ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by epikur37 9/8/2021, 09:23

No mora se priznati jedno, da mujage znaju s hrvatima :)
Dođe čovjeku zabavno gledati.

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 09:27

epikur37 wrote:No mora se priznati jedno, da mujage znaju s hrvatima :)
Dođe čovjeku zabavno gledati.
Njen je potpis na tim dokumentima. Kraj rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by marcellus 9/8/2021, 11:08

A ovo je u biti prikribena prijetnja, kao ma ne možemo vas za bljesak al možemo za južni potez

_________________
Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Hektorović 9/8/2021, 11:10

epikur37 wrote:No mora se priznati jedno, da mujage znaju s hrvatima :)
Dođe čovjeku zabavno gledati.

Ne kuže kifle nikako taj orijentalni mindset, tu ima previše varijabli i subtilnosti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Hektorović 9/8/2021, 11:12

Fora je da se radi čitava specijalna operacija sa smjenu Tadićke, Hrvatice iz Živinica, jer su istrage došle prebilizu Bakir Begu. Ovo je samo dio tog specijalnog rata.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 11:19

Hektorović wrote:Fora je da se radi čitava specijalna operacija sa smjenu Tadićke, Hrvatice iz Živinica, jer su istrage došle prebilizu Bakir Begu. Ovo je samo dio tog specijalnog rata.
Pa ona je potpisala da se ovaj zahtjev iz ladice urući Hrvatskoj.

O čemu ti pričaš ? Pa napravili ste nešto šta ni Srbi ne bi nikad : poslali zahtjev vlastitoj državi za nešto s čime Bih nema veze kako bi ova spasila svoju karijeru i Dragana Čovića protiv kojeg će se sad pokrenit neki proces vezan uz korupciju.

Ubiti ćemo vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Hektorović 9/8/2021, 11:25

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Fora je da se radi čitava specijalna operacija sa smjenu Tadićke, Hrvatice iz Živinica, jer su istrage došle prebilizu Bakir Begu. Ovo je samo dio tog specijalnog rata.
Pa ona je potpisala da se ovaj zahtjev iz ladice urući Hrvatskoj.

O čemu ti pričaš ? Pa napravili ste nešto šta ni Srbi ne bi nikad : poslali zahtjev vlastitoj državi za nešto s čime Bih nema veze kako bi ova spasila svoju karijeru i Dragana Čovića protiv kojeg će se sad pokrenit neki proces vezan uz korupciju.

Ubiti ćemo vas.


Priprost si i naivan.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 11:31

Nisam ja ni priprost ni naivan.

Njen potpis je na tom zahtjevu. Jel shvaćaš taj dio ? Ona ga je odobrila da se posla.

Sad ćete nadrapat. Takli ste se u vojsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 11:37

Nit sam priprost a nit sam naivan.

Ona je smetala Bakiru pa je disciplinska komisija u kojoj je sve SDA kadar smjenila.

Pošto je ženska karijeristica onda je aktivirala par tužbi među kojima i ova iz Rs od prije 15 godina a koja je pravno nemoguća jer nema veze s BiH nikako.

E sad ste vjerojatno mislil nešto postić a jednino šta ste postigli je to da ću vas ja sad likvidirat pa tako tko misli svoje dupe spašavat ovako da aktivira pravno nemoguće optužbe znat će kakva će ga sudbina čekati.

Kretenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 12:07

Satrat ću vas ko pičke.

Ko pičke ću vas satrat radi ovoga.

Čovića i cili uži krug ljudi oko njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 12:33

Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega upravo je vojno eliminiran.

Jedini razlog zašto me zanima promjena izbornog zakona BiH je da Hrvatska ima svog člana predsjedništva BiH koji može udarit veto na vojne stvari koje se meni ne sviđaju jer je ujedno i zapovjednik os bih.

Sad kad ste radi spašavanja Dragana Čovića udarili na hrvatsku vojsku 


Vi ste svi mrtvi
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 12:35

Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega će biti uklonjen iz političkog života Hrvata u BiH a na njegovo mjesto će doći netko tko neće radi spašavanja svoje koruptivne guzice radit protiv hrvatske vojske.

On je mrtvac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Sora 9/8/2021, 12:42

RayMabus wrote:Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega će biti uklonjen iz političkog života Hrvata u BiH a na njegovo mjesto će doći netko tko neće radi spašavanja svoje koruptivne guzice radit protiv hrvatske vojske.

On je mrtvac.
on je hdzeovac 
dok je god te stranke na vlasti niti u bih niti u hrvatskoj neće biti dobro

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 12:48

Sora wrote:
RayMabus wrote:Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega će biti uklonjen iz političkog života Hrvata u BiH a na njegovo mjesto će doći netko tko neće radi spašavanja svoje koruptivne guzice radit protiv hrvatske vojske.

On je mrtvac.
on je hdzeovac 
dok je god te stranke na vlasti niti u bih niti u hrvatskoj neće biti dobro
Nebitno.

Ja kao vojno lice gledam to drukčije a ovaj je upravo ispalio metak prema vlastitoj matici.

On je mrtav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 12:51

Može ga jedino spasit ako se danas il sutra ogradi od ove Gordane Tadić isto kao i Komšić.

A ona je kuja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 13:05

Ima danas i sutra vremena da se ogradi od Gordane Tadić. Odradla je osoba. Nije dite.

Ako to ne napravi vojno je likvidiran. Neće nikad biti član predsjedništva BiH koji je ujedno i zapovjednik os bih.

Nema šanse.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 13:08

Da se ja niti najmanje ne šalim u svojim namjema pokazuje i tekst u Slobodnoj Dalmaciji od Emira Suljagića idejnog podržavatelja Komšića

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/i-zrtve-rata-u-bih-ogorcene-proganjanjem-hrvatskih-generala-nema-se-drzavna-tuziteljica-sto-baviti-bljeskom-neka-ganja-krvnike-iz-srebrenice-koji-jos-uvijek-setaju-slobodni-1118721


Ovo je poruka 

Ostalo ti je vremena do sutra u ponoć da se ogradiš od Gordane Tadić

Inače te 

Nema
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Hektorović 9/8/2021, 13:18

RayMabus wrote:Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega upravo je vojno eliminiran.

Jedini razlog zašto me zanima promjena izbornog zakona BiH je da Hrvatska ima svog člana predsjedništva BiH koji može udarit veto na vojne stvari koje se meni ne sviđaju jer je ujedno i zapovjednik os bih.

Sad kad ste radi spašavanja Dragana Čovića udarili na hrvatsku vojsku 


Vi ste svi mrtvi

Uopće ne kužiš ništa Ray...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Hektorović 9/8/2021, 13:19

"Optužnice protiv generala su politikantstvo, pokušaj odgovora Hrvatskoj na to što se brine o Hrvatima u BiH"
Ivan Jarnjak bio je ratni ministar unutarnjih poslova RH i za Dnevnik Nove TV otkrio je do sada nepoznate detalje tog vremena. Otkrio je i što su mu haški istražitelji rekli za akciju Bljesak.
Upitan kako je doživio potez BiH tužiteljstva protiv 14 hrvatskih ratnih zapovjednika, Jarnjak je rekao:
– Ja moram reći da sam strašno iznenađen, razočaran takvim stavom jedne zemlje kojoj smo mi naveliko pomagali za vrijeme rata. I kasnije i danas. A oni podižu optužnice protiv operacije, protiv cijelog lanca zapovjednika operacije koja je bila apsolutno čista, koja se vodila isključivo na teritoriju Republike Hrvatske.
Na pitanje misli li da je to više usmjereno na cijelu operaciju, da dovode u pitanje njen legitimitet, a ne pojedinačno zapovjednike, Jarnjak je kazao:
– Meni se čini da je cilj te operacije, odnosno te optužbe da se operacija Bljesak proglasi zločinačkom operacijom jer zašto bi inače stavili unutra cijeli zapovjedni lanac koji je bio tad u operaciji Bljesak?
Upitan kako gleda na činjenicu da se već 15 godina istražuje predmet protiv tih ratnih zapovjednika u operaciji Bljesak, a sad se u Hrvatsku šalje zamolnica, poručio je:
– Pa to je pokušaj da se pokaže da su i jedna i druga operacija nelegitimne. Ja sam razgovarao s haškim istražiteljima 2004. i tada su me ispitivali i o operaciji Bljesak. O operaciji Bljesak nismo razgovarali ni 10 minuta. Sam istražitelj je rekao veli ‘tu nemamo što, to je bila apsolutno operacija u kojoj nije bilo problematičnih stvari’. Tu su se očito našle snage koje smatraju da mogu sad u ovom trenutku načiniti štetu Hrvatskoj.
Na pitanje koje snage, s koje strane, nije dao jasan odgovor:
– Kad je u pitanju protiv Hrvatske onda se oni brzo dogovore svi. Mislim da je to politikantstvo i u ovom trenutku da je to pokušaj odgovora Hrvatskoj to što se toliko brine o Hrvatima u BiH
Očekujete složan državni vrh Hrvatske oko ovog problema? – pitala je novinarka, a piše Dnevnik.hr.
– Neupitno. Mislim da će biti konsenzus ne samo državnog vrha nego cijele Hrvatske…
Niste bili na proslavi u Kninu. Spomenuo vas je predsjednik, rekao je ‘Bracek’, kako ste to doživjeli? – bilo je iduće pitanje.
– Pa dobro. Bilo mi je drago da je on to spomenul’. Nisam pozvan. Nisam pozvan ni na 25. obljetnicu. Ni ja ni moji suradnici.
Na pitanje je li mu žao, nije okolišao s odgovorom:
– Žao mi je apsolutno. Ja sam u tome sudjelovao, za mene su to trenuci koji izazivaju strašne emocije i žao mi je što nas eto, ne pozivaju.
Zaboravili su? – pitala je novinarka.
Zaboravili su. Mi velimo – pozabili su.
Dnevnik.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 13:20

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega upravo je vojno eliminiran.

Jedini razlog zašto me zanima promjena izbornog zakona BiH je da Hrvatska ima svog člana predsjedništva BiH koji može udarit veto na vojne stvari koje se meni ne sviđaju jer je ujedno i zapovjednik os bih.

Sad kad ste radi spašavanja Dragana Čovića udarili na hrvatsku vojsku 


Vi ste svi mrtvi

Uopće ne kužiš ništa Ray...
Ooooo

Pa iznenadio bi se koliko ja kužim.

Sutra do ponoći je rok Draganu Čoviću vođi HDZ BiH da se ogradi od Gordane Tadić

Nemoj s menom igrat igrice

Ni ti ni Plenkovic ni Čović ni Šeks

Koštat će vas
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by RayMabus 9/8/2021, 13:24

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Dragan Čović i uži krug ljudi oko njega upravo je vojno eliminiran.

Jedini razlog zašto me zanima promjena izbornog zakona BiH je da Hrvatska ima svog člana predsjedništva BiH koji može udarit veto na vojne stvari koje se meni ne sviđaju jer je ujedno i zapovjednik os bih.

Sad kad ste radi spašavanja Dragana Čovića udarili na hrvatsku vojsku 


Vi ste svi mrtvi

Uopće ne kužiš ništa Ray...
Ti ne znaš s kim pričaš sine

Sutra do ponoći mu je rok

Ako ne ispali istu onu izjavu ko Komšić 

Metak u čelo
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni - Page 2 Empty Re: Komšić : Nema razloga da hrvatski komandanti iz operacije Bljesak budu krivićno gonjeni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum