ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by RayMabus 21/12/2015, 22:54

MISICA RASISTA Lepotica suspendovana zbog poruka mržnje protiv muslimana
dailymail.co.uk / M.A. | 21. 12. 2015 - 20:32h  | Foto: Tanjug/AP
| Komentara: 1
Posle niza uvredljivih antimuslimanskih poruka na Tviteru, Mis Portorika Destini Veles suspendovana je na neodređeno vreme.

Dvadesetogodišnja lepotica podelila je u četvrtak fotografiju filmskog reditelja Majkla Mura ispred Trampovog tornja u Njujorku sa tablom u rukama na kojoj piše: “Svi smo mi muslimani” i uputila niz tvitova na njegov račun u kojima, između ostalog, tvrdi da muslimani imaju “plan za terorisanje”.

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke D0f37974852c3e97f256afd3d615387e
Foto: Tanjug/AP  Mis Portorika Destini Velez  
Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Share_v1_pintrest_gray_icoMiss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Share_v1_facebook_gray_ico
“Muslimani koriste naš ustav da terorišu SAD i postavljaju benzinske pumpe“, napisala je bivša mis.
“Sve što imamo od muslimana su nafta i terorisanje ove zemlje i mnogih drugih.”
U drugom tvitu koji je uputila čuvenom reditelju, Velezova je napisala: “Jevreji, Hrišćani i Muslimani NE mogu da se porede. Ni Jevreji, ni hrišćani nemaju u svojim svetim knjigama agende za širenje straha.”
Organizacija za izbor “Mis Portorika” u subotu je objavila saopštenje u kome navodi da je mis suspendovana na neodređeno vreme.
“Imajući u vidu najnovije postupke i ponašanje Mis Portorika Destini Velez, Organizacija izbora za ‘Mis Portorika’ ocenjuje da njene reči nisu u skladu sa integritetom i vrednostima našeg programa, članova našeg odbora, sponzora i partnera”, navodi se u saopštenju objavljenom na njihovom zvaničnom Fejsbuk profilu.

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke 6ef730c4999dd93f4622f804d78fe0a3
Foto: Tanjug/AP
Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Share_v1_pintrest_gray_icoMiss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Share_v1_facebook_gray_ico
Destini Veles, koja je isključena sa liste 15 najlepših koje će se takmičiti na Izboru za Mis Amerike 2016, takođe je izdala saopštenje:
“Izvinjavam se ljudima koje sam uvredila svojim rečima”, rekla je ona.

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke E493b88bf30df7e933ea053da158d08d
Foto: Tanjug/AP
Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Share_v1_pintrest_gray_icoMiss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Share_v1_facebook_gray_ico
“Poslednje što sam želela je da bilo koga izložim mobingu. Još jednom se izvinjavam svima koje su uvredile moje reči”, dodala je.
Nakon što se izvinila Organizaciji za izbor “Mis Portorika”, bivša mis je ugasila sve svoje naloge na društvenim mrežama, uključujući Tviter, Instagram i Tumblr.
Murov protest, od kojeg je sve počelo, bio je reakcija na predlog republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da se muslimanima zabrani ulazak u SAD, koji je inspirisao hešteg #WeAreAllMuslim na društvenim mrežama.

http://www.blic.rs/vesti/svet/misica-rasista-lepotica-suspendovana-zbog-poruka-mrznje-protiv-muslimana/h7grejn


Last edited by RayMabus on 21/12/2015, 22:57; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by kic 21/12/2015, 22:56

boze dragi je necitljiv ovaj serpski.

znaci nece se vise natjecati? steta, daj jos slika bar~
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by L'âme 21/12/2015, 22:57

Nije Miss Portugala,vec Portorica.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by RayMabus 21/12/2015, 22:58

maggie13 wrote:Nije Miss Portugala,vec Portorica.
Taman sam promijenio naslov maloprije. Vidio sam. Portugal Portoriko isti kuaraz. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by L'âme 21/12/2015, 23:00

Nije bas,samo prva slova ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by veber 21/12/2015, 23:04

I kojih par soma kilometara, al ajde, zensko je.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by RayMabus 21/12/2015, 23:05

“Sve što imamo od muslimana su nafta i terorisanje ove zemlje i mnogih drugih.”

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by Guest 22/12/2015, 00:34

neka su je susendireali, prekršila je ugovor, trebala je pokazivati da ima sise a ne mozak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by prckov 22/12/2015, 09:01

Opet zenska sa mudima smeta beskurcicima

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by Guest 22/12/2015, 09:37

RayMabus wrote:“Sve što imamo od muslimana su nafta i terorisanje ove zemlje i mnogih drugih.”

lol!
dobro receno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by Guest 22/12/2015, 09:52

jucer se posluzio grackim prijevozom,a dvije mule i jedan mulac,odnosno mulave islamkinje i neki Khozoep, u zamotuljcima na izlazu se rasirile sa jednim kolicima za djete..ljudi hoce izici,a ove nis..e kad je tu Bogumdani uletio,frcalo je sve na svoju stranu,ko oni čunjevi za Kuglanje....jedino sam kolica za malog Khozoepčića postedio..ne mogu protiv svoje ljuckosti.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by v_vlado 22/12/2015, 10:43

bogomdani wrote:jucer se posluzio grackim prijevozom,a dvije mule i jedan mulac,odnosno mulave islamkinje i neki Khozoep, u zamotuljcima na izlazu se rasirile sa jednim kolicima za djete..ljudi hoce izici,a ove nis..e kad je tu Bogumdani uletio,frcalo je sve na svoju stranu,ko oni čunjevi za Kuglanje....jedino sam kolica za malog Khozoepčića postedio..ne mogu protiv svoje ljuckosti.. :clown
Šokiran....nasilnik jedan...mogo si kleknut i izmolit jednu pa bi oni zbrisali....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by dzango 22/12/2015, 10:56

Nekaq dođe kod nas da se takmiči za mis Srbije. Kakve kurac Amerike.

_________________
Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by jastreb 22/12/2015, 10:56

Islamofobija je,bez obzira na prošli rat,u Hrvatskoj najmanje izražena.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by dzango 22/12/2015, 10:58

Ne može da dođe na red od srbofobije.

_________________
Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by jastreb 22/12/2015, 11:03

dzango wrote:Ne može da dođe na red od srbofobije.
Srbofobija u HR je danas tek puki folklorni elemenat. 

Ja ne znam ima li u HR kraja(osim nešto malo po VU i okolici)gdje se ljudi dijele po naciji i gledaju tko je čiji.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by Guest 22/12/2015, 11:34

v_vlado wrote:
bogomdani wrote:jucer se posluzio grackim prijevozom,a dvije mule i jedan mulac,odnosno mulave islamkinje i neki Khozoep, u zamotuljcima na izlazu se rasirile sa jednim kolicima za djete..ljudi hoce izici,a ove nis..e kad je tu Bogumdani uletio,frcalo je sve na svoju stranu,ko oni čunjevi za Kuglanje....jedino sam kolica za malog Khozoepčića postedio..ne mogu protiv svoje ljuckosti.. :clown
Šokiran....nasilnik jedan...mogo si kleknut i izmolit jednu pa bi oni zbrisali....
drugi puta ponesem mazalicu,ali sa svinjskom mascu ,p ih namalam time.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by dzango 22/12/2015, 11:38

jastreb wrote:
dzango wrote:Ne može da dođe na red od srbofobije.
Srbofobija u HR je danas tek puki folklorni elemenat. 

Ja ne znam ima li u HR kraja(osim nešto malo po VU i okolici)gdje se ljudi dijele po naciji i gledaju tko je čiji.
Samo u Vukovaru još ima Srba? Muslimana nema uopšte pa nema ni islamofobije.

_________________
Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by Guest 22/12/2015, 11:43

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:Ne može da dođe na red od srbofobije.
Srbofobija u HR je danas tek puki folklorni elemenat. 

Ja ne znam ima li u HR kraja(osim nešto malo po VU i okolici)gdje se ljudi dijele po naciji i gledaju tko je čiji.
Samo u Vukovaru još ima Srba? Muslimana nema uopšte pa nema ni islamofobije.
ehhhh...kako bi Svijet bio lijep... :clown :clown :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by jastreb 22/12/2015, 11:50

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:Ne može da dođe na red od srbofobije.
Srbofobija u HR je danas tek puki folklorni elemenat. 

Ja ne znam ima li u HR kraja(osim nešto malo po VU i okolici)gdje se ljudi dijele po naciji i gledaju tko je čiji.
Samo u Vukovaru još ima Srba? Muslimana nema uopšte pa nema ni islamofobije.
Ima Srba posvuda,ali se,uglavnom više na to ne gleda.

Dođi recimo za pravosl.Badnjak na riječki Korzo i da vidiš fešte.

Dolaze u velikom broju svi građani Rijeke,bez obzira na nacion. i vjeru. I nitko od toga ne radi cirkus,niti bi se našla kakva budala da ometa skup. 

Prama tome,nikakve srpske ugroženosti nema.

Islamofobije još nema,ali zato jer su ovdje muslimani uglavnom naši Bosanci,koji su vrijedni ljudi i ne furaju vehabijski islam.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke Empty Re: Miss Portorika : Suspendirana radi antisilamske poruke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum