ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by Noor Tue 9 Mar - 22:31

veber wrote:baš je za lajkanje.
više za psihijatriju.

činjenica je da žene ne vole pičkiće koji cvile.
tko mu je kriv kaj ga svaka odkanta.

cvil-cvil
rok-rok
mislis da on cvili? :)

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by veber Tue 9 Mar - 22:39

ide više skvikkkk-skviiiiiiik :(

suza mi odmah na oko.
maskara mi se za ponoći razmazala i urasla mi je dlačica na bradi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by Hartmann Tue 9 Mar - 22:44

veber wrote:ja sam stalno bio u strahu od šfice.
nisam mogao trpiti taj mobing.
inzistirala je da ona plaća račune.
tjerala me da vozim njezin auto.
na poslu me pred kolegama zvala-šaci.
najgore mi je bilo kada me odvukla u hrvatsku i zlostavljala me u hotelima dok smo obilazili hrvatsku.

u jednom trenu sam uspio doći do mobitela i slikat ju nakon što me zlostavljala, pogleda uprtog kroz prozor s mislima o budućoj torturi.

potaji sam poslao vapaj sa slikom, ovdje na forum.

i što se desi?

umjesto da me kic spasi on mi dodjeli ban i odsječe mi svaku vezu s vanjskim svijetom.

kada se upoznala s mojom bivšom ženom skužio sam da je vrijeme za povratak u njemačku.

to su bile takve muke, tortura. nemrem opisat taj užas.

još i danas imam traume.

To je bilo zato kolega,jer ste vjerovatno dzentlmenski i gospodski tretirali tu damu.Isto tako je podrzavali u stavovima,jer se mozda slazete u njima,sa damom.Ukratko "legli ste si"kao rukavica na ruku.
No,sto da je bila u pitanju neka dama,opcenito otrovnog i silovitog pristupa,koja zna samo grubi nacin pokoravanja.Vjerovatno bi ste,radi dobrog odgoja,diskretno promjenili posao,trpjeli sigurno ne bi ste.
Ne zelim generalizirati,ali sva sreca sto jos mozemo naletiti i na dame koje nose toplinu u sebi.

_________________
Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by veber Tue 9 Mar - 23:01

veze na poslu su obično nezdrave i opasne pogotovo ako je netko višeg ranga i još k tome drži 5% firme.
ali jebiga firma oko uskrs svake godine zakupi neki dvorac u blizini wertheima i okolne apartmane i pozove sve zaposlenike, obično ih dođe oko 500 i onda je to raspašoj.

ljudi se u par dana opuste.

ima i djece koja je nastala na druženju, a i zalomila se pokoja rastava

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by Hartmann Tue 9 Mar - 23:08

veber wrote:veze na poslu su obično nezdrave i opasne pogotovo ako je netko višeg ranga i još k tome drži 5% firme.
ali jebiga firma oko uskrs svake godine zakupi neki dvorac u blizini wertheima i okolne apartmane i pozove sve zaposlenike, obično ih dođe oko 500 i onda je to raspašoj.

ljudi se u par dana opuste.

ima i djece koja je nastala na druženju, a i zalomila se pokoja rastava
Čestitam,bitno je znati iskoristiti pravi trenutak :tu :tu :tu

_________________
Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by veber Tue 9 Mar - 23:27

kolega nisam ja svetoje. nekako mi se čini da je ona mene zaskočila, ali dobro. bilo je zanimljivo dok je trajalo.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by mentalitet Wed 10 Mar - 6:17

RayMabus wrote:Šarmantan , duhovit , bogati i pametno obrazovani muškarac.

Da smo to onda ne bi imali problema s njima a ovako desanka šakić.


Bolje ti je drkati nego svakoj dati da ti petlja oko kurca::)))

Nisu sve zene iste ima ih i normalnih kojima medijsko ispiranje mozga ne moze nishta..Jest da su sve rijedje ali su zato vrednije i poshtovanije od raznih darodajki koju izjebe pola nekog grada a glumi ti da je djevica::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by epikur37 Wed 10 Mar - 6:33

Moram se složiti s notornim veberom, melki previše kmeči....

Imam dojam da je zastranio kad su žene u pitanju.

Ali trendovi među spolovima i općenito društveni trendovi na zapadu su zabrinjavajući.

Srećom to baš ne dopire u naše mirne provincije.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Wed 10 Mar - 12:17

melkior wrote:Brak i obitelj su sranje koje nikome normalnome danas više ne treba u životu, samo održavanje veze je prilično zamoran proces, a satisfakcija prečesto izostaje. Suvremene žene zasigurno nisu vrijedne ljubavi, a emocionalni, energetski, vremenski i financijski reket koji na kraju plaćaš da bi bio s nekim pojede sve ono dobro u vezi i još te baci u dugove. Bolje se fokusirati na ono što te čini sretnim, što ti pomaže da razviješ vlastitu percepciju, talente, da napreduješ ili na poslu i financijski, ili da upotpuniš svoje slobodno vrijeme nečim što te oplemenjuje, vraća energiju i psihički, fizički i duhovno okrepljuje i jača. 
Točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Wed 10 Mar - 12:36

Ima jedno pravilo kod duša a glasi : Kada igra postane preteška duša je napusti

Ja već više od deset godina sa ženama nemam ništa

To je postala preteška i zamorna igra

Ima i lakših
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Wed 10 Mar - 12:50

Okaneš se ćoravog posla i okreneš se onome ćemu možeš i šta te neće dotuć u životu u smislu vlastiti živaca. Ne služi druga dinamika za to da bi ti poludija u toj vezi jer je ona kenja s kojom se ne može izaći na kraj.

Oko stare pičke se muški neće boriti međusobno tako da nećemo mi ništa tu minjat ni vraćat to na doba od prije sto i više godina unatrag nego nek ide svojim tokom sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Wed 10 Mar - 13:21

Pustiš sve da ide svojim tokom

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 HR_popgraph_2018


Bijela kuga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Wed 10 Mar - 13:42

I onda ako ne želiš ništa mijenjati ili samo radiš kozmetičke promjene , ovo nastavlja padat i imaš državu penzionera koji ne mogu biti ekonomski pokretač gospodarskog razvoja.

I onda čekaš da i ti penzioneri izumru a natalitet još više padne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Wed 10 Mar - 13:51

Onda dođu na ideju da će radit zamjenu stanovništva kako bi održali matrijarhat.

Onda im spucaš jedan islamistički napad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by YekeYeke Thu 11 Mar - 7:29

RayMabus wrote:Onda dođu na ideju da će radit zamjenu stanovništva kako bi održali matrijarhat.

Onda im spucaš jedan islamistički napad.
I šta onda?
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 660
2019-05-13


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by RayMabus Thu 11 Mar - 12:42

YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:Onda dođu na ideju da će radit zamjenu stanovništva kako bi održali matrijarhat.

Onda im spucaš jedan islamistički napad.
I šta onda?
Bit ću sretan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by prckov Thu 11 Mar - 22:00

veber wrote:ja sam stalno bio u strahu od šfice.
nisam mogao trpiti taj mobing.
inzistirala je da ona plaća račune.
tjerala me da vozim njezin auto.
na poslu me pred kolegama zvala-šaci.
najgore mi je bilo kada me odvukla u hrvatsku i zlostavljala me u hotelima dok smo obilazili hrvatsku.

u jednom trenu sam uspio doći do mobitela i slikat ju nakon što me zlostavljala, pogleda uprtog kroz prozor s mislima o budućoj torturi.

potaji sam poslao vapaj sa slikom, ovdje na forum.

i što se desi?

umjesto da me kic spasi on mi dodjeli ban i odsječe mi svaku vezu s vanjskim svijetom.

kada se upoznala s mojom bivšom ženom skužio sam da je vrijeme za povratak u njemačku.

to su bile takve muke, tortura. nemrem opisat taj užas.

još i danas imam traume.

daj kic objavi da je coek navodno guzio seficu
gi ce ti dusa
cak je i bivsoj otiso pokazat svoj mozebitni trofej a ti nisi javio ni u vecernji list ni jutarnji ni u slobodnu
zovi press oma
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by prckov Thu 11 Mar - 22:02

epikur37 wrote:Moram se složiti s notornim veberom, melki previše kmeči....

Imam dojam da je zastranio kad su žene u pitanju.

Ali trendovi među spolovima i općenito društveni trendovi na zapadu su zabrinjavajući.

Srećom to baš ne dopire u naše mirne provincije.

nisu to trendovi medu spolovima nego nametnuta lijevofeministicka ideologija
some
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by prckov Thu 11 Mar - 22:04

President Biden on Monday issued an executive order creating a Gender Policy Council at the White House that aims to advance gender equality throughout the federal government, a move that coincides with International Women's Day.
The executive order establishing the new council is one of two Mr. Biden signed that establishes a focus within the Biden administration on promoting women's rights in the U.S. and worldwide.

gender eqquality je kad u njemu nema pomena o nuskarcima

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by prckov Thu 11 Mar - 22:06

The president said in a statement commemorating International Women's Day that his order creating the council ensures "that every domestic and foreign policy we pursue rests on a foundation of dignity and equity for women."

Administration's plan to ensure we build a more equal and just society — by aggressively protecting the rights and unique needs of those who experience multiple and intersecting forms of discrimination, including individuals who are Black, Latina, Native, Asian American and Pacific Islander, people with disabilities, and LGBTQI+.

intersekcinalna potlacenost dobila legimitet


https://www.msn.com/en-us/news/us/biden-establishes-gender-policy-council-with-goal-of-advancing-equality/ar-BB1enaUa
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :) - Page 2 Empty Re: Sretan 9. Mart, dan prestrašenih muškaraca :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum