ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by marcellus 22/12/2015, 10:16

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/sdp-kao-stranka-vise-ne-postoji-oni-su-sljedba-autoritarnog-vode-872854
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by Guest 22/12/2015, 10:22

No, kad smo o tome porazgovarali s Gjenerom, on se složio, no rekao je, “meni se čini da su ovi iz Mosta svjesni da su, kad uđu u savez sa SDP-om i sklope sporazum o formiranju zajedničke vlade, postali žrtve – jer njihova pivotalna pozicija prestaje trenutkom stavljanja potpisa na papir. Trenutkom sastavljanja vlade”.



Jasno ko dan, milanović i ekipa se samo žele domoći sabora i izbaciti KGK iz igre da bi mogli raditi i dalje što god požele.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by v_vlado 22/12/2015, 10:22

Kakve stranke,takva i država...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by marcellus 22/12/2015, 10:24

tre911 wrote:No, kad smo o tome porazgovarali s Gjenerom, on se složio, no rekao je, “meni se čini da su ovi iz Mosta svjesni da su, kad uđu u savez sa SDP-om i sklope sporazum o formiranju zajedničke vlade, postali žrtve – jer njihova pivotalna pozicija prestaje trenutkom stavljanja potpisa na papir. Trenutkom sastavljanja vlade”.



Jasno ko dan, milanović i ekipa se samo žele domoći sabora i izbaciti KGK iz igre da bi mogli raditi i dalje što god požele.

tako je, one sekunde kad sazovu sabor - s Milanovićem kao predsjednikom Sabora! - mogu raditi što ih volja i izbaciti most iz igre potpuno, mogu čak formirati manjinsku vladu, osim naravno ako ih kolinda ne sjebe što hoće jer je inteligentnija od Milanovića
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by Guest 22/12/2015, 10:28

marcellus wrote:
tre911 wrote:No, kad smo o tome porazgovarali s Gjenerom, on se složio, no rekao je, “meni se čini da su ovi iz Mosta svjesni da su, kad uđu u savez sa SDP-om i sklope sporazum o formiranju zajedničke vlade, postali žrtve – jer njihova pivotalna pozicija prestaje trenutkom stavljanja potpisa na papir. Trenutkom sastavljanja vlade”.



Jasno ko dan, milanović i ekipa se samo žele domoći sabora i izbaciti KGK iz igre da bi mogli raditi i dalje što god požele.

tako je, one sekunde kad sazovu sabor - s Milanovićem kao predsjednikom Sabora! - mogu raditi što ih volja i izbaciti most iz igre potpuno, mogu čak formirati manjinsku vladu, osim naravno ako ih kolinda ne sjebe što hoće jer je inteligentnija od Milanovića
Nadam se da će i ovi iz MOSTa početi razmišljati svojom glavom i barem malo sačuvati časti a i nas poštedjeti ovih bizantinaca iz SDPa i ostatka  kamarile oko njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by v_vlado 22/12/2015, 10:37

A svaki ima skrivene namjere i želi vlast.....uhljebi i branitelji žele svoje,paraziti i uhljebi jope svoje,a svi se boje novog.....božu nitko ne poznaje i zato ga napadaju i pojedinci iz crkve,ekonomije,....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by Ero 22/12/2015, 10:52

On , bez imalo srama, objašnjava Njemcima da dolazi iz države u kojoj barem milijun ljudi još uvijek sluša gusle.Posvađao državu sa svim svojim susjedima. Danas je HR okružena žicom kao da je ZOO, za koju je on ipak najzaslužniji. On jednostavno nema više političkih prijatelja - ne u okruženju i ne u EU, a vjerujem ni privatno. S jednim potezom je prekinio  višestoljetno savezništvo s Njemačkom, ito na kakav podao način. To Njemci neće zaboraviti. Samo pogledajte šta je uradio s medijima...Kod novinara je uznapredovalo  djelovanje štokholmskog sidroma.Radman mu je u tom smislu produžena ruka s metlom.
Itd...mogao bih ovako cijeli dan.
KGK danas jednostavno mora prekiniti ovu agoniju hr društva. Ima priliku i mora je iskoristiti.


PS:
Treba imati na umu da se on neće tako lako predati. On je spreman izazvati i  kaos, ako bi bio izbačen iz sedla, za kojeg misli da mu je od Boga dan.
No, "okruglica", kako je naziva jedan Milanovićev tjerač muha, je  dovoljno inteligentna da će se znati učinkovito suprostaviti  Neronovom paljenju Rima.


Last edited by Ero on 22/12/2015, 11:01; edited 2 times in total
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by v_vlado 22/12/2015, 10:58

Ero wrote:On , bez imalo srama, objašnjava Njemcima da dolazi iz države u kojoj barem milijun ljudi još uvijek sluša gusle.Posvađao državu sa svim svojim susjedima. Danas je HR okružena žicom kao da je ZOO, za koju je on ipak najzaslužniji. On jednostavno nema više političkih prijatelja - ne u okruženju i ne u EU, a vjerujem ni privatno. S jednim potezom je prekinio  višestoljetno savezništvo s Njemačkom, ito na kakav podao način. To Njemci neće zaboraviti. Samo pogledajte šta je uradio s medijima...Kod novinara je uznapredovalo  djelovanje štokholmskog sidroma.Radman mu je u tom smislu produžena ruka s metlom.
Itd...mogao bih ovako cijeli dan.
KGK danas jednostavno mora prekiniti ovu agoniju hr društva. Ima priliku i mora je iskoristiti.
Tako je ....i tito je trebao reći da staljinu,đubre ,on ne.....pa sa švabekima smo ok,nikad bolji...puni autobusi idu za švabiju,a žicu bolje da stavili oni nego mi......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by michaellcmacha 22/12/2015, 11:47

Ero wrote:On , bez imalo srama, objašnjava Njemcima da dolazi iz države u kojoj barem milijun ljudi još uvijek sluša gusle.Posvađao državu sa svim svojim susjedima. Danas je HR okružena žicom kao da je ZOO, za koju je on ipak najzaslužniji. On jednostavno nema više političkih prijatelja - ne u okruženju i ne u EU, a vjerujem ni privatno. S jednim potezom je prekinio  višestoljetno savezništvo s Njemačkom, ito na kakav podao način. To Njemci neće zaboraviti. Samo pogledajte šta je uradio s medijima...Kod novinara je uznapredovalo  djelovanje štokholmskog sidroma.Radman mu je u tom smislu produžena ruka s metlom.
Itd...mogao bih ovako cijeli dan.
KGK danas jednostavno mora prekiniti ovu agoniju hr društva. Ima priliku i mora je iskoristiti.


PS:
Treba imati na umu da se on neće tako lako predati. On je spreman izazvati i  kaos, ako bi bio izbačen iz sedla, za kojeg misli da mu je od Boga dan.
No, "okruglica", kako je naziva jedan Milanovićev tjerač muha, je  dovoljno inteligentna da će se znati učinkovito suprostaviti  Neronovom paljenju Rima.
to bi uglavnom bilo to... s tim da je najizglednije izazivanje kaosa jer se njemu ne ide u zatvor...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by sitting_bull 22/12/2015, 11:59

marcellus na aparatima!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by marcellus 22/12/2015, 12:10

sitting_bull wrote:marcellus na aparatima!

naprotiv, ja mislim da gjenero ima pravo i da je ovo zapravo dugoročno dobro za hrvatsku, jer je Milanović do sad već sjebao do te mjere SDP da će se nakon njega oporavljati jedno 20 godina dok opet dođu na vlast... a hrvatska bez ovakvog SDP-a može samo proć bolje
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by marcellus 22/12/2015, 12:11

usput, mislim da te je ero jako dobro opisao... milanovićeva podrepna muha... ko i maja sever

_________________
"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by provocator 22/12/2015, 12:16

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/sdp-kao-stranka-vise-ne-postoji-oni-su-sljedba-autoritarnog-vode-872854
Poserem  se na taj portal i na novinara koji se razmeće pisanjem na tom trećerazrednom smeću.

_________________
"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by sitting_bull 22/12/2015, 12:33

marcellus wrote:usput, mislim da te je ero jako dobro opisao... milanovićeva podrepna muha... ko i maja sever
bmk što ero piše, jer ste obojica vasini logističari čak i ispod nivoa klerofašističkog košića.

za tebe mi je savršeno jasno kako svoje mišljenje pronalaziš u karamarkovom i kolindinom šupku (prije u sanaderovom) tako da se na njega niti ne obazirem.

tvoje je izbor što si odlučio biti sluga bez ikakvih kriterija prema gazdama pa me od tebe nni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by Ero 22/12/2015, 12:41

sitting_bull wrote:marcellus na aparatima!
BIOTEH...uključiš ga na letriku i ćao komarci. Učinkovit je. Odkad ga imam više mi  ne zuje po kući. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by Ero 22/12/2015, 12:45

sitting_bull wrote:bmk(boli me kurac-op Ero) što ero piše, jer ste obojica vasini logističari čak i ispod nivoa klerofašističkog košića.

za tebe mi je savršeno jasno kako svoje mišljenje pronalaziš u karamarkovom i kolindinom šupku (prije u sanaderovom) tako da se na njega niti ne obazirem.

Sudeći po tvom raskošnom vokabularu uvijek pomislim da si glavom i bradom preuzvišeni  Neron. Pardon, Zoki. Čuli Zoki. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by jastreb 22/12/2015, 12:49

Ero wrote:On , bez imalo srama, objašnjava Njemcima da dolazi iz države u kojoj barem milijun ljudi još uvijek sluša gusle. 
A zašto se sramiti gusalah???

Vi u Hercegovini ,a pri tom mislim na njen zapadni dio,odbacili ste gusle kao da ih nikada niste imali i sad se kreveljite uz mandoline i lijerice.

Hrvatske gusle danas opstaju zahvaljujući prije svega dalmatincima ,te onom dijelu Biosne ki se graniči sa Hercegovinom(Kupres,Livno,Rama...)

Gusle i treba promovirati,jer što kaže pjesnik:

"I naše su otirali suze,
vješti zvuci divnijeh gusalah".
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by michaellcmacha 22/12/2015, 12:52

dočim si ti sluga sa iznimno visokim kriterijima kad je tvoj gazda u pitanju.... tko god je bio u prilici pročitati bilo koji tvoj post, nije mogao a da sa stopostotnom sigurnošću ne ustvrdi da si izravno na platnom partijskom spisku.... isključivo komentiraš na unutarnjim političkim temama i to samo ako uočiš da je tvoja partija i tvoj dragi vođa na udaru kritike. nek netko usporedi tvoje sa bilo čijim drugim upisima između ostalog i mojim, a pogotovo marcelovim i može doć samo do netom gore izvedenog zaključka... skoro sve i jedan desno orijentiran forumaš do sada je nerijetko iznosio kritike spram onih koje podržava makar i načelno, dok kod tebe i kod sličnih tebi takvih kolokvijalno rečeno ekscesa nikad nije bilo niti će biti, što nedvojbeno ukazuje da si ovdje, a kako marcel veli i na portalima, na zadatku sa radnim vremenom za koje očito po normativu primaš plaću....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by veber 22/12/2015, 12:58

ja nisam desni, pa ih kritiziram.
nabijem ih.
štetočine.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by jastreb 22/12/2015, 12:59

Za mene su i HDZ i SDP isti.

I nimalo me ne raduje/žalosti ako itko od njih zasjedne na vlast.

I jedni i drugi,po meni,ispucali su sve bonuse.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

"SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe" Empty Re: "SDP kao stranka više ne postoji, oni su sljedba autoritarnog vođe"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum