ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mračna trijada

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by stenjalica 2/1/2016, 14:14

Neznam zašto bi Hrvat iz Varaždina ili Koprivnice glasao za fašiste iz HDZ?

isti mentalni sklop glasa za HDZ i SDSS

stenjalica

Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by crvenkasti 2/1/2016, 14:23

michaellcmacha wrote:nisam se raspištoljio nego ukazao da sve to nema veze s mozgom... jebena je činjenica da pupovac uopće ne predstavlja hrvatske srbe, a pogotovo ne srbe koji su sve ovo vrijeme bili u sklopu hrvatskog ustavom utvrđenog poretka... gdje srba u hrvatskoj najviše ima... u rijeci, zagrebu i sisku i u ta tri grada on ukupno nije skupio 3000 glasova...

smradovi srpski, a s mozgovima nema veze, srbi ustvari, a zapravo ne, jer srbi, a nemaju, a pogotovo srbi

dok hrvati cijelo vrijeme, dotle srbi i pupovac

jebote, zapetljao sam se malo, ali mislim da je svima jasno
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by jastreb 2/1/2016, 14:43

michaellcmacha wrote:nisam se raspištoljio nego ukazao da sve to nema veze s mozgom... jebena je činjenica da pupovac uopće ne predstavlja hrvatske srbe, a pogotovo ne srbe koji su sve ovo vrijeme bili u sklopu hrvatskog ustavom utvrđenog poretka... gdje srba u hrvatskoj najviše ima... u rijeci, zagrebu i sisku i u ta tri grada on ukupno nije skupio 3000 glasova...
Što se mene tiče,ja mislim da je najbolji predstavnik Srba u Hrvatskoj bio pok.Juzbašić.

Šteta što nema više takvih ljudi.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 14:45

vi čejeni iz okolice knina i ovi što su pobjegli 91. u srbiju i dalje glasujte za pupovca, nitko tomu nema ali i ne bi trebao imati išta protiv, i ok nek pupovac predstavlja vas. ali glupo je da predstavlja i hrvatske srbe koji s vama nemaju ili bar ne bi trebali imati ikakve veze... vama pak nitko nije kriv što ste toliko ograničeni da ne vidite razliku između vas i njih....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by crvenkasti 2/1/2016, 14:47

michaellcmacha wrote:vi čejeni iz okolice knina i ovi što su pobjegli 91. u srbiju i dalje glasujte za pupovca, nitko tomu nema ali i ne bi trebao imati išta protiv, i ok nek pupovac predstavlja vas. ali glupo je da predstavlja i hrvatske srbe koji s vama nemaju ili bar ne bi trebali imati ikakve veze... vama pak nitko nije kriv što ste toliko ograničeni da ne vidite razliku između vas i njih....

Ne, ili bar ne bi trebalo biti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by jastreb 2/1/2016, 14:51

michaellcmacha wrote:vi čejeni iz okolice knina i ovi što su pobjegli 91. u srbiju i dalje glasujte za pupovca 
Koliko ja pratim povijest razaznajem da su uvijek okosnicu dobrih hrvatsko-srpskih odnosa,kada su Srbi iz Hrvatske u pitanju,bili Srbi sa područja Korduna,Like i Banije,a ne ovi iz Dalmacije.

Dovoljno je spomenuti Pribićevića,Budisavljeviće,Savicu Kosanovića, Radu Končara,Živka Juzbašića, Ognjeslava Utješanovića-Ostrožinskog,ili pak Nikolu Teslu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 14:53

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:nisam se raspištoljio nego ukazao da sve to nema veze s mozgom... jebena je činjenica da pupovac uopće ne predstavlja hrvatske srbe, a pogotovo ne srbe koji su sve ovo vrijeme bili u sklopu hrvatskog ustavom utvrđenog poretka... gdje srba u hrvatskoj najviše ima... u rijeci, zagrebu i sisku i u ta tri grada on ukupno nije skupio 3000 glasova...
Što se mene tiče,ja mislim da je najbolji predstavnik Srba u Hrvatskoj bio pok.Juzbašić.

Šteta što nema više takvih ljudi.
ma nije uopće bitno ime, sasvim sigurno ima ljudi koji mogu zastupati interese srba u hrvatskoj, a da nemaju veze sa jandrinim jatom, i općenito sa pročetnički nastrojenom ekipom oko pupovca, stanimirovića i rkmana....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by jastreb 2/1/2016, 14:55

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:nisam se raspištoljio nego ukazao da sve to nema veze s mozgom... jebena je činjenica da pupovac uopće ne predstavlja hrvatske srbe, a pogotovo ne srbe koji su sve ovo vrijeme bili u sklopu hrvatskog ustavom utvrđenog poretka... gdje srba u hrvatskoj najviše ima... u rijeci, zagrebu i sisku i u ta tri grada on ukupno nije skupio 3000 glasova...
Što se mene tiče,ja mislim da je najbolji predstavnik Srba u Hrvatskoj bio pok.Juzbašić.

Šteta što nema više takvih ljudi.
ma nije uopće bitno ime, sasvim sigurno ima ljudi koji mogu zastupati interese srba u hrvatskoj, a da nemaju veze sa jandrinim jatom, i općenito sa pročetnički nastrojenom ekipom oko pupovca, stanimirovića i rkmana....
Teško.

Jandrino jato je neizostavni element svake iole jače srpske fešte u Hrvatskoj.

A i među Hrvatima su dosta popularni.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by stenjalica 2/1/2016, 14:55

michaellcmacha wrote:vi čejeni iz okolice knina i ovi što su pobjegli 91. u srbiju i dalje glasujte za pupovca, nitko tomu nema ali i ne bi trebao imati išta protiv, i ok nek pupovac predstavlja vas. ali glupo je da predstavlja i hrvatske srbe koji s vama nemaju ili bar ne bi trebali imati ikakve veze... vama pak nitko nije kriv što ste toliko ograničeni da ne vidite razliku između vas i njih....
pa HDZ ju u najačoj koalicijai u Kninskoj krajini sa četnicima iz SDSS jocolor
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 15:03

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:vi čejeni iz okolice knina i ovi što su pobjegli 91. u srbiju i dalje glasujte za pupovca 
Koliko ja pratim povijest razaznajem da su uvijek okosnicu dobrih hrvatsko-srpskih odnosa,kada su Srbi iz Hrvatske u pitanju,bili Srbi sa područja Korduna,Like i Banije,a ne ovi iz Dalmacije.

Dovoljno je spomenuti Pribićevića,Budisavljeviće,Savicu Kosanovića, Radu Končara,Živka Juzbašića, Ognjeslava Utješanovića-Ostrožinskog,ili pak Nikolu Teslu.
banija je uglavnom pusta, okvirno gledano srbi se u svoja sela nisu ni vratili tek tu i tamo poneki, a to ni ne čudi jer nakon slavonije najveće zločine su počinili u pounju, oko gline i petrinje, a njihov predstavnik, rkman je poznat po tom da je u trenutku četničke obijesti zapišavao mrtvo tijelo hrvatskog pilota... i nema logike da ga podržavaju srbi iz siska jer bi se na taj način svrstali među četnike, a to upravo za njih nikako ne bi bilo dobro, i toga su oni itekako svjesni... on uglavnom ima podršku srba koji žive u srbiji a ovdje samo turistički lastinim busevima navrate u dane izbora....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 15:07

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:nisam se raspištoljio nego ukazao da sve to nema veze s mozgom... jebena je činjenica da pupovac uopće ne predstavlja hrvatske srbe, a pogotovo ne srbe koji su sve ovo vrijeme bili u sklopu hrvatskog ustavom utvrđenog poretka... gdje srba u hrvatskoj najviše ima... u rijeci, zagrebu i sisku i u ta tri grada on ukupno nije skupio 3000 glasova...
Što se mene tiče,ja mislim da je najbolji predstavnik Srba u Hrvatskoj bio pok.Juzbašić.

Šteta što nema više takvih ljudi.
ma nije uopće bitno ime, sasvim sigurno ima ljudi koji mogu zastupati interese srba u hrvatskoj, a da nemaju veze sa jandrinim jatom, i općenito sa pročetnički nastrojenom ekipom oko pupovca, stanimirovića i rkmana....
Teško.

Jandrino jato je neizostavni element svake iole jače srpske fešte u Hrvatskoj.

A i među Hrvatima su dosta popularni.
ne znam otkud ti ta informacija, ja ne poznam niti jednog hrvata da ima pozitivno ili uopće bilo kakvo mišljenje o jandrinim četnicima...cane koji je član tog jata nema teorije da bi došao u hrvatsku, i koliko sam ja upoznat a upoznat sam dobro kad i ako su i dolazili on je uredovno izostajao, kao i još neki koji su usko bili povezani sa komogovinom i stivovima...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by crvenkasti 2/1/2016, 15:12

[quote="michaellcmacha"]
jastreb wrote:
banija je uglavnom pusta, okvirno gledano srbi se u svoja sela nisu ni vratili tek tu i tamo poneki, a to ni ne čudi jer nakon slavonije najveće zločine su počinili u pounju, oko gline i petrinje


Da ih se vrati više, strpali bismo ih u zatvor.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by marcellus 2/1/2016, 15:16

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
banija je uglavnom pusta, okvirno gledano srbi se u svoja sela nisu ni vratili tek tu i tamo poneki, a to ni ne čudi jer nakon slavonije najveće zločine su počinili u pounju, oko gline i petrinje


Da ih se vrati više, strpali bismo ih u zatvor.

a da se vrate svi, proglasili bi banija republjik
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 15:17

pa spisak zločinaca, koji su usput tvoji bliski rođaci, je podugačak... zato se i ne vraćaju.... tu kod nas su magle vrlo česte a i guste, a i noći su duge, bilo ljeto bila zima.... zato se i ne vraćate...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by crvenkasti 2/1/2016, 15:24

michaellcmacha wrote:pa spisak zločinaca, koji su usput tvoji bliski rođaci

Zato je moje hrvatstvo još dragocjenije. Svi oni četnici, a ja Hrvat!

michaellcmacha wrote:
zato se i ne vraćaju.... tu kod nas su magle vrlo česte a i guste, a i noći su duge, bilo ljeto bila zima.... zato se i ne vraćate...

Kad je mračno, teže je pogoditi kamenom. Ja sam Milanov prozor znao dva sata gađati, dok se ne bi začulo slavodobitno "cangr"!
A onda me oblije ponos i hrvatsko domoljublje!
Do jutra spavam ko beba.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 15:42

to su dječja posla... meni su tvoji rođaci ipak malo više ostali dužni....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by crvenkasti 2/1/2016, 15:44

michaellcmacha wrote:to su dječja posla... meni su tvoji rođaci ipak malo više ostali dužni....

A što bi im ti radio skriven maglom i mrakom?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by michaellcmacha 2/1/2016, 15:50

pitaj sebe, a i njih, znaš ti dobro zašto se ne vraćaš....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by crvenkasti 2/1/2016, 15:53

michaellcmacha wrote:pitaj sebe, a i njih, znaš ti dobro zašto se ne vraćaš....

Najljepše je kad je mrak i magla, možeš im radit što hoćeš, nitko ne vidi. Poslije pobjegneš, nitko ne zna da si ti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by jastreb 2/1/2016, 16:50

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:nisam se raspištoljio nego ukazao da sve to nema veze s mozgom... jebena je činjenica da pupovac uopće ne predstavlja hrvatske srbe, a pogotovo ne srbe koji su sve ovo vrijeme bili u sklopu hrvatskog ustavom utvrđenog poretka... gdje srba u hrvatskoj najviše ima... u rijeci, zagrebu i sisku i u ta tri grada on ukupno nije skupio 3000 glasova...
Što se mene tiče,ja mislim da je najbolji predstavnik Srba u Hrvatskoj bio pok.Juzbašić.

Šteta što nema više takvih ljudi.
ma nije uopće bitno ime, sasvim sigurno ima ljudi koji mogu zastupati interese srba u hrvatskoj, a da nemaju veze sa jandrinim jatom, i općenito sa pročetnički nastrojenom ekipom oko pupovca, stanimirovića i rkmana....
Teško.

Jandrino jato je neizostavni element svake iole jače srpske fešte u Hrvatskoj.

A i među Hrvatima su dosta popularni.
ne znam otkud ti ta informacija, ja ne poznam niti jednog hrvata da ima pozitivno ili uopće bilo kakvo mišljenje o jandrinim četnicima...cane koji je član tog jata nema teorije da bi došao u hrvatsku, i koliko sam ja upoznat a upoznat sam dobro kad i ako su i dolazili on je uredovno izostajao, kao i još neki koji su usko bili povezani sa komogovinom i stivovima...
Ma kakav Cane???

Jandrino jato redovito pjeva u Hrvatskoj i ovo su oni. Nikakav Cane tu ne postoji.

Mračna trijada - Page 3 Hqdefault
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by Guest 2/1/2016, 17:13

jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:
crvenkasti wrote:  iz njihovih redova se regrutiraju novinari koji pomažu da političari ostvare svoje mračne ciljeve: pljačkati, gaziti, bogatiti se. Oni ih za uzvrat miluju po glavi i bacaju im mrvice.
Iz doba HDZ-a 90-tih pojam takvog novinara,bila je Maja Freundlich.
Gdje ćeš strpati maju sever,munjižabu,bagu,stipu alfija,gojanicu, šprajc-jovanovića....
To jesu režimski nounari,u to nema sumnje,ali ono što je svojedobno škrabala Maja,to pas sa maslom ne bi pojeo.
Ma moš misliti, maja je jedna a ovdje imaš cijelo krdo bitangi koji su kao neovisni dok sisaju veslo SDPu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mračna trijada - Page 3 Empty Re: Mračna trijada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum