ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by debotoijusto Mon 17 May - 18:08

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcT_C-kFjzfkLdP6bX-sLo1ceJQxR6Cn3W8nCw&usqp=CAU

debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by debotoijusto Mon 17 May - 18:31

TRIJUMFALNI izborni rezultat Tomislava Tomaševića i liste platforme Možemo! u Zagrebu izazvao je teški očaj na hrvatskoj ekstremnoj desnici i među samozvanim domoljubima koji dišu hrvatski umjesto kisik.

Donosimo nekoliko reprezentativnih primjera koje objavljujemo u originalu, da se vidi sva raskoš domoljubne pismenosti u Hrvata.
"I eto šta doživljavamo! Rađa se novi Zagreb pun pederluka, jugoslavenstva, genderizma, ateizma i kretenizma!!! Živjeli, yugoslavenski, soroševski, gejevski, istambulski, bezvjerski, kretenski Zagrebčani!!! Živjeliiiiiiii, i dolje s njima!!!", piše tako jedan raspamećeni desničar.


Drugi pak vjeruje da je sve to dio božjeg plana: "Zasto Bog pripusta Zlo ...?....zato sto je to jedini nacin da izlijeci oholog covjeka, da ga opameti....a to se upravo dogadja sa oholim Zagrebom." Treći poručuje da će sada Zagrepčanima vladati "peder" i to da ce "vladati vasim dupetom".

Ima i onih koji smatraju da su Tomaševiću pobjedu u prvom krugu donijeli "glasovi četnika, partizana i partijskih uhljeba u Poglavarstvu grada, Holdingu" te da su oni krivi za "nastavak crvene tiranije usred Zagreba". Zagreb razjareni domoljubi opisuju kao "yugo selendru". Neki predviđaju da će Tomaševićev prvi potez u svojstvu gradonačelnika biti "bratimljenje s Pjong Jangom", glavnim gradom Sjeverne Koreje.
Stanoviti Amicus Amicus nudi i ovu dubokoumnu analizu izbornih rezultata: "I tako pade šapatom Zagreb u ruke jugofila, srbofila, povampirenih komunista (i prije ništa bolje nije bilo jer su iz SKJ ušli u HDZ) No, evo i đak G.Sorosa je stigao. Ljudi u Zagrebu očigledno ne kuže tko je Tomašević ništa o njemu ne znaju oni samo čekaju da će biti bolje. Procvjetat će sve. Hm....kad dođu ideološke teme na red vidjet ćete tko je Tomašević. Uostalom on je stigao da bi "preodgojio" prvo Zg. a potom i cijelu Hrvatsku. Vidi se da se u Zg. još uvijek naveliko 'guta'Jutarnji list čitaj -srpski srbobran, Večernje novosti, 24 časa, RTL i Nova tv. Mediji su zlo, i moralno i politički zapušten narod također."



Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Bujanec-i-Karamarko-Foto-FB-400x256
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by AssadNaPodmornici Mon 17 May - 21:59

Hektorović wrote:
sitting_bull wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Zagreb zbog dugogodišnje korupcije i klijentelisma šaptom padne pod Soroševce. A šta ćeš kad je ovo prvo trulo pa se mora nekako minjat.

Sad ćemo malo Soroša gledat u državi.
Točno to 

Samo Zagreb je nakon rođe Bandića toliko razjeban da ovome će trebati tri godine da pothvata o čemu se uopće radi u ZG
da ne pričamo o tome kako će na svim nivoima gradske uprave biti sabotiran, a o kaptolu da se ne govori.

Pa jasno, lokalni deep state će raditi za protivnike i interesne skupine. Od curenja informacija, do raznih podmetanja...

Kažem, jedino da napravi tim od 30 financijskih revizora i 40 odvjetnika, potpuno izbaci uposlene u gradskoj upravi iz bilo čega.
pa doslovno isti kurac se dogodio trumpu.
sa naglaskom da je trump za razliku od ovoga imao muda i jači tim, sve jedno nije mogao izaći na kraj sa deep stateom. doslovno su sabotirali njega gdje su god stili pazi obavještajne agencije nisu skužili šta se događa sa koronom u kini, a u isto vrijeme bave se špijuniranjem njega i hapšenjem njegovih savjetnika.. jednostavno demokrati su natrpali sve USA federalne institucije i adio.. i sjebali ga, čak i ukrali izbore, sabotirali itd.

razlika između Trumpovog deep statea i Tomaševićeve borbe protiv ZG deep state-a jest što će ovaj imati potporu medija.. dakle as neće ništa bitno promijeniti, napraviti će par kozmetičkih promjena na što će mediji pljeskati i dizati ga u nebo i vjerojatno ga tako održavati na vlasti.. na idućim izborima za 4godine, Bandića nema, desnica će opet izbaciti 3 kandidata, a HDZ će opet gurnuti nekoga sa kupljenim doktoratom u Banja Luci ili privatnom učilištu Baltazar
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by kaya Mon 17 May - 23:17

Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i strašno  dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim..😅
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 0:24

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Zagreb zbog dugogodišnje korupcije i klijentelisma šaptom padne pod Soroševce. A šta ćeš kad je ovo prvo trulo pa se mora nekako minjat.

Sad ćemo malo Soroša gledat u državi.
Točno to 

Samo Zagreb je nakon rođe Bandića toliko razjeban da ovome će trebati tri godine da pothvata o čemu se uopće radi u ZG
:D ...i  šta sad, da se igra gradonačelnika u Zagrebu? A da pozove Stazića da mu pomogne? :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 0:27

sitting_bull wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Zagreb zbog dugogodišnje korupcije i klijentelisma šaptom padne pod Soroševce. A šta ćeš kad je ovo prvo trulo pa se mora nekako minjat.

Sad ćemo malo Soroša gledat u državi.
Točno to 

Samo Zagreb je nakon rođe Bandića toliko razjeban da ovome će trebati tri godine da pothvata o čemu se uopće radi u ZG
da ne pričamo o tome kako će na svim nivoima gradske uprave biti sabotiran, a o kaptolu da se ne govori.

 Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 1f602 ....pa tribali ste na to prije mislit, a ne sad kad triba počet upravljat metropolom.
Samo vi radite, a mi ćemo sve ostalo, jelda?
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 0:30

kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i strašno  dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim..😅
To ćeš vidjeti kad ti počne odnekud curit voda u stan.
Već te vidim kako vičeš: - Ajmeeee...neka netko pozove Bandića, sve će mi propast... :D
Ukućani će ti objasniti da je on pokojni, da moraš zvat Tomaševića.
Onda zovete Tomaševića i on vam lipo, kao pravi gospodin, odgovori da i njemu curlja već dugo. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by vuksadinare Tue 18 May - 0:35

Eroo wrote:
kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i ​​strašno dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim ..: sweat_smile:
To ćeš vidjeti kad ti počne odnekud curit voda u stan.
Već te vidim kako vičeš: - Ajmeeee ... neka netko pozove Bandića, sve će mi propast ... :D
Ukućani će ti objasniti da je on pokojni, da mora zvat Tomaševića.
Onda zovete Tomaševića i on vam lipo, kao pravi gospodin, odgovori da i njemu curlja već dugo.:^0
... ne nazvati tijekom noci i do podne...kucni red jbg :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by jastreb Tue 18 May - 0:38

Eroo wrote:
kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i strašno  dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim..😅
To ćeš vidjeti kad ti počne odnekud curit voda u stan.
Već te vidim kako vičeš: - Ajmeeee...neka netko pozove Bandića, sve će mi propast... :D
Ukućani će ti objasniti da je on pokojni, da moraš zvat Tomaševića.
Onda zovete Tomaševića i on vam lipo, kao pravi gospodin, odgovori da i njemu curlja već dugo. :^0
Ero tebe muči samo to što više nema Bandića.

Čovjek je umro prije izbora i nije  moguće da se na njega uopće računa,pa ga zato i ne treba prozivati i zazivati.

Nije valjda da ćeš sad na tron podići onog bezveznog pojca.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 0:40

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i ​​strašno dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim ..: sweat_smile:
To ćeš vidjeti kad ti počne odnekud curit voda u stan.
Već te vidim kako vičeš: - Ajmeeee ... neka netko pozove Bandića, sve će mi propast ... :D
Ukućani će ti objasniti da je on pokojni, da mora zvat Tomaševića.
Onda zovete Tomaševića i on vam lipo, kao pravi gospodin, odgovori da i njemu curlja već dugo.:^0
... ne nazvati tijekom noci i do podne...kucni red jbg :D
Onda ona kokoš doleti do Tomaševića i kaže mu da neka gospođica zove i kaže da joj teče.
Tomašević će kao s'nokta " Pronađi broj od hitne i reci im  da  joj nekoga pošalju". :D
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 0:48

jastreb wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i strašno  dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim..😅
To ćeš vidjeti kad ti počne odnekud curit voda u stan.
Već te vidim kako vičeš: - Ajmeeee...neka netko pozove Bandića, sve će mi propast... :D
Ukućani će ti objasniti da je on pokojni, da moraš zvat Tomaševića.
Onda zovete Tomaševića i on vam lipo, kao pravi gospodin, odgovori da i njemu curlja već dugo. :^0
Ero tebe muči samo to što više nema Bandića.

Čovjek je umro prije izbora i nije  moguće da se na njega uopće računa,pa ga zato i ne treba prozivati i zazivati.

Nije valjda da ćeš sad na tron podići onog bezveznog pojca.

Toliko blesav nisam. Svojevremeno sam bio i nekakav qrtzev profesor
ito starijoj populaciji i ne djeci, tako da o psihologiji masa znam ponešto.
Glasovao bih za Tomaševića, dakako. Pa ne iz istih razloga kao ti.
Ljude najbolje opametiš i probudiš - šamaranjem. To vam sad treba
kao ozeblu sunce.
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by jastreb Tue 18 May - 0:50

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i strašno  dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim..😅
To ćeš vidjeti kad ti počne odnekud curit voda u stan.
Već te vidim kako vičeš: - Ajmeeee...neka netko pozove Bandića, sve će mi propast... :D
Ukućani će ti objasniti da je on pokojni, da moraš zvat Tomaševića.
Onda zovete Tomaševića i on vam lipo, kao pravi gospodin, odgovori da i njemu curlja već dugo. :^0
Ero tebe muči samo to što više nema Bandića.

Čovjek je umro prije izbora i nije  moguće da se na njega uopće računa,pa ga zato i ne treba prozivati i zazivati.

Nije valjda da ćeš sad na tron podići onog bezveznog pojca.

Toliko blesav nisam. Svojevremeno sam bio i nekakav qrtzev profesor
ito starijoj populaciji i ne djeci, tako da o psihologiji masa znam ponešto.
Glasovao bih za Tomaševića, dakako. Pa ne iz istih razloga kao ti.
Ljude najbolje opametiš i probudiš - šamaranjem. To vam sad treba
kao ozeblu sunce.
Meni je svejedno. Nisam iz Zagreba.

iako sam sad jako puno po Zagrebu.

Mjesečno 2 puta.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 0:58

Samo neuk narod može povjeriti metropolu na upravljanje  aktivistima,
plaćenim stranim donacijama. Provjerite što su do sada radili i tko ih je 
plaćao za aktivizam. Vidjet ćete da ništa drugo pored aktivizma nisu radili.
I sad će se isprobati kako je upravljati metropolom. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 1:11

debotoijusto wrote:TRIJUMFALNI izborni rezultat Tomislava Tomaševića i liste platforme Možemo!
Čuli  platforme... :D
Vjeruj mi na riječ da se odlično razumijem na posao gradonačelnika.
I pored toga, ili baš zbog toga, nikad se ne bih usudio biti gradonačelnik.
Za gradonačelnika  je potrebno poznavanje problematike i plus toga i biti rođen za taj posao.
Nikavo pravdanje na greške pokojnog gradonačelnika, te greške su sada najmanje važne.
Moraju se prihvatiti posla i rješavati tekuće probleme, koji su uobičajeni u jednoj metropoli.
Najbolje bi im bilo da u ekipu uzmu Jelenu Pavičić. Ovo najozbiljnije mislim. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by sitting_bull Tue 18 May - 1:31

udba efendija z dežele plače za mikijem.

neprocjenjivo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Eroo Tue 18 May - 17:18

sitting_bull wrote:udba efendija z dežele plače za mikijem.

neprocjenjivo.
Uzmite Jelenu da upravlja gradom, a vi kosite travu i sadite cvije po gradu...
...s novom parolom: Ako ne MOŽEMO, pitamo  PAMETNO. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Guest Tue 18 May - 17:27

kaya wrote:Jel mi može netko u par crta objasniti što će tako famozno i strašno  dogoditi kada ovi lgbt komunisti soroševci dođu na vlast? Da se pripremim..😅

Jednim složenim sustavom poput grada Zagreba će (pokušati) upravljati ljudi koji nemaju ne samo nikakva iskustva u upravljanju tako složenim sustavima nego niti makar približne predodžbe o tome kako se upravlja složenim sustavima uopće.
Kud ćeš goreg od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by IL Risorto Tue 18 May - 17:37

Vi pjenite koliko hoćete,ali nakon uspjeha Tomaševića u Zagrebu,sljedeća faza je Sandra Benčić za premijerku. :coffee 


Hvala bogu Sorošu. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by vuksadinare Tue 18 May - 17:43

IL Risorto wrote:Vi pjenite koliko hoćete, ali nakon uspjeha Tomaševića u Zagrebu, sljedeća faza je Sandra Benčić za premijerku. :coffee 


Hvala bogu Sorošu.:rasta
..ha ha ti si stvarno smijesan..bas ta hoce trpati hrvatsku migrantima..koja je hrvatsku postavljala na optuzenicku klupu..cak je izjavila da ne razmislja o tome sto znaci da je interesira bilo sto u svezi hrvatske ...pazi malo drukat drzavu u kojoj zivis strancima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by RayMabus Tue 18 May - 17:44

IL Risorto wrote:Vi pjenite koliko hoćete,ali nakon uspjeha Tomaševića u Zagrebu,sljedeća faza je Sandra Benčić za premijerku. :coffee 


Hvala bogu Sorošu. :rasta
Sumnjam jer ta zeleno lijeva koalicija samo guta lijevo biračko tijelo od prije lijevih stranaka.

Nema povećanja broja glasača ljevice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181976
2014-04-11


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by vuksadinare Tue 18 May - 17:45

..osoba koja napusti skupstinu kada se trebala donjeti odluka da se jedna ulica imenuje po blagi zadri..dovoljno govori koliko joj je stalo do te drzave..amen..i nis mi nemojte pricati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Batarelo : Soroš se mora zaustaviti - Page 2 Empty Re: Batarelo : Soroš se mora zaustaviti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum