ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 12:41

Da baš sam u međuvremenu našao tu entitesku pa proučavam.

https://bs.wikipedia.org/wiki/Radiotelevizija_Republike_Srpske

Postoji problem jer ako izgubi izbore neće je više držat a ova nova je ipak privatna di i on ima udio.

RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 12:45

Alternativna televizija (ATV) je TV stanica koja se emituje iz Banja Luke i čiji signal pokriva uglavnom sjeverne djelove BiH. Ona je član Mreže plus, medjunarodne TV mreže u BiH.

ATV je s radom počela u septembru 1996. kao dopisnička jedinica prve međuentitetske TV mreže OBN. U junu 1997. je registrovana kao medijska kompanija kod Ministarstva Informisanja RS, a od 2001. je deo Mreže plus. Od maja 2006. ATV emituje program iz vlastitog studija.



---


Ovo mu sad nije dovoljno kad ne drži BL.


Nije poanta broj kanala nego gledanost. U tome je igra. Moš ti imat deset kanala al ako drugi imaju jače gledanost ide tamo i tebe više nitko ne gleda i ne sluša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 12:46

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Iduće godine su izbori u BiH. Navodno. Ako se donese izborni zakon. Oni već tri godine nemaju vladu. 

Dodik je ispušio u Banja Luci lokalne izbore i sad ga Stanivukovic napada i sad oće svoju Tv da on informiše javnost o aktualnim događajima a ne Stanivuković i oporba.

Uglavnom to je ta priča.

Ima Dodo dvije svoje TV, al treba mu i treća.

Kontra sebe ima BN i N1
Nova BH, najmlađa komercijalna televizija u Bosni i Hercegovini, prije tri godine, 9. oktobra 2018. godine počela je sa emitiranjem televizijskog programa u Bosni i Hercegovini.

Danas, slaveći tri uspješne godine poslovanja na bh. tržištu, snagu tima i ono najvažnije, zajedništvo sa gledateljima, predstavlja svoj novi vizuelni identitet.
"Odlučili smo nadograditi i osvježiti svoj vizuelni identitet, modernizirati ga u skladu sa trendovima i promjenama na tržištu te našom vizijom, a to je biti najsnažniji i narespektabilniji TV kanal u zemlji. Osnovna poruka našeg novog vizuelnog identiteta je zajedništvo sa našim gledateljima. Upravo su oni naš glavni motiv i inspiracija, često smo njihov glas, trudimo se objektivno ih informirati, ali i istovremeno zabavljati svake minute svakog dana. Zahvaljujući njihovom povjerenju danas je Nova BH sinonim za tv program vrhunske kvalitete u svim segmentima – od objektivnog i relevantnog informativnog programa do vrhunskih i najgledanijih zabavnih formata. Novi vizuelni identitet je još jedan korak bliže našoj publici", istakla je Dželila Čurt, direktorica Nove BH.
Novi korporativni izgled zadržava prepoznatljivu narandžastu boju, a poznati kružni oblik je i dalje ključni grafički element Nove BH. Promjene u dinamici grafičkih elemenata na ekranu su interaktivne i modularne, a grafički izraz moderniji i dinamičniji. Idejno rješenje i originalni kreativni koncept sada prati vizuelni identitet televizijskog brenda Nova na regionalnom nivou.
Uz novi vizuelni identitet, jesen na Novoj BH sada je još raskošnija i uzbudljivija. Uz objektivan i relevantan informativni program, gledatelji Nove BH uživaju i u vrhunskom zabavnom i serijskom programu, kao što su popularni talent show "Supertalent" i "MasterChef", lifestyle magazin Nova IN, premijernim epizodama najgledanije humoristične serije "Lud, zbunjen, normalan", kao i najgledanijim formatima iz Grand produkcije - "Zvezde Granda" i "Nikad nije kasno".
Prema podacima Audience Measurementa, Nova BH u septembru je zadržala poziciju najgledanije televizije u Bosni i Hercegovini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 12:47

Nova BH, najmlađa komercijalna televizija u Bosni i Hercegovini, prije tri godine, 9. oktobra 2018. godine počela je sa emitiranjem televizijskog programa u Bosni i Hercegovini.


---


E. Prije tri godine dakle prije onih izbora. Il ako je bila koji dan prije datuma tih izbora nije još imala utjecaj.


E e e e eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 12:55

Boris Jonson se pridružuje američkim sankcijama protiv Dodika

https://www.klix.ba/vijesti/bih/britanci-ce-se-pridruziti-americkim-sankcijama-protiv-korumpiranih-pojedinaca-u-bih/211008113

Spremaju mu ražanj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:04

Ja tv slabo gledam i u Hrvatskoj. Imam 13 javnih kanala i to mi je dovoljno. Neću da im kupujem te tv pakete jer dan ima 24 sata pa i onako to ne bi gleda. To ima smisla ako je ono sport koga zanima pa onda paket sa xy programa pa imaš sport pa ono 50-ak kuna mjesečno preplata pa ok koga zanima.

Evo ovdje sam objasnija pozadinu priče. Onu političku.

Kako god to u Hrvatskoj neće bit nacionalna koncesija nego program u nekom tv paketu dakle digitalna tv.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:09

Najveća vijest ovdje kad je Hrvatska u pitanju je šta je multikulti šema projekt pa zbog gledanosti i u Hr kako b kao takva bila tako označena neki voditelji i ti mogu radit i u Banja Luci tj malo se decentralizira medijska koncentracija u BiH di nije sve u Sarajevu a čim je tamo zna se pod čijom je to kontrlom ( strani zapadni mediji il bošnjački vlasnici il ljevičari ).

U prevodu ako mi šta treba kod Dode ću dobit minutažu a u zamjenu ja ću njemu napravit neku medijsku uslugu u Hr poput proboja ovamo i neke suradnje njegovoj tv kući. Uglavnom dogovorimo se. Od situacije do situacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by niels 9/10/2021, 13:15

Nema nekog smisla televizija s 800 kanala, posebno za mene koji pasivno slušam radio u pozadini.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:17

Ne mislim s sad s tim bavit jer prvenstveno mi pričamo o Tv kanalu koji još nije počeo s radom. Bilo bi nepošteno da ja komentiram neku tv a ista još nije prikazala nit jedan prilog. To je očito glupo i zlonamjerno.

Ja sam shvatio koncept. Znam šta znači kad netko kanal označi informativnim. Primjerice ima kanal koji se označava sa sportskim. Ili dokumentarnim. To su službene oznake.

Informativni je ono , kratke vijesti svako sat il dva zavisno već od urednika , dnevnik klasično pred većer , neke političke emisije na večer a ostatak sadržaja tv šou program, kuharice, neki dokumentarac, koji film i naravno REKLAME.

Od reklama i gledanosti se živi.

Osim ako nisi na vlasti pa iz državnog il entiteskog proračuna pumpaš lovu u to ili sam nedaješ lovu il imaš sponzora a šta u ovom slučaju može i jest barem dijelom Srbija tj Vučic itd jel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:23

niels wrote:Nema nekog smisla televizija s 800 kanala, posebno za mene koji pasivno slušam radio u pozadini.
Pa i nemaš. Imaš desetak tv kanala s nacionalnim frekvencijama. Isto tako tu na svom području vataš neki regionalni tv program i to ti je javna tv bez digitalnog paketa koji ako želiš posebno plaćaš i ima xy kanala i dođe šta ja znam 50 kuna mjesećno i to se najviše uzima radi sporta.

Ja imam 13 kanala na tv i od toga deset su nacionalne frekvencije a ova dva il tri regionalne tv i to vatam antenom, To mi doovljno. Internet mi je glavni medij a tv di kad ne pogledam tjednima. Filmove navečer najviše kad mi se ne da bit na internetu i nema vijesti pa onda upalim pa gledam šta mi naleti. Meni to dovoljno.

Vijesti ionako na internetu prije saznam nego da čekam Dnevnik. lol!

To je prije bilo kad nije bilo interneta pa cela familija tačno u 18 časova pred velikim ekranom čeka pozorno da posluša obračanje predsjednika Srbije naciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by Hektorović 9/10/2021, 13:24

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Iduće godine su izbori u BiH. Navodno. Ako se donese izborni zakon. Oni već tri godine nemaju vladu. 

Dodik je ispušio u Banja Luci lokalne izbore i sad ga Stanivukovic napada i sad oće svoju Tv da on informiše javnost o aktualnim događajima a ne Stanivuković i oporba.

Uglavnom to je ta priča.

Ima Dodo dvije svoje TV, al treba mu i treća.

Kontra sebe ima BN i N1
Nova BH, najmlađa komercijalna televizija u Bosni i Hercegovini, prije tri godine, 9. oktobra 2018. godine počela je sa emitiranjem televizijskog programa u Bosni i Hercegovini.

Danas, slaveći tri uspješne godine poslovanja na bh. tržištu, snagu tima i ono najvažnije, zajedništvo sa gledateljima, predstavlja svoj novi vizuelni identitet.
"Odlučili smo nadograditi i osvježiti svoj vizuelni identitet, modernizirati ga u skladu sa trendovima i promjenama na tržištu te našom vizijom, a to je biti najsnažniji i narespektabilniji TV kanal u zemlji. Osnovna poruka našeg novog vizuelnog identiteta je zajedništvo sa našim gledateljima. Upravo su oni naš glavni motiv i inspiracija, često smo njihov glas, trudimo se objektivno ih informirati, ali i istovremeno zabavljati svake minute svakog dana. Zahvaljujući njihovom povjerenju danas je Nova BH sinonim za tv program vrhunske kvalitete u svim segmentima – od objektivnog i relevantnog informativnog programa do vrhunskih i najgledanijih zabavnih formata. Novi vizuelni identitet je još jedan korak bliže našoj publici", istakla je Dželila Čurt, direktorica Nove BH.
Novi korporativni izgled zadržava prepoznatljivu narandžastu boju, a poznati kružni oblik je i dalje ključni grafički element Nove BH. Promjene u dinamici grafičkih elemenata na ekranu su interaktivne i modularne, a grafički izraz moderniji i dinamičniji. Idejno rješenje i originalni kreativni koncept sada prati vizuelni identitet televizijskog brenda Nova na regionalnom nivou.
Uz novi vizuelni identitet, jesen na Novoj BH sada je još raskošnija i uzbudljivija. Uz objektivan i relevantan informativni program, gledatelji Nove BH uživaju i u vrhunskom zabavnom i serijskom programu, kao što su popularni talent show "Supertalent" i "MasterChef", lifestyle magazin Nova IN, premijernim epizodama najgledanije humoristične serije "Lud, zbunjen, normalan", kao i najgledanijim formatima iz Grand produkcije - "Zvezde Granda" i "Nikad nije kasno".
Prema podacima Audience Measurementa, Nova BH u septembru je zadržala poziciju najgledanije televizije u Bosni i Hercegovini.

To drži Šolak, dakle isto kao N1.

Iako je Srbi u RS toliko ne gledaju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:32

BiH je malo tržište al kad se Hrvatska i Srbija udruže potopit će sve te "sarajevske" medije.

Jači su od njih samo se treba dogovorit. Ne slažemo se u svemu al kad su ovi u pitanju, tu se slažemo.

Jebo ih Komšić i građanska BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by darth_vader 9/10/2021, 13:34

Potpisujem sve što su izjavili
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:40

To drži Šolak, dakle isto kao N1.

Iako je Srbi u RS toliko ne gledaju.


---


Nebitno jer Federacija BiH je 2/3 BiH a njemu je bitna i gledanost jer se po tome prodaju reklame i glavni si medij negdje i onda ti šta nešto žele prodat pa moraju to i reklamirat idu tebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by dijagram 9/10/2021, 13:42

Podjednako me zanimaju srbija, severina, njihove relacije.

Pratim samo kvalitetne stvari.

Ela dvornik i majin blum.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by darth_vader 9/10/2021, 13:43

abraham wrote:
jastreb wrote:Severina je glupača i mislim da je treba pustiti neka se sama iskobelja iz govana u koja se (sama) uvalila.

Rekao sam već da u svakom obračunu sa Severinom podržavam njene protivnike i to redom Porfirija,Boru Čorbu,Milorada Dodika,Marića... vrlo moguće i Šešelja,jer ovo je prilika da i njega ubace u igru.
Kolega, vi podrzavate gore spomenute i ovako i onak. Sa Severinom ili bez...


:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:44

dijagram wrote:Podjednako me zanimaju srbija, severina, njihove relacije.

Pratim samo kvalitetne stvari.

Ela dvornik i majin blum.
Pa ne zanima ni mene al vidim da na forumu drugi to komentiraju pa san jutros pogleda.

Eto sad ste dobili cili geopolitički uvid o tome od mene. Od A o Ž.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:53

U BiH imaš sto tv kanala. Doslovno. Službeno nešto više od 90. Svak oće svoj kanal, prvo po nacionalnoj osnovi pa onda unutar toga po političkoj, pa imaš komercijalne pa regionalne itd....špansko selo.

A imaš internet istovremeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:56

Meni su bile bitne državne

https://en.wikipedia.org/wiki/Television_in_Bosnia_and_Herzegovina

Zato smo tražili svoj kanal u Federaciji BiH al sad više ne želim ni da mi nude. Ne želim imat posla sa Sarajevom. Puka mi je film.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 13:59

Uvedeš privatne komercijane koje su tu radi osvajanja tržišta i reklama i onda ovoj državnoj Komšićevoj padne gledanost.

Sad i Dodik mora ić u utakmicu s njima i radit kanal sa sjedištem u RS dakle nije pod kontrolom Sarajeva al da ima medijsku zastupljenost a to je ovo šta on upravo i radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by RayMabus 9/10/2021, 14:01

Kanal u BiH a koji nije pod kontrolom Sarajeva, dakle mora bit il pod kontrolom Srba il Hrvata...

Banja Luka , multikulti kanal, voditelji iz Hrvatske i emitira se preko tv paketa i u Hrvatskoj.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba' - Page 3 Empty Re: Zestok udar iz Srbije na Severinu!Milomir Maric:'Ona je jedna prostitku.Obogatila se preko Srba'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum