ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 13:25

ZBOGOM JADNA ZEMLJO, TI NE ZASLUŽUJEŠ NOVAKA! Kraj sage! Avion poleteo - Đoković napustio Australiju.

Serbinho-3

Posts : 27505
2014-08-25


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Sun 16 Jan - 13:29

Serbinho-3 wrote:VEDRANA RUDAN UZ NOLETA / 'Đokoviću, da si silovatelj djevojčica ili premijer kriminalac, sve bi ti vize valjale, ali ti si samo divlji Balkanac'
Potpuno je nebitno šta ona misli. Ili bilo tko na ovoj planeti. Čak je nebitno jel on to doista je. Potpuno nebitno.

Bitan je onaj dio di vlada a ta vlada pripada anglosasiam koji su suradnici negativnih vanzemaljaca i žele kontrolu nad ovom planetu u letu promjene pravila al eto njemu ne stignu nit javit ( ne postoji telefon ) a promjenili pravila samo radi njega i onda ga ko životinju maltretiraju pred cijelim svijetom.

Ako to mogu s nekim tko je devet puta osvojija taj turnir i svjetski je broj 1 a šta će nama ostalima koji smo pestoti na ATP ljestvici ( slikovito rečeno al u osnovi svima nama koji smo obični građani i anonimusi a ima nas sedam miljardi na ovoj planeti il tako nešto ) ?

SPALJUJEM AUSTRALIJU.

Poslat ću im poruku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183475
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Sun 16 Jan - 13:41

Probavite to.

Nisu me poslali samo da pasivno gledam i ne radim ništa nego da izviđam, podnosim izvješća i donesem planove i onda pred vijeće i odluka.

Svaka kreacija zahtjeva i malo destrukcije.

U ovom slučaju taj njihov posjed je to malo.

Australija je to malo.

Neprijatelj drži deset posjeda i jedan iskoći. Procjeniš. Ako je dovoljno daleko i negdi je oko 10% ukupnih posjeda a poslat ćeš im poruku a onda ....ide pokolj toga.



RayMabus
RayMabus

Posts : 183475
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by abraham Sun 16 Jan - 16:36

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 68491472d1b59997c34acf2010250fbb

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14562
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 Sun 16 Jan - 17:43

Stvar je gotova i o tome vise ne vrijedi trositi rijeci.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21661
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by omni Sun 16 Jan - 17:45

Ringo10 wrote:Stvar je gotova i o tome vise ne vrijedi trositi rijeci.
Najuriste ga, zajebani briti. :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda Sun 16 Jan - 20:13




Đoković će otići od tamo, ali ovi što ostaju... Mozak van da skoči

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto Sun 16 Jan - 21:12

Meni je teško govoriti o tome jer imam djecu koja se ne žele cijepiti. Ne mogu ih više preko koljena i po guzi, ali najradije bih jer imaju filozofiju koja je idiotska, pretendiraju da znaju više od stručnjaka cijelog svijeta.

- Ja imam troje djece i šestero unučadi i svađam se s njima oko te blage injekcije! I moj sin dobije koronu, kao i njegova žena i sin. Molio sam se da odzrave, ali spočitnut ću im. A kći Katarina, koja živi u Lausanni, je toliki fanatik protiv toga da joj se više ne javljam na telefon! Ne slušaš oca, koji ti je omogućio sve! I sad sam ja budala, a ti si pametna. Ne mogu ja biti budala s 87 godina i sve sam prošao. Ona meni kaže "Tata, da se nisi cijepio ne bi dobio rak".



ciro blazevic ljeta gospodnjeg 2022
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31380
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber Sun 16 Jan - 21:23

debo. ti nemaš djece ili dijete?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda Sun 16 Jan - 21:25

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Fb_im154

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 21:26

Oglasila se Rusija o Đokoviću


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=01&dd=16&nav_category=78&nav_id=2089556
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27505
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto Sun 16 Jan - 21:38

veber wrote:debo. ti nemaš djece ili dijete?

koliko mi poznati ne
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31380
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Sun 16 Jan - 22:01

mutava baštarda wrote:


Đoković će otići od tamo, ali ovi što ostaju... Mozak van da skoči

nadam se da će ove policijote australijanci uskoro zaklati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto Sun 16 Jan - 23:12

GIL MORETON, predsjednik Francuskog teniskog saveza, izjavio je kako se već sada pripremaju za ovogodišnje izdanje Roland Garrosa, odnosno, za dolazak necijepljenih tenisača i tenisačica.


"Naši ljudi zajedno s francuskim vlastima trenutačno dogovaraju pravila oko ulaska na turnir onih natjecatelja koji nisu cijepljeni. U tom pogledu ne vjerujem da će biti bilo kakvih problema", rekao je Moreton. Roland Garros je na programu od 22. svibnja do 5. lipnja.


Francuski parlament prihvatio je na završnom glasovanju u nedjelju nacrt zakona kojim se uvodi potvrda o cijepljenju koju vlada želi uvesti što prije zbog ponovnog širenja epidemije covida-19. Za tekst je glasovalo 215 zastupnika, 58 je bilo protiv i 7 suzdržano.


Prema novom zakonu o kojemu je vođena oštra rasprava u parlamentu jer su oporbene stanke ocijenile da su pojedine odredbe prestroge, građani će morati predočiti potvrdu o cijepljenju da bi mogli ući u restorane, kafiće, kinodvorane i vlakove na duljim vožnjama, objašnjava agencija Reuters.





U Francuskoj je 78 posto stanovništva potpuno cijepljeno, objavilo je u subotu ministarstvo zdravstva. Tisuće protivnika cijepljenja demonstrirale su u Parizu i drugim francuskim gradovima u subotu, ali je odaziv bio znatno manji nego prije tjedan dana, nakon poruke predsjednika Emmanuela Macrona da želi “iznervirati” necijepljene tako što će im u tolikoj mjeri otežati život da će se oni na kraju odlučiti za cijepljenje.




nece se ove godine novak naigrat po svijetu open visoko banja luka prvenstvo srbije za starije uzraste ... ima svoje drazi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31380
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by epikur37 Sun 16 Jan - 23:15

debotoijusto wrote:
veber wrote:debo. ti nemaš djece ili dijete?

koliko mi poznati ne

pa kolko ti imaš godina?
epikur37
epikur37

Posts : 45338
2015-08-06


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto Sun 16 Jan - 23:20

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
veber wrote:debo. ti nemaš djece ili dijete?

koliko mi poznati ne

pa kolko ti imaš godina?
pamtim kad je novinar na TVZ rekao drugovi od danas pocima stabilizacija 
sve prije toga pamtim po dobru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31380
2014-04-12


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by T. Sun 16 Jan - 23:30

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:

koliko mi poznati ne

pa kolko ti imaš godina?
pamtim kad je novinar na TVZ rekao drugovi od danas pocima stabilizacija 
sve prije toga pamtim po dobru
Od tada su novinari postali voditelji, TVZ je postao HTV, a drugovi gospoda...
Stabilizacija još traje...
T.
T.

Posts : 17480
2014-04-14

Age : 83

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Mon 17 Jan - 6:55

epikur37 wrote:Dobio je što je zaslužio, magare jedno.


Neće magarac da se vakciniše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 Mon 17 Jan - 8:38

Zao mi j e ali sam sebi je najkrivlji
Iako su i ovi ovdje ispali kurvini sinovi jer nije to moralo tako
Ali oni su odlucili da ga izjure po svaku cijenu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21661
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Mon 17 Jan - 8:43

Ringo10 wrote:Zao mi j e ali sam sebi je najkrivlji
Iako su i ovi ovdje ispali kurvini sinovi jer nije to moralo tako
Ali oni su odlucili da ga izjure po svaku cijenu

Mislil magarac da more muljati ... e pa ne mreš ak nisi transrodan.

Prvo transrodan ... e onda se vrata otvaraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda Mon 17 Jan - 9:34

Ringo10 wrote:Zao mi j e ali sam sebi je najkrivlji
Iako su i ovi ovdje ispali kurvini sinovi jer nije to moralo tako
Ali oni su odlucili da ga izjure po svaku cijenu
Za razliku od nacista koji su židove tamanili sve po zakonu, u slučaju Đoković ima arbitrarnosti na kojoj fašistička Australija mora proraditi te donit zakone kojim se necijepljene osobe uklanjaju iz društva.

Kako kod nas u Evropi ima regulativa: svatko tko se želi eutanizirati mora biti zaštićen cijepivom protiv korone.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 49 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum