ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 11:35

A čisto sumnjam da će oni u idući pet godina uspit dignit jako natalitet pa da zaključimo , pričamo o državi koja do 2070 dakle idući pola stoljeća neće imat vlastite radne snage.

Aj čao.

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 11:52

Baš me raduju demografski kolapsi srednje i istočne Europe. Nekom idiotu je prije pola stoljeća palo na pamet kako žene čine pola radne snage i da kad ih uvede među muške da će držati cijenu radne snage niskom.

Sad ćeš ti vidit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 12:56

Samo ove godine imali su razliku rođeni umrli od 118,587 ljudi

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Romania

Ide to njima. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 13:16

U 2019 godini dakle prije korone razlika rođeni umrli 73,630

Ide to njima odlično , u tri godine izgube 1% populacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Sora 9/3/2021, 13:28

Hrvatska na kraju 21.stoljeca malo vise od 2  milijuna 
Stanemo svi na obalu jadrana 
Tkk jebe sjever 
Tamo naselili kineze 

mora netko delati za nas

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 13:34

Ovu Rumunjsku bi ja prekrižija za neku ozbiljniju ekonomsku analizu. Pa oni su demografski kolaps.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by pizzon 9/3/2021, 13:58

pfizer seli proizvodnju
iz belgije u rumuniju
bugari vec rade nesto
sa pfizerom, betablokatore
sta radite koji qurac
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by pizzon 9/3/2021, 14:02

mrznja je najefikasniji
put ka sopstvenoj nesreci
to vazi generalno za
prostor ex yu, ili ex kraljevine
ko kako voli

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 14:05

De , ta Rumunska je demografski kolaps. Šta će im tvornice kad neće imat ko da radi u istima nego će morat dovlačit radnu snagu ?

To je kurac od ovce sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Guest 9/3/2021, 14:16

dzango wrote:
Noor wrote:dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)
Ako HR BDP bude išao u minus, onda ćemo brže.

E matori, pogledaj koliki vam je bdp po glavi stanovnika i usporedi s našim.

Kad vidiš razliku prestal buš srati. I ovak, ali i doslovce.

Druga je stvar kaj mi Hrvati volimo srati da naša hrvatska trava nije zelena kak drugdje i da vani novci padaju s neba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Guest 9/3/2021, 14:18

pizzon wrote:mrznja je najefikasniji
put ka sopstvenoj nesreci
to vazi generalno za
prostor ex yu, ili ex kraljevine
ko kako voli

Je li? Pa šta vam bi?


Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 %C5%A0kabrnja-pokolj-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by IL Risorto 9/3/2021, 14:29

RayMabus wrote:Ne pada mi na pamet prestizati Rumunjsku. Za njihov pojam ja sam avion. Nekretnine se iznajmljuju a radit mi ne pada na pamet.

Nek si oni pristižu koga oće , mene pristič neće nikad.

Koga briga za države ? Tako i Amerika , ono ka najbogatija a hrpa sirotinje.

Šta ti vridi da je država bogata a ti sirotinja ?

Bolje onda obratno.


Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQXRiQaXR6ywPIklA3Yt3Y8adC8eSyhwe_CnQ&usqp=CAU

Pa,zapravo,potpuno si upravu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 14:33

Pa normalno da sam u pravu. Šta će njima na papiru statistike kako imaju jak BDP a kad otvoriš korice masa ih jede govna.

Kakva ekonomija i tvornice kad imaš pad stanovništva ? Pa to ti samo znači da će ti kapitalisti dovlačit radnu snagu. Koji neoliberalni model i ostale gluposti ?

Ajd diži minimalac u nebesa. Kome je to puno nek seli proizvodnju u Bangladeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by AssadNaPodmornici 9/3/2021, 15:48

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:realno rumunjska je za nas nedostižni san..

ja sam ovo ljeto imao jednog rumunjskog kapitalistu i njegovu familiju,  tjedan dana na katamaranu, krstarili smo. onako lik je super, ostavio lijepu napojnicu(2000kn) ,možda se javi i ove godine da mu buden skiper ako mi se bude dalo.. uglavnom priča je da se oni u rumunjskoj sprdaju sa hrvatskom što se tiče investiranja ...

ali eto imamo turizam i od toga ljudi čak i dosta bolje žive nego što prikazuje statistika.. pa ja sam cijelo ljeto bio nezaposlen, a odradio sam dva mjeseca na moru.. nakon što sam dao otkaz u firmi
pa što onda ne ide na krstarenje crnim morem, bar bi pare doma ostavio, da patriotski dodatno potpomogne domaći turizam :)

šalim se, nek on samo euriće trpa k nama, a nek i ti zaradiš ;)
pa imat ćemo turizam, i to je to.. neki poslovi u turizmu su super plaćeni, recimo ovaj moj(iako je to krvav posao), posao malo sposobnijih konobara, kuhara, bookera, ali većina poslova u turizmu su loše plaćena i sa niskom dodatnom vrijednosti i malim mogućnostima učenja realnih vještina
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by epikur37 9/3/2021, 15:51

Prošla sezona je bio ulazak u krizu pa je prvi dio bio bolji. Ova je izlazak pa ce drugi dio biti bolji. 
Meni je korona sjebala partnerstvo za treci brod...
Ali nema veze, idemo dalje.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by crvenkasti 9/3/2021, 15:57

epikur37 wrote:Prošla sezona je bio ulazak u krizu pa je prvi dio bio bolji. Ova je izlazak pa ce drugi dio biti bolji. 
Meni je korona sjebala partnerstvo za treci brod...
Ali nema veze, idemo dalje.

Dobro je ako ste svi u familiji ostali živi i zdravi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by epikur37 9/3/2021, 16:03

Ma da...

Doduse meni je tlak počeo skakati :D

40te na velika vrata
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by crvenkasti 9/3/2021, 16:08

epikur37 wrote:Ma da...

Doduse meni je tlak počeo skakati :D

40te na velika vrata

ujutro enalapril 10 mg i sve ok
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by epikur37 9/3/2021, 16:16

crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:Ma da...

Doduse meni je tlak počeo skakati :D

40te na velika vrata

ujutro enalapril 10 mg i sve ok

Mama pije od kraja 30_ih...ja zivim iznimno zdravo ali i stresno. Mislio sam zdravim zivotom premostiti stres i genetiku..

Donekle moze ali ne vjecno i uvijek

Ali nece ici
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus 9/3/2021, 16:20

Najbolje se najist pa spavat ,... a oni nek prestižu koga god hoće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by crvenkasti 9/3/2021, 16:33

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:Ma da...

Doduse meni je tlak počeo skakati :D

40te na velika vrata

ujutro enalapril 10 mg i sve ok

Mama pije od kraja 30_ih...ja zivim iznimno zdravo ali i stresno. Mislio sam zdravim zivotom premostiti stres i genetiku..

Donekle moze ali ne vjecno i uvijek

Ali nece ici

Ništa tu nije pogrešno, i lijekove je stvorio Bog.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju - Page 2 Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum