ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by immortal 27/9/2021, 21:05

nakaza wrote:Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Opera_12


Kako se lepo voze, pa i fotografišu Srbi i Šiptari...stvarno smo beda.

Ovaj nosi paradržavni duks, ima muda.
nema kad sakriva glavu

immortal

Posts : 23276
2014-04-16


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by vuksadinare 27/9/2021, 21:07

Ljudi treba se polako pripremati na ratnu situaciju u komsiluku..imamo ludjake za susjede i sto prije prihvatimo tu cinjenicu lakse cemo se pripremiti..sto je tu je ali tako je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Serbinho-3 27/9/2021, 21:49

Ima i njih izgleda dosta sa Kosova ovde, samo se kriju ili ih manje ima od onih iz Albanije. Mislio sam da su sa Kosova u Svici svi. Mada, ima Wizzair liniju sa Pristinom, znaci ima ih i ovde. Ovog sam snimao, primetio, gleda, ne skidam pogled. Poceo da gleda u duks, ukapirao koliko je sati. Pocrveneo, poceo da dise kao da je trcao za vozom. Smirela loma, Zivela Srbija. Skinuo cvike, kasnije se hvata za pederusu. Pratio ga pogledom da ne izvuce utoku ili noz, odmah da ga nabodem. Telefon izvukao. Snimam ga preko cvikera sta gleda na telefonu, zatim kao da je slikao. Pitao ga da li me slikao. Ne, tako se cuje kad se ugasi. Vidim Sisoje. Salajko neki, uplasio se, drugo mu nije ni ostalo, sto mu je realno i najbolja opcija bila. Kasnije sam ga pustio, dosta sam ga maltretirao, sve po Zakonu. Izasao na zadnjoj, vidim da ne moze da hoda, vuce nogu. Verovatno bio na frontu. Dosao ovde u Milanu da mi promovise Balkanske probleme. Ne verujem da ce vise navuci istu. Dao sam mu prostora, 1 na 1, pogleda me u oci i poplasi se, okrene glavu i gleda kroz prozor. 
Smejala bi se i ekipa sa West Side.
Udari kao na Kosovu one Srbe, imas sansu, ali nemas jaja. Ti tamo nemaju jaja Srbi, zato ih i drndaju. Kod mene nema zajebavanja. Ne kazem da sam normalan, niti tvrdim, rekose neki iz BGD podzemlja u Cikagu da sam lud, ubedjujuci jednog, verujuci da nije ukapirao neke stvari. Normalnih u Cikagu nema, samo glume da su normalni. Tako da je ovaj navukao duks i problem. Zakon logike, trazis problem, nadjes budalu. Izasao na zadnjoj, ne moze ni da hoda, gleda ka nazad da ga ne bi odvalio. Okrenuo se i otisao, slepac, promaseni slucaj, gubim vreme na budalu. Jadna je Srbija ko je prca u mozak i onaj TITO, sto dopusta isto.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Noor 27/9/2021, 21:53

leleee, kakav zaplet :^0

nego, sto ako te slikao? pa i ti si njega i snimao i slikao takoder

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by red wolf 27/9/2021, 22:02

Serbinho-3 wrote:Ako Srbija bude vojno ugrožena na tzv. Kosovu i odluči da interveniše, može da računa na podršku Rusije, poruka je Vladimira Putina koju je preneo srpskom predsedniku preko ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova.
Aha...Jedna od najvećih američkih vojnih baza na europskom tlu je na Kosovu...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Serbinho-3 27/9/2021, 22:08

Da nije navlacio duks, ne bi ga slikao. Trazi paznju, dobio istu. Okrece se nazad, fali mu sigurnosti. Ja se okrenuo i otisao, zaboravio ga u sekundi. Bili su i neki ovde u kladzi divljali, bilo ih poprilicno. Onda im jedan dao mig da sam Binsr, odmah smirela. Zadihali se i kulturno posedali, pratili Zvezdanu, ista ustopovala Liverpul, dok je Saciri od kuce pratio istu, plasio se Marakane. Takvi su kreatori vase sudbine i nesigurnog Balkana, ako im dozvolis.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Serbinho-3 27/9/2021, 22:10

Ptarsi neka i dalje seta duks  balloon
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Noor 27/9/2021, 22:18

uslikao je on tebe i te kako....cuvaj glavu :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Serbinho-3 27/9/2021, 22:28

Noor wrote:uslikao je on tebe i te kako....cuvaj glavu :)


Neka mu je za uspomenu. Moze i drkicu da baci. Plasite se vi Sipaca ocigledno. Ima ih ovde koliko hoces. Poznajem ih gomilu, ali pravila igre se znaju. Nikakve provokacije i slicno. Godinama nikad problemi. Ovaj ide okolo i trazi iste. Situacija jeste napeta. Ocigledno neki nosu u stanju da ukapiraju situaciju, vec dolivaju ulje na vatru. Navucem i ja Srpske majice i slicno, idem okolo da trazim problem. Ovde imas gomilu nacija, niko ne forsira svoje, ovde si u Milanu, uklopi se ili se vrati nazad i furaj patriotizam. Izbegavaju i Albanci probleme, ovaj je trazio iste. Realno mu nisam nista ni uradio. Promasen slucaj, najbolje ignorisati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Serbinho-3 27/9/2021, 22:30

Grupa od petnaestak Srba iz opština na severu Kosova napadnuta je danas u južnom delu Kosovske Mitrovice, dok su predavali dokumenta u Agenciji za poljoprivredu. Na njih je fizički nasrnula grupa mlađih Albanaca, a kako se saznaje, samo srećom nije došlo do težih povreda iako su neki napadnuti flašama i noževima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Guest 28/9/2021, 09:05

pizzon wrote:nato nema trenutno
nama nato na kim ne bode oci

Tebe buju tvoji fakat negdje uhvatili i na banderu objesili ... oguljenog ... bez kože.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by kaya 28/9/2021, 09:35

Sovak wrote:
pizzon wrote:nato nema trenutno
nama nato na kim ne bode oci

Tebe buju tvoji fakat negdje uhvatili i na banderu objesili ... oguljenog ... bez kože.
😀
Pizzon među njima kao bijelac među indijancima u onom vesternu, koga su uhvatili kada je bio mali
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by pizzon 28/9/2021, 10:38

Sovak wrote:
pizzon wrote:nato nema trenutno
nama nato na kim ne bode oci

Tebe buju tvoji fakat negdje uhvatili i na banderu objesili ... oguljenog ... bez kože.

neka nam prvo odgovore
zasto su napustili
kosmet 2003
pre neko krenu sa
novim programom pomoci.
ta pomoc je katastrofa
za srbe, srbiju i ceo balkan

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by pizzon 28/9/2021, 10:42

uterivati srbiju u tu evroazijsku
uniju skoro da je isto da mongolija
aplicira za nato i eu.
nas ce geografija na kraju da izvadi.
geografija je poslednja nada.
kao sto ce i cuba kad tad biti
deo sveta kome pripada.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by kic 28/9/2021, 11:05


spremni ko i 99'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Ringo10 28/9/2021, 13:25

Serbinho-3 wrote:Da nije navlacio duks, ne bi ga slikao.
A sta je to DUKS
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by nakaza 28/9/2021, 15:23

Ringo10 wrote:
Serbinho-3 wrote:Da nije navlacio duks, ne bi ga slikao.
A sta je to DUKS


Dole Ustaše Kosovo je Srbija
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by pizzon 28/9/2021, 16:01

duks je gornji deo trenerke
sa kapuljarcom, recimo.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by RayMabus 28/9/2021, 16:19

vuksadinare wrote:Ljudi treba se polako pripremati na ratnu situaciju u komsiluku..imamo ludjake za susjede i sto prije prihvatimo tu cinjenicu lakse cemo se pripremiti..sto je tu je ali tako je
Pa šta te briga ? Kosovo nije u NATO pa da Hrvatska mora vojno reagirati.

Tv i kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by RayMabus 28/9/2021, 16:21

Kosovo nije u NATO. To je američko i zapadno čedo. Zna se koje su zemlje sudjelovale u bombardiranju Srbije.

Pa ako se njima ratuje sa Srbijom , pa sretno im.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by RayMabus 28/9/2021, 16:27

13 država

https://en.m.wikipedia.org/wiki/NATO_bombing_of_Yugoslavia

Ja ne vidim nigdi Hrvatsku ovdje koja tad nije ni bila NATO.

Eto pa nek se tih 13 sad bavi s njima. Nisu moja posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju - Page 3 Empty Re: Putin: Spremni smo na vojnu intervenciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum