ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by mutava baštarda 10/8/2021, 21:18

veber wrote:

ono, iznajmio sam jahtu, skipera i tri kurve na dva tjedna, sitnica 200 000€ me koštalo.
loš potez bi bio da skiper bude joda, pa pojebe kurve dok investitor glisira...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by niels 10/8/2021, 21:19

veber wrote:
niels wrote:
veber wrote:meni jedna stvar nije jasna.


ako već imaš para pa možeš platiti skupu kurvu, koji je smisao?

gdje je čar lova?
igre, plesa?

ne kužim te muškarce.

ili im je čar platiti pa se pohvaliti kasnije?

ono, iznajmio sam jahtu, skipera i tri kurve na dva tjedna, sitnica 200 000€ me koštalo.

Veberu tu ti ne mogu pomoći :)

Da nisam poživio toliko da vidim društvene mreže ne bih o tom svijetu znao ništa.

Ovo sa jahtama i “elitnim prostitutkama” je postalo moderno s tvojom generacijom.
mislim da je to više tvoja generacija u pitanju.

ja sam u njemačkoj regan na par servisa za spajanje. u roku od par sati nađeš po mjestu, ukusu, materijalnoj situaciji.
profil ko i svaki drugi. malo kompliciraniji od ovog, ali vidljivo što tražiš, kako izgledaš, gdje jesi.

i to je to.

mislim da su to tvoja generacija pa ih jebe internet.

Moja generacija je uglavnom pod ledinom, tvoj otac i ja držimo stražu :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by veber 10/8/2021, 21:28

niels wrote:
veber wrote:
niels wrote:
veber wrote:meni jedna stvar nije jasna.


ako već imaš para pa možeš platiti skupu kurvu, koji je smisao?

gdje je čar lova?
igre, plesa?

ne kužim te muškarce.

ili im je čar platiti pa se pohvaliti kasnije?

ono, iznajmio sam jahtu, skipera i tri kurve na dva tjedna, sitnica 200 000€ me koštalo.

Veberu tu ti ne mogu pomoći :)

Da nisam poživio toliko da vidim društvene mreže ne bih o tom svijetu znao ništa.

Ovo sa jahtama i “elitnim prostitutkama” je postalo moderno s tvojom generacijom.
mislim da je to više tvoja generacija u pitanju.

ja sam u njemačkoj regan na par servisa za spajanje. u roku od par sati nađeš po mjestu, ukusu, materijalnoj situaciji.
profil ko i svaki drugi. malo kompliciraniji od ovog, ali vidljivo što tražiš, kako izgledaš, gdje jesi.

i to je to.

mislim da su to tvoja generacija pa ih jebe internet.

Moja generacija je uglavnom pod ledinom, tvoj otac i ja držimo stražu :)
tako je bilo u rimskoj vojsci. veterani su držali zadnju liniju.

mada bio je moj stari na par fešti. što rođendana, što forumskih.
čovjek je širokih pogleda pa se uklopio u društvo. godine ne igraju ulogu.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


niels likes this post

Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by Hektorović 13/8/2021, 00:27

Ova definitivno ode u BG

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Slika124
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by Hektorović 13/8/2021, 00:32

veber wrote:mislim da je to više tvoja generacija u pitanju.

ja sam u njemačkoj regan na par servisa za spajanje. u roku od par sati nađeš po mjestu, ukusu, materijalnoj situaciji.
profil ko i svaki drugi. malo kompliciraniji od ovog, ali vidljivo što tražiš, kako izgledaš, gdje jesi.

i to je to.

mislim da su to tvoja generacija pa ih jebe internet.

To sam i ja mislio, onda su mi određene upućene osobe pojasnile kako nije tako... Ima čak masa likova u 20tim-30tim... Ima i dosta toga na granici sponzoraja/prostitucije gdje se jedno preljeva u drugo, poznati sportaši koji dovoze cure privatnim avionima, neki polu poznati "poduzetnici" u 40tima,...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by veber 13/8/2021, 00:34

ti kao milenijac drkaš jer nemreš naći žensku?

koga bk za erinu princezu.

imaš danas tih servisa, regaj se, kroz komunikaciju ili kasnije zvijezdice lako nađeš srodni lik.
ili žensku.

pa nije sramota poseksati se prvi put sa 30.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by veber 13/8/2021, 00:36

Hektorović wrote:
veber wrote:mislim da je to više tvoja generacija u pitanju.

ja sam u njemačkoj regan na par servisa za spajanje. u roku od par sati nađeš po mjestu, ukusu, materijalnoj situaciji.
profil ko i svaki drugi. malo kompliciraniji od ovog, ali vidljivo što tražiš, kako izgledaš, gdje jesi.

i to je to.

mislim da su to tvoja generacija pa ih jebe internet.

To sam i ja mislio, onda su mi određene upućene osobe pojasnile kako nije tako... Ima čak masa likova u 20tim-30tim... Ima i dosta toga na granici sponzoraja/prostitucije gdje se jedno preljeva u drugo, poznati sportaši koji dovoze cure privatnim avionima, neki polu poznati "poduzetnici" u 40tima,...
ideš na sigurne servise.
ne buš se javio na drkamodkuće.com

razlučiš.

u njemačkoj je to jako regulirano, nema puno zajebancije.

ali kao u svakoj komunikaciji.
procjenjuješ.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by catabbath 13/8/2021, 09:18

Jedini problem u toj vrsti businessa je da dođu u neke godine a ne uspiju uhvatiti kapitalca koji će ih uzdržavati jednom kad ljepota uvene, onda će se moraju davati za kikiriki

_________________
Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by Hektorović 13/8/2021, 11:12

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:mislim da je to više tvoja generacija u pitanju.

ja sam u njemačkoj regan na par servisa za spajanje. u roku od par sati nađeš po mjestu, ukusu, materijalnoj situaciji.
profil ko i svaki drugi. malo kompliciraniji od ovog, ali vidljivo što tražiš, kako izgledaš, gdje jesi.

i to je to.

mislim da su to tvoja generacija pa ih jebe internet.

To sam i ja mislio, onda su mi određene upućene osobe pojasnile kako nije tako... Ima čak masa likova u 20tim-30tim... Ima i dosta toga na granici sponzoraja/prostitucije gdje se jedno preljeva u drugo, poznati sportaši koji dovoze cure privatnim avionima, neki polu poznati "poduzetnici" u 40tima,...
ideš na sigurne servise.
ne buš se javio na drkamodkuće.com

razlučiš.

u njemačkoj je to jako regulirano, nema puno zajebancije.

ali kao u svakoj komunikaciji.
procjenjuješ.

Kakvi tinderi i ta sranja, to je za vas matore i zapadnjake. I tamo kod nas nema normalnih.

Najbolji je instagram, upoznao sam i izlazio sa super curama preko instagrama, zgodnim i pametnim.

Imate uglavnom neke zajedničke prijatelje pa automatski nisi creep, još vidi po objavama i storijima da nisi krkan, nego vodiš zanimljiv život, putuješ, fensi šmensi ...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu - Page 2 Empty Re: Najzgodnija hrvatska navijačica "zapalila" Budvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum