razgovor primilo britanskog veleposlanika u Kazahstanu i razgovaralo o tom pitanju nakon što je britanski zastupnik u ponedjeljak u Londonu pozvao da se sankcije uvedu i saveznicima Moskve.
-
https://www.index.hr/vijesti/clanak/drzava-saveznica-rusije-odobrila-prosvjed-protiv-rata-u-ukrajini/2345037.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
-
Kazastan. :tu :tu :tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:36



NJIMA JE PUN KRC PROFIĆA IZVAN KONDICIJE

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 6/3/2022, 16:41

michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...

Ruska zastarjela operativna doktrina opet dolazi Rusima na naplatu.

Konvencionalno protiv NATO-a nemaju što tražiti
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 6/3/2022, 16:41

michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...
brutalno. kontra artiljerijski radari su brutala . ovdje je 8 komada artiljerije plus par kamiona i ostalih sranja.. računaj da je ovu bateriju sigurno snabdjevalo koliko ljudi? vi iz rata to znate.. i ukrainci su sve ovo zasuli granatama.. vjerojatno su rusi kada se "smirilo" došli samo skupljati ostatka od svojih vojnika.. i sa njima u krematorij.. i utekli.. samo ovdje ako je ovdje bilo ljudstva je moglo biti nekoliko desetaka ljudi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 6/3/2022, 16:42

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...

Ruska zastarjela operativna doktrina opet dolazi Rusima na naplatu.

Konvencionalno protiv NATO-a nemaju što tražiti
ekipa u komentarima zgrožena kako je artiljerija bila natisnuta jedna kraj drugih, da je to ono tipično za "parade i filmove" ali da u uzbiljnom ratu se to neradi tako..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:42

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:

Kolona nije dugačka 65km, lijepo je Kofman pojasnio kako je to glupost. 

Radi se o 10tak bataljuna koji svaki ima svoju kolonu, ali nije u kontinuitetu.
nisam uopće gledao zna li se di je čelo te kolone u ovom trenutku... jel ima kakva satelitska snimka

Negdje ispred Hostomela
TO ZNAČI DA NISU NIGDJE, evo vam yode to je trebao biti stvarni pravac nadiranja od ivankiva do hostomela i onda odatle prodor u kyiv, nek kaže jesam li to rekao još prije neg je i počeo rat... danas 11ti dan od početka invazije oni su i dalje u nastupu prema poziciji odakle bi trebao ići razvoj u što kuda s kojim ciljem... svuda uokolo voda, bljuzga od pol metra, rasuti mini ježevi, mina tko zna koliko... još kad i dođu u domet ukrajinske artiljerije, što će onda otvorit kišobran...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 16:45

nevjerojatno je kad vas čovjek čita, ruska vojska vam je otvorena knjiga, od guma do korupcije do brojnog stanja do morala :^0 čudno je da uopće postoje, em korumpirani em nemaju volje em im je oružje iz 19 stoljeća. čudo da nisu kapitulirali drugi dan invazije. težak pomak razuma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:45

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...
brutalno. kontra artiljerijski radari su brutala . ovdje je 8 komada artiljerije plus par kamiona i ostalih sranja.. računaj da je ovu bateriju sigurno snabdjevalo koliko ljudi? vi iz rata to znate.. i ukrainci su sve ovo zasuli granatama.. vjerojatno su rusi kada se "smirilo" došli samo skupljati ostatka od svojih vojnika.. i sa njima u krematorij.. i utekli.. samo ovdje ako je ovdje bilo ljudstva je moglo biti nekoliko desetaka ljudi
tu je tre domaći, ali mislim da je 5 članova posade

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 16:46

E i kaj se dogadja tam kod vasvu europu.
Jel se pravoslavna braca mlate medju sobom jos.
... ovde neki pro ajmo nazvat ukrajinski pisu o masovnim ruskim porazima drugi o ukrajinskim porazima.
Zao mi mapadnute ukrajine i svega ali dobro je ovo jer to sotonsko pravoslavlje se medjusobno sve vise rastavlja.
Slava ukrajini

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:47

ebenica wrote:nevjerojatno je kad vas čovjek čita, ruska vojska vam je otvorena knjiga, od guma do korupcije do brojnog stanja do morala :^0  čudno je da uopće postoje, em korumpirani em nemaju volje em im je oružje iz 19 stoljeća. čudo da nisu kapitulirali drugi dan invazije. težak pomak razuma.
ako im je ovo krajnji domet džaba su krečili, onaj tko ih čita jebat će im milu nanu kad bude na dnevnom redu... inače što to tebe toliko pogađa ti nisi na ruskoj strani... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 16:49

Iskreno gledajuci onog zelenskoga ponekad hvala Bogu ponekad samo place i cmizdi.
Da je nama u pocetku dostavljeno onoliko oruzja koliko njemu cetnici bi prosli vec 1992 kao i 1995

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:49

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...
brutalno. kontra artiljerijski radari su brutala . ovdje je 8 komada artiljerije plus par kamiona i ostalih sranja.. računaj da je ovu bateriju sigurno snabdjevalo koliko ljudi? vi iz rata to znate.. i ukrainci su sve ovo zasuli granatama.. vjerojatno su rusi kada se "smirilo" došli samo skupljati ostatka od svojih vojnika.. i sa njima u krematorij.. i utekli.. samo ovdje ako je ovdje bilo ljudstva je moglo biti nekoliko desetaka ljudi
tu je tre domaći, ali mislim da je 5 članova posade
falio sam 8 članova posade

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 16:50

Cekaj jeli u ratu osim ovih mongoloidnih ruskih tataraca mongola i ostalih sibirsko azijskih plemena sudjeluje i Spetznaz jedinice

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 6/3/2022, 16:50

MEDIAZONA, jedan od posljednjih neovisnih medija u Rusiji, koji su osnovale članice ruskog feminističkog benda Pussy Riot Marija Aljohina i Nadežda Tolokonjikova, objavio je da su ga vlasti blokirale zbog izvještavanja o invaziji na Ukrajinu.

Ruski internetski regulator Roskomnadzor počeo je blokirati Mediazonu, stoji u priopćenju. AFP je potvrdio da je Mediazona od sada na službenom popisu blokiranih stranica u Rusiji.

"Ova mjera je poduzeta jer iskreno pokrivamo ono što se događa u Ukrajini i zato što invaziju nazivamo invazijom, a rat ratom", ocijenila je Mediazona.

"Ruske vlasti upravo su uspostavile vojnu cenzuru i u zemlji gotovo više i nema neovisnih medija", istaknuli su u priopćenju.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 16:51

Evo glas razuma ovaj ide pod -ostali- naravno ovo se nece sviđati rvackim proamerickim proukrajinskim fanaticima ali jebiga...


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/3/2022, 16:52

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:nevjerojatno je kad vas čovjek čita, ruska vojska vam je otvorena knjiga, od guma do korupcije do brojnog stanja do morala :^0  čudno je da uopće postoje, em korumpirani em nemaju volje em im je oružje iz 19 stoljeća. čudo da nisu kapitulirali drugi dan invazije. težak pomak razuma.
ako im je ovo krajnji domet džaba su krečili, onaj tko ih čita jebat će im milu nanu kad bude na dnevnom redu... inače što to tebe toliko pogađa ti nisi na ruskoj strani... ;)
Kazastancima su izgleda već na dnevnom redu. Prvo se nisu tili pridružit Putinu kad im je posla molbu jer su skužila da ih želi uvući u svoj sukob a danas je kazastanska vlada dopustila prosvjede protiv rata u Ukrajini dakle prosvjedi protiv Putina.

Lijepo.


Last edited by RayMabus on 6/3/2022, 16:52; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 16:52

Sta Dodo car govori.
Jel spakirao stvari za Moskvu.
Di je Epikur
I Ero koji su govorili o zastrasujucoj moci velikog ruskog Medjeda

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:52

FRANK wrote:Iskreno gledajuci onog zelenskoga ponekad hvala Bogu ponekad samo place i cmizdi.
Da je nama u pocetku dostavljeno onoliko oruzja koliko njemu cetnici bi prosli vec 1992 kao i 1995
nemoj biti tako kritičan, plače ne bi li dobio još nekakav bonus u vidu dalekometne artiljerije, inače kako je to krenulo u prva dva dana još se oni dobro i drže... u svakom slučaju neka ih nek što žešće zagorčaju život serbskoj braći

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 6/3/2022, 16:53

Steta sto se rusi i ameri ne pokolju negdi gori kod aljaske i sibira.
Beringov prolaz pa da se svijet rijesi dva najveca zla.
Kazem lagani hedonizam trava i uzivancija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 16:54

FRANK wrote:Cekaj jeli u ratu osim ovih mongoloidnih ruskih tataraca mongola i ostalih sibirsko azijskih plemena sudjeluje i Spetznaz jedinice
sudjelovali su nešto malo oš da vidiš kako su prošli

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 18 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum