ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by marcellus 2/1/2016, 16:25

ono al đazira ih je prepišala

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 16:34

marcellus wrote:
asilovski wrote:strašno kakav diletanti vode CIA-u i na šta je sve spalo...

pa RT je propagandno danas jači od CNN-a i svega što soroš financira
pa je, CNN je ostao na razini 80-tih i 90-tih, naivno prenose samo stvari koje im idu u korist, poprilično su nemušti, brane vehabije, Saudijce zapravo CNN se bavi isključivo Rusima, Irancima i malo Kinezima kao zlotvorima, a ISIL je prikazan kao neka najezda skakavaca ili metor bez neke poveznice, a tako šta u doba interneta jedino Đoda i debelousti mogu progutati...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 16:35

"Janusz Bugajski (born September 23, 1954, Nantwich, Cheshire) is a Senior Fellow at the Center for European Policy Analysis (CEPA) in Washington DC and host of “Bugajski Hour” and “Bugajski Time,” television shows broadcast in the Balkans. He is the former Director of New European Democracy Program at the Center for Strategic and International Studies (CSIS).[1]
He has served as a consultant on East European affairs for various U.S. organizations and government agencies as for the U.S. Agency for International Development (USAID), the United States Department of Defense, the International Republican Institute (IRI), the Free Trade Union Institute (AFL-CIO), the International Research and Exchanges Board (IREX), and BBC television in London."

To ko naši profesori sa kupljenim diplomama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 16:36

marcellus wrote:ono al đazira ih je prepišala
Pa i BBC je isto tako propao, njemački većinom vrte svoje liberalne utopije tako da su ideološki obojani i isto tako što ne ide u korist ideologije nema prikazivanja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 16:38

asilovski wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ovaj je stručnjak na razini lazanskog, epikura ili onoga vojnog analitičara koji spama forum o ratu u siriji a nezna razliku između isila, nurse i hezbollaha..  i takav kalibar :D.. druga strana iste medalje :D
ej Đoda ti si postao kako Assad bježi u Pjongjang, Damask pada, dolsovce si bacao majmuna na umjerene kanibale, da ne govorim legendarnu izjavu kako će se tvoji kanibali naviknuti na bombardiranje iz zraka hahaha stoga biži po rizi bizi

najjači si ti , dođeš pijan na forum i lažeš i izmiljaš kao i jedan drugi stručnjak sa vojnog foruma, a onda kada ja iskoristim malo google i iskopam vaše laži, onda "ma krivo ste shvatili"


"ti si rekao to i to"

evo ti si rekao da želiš jebat angelu merkel. šta ćemo sada

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 16:40

a ove analize ovoga bujganskog kako se već zove, su kao i analize advance,hr,a lazanskog, epija, asile itd.. ista medalja dvije strane
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 16:55

Neoliberalni portugalac wrote:
asilovski wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ovaj je stručnjak na razini lazanskog, epikura ili onoga vojnog analitičara koji spama forum o ratu u siriji a nezna razliku između isila, nurse i hezbollaha..  i takav kalibar :D.. druga strana iste medalje :D
ej Đoda ti si postao kako Assad bježi u Pjongjang, Damask pada, dolsovce si bacao majmuna na umjerene kanibale, da ne govorim legendarnu izjavu kako će se tvoji kanibali naviknuti na bombardiranje iz zraka hahaha stoga biži po rizi bizi

najjači si ti , dođeš pijan na forum i lažeš i izmiljaš kao i jedan drugi stručnjak sa vojnog foruma, a onda kada ja iskoristim malo google i iskopam vaše laži, onda "ma krivo ste shvatili"


"ti si rekao to i to"

evo ti si rekao da želiš jebat angelu merkel. šta ćemo sada

hahaha da ali ti si to zaista rekao eo ovo zadnje kako će se "naviknuti na bombardiranje" prije mjesec i pol to što ti mijrnjaš nikove u napadima menopauze pa bog otac ne zna koji ti je bio tada je drugi par rukava, osim toga ovakvu propagandu ne proizvodi nitko ovo je na razini politbiroa i pučke škole, druga je stvar što si ti na toj istoj razini...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 16:59

pa rekao sam ,da vi ste pričali kako će rat završiti u par dana, da je rat u siriji gotov čim su rusi ušli, a da ne govorim ostale promašaje poput da će putin napasti bivšeg saveznika tursku(koju ste veličali) da će putin koristi nuklearna oružja, da će kinezi iskrcati vojsku, ja sam rekao da će se ekipa prilagoditi na bombardiranje koje onda neće imati efekta na uništavanje vojske(iz iskustva srbije) jer će se ovi sakriti u civilne zgrade i mišje rupe i da SAA sama nema dovoljno snage da rat završi tek tako i tek brzo. I da rat može trajati godinama sa ruskom intervencijom, iako vjerojatnije da bi mogao neki mirovni sporazum. Sve ide više manje u tom smjeru

i sve to je ispalo točno, za razliku od vas.

I naravno onda se izmišljanja pjojang, i svake druge pizdarije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:04

po čemu se razlikuje ovaj bujganski , od lazanskog, epija, wintera, i ostalih analitičara.

iste ste kurac, samo spameri, zato sam se i maka iz teme sirija.

lik govori da ISIL koristi TOW oružja, i ja govorm da nije istina, i onda on meni da sam lažov i da je on stavio dokaze i da ja lažem.

Ja iskopam njegove postove i njegovih "dokaza" gdje se vidi fotošopirana slika ili video sa potpisom FSA i on to predstavlja kao dokaz da Ameri šalju TOW projektile ISISu.

Ja mu kažem evo ti na, a onda opet "krivo sam shvatio".

Vi ste isti kurac kao i taj novinar jutarnjeg lista, kako je on izgubljen u svom svijetu(ok on je plaćen da sere) a vi serete besplatno.. zato i rat u siriji ne komentiram više i ne čitam taj podforum
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 17:07

Neoliberalni portugalac wrote:pa rekao sam ,da vi ste pričali kako će rat završiti u par dana, da je rat u siriji gotov čim su rusi ušli, a da ne govorim ostale promašaje poput da će putin napasti bivšeg saveznika tursku(koju ste veličali) da će putin koristi nuklearna oružja, da će kinezi iskrcati vojsku, ja sam rekao da će se ekipa prilagoditi na bombardiranje koje onda neće imati efekta na uništavanje vojske(iz iskustva srbije) jer će se ovi sakriti u civilne zgrade i mišje rupe i da SAA sama nema dovoljno snage da rat završi tek tako i tek brzo. I da rat može trajati godinama sa ruskom intervencijom, iako vjerojatnije da bi mogao neki mirovni sporazum.  Sve ide više manje u tom smjeru

i sve to je ispalo točno, za razliku od vas.

I naravno onda se izmišljanja pjojang, i svake druge pizdarije.  
Ko to mi? ja nikad nisam rekao da će rat završiti u par dana, nikad nisam povjerovao u pet paračke vijesti da dolaze Kinezi, a pogotovo da će Putin napasti N oružjem Tursku, a kad smo kod toga ti (ili onaj debil Garagamel) si stavio cijeli temu sa sarkastičnim temom rušenja ruskog aviona i kako eo Putin nije odmah napao Istanbul i da je zato nitko i ništa, znači čak i u navodnom laganju drugih ti muljaš i opetovano si uhvaćen strašno Đoda baš strašno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:10

asilovski wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:pa rekao sam ,da vi ste pričali kako će rat završiti u par dana, da je rat u siriji gotov čim su rusi ušli, a da ne govorim ostale promašaje poput da će putin napasti bivšeg saveznika tursku(koju ste veličali) da će putin koristi nuklearna oružja, da će kinezi iskrcati vojsku, ja sam rekao da će se ekipa prilagoditi na bombardiranje koje onda neće imati efekta na uništavanje vojske(iz iskustva srbije) jer će se ovi sakriti u civilne zgrade i mišje rupe i da SAA sama nema dovoljno snage da rat završi tek tako i tek brzo. I da rat može trajati godinama sa ruskom intervencijom, iako vjerojatnije da bi mogao neki mirovni sporazum.  Sve ide više manje u tom smjeru

i sve to je ispalo točno, za razliku od vas.

I naravno onda se izmišljanja pjojang, i svake druge pizdarije.  
Ko to mi? ja nikad nisam rekao da će rat završiti u par dana, nikad nisam povjerovao u pet paračke vijesti da dolaze Kinezi, a pogotovo da će Putin napasti N oružjem Tursku, a kad smo kod toga ti (ili onaj debil Garagamel) si stavio cijeli temu sa sarkastičnim temom rušenja ruskog aviona i kako eo Putin nije odmah napao Istanbul i da je zato nitko i ništa, znači čak i u navodnom laganju drugih ti muljaš i opetovano si uhvaćen strašno Đoda baš strašno

pa dobro, eto tebe ćemo izostaviti. po čemu je ovaj novinar jutarnjeg lista, različit od takvih forumaša tipa marcusa, onoga četnika wintera, epija, lazanskog,advnace.hr a da ne govorim ovih forumaša iz izabranog naroda koji su stručnjaci za ratovanje a nekuže razliku između hezbollahza, isila, i nusre i takvih? isti su kurac.


svi zajedno spamaju bez vrijedne vijesti. ako koga zanima što se dešava i dobre analize, imate redit forum i čao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 17:13

Neoliberalni portugalac wrote:po čemu se razlikuje ovaj bujganski , od lazanskog, epija, wintera, i ostalih analitičara.

iste ste kurac,  samo spameri, zato sam se i maka iz teme sirija.

lik govori da ISIL koristi TOW oružja, i ja govorm da nije istina, i onda on meni da sam lažov i da je on stavio dokaze i da ja lažem.

Ja iskopam njegove postove i njegovih "dokaza" gdje se vidi fotošopirana slika ili video sa potpisom FSA i on to predstavlja kao dokaz da Ameri šalju TOW projektile ISISu.

Ja mu kažem evo ti na, a onda opet "krivo sam shvatio".

Vi ste isti kurac kao i taj novinar jutarnjeg lista, kako je on izgubljen u svom svijetu(ok on je plaćen da sere) a vi serete besplatno..  zato i rat u siriji ne komentiram više i ne čitam taj podforum
Za TOW-ove smo stavili poveznicu iz wikipedije u ostalom ti ne kontaš da FSA u biti ne postoji već se radi samo o vehabijskim kanibalskim frakcijama, Nusri i ISIL-u

[size=30][size=30]Islamic State used US-made anti-tank missiles near Palmyra[/size][/size]
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Kermit 2/1/2016, 17:16

Neoliberalni portugalac wrote:
asilovski wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:pa rekao sam ,da vi ste pričali kako će rat završiti u par dana, da je rat u siriji gotov čim su rusi ušli, a da ne govorim ostale promašaje poput da će putin napasti bivšeg saveznika tursku(koju ste veličali) da će putin koristi nuklearna oružja, da će kinezi iskrcati vojsku, ja sam rekao da će se ekipa prilagoditi na bombardiranje koje onda neće imati efekta na uništavanje vojske(iz iskustva srbije) jer će se ovi sakriti u civilne zgrade i mišje rupe i da SAA sama nema dovoljno snage da rat završi tek tako i tek brzo. I da rat može trajati godinama sa ruskom intervencijom, iako vjerojatnije da bi mogao neki mirovni sporazum.  Sve ide više manje u tom smjeru

i sve to je ispalo točno, za razliku od vas.

I naravno onda se izmišljanja pjojang, i svake druge pizdarije.  
Ko to mi? ja nikad nisam rekao da će rat završiti u par dana, nikad nisam povjerovao u pet paračke vijesti da dolaze Kinezi, a pogotovo da će Putin napasti N oružjem Tursku, a kad smo kod toga ti (ili onaj debil Garagamel) si stavio cijeli temu sa sarkastičnim temom rušenja ruskog aviona i kako eo Putin nije odmah napao Istanbul i da je zato nitko i ništa, znači čak i u navodnom laganju drugih ti muljaš i opetovano si uhvaćen strašno Đoda baš strašno

pa dobro, eto tebe ćemo izostaviti. po čemu je ovaj novinar jutarnjeg lista, različit od takvih forumaša tipa marcusa, onoga četnika wintera, epija, lazanskog,advnace.hr a da ne govorim ovih forumaša iz izabranog naroda koji su stručnjaci za ratovanje a nekuže razliku između hezbollahza, isila, i nusre i takvih? isti su kurac.


svi zajedno spamaju bez vrijedne vijesti. ako koga zanima što se dešava i dobre analize, imate redit forum i čao.
bože moj Đoda ovo je opskurni forum, a Jalnuš Budalski je cijenjeni analitičar, CIA-in agent, profesor na niz fakultewta, član preko 5 think tankova, autor knjiga o bliskom istoku , kako ti uopće na pamet uspoređivati to? Usput advance.hr uz svu svoju naklonost marskističkim nebulozama nikad nije pisao ovakve nepsimene urakte, ovo je čak i sa gledišta pravopisa, jezika i stila nepismeno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:17

Ok opet stavljaš link "ISIL koristi US rakete" a ja otvorim link, opet nema ničega :D :D :D :D

i nađen jedinu suvislu rečenicu


. However, this move runs the risk of having the jihadist group capture some of these weapons as they fight the Iraqi military. The Islamic State was recently able to capture a large amount of US-weaponry after fighting the ISF near Fallujah, as well as a plethora of Russian-made Kornet anti-tank missiles near Baiji.


Točno, ISIL ima nešto USA oružja što je ukrao od Iračke vojske(opet nismo vidjeli niti jedan TOW, vidio sam voze američke Humwee vozila, čak ih koriste Šitske milicije u Siriji), pa čak i Ruske Kornete, koje im gle čuda nisu poslali Rusi nego je ukrao od Iračke vojske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:18

asilovski wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
asilovski wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:pa rekao sam ,da vi ste pričali kako će rat završiti u par dana, da je rat u siriji gotov čim su rusi ušli, a da ne govorim ostale promašaje poput da će putin napasti bivšeg saveznika tursku(koju ste veličali) da će putin koristi nuklearna oružja, da će kinezi iskrcati vojsku, ja sam rekao da će se ekipa prilagoditi na bombardiranje koje onda neće imati efekta na uništavanje vojske(iz iskustva srbije) jer će se ovi sakriti u civilne zgrade i mišje rupe i da SAA sama nema dovoljno snage da rat završi tek tako i tek brzo. I da rat može trajati godinama sa ruskom intervencijom, iako vjerojatnije da bi mogao neki mirovni sporazum.  Sve ide više manje u tom smjeru

i sve to je ispalo točno, za razliku od vas.

I naravno onda se izmišljanja pjojang, i svake druge pizdarije.  
Ko to mi? ja nikad nisam rekao da će rat završiti u par dana, nikad nisam povjerovao u pet paračke vijesti da dolaze Kinezi, a pogotovo da će Putin napasti N oružjem Tursku, a kad smo kod toga ti (ili onaj debil Garagamel) si stavio cijeli temu sa sarkastičnim temom rušenja ruskog aviona i kako eo Putin nije odmah napao Istanbul i da je zato nitko i ništa, znači čak i u navodnom laganju drugih ti muljaš i opetovano si uhvaćen strašno Đoda baš strašno

pa dobro, eto tebe ćemo izostaviti. po čemu je ovaj novinar jutarnjeg lista, različit od takvih forumaša tipa marcusa, onoga četnika wintera, epija, lazanskog,advnace.hr a da ne govorim ovih forumaša iz izabranog naroda koji su stručnjaci za ratovanje a nekuže razliku između hezbollahza, isila, i nusre i takvih? isti su kurac.


svi zajedno spamaju bez vrijedne vijesti. ako koga zanima što se dešava i dobre analize, imate redit forum i čao.
bože moj Đoda ovo je opskurni forum, a Jalnuš Budalski je cijenjeni analitičar, CIA-in agent, profesor na niz fakultewta, član preko 5 think tankova, autor knjiga o bliskom istoku , kako ti uopće na pamet uspoređivati to? Usput advance.hr uz svu svoju naklonost marskističkim nebulozama nikad nije pisao ovakve nepsimene urakte, ovo je čak i sa gledišta pravopisa, jezika i stila nepismeno

pa čemu onda napadi na mene, samo zato što sam rekao ruska intervencija neće zaustaviti rat, da je SAA kao vojska pre slaba da čak i uz pomoć Ruske avijacije oslobodi cilu siriju, i da će vjerojatno doći do primirja i podjele države? :face:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by jastreb 2/1/2016, 17:26

Pa ovdje se doista pisalo sve i svašta,ali smatram da oni koji su pisali kako će ruska intervencija trajati mjesec dana i nisu puno pogriješili. Mjesec,dva,tri,šest...to je za Ruse nevažno.

Ovdje su neki pisali totalne bedastoće,npr.kako će Sirija pasti za mjesec-dva,i kako Asad neće biti na čelu pregovarača svoje zemlje.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:27

jastreb wrote:Pa ovdje se doista pisalo sve i svašta,ali smatram da oni koji su pisali kako će ruska intervencija trajati mjesec dana i nisu puno pogriješili. Mjesec,dva,tri,šest...to je za Ruse nevažno.

Ovdje su neki pisali totalne bedastoće,npr.kako će Sirija pasti za mjesec-dva,i kako Asad neće biti na čelu pregovarača svoje zemlje.

tko je to pisao :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by jastreb 2/1/2016, 17:28

Neoliberalni portugalac wrote:
jastreb wrote:Pa ovdje se doista pisalo sve i svašta,ali smatram da oni koji su pisali kako će ruska intervencija trajati mjesec dana i nisu puno pogriješili. Mjesec,dva,tri,šest...to je za Ruse nevažno.

Ovdje su neki pisali totalne bedastoće,npr.kako će Sirija pasti za mjesec-dva,i kako Asad neće biti na čelu pregovarača svoje zemlje.

tko je to pisao :D
Više njih. Gargamel,Ero,i mislim čak i ti.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:32

epikur37 wrote:
marcellus wrote:http://www.jutarnji.hr/janusz-bugajski-jos-jedna-opasna-godina/1489575/

Bugajski Janos na aparatima :D

Bokte veći amerofil od yode i ere zajedno :)
ne želim biti ničiji odvjetnik no nisu oni amerofili koliko si ti rusofil a samim time se granica iz tvog kuta gledanja pomjera drastično prema istoku. Jebote koliko puta si mene nazvao amerofilom iako sam jasno napisao da se držim određenih stvari i principa ma o kome se radilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by provocator 2/1/2016, 17:34

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:

dobro ti si stvarno tolki debil da ne kužiš koji je bio cilj arapskog proljeća

skinuti sa vlasti diktatore Sadama, Gadafija i Asada i uvesti demokraciju
:20

_________________
Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Guest 2/1/2016, 17:37

n_razbojnik wrote:Janusz legenda...Rusi krivi jer je pala kiša
Baš tako, problem je izgleda kad nisi za putina postaješ amerofil ili ako nisi za amere postaješ rusofil...nema tu mjesta za one koji pokušavaju razmišljati svojim glavom i ne pojesti to kao kulen kada im se srevira na pladnju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnja propaganda dosegla novo dno - Page 3 Empty Re: Žutarnja propaganda dosegla novo dno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum