ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by kaya 4/8/2021, 18:25

Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Slažem se. Ban nije trajno  riješenje.
Najbolje bi bilo da ga netko ubio 90 ih. Al pobjegao je.
Pa bar ovako da ne smrdi previše  četnik po forumu . Nije nešto al bolje nego ništa.
bio ispod nekog kamena jebemu a nije da smo imali vremena i kamenje prevrtati.
Ma znam da je bila gužva al ovo je velik fušeraj ipak.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Ringo10 4/8/2021, 18:28

Samo 1 dan... u redu

Nisam za trajne  banove. Kako rekoh mene su dozivotno banirali na Forum.hr...a bio sam  u pravu apsolutno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by T. 4/8/2021, 18:30

Pidarije, baniranje na forumu s cca 30 živih duša...
Ok osobne stvari i teške uvrede ali što mrzi nekoga...
Pa svako ima pravo mrzit...

_________________
Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by marcellus 4/8/2021, 18:57

vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:srbi i osjećaj časti i ponosa, krava i balet

Kako vas onaj srpski pjesnik opisa..kao austro_ugarske konjushare i podguzne zunzare ..Kako rekoh ... samo slavite..ja navijam za što više mrznje zato što vas srbi nikad nisu mrzili nego vas gledali kao bracu ... oprashtali vam zlochine radi mira ... a bogami koliko sam upravio ova nova mlađa generacija koja nije zadojena YU ... jebat će vam mater kad tad..Molite boga da ameri što duze ostanu tu gdje jesu..Mada kakvo ste smjeli dovoljno vas je ostaviti isti par godina da se sami razbucate jer vi svoju mrznju ne znate kanalizirati..Dokazali ste sami nakon 1991. da bez protektorata niste sposobni sami voditi državu.
Gdje su tebe nasli da bajke pricas :)

ovaj je mami ispo iz pičke glavom na beton izgleda

_________________
Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by marcellus 4/8/2021, 18:57

Ringo10 wrote:Samo 1 dan... u redu

Nisam za trajne  banove. Kako rekoh mene su dozivotno banirali na Forum.hr...a bio sam  u pravu apsolutno

tamo su malo histerični oko baniranja

_________________
Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Šandor Winnetou 4/8/2021, 19:01

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:srbi i osjećaj časti i ponosa, krava i balet

Kako vas onaj srpski pjesnik opisa..kao austro_ugarske konjushare i podguzne zunzare ..Kako rekoh ... samo slavite..ja navijam za što više mrznje zato što vas srbi nikad nisu mrzili nego vas gledali kao bracu ... oprashtali vam zlochine radi mira ... a bogami koliko sam upravio ova nova mlađa generacija koja nije zadojena YU ... jebat će vam mater kad tad..Molite boga da ameri što duze ostanu tu gdje jesu..Mada kakvo ste smjeli dovoljno vas je ostaviti isti par godina da se sami razbucate jer vi svoju mrznju ne znate kanalizirati..Dokazali ste sami nakon 1991. da bez protektorata niste sposobni sami voditi državu.
Gdje su tebe nasli da bajke pricas :)

ovaj je mami ispo iz pičke glavom na beton izgleda
I to par puta

_________________
Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Ringo10 4/8/2021, 19:07

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:Samo 1 dan... u redu

Nisam za trajne  banove. Kako rekoh mene su dozivotno banirali na Forum.hr...a bio sam  u pravu apsolutno

tamo su malo histerični oko baniranja
Ma idioti... debili
Unistili su taj forum
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by kaya 4/8/2021, 19:14

Argumenti obrane su vam nikakvi
- ima pravo mrziti ( nema, javno nas na hrvatskom forumu)
- ima nas 30 ( ne znači da četnik mora biti trideseti)
- ima pravo srbovati problem je što je šovinist ( šovinizam je samo nastavak njegove četničke mržnje prema hrvatima, uvijek ga usmjerava na nekoga, neku a koja mu zatrese kavez vezan za srbe)
Dakle, banirajte to đubre zauvijek bez imalo obzira.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Ringo10 4/8/2021, 19:23

Ne  treba ga trajno banirati.

Nikoga ne treba trajno banirati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by michaellcmacha 4/8/2021, 19:27

Ringo10 wrote:MENE su trajno banirali na Forum.hr 
Zasto?
Napisao sam da ljudi napuhuju brojke iz politickih razloga.
I da je sve prenapuhano ukljucujucI i holokaust i logore I sam Jasenovac
Optuzili me za nacizam i govor mrznje i dobio dam dozivotni ban.
Pa ti si u osnovi tu na forumu jefini proustaški orjentiran, samo se stalno pokušavaš zakamuflurati... I to vrlo loše
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by darth_vader 4/8/2021, 19:56

Kaji konačno vratilo profil... cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by dijagram 4/8/2021, 20:18

Sto je sad, tko kmeci, sigurno zobog oluje, pizzon ili epi, nema tko drugi;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by FRANK 4/8/2021, 20:40

dijagram wrote:Sto je sad, tko kmeci, sigurno zobog oluje, pizzon ili epi, nema tko drugi;)
Epi predvodi. Njemu je oluja svakako glupost a srpsku agresiju na hrvatsku su potencirali pravaslije i dodrinasi jer mi smo ekumenska braca gdje bi srbi tako  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by kic 4/8/2021, 21:59

jasambrend wrote:Kaji konačno vratilo profil... cheers
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by nakaza 4/8/2021, 22:41

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Ono kada te upotrebe u dnevno političke potrebe i posle ispljunu. Posle će je pljuvati jer joj je otac uzeo neke pare preko strabke ili nešto slično. Nije i ne može svako biti Milica Mandić.
a što i tebe boli uspjeh naše cure? što toliko kmečiš...na živce ćeš dispališ
Ne. Samo kažem šta će biti. Klinka očito nije neka bistrica i ne zna da se kloni zloupotre njenog velikog uspeha. Zamisli Milicu Mandić da otvara neku fabriku sa Pederom. Neće moći. U tome je razlika. Da se kladimo da će ovu malu za godinu dana da razvlače po medijima zbog neke afere?
Milici je velika čast kad je AV bodri, Matei je čast podići zastavu u rodnom joj Kninu ..u čemu je problem?
Milica se pojavila na dočeku na aerodromu i sklonila se. Nećeš je videti u propagandnim akcijama vladajućeg režima. Nećeš je videti kako otvara fabrike ili na parastosu za stradale u Oluji. Ova vaša mala ne verujem da je loša i ne verujem da ima loše namere. Jednostavno je koriste za dnevno političke potrebe jer je njen trenutak a detetu nema ko da kaže da se skloni. Još je vrlo mlada i pred njok je još Olimpijada i šteta je da se potroši posle prve.
šta ti pričaš? našoj se zamjera što je uopće spominjala knin i oluju, a ova se naslikava se i zahvaljuje četniku na posebnoj časti što je bodri...tko joj brani, al nemoj mi soliti pamet

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Img?regionKey=AvZhsd%2FFzTQzpgnWmIDFEw%3D%3D

Kako se Milica lepo sklonila od Žvalavog, Matea da ući od nje.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Guest 4/8/2021, 22:52

jasambrend wrote:Kaji konačno vratilo profil... cheers

vakcina ju je resetirala na tvorničke postavke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by nakaza 4/8/2021, 22:55

Zingaro, seljoberska doktrina poremećenog sadističkog uma, u prvom redu  štetna po Srbe.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Hektorović 4/8/2021, 22:58

Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Kaji konačno vratilo profil... cheers

vakcina ju je resetirala na tvorničke postavke.

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by RayMabus 5/8/2021, 00:19

Maggie19 wrote:Ja sam ga banirala.
Ne jer srbuje, ima pravo. Ne sto cetuje. Nema pravo, ali, u pravilu, volim vise imat neprijatelja blizu sebe i znat sto misli. Makar ta mrznja nekad zaista prelazi sve granice. Stovise, najvise steti njemu samome.
Banirala sam ga danas primarno radi bolesnog pisanja o zenama. 
Covjek je rođeni zenomrzac u najgorem obliku. Znaci, njegov sovinizam na stranu (svi znamo i vidimo sve), ali seksizam je nepodnosljiv.
Samo 1 dan, zasad. Neka se kao covjek pripremi za proslavu Oluje.
Ok.

Da se odmorimo od njegovog srbovanja barem danas. Inače je kandidat da malo češće dobiva banove od jednog dana s obzirom da nema posta u kojem velića Srbe a sere po Hrvatima. Doslovno nit jedan post mu nije neka druga šema nego mu je ovo matrica. Tolerira se al ne baš toliko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by RayMabus 5/8/2021, 00:41

Oluja je bila 1995. Danas je 2021. U ovih 26 godina nikad na proslavi Oluje il u Čavoglave nisan iša. Nisan ni hrvatsku zastavu izvjesio.

Kad san vidio šta pišu o ovoj Mateji nevezano uz ovog četnika ovdje rekao sam da ću iz dišpeta izvjesit hrvatsku zastavu ispri kuće.

Igrao sam igrice 15 sati u komadu i iša spavat i sad se probudija. Nemam dojam o vremenu. Eno sad izvadija zastavu i odma ujutro je stavljam da se vijori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Ringo10 5/8/2021, 05:53

Ako je ta nasa cura dobra prijateljica  sa tom Milicom to je lijepo.
Prijateljstvo ne gleda na nacionalnost.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi - Page 5 Empty Re: Matea Jelić podići će hrvatsku zastavu 5. kolovoza na kninskoj tvrđavi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum