ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by vuksadinare Tue 7 Sep - 13:09

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2302329
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by vuksadinare Tue 7 Sep - 13:09

Vise me zanima snimatelj..dam se kladit da nije srbin osim u politickom smislu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by kaya Tue 7 Sep - 13:27

Snimljen je u predvorju. Trebali bi prevrtiti snimku od hotela, utvrditi s osobljem jeli snimatelj bio gost ili je to možda naš državljanin i ako ga identificiraji potjerati  iz hrvatske iz doživotnu zabranu ulaska jer surađuje sa stranom službom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Noor and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by Pirate Tue 7 Sep - 14:40

BIE = bezbednosno informativna ejdznsi
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by RayMabus Tue 7 Sep - 14:43

Nikad čuli u Hrvatskoj za ovog lika.

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu 7ce15101-86a9-4706-9122-5d1651bc6188

RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by vuksadinare Tue 7 Sep - 14:50

Ray ti mi smrdis na agenta..ozbiljno...uvijek agenturski trolas,razvodnjavas...duze u tebe sumnjam..ovaj tvoj post mi je postao temelj za takve sumnje..pravis se blesav blesav nisi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by RayMabus Tue 7 Sep - 14:52

vuksadinare wrote:Ray ti mi smrdis na agenta..ozbiljno...uvijek agenturski trolas,razvodnjavas...duze u tebe sumnjam..ovaj tvoj post mi je postao temelj za takve sumnje..pravis se blesav blesav nisi..

Pa nisan nikad čuja za ovog lika. Pa ne pratim ja to doli toliko. To mene toliko ne zanima da to tako pratim detaljno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by Pirate Tue 7 Sep - 15:20

vuksadinare wrote:Ray ti mi smrdis na agenta..ozbiljno...uvijek agenturski trolas,razvodnjavas...duze u tebe sumnjam..ovaj tvoj post mi je postao temelj za takve sumnje..pravis se blesav blesav nisi..

Ray u sluzbi njegovog kraljevskog velicanstva.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by RayMabus Tue 7 Sep - 16:00

Ne morate održat suđenje, unaprijed priznajem da sam kriv.

Idem ja selom kad ono nešto puca. Jel znate taj vic ?

Kriv sam jer nisam nikad čuja za političkog analitičara kojemu je fokus primarno na sjevernu Makedoniju i sve vezano uz nju.

Kad ono meni puca kurac.....
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by RayMabus Tue 7 Sep - 16:27

kaya wrote:Snimljen je u predvorju. Trebali bi prevrtiti snimku od hotela, utvrditi s osobljem jeli snimatelj bio gost ili je to možda naš državljanin i ako ga identificiraji potjerati  iz hrvatske iz doživotnu zabranu ulaska jer surađuje sa stranom službom.
Najbolje da tebe zaposlimo pa da ti vodiš cijeli slučaj.

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu URfgeKhAQiMpjWOdUlWul3OWBVgbB8_wSSRThopyeI1A4N0cW9e3KUIkh14kd4ia9vRN2LWN4GBVzhT3MM2a1yomcOJg5eAEAYtSVv1GAO--bUnVRMC6OZQyN0gXFL56

Oglasili su se i sami na društvenim mrežama
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu Empty Re: Srpska agentura iz BIE snimali crnogorca u zagrebackom Sheratonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum