ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by vili40 Sun 28 Feb - 20:56

marcellus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:
samo će se preslagati,prerano je za njih aparatura.
Plenky će se malo teže presložit unutar stranke kad izgubi Zagreb.
nikad ga nije ni imao nego se jadno švercao kraj bandića.Gradovi i razvijenija područja nisu baš naklonjena njemu i njegovim haharima i to ga posebno boli.

ne bih rekao. SDP će ako ne progura Klisovića i ne vrati Bandićeve lesije kući (jedno 70 posto Bandićevih su izvorno SDP-ovci), ako ne osvoji Zagreb, ostati bez i jednog velikog grada u Hrvatskoj. U Rijeci nemaju puno šansi, u Splitu nimalo, Zadar i Osijek će im odnijeti HDZ.

Njima je zadnja šansa da ostanu relevantna stranka da sad zgrabe priliku i probaju uzeti Zagreb. Bez toga su propali i financijski i politički. A financijski, Zagreb je bingo, više nosi nego vladanje državom.
to što si SDP radi ne znači da će nestati lijevih birača,glasat će za druge stranke ali ne za HDZ.Kakva korist plenkiju što će SDP propasti kad će dobiti protiv sebe nove svježe i ratobornije protivnike?

vili40

Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by IL Risorto Sun 28 Feb - 21:04

vili40 wrote:
marcellus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:
Plenky će se malo teže presložit unutar stranke kad izgubi Zagreb.
nikad ga nije ni imao nego se jadno švercao kraj bandića.Gradovi i razvijenija područja nisu baš naklonjena njemu i njegovim haharima i to ga posebno boli.

ne bih rekao. SDP će ako ne progura Klisovića i ne vrati Bandićeve lesije kući (jedno 70 posto Bandićevih su izvorno SDP-ovci), ako ne osvoji Zagreb, ostati bez i jednog velikog grada u Hrvatskoj. U Rijeci nemaju puno šansi, u Splitu nimalo, Zadar i Osijek će im odnijeti HDZ.

Njima je zadnja šansa da ostanu relevantna stranka da sad zgrabe priliku i probaju uzeti Zagreb. Bez toga su propali i financijski i politički. A financijski, Zagreb je bingo, više nosi nego vladanje državom.
to što si SDP radi ne znači da će nestati lijevih birača,glasat će za druge stranke ali ne za HDZ.Kakva korist plenkiju što će SDP propasti kad će dobiti protiv sebe nove svježe i ratobornije protivnike?
Vjerujem kako je HDZ-u,ipak SDP poželjniji politički protivnik,jer bez jakog SDP-a,nema ni jakog HDZ-a,te mi marcova logika ima smisla da HDZ radije nekako pomogne Klisoviću protiv Tomaševića.
S obzirom da je neslužbeno glasilo HDZ-a,Jutarnji List,već krenuo u obračun s Tomaševićom,nije isključeno ni formiranje široke uhljebsko-rodijačke konsolidacije redova.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by marcellus Sun 28 Feb - 21:11

סמאל wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Dobro ih trese

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/bandicevom-smrcu-otvara-se-potpuno-nova-konstelacija-odnosa-evo-tko-bi-mogao-profitirati-15054176
Slažem se gotovo sa svim napisanim u ovom članku,tim više jer sam skoro sve isto pisao cijeli dan na ovim temam o Bandiću.

Tomašević pobjeđuje Klisovića u drugom krugu,a SDP i Možemo nova većina u skupštini.
Međutim,zaboravio sam jednu potencijalno bitnu stvar,a to je nemušta podrška katoličke crkve jednom od kandidata desnice,te popovsko agitiranje s oltara i pozivanje na glasovanje.

uh oh. U drugom krugu će Klisovića podržati svi, uključujući HDZ i Bandićeve ljude. Tomašević ima svoj doseg koji je ograničen - što dobije u prvom krugu je njegovo, sve ostalo ne može dobiti. Previše je ideološki radikalan i neiskusan u politici, i nema jaku organizaciju iza sebe. Čak i da Klisović ne uđe u drugi krug, SDP će ga probati minirati i glasat će za "onog drugog" jer im je Možemo! prava konkurencija u ovom trenutku, ne HDZ.
Vjerujem kako ti svoje zaključke temeljiš gledano iz perspektive s desno pozicioniranog analitičara,te nisi baš toliko upućen u trenutno raspoloženje na ljevo-liberalnom miljeu,posebno među onim malim ljudima.
Ne vjerujem da bi se HDZovci izvukli na izbore da bi glasovali za bilo kog ljevičarskog kandidata,dok SDPovci nisu baš toliko disciplinirani kao HDZovi glasači a trenutno rasploženje unutar samog SDP-a ne ide imbaš na ruku.
Na ovim izborima jedini koji će bit motivirani glasovat po zapovjedi,neovisno o političkoj stranci,biti će oni koji žele zadržat uhljebske stečevine.

mladi ljudi? Prosjek starosti u ovom gradu je nekih 45 godina, dvadeset posto je starijih od 65...

_________________
Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by marcellus Sun 28 Feb - 21:12

mislim, lijepo da će mlađi od 30 glasati za tomaševića, ali mlađi od 30 su uglavnom u Dublinu.

_________________
Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by IL Risorto Sun 28 Feb - 21:16

Nisam rekao mladim,već ,,malim ljudima'' :rasta
No kad spominješ mlađe,ne vjerujem kako će i jedna polititička opcija imat pretjerane koristi od mladih glasača,koji tradicionalno prespavaju dan izbora.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by marcellus Sun 28 Feb - 21:24

סמאל wrote:Nisam rekao mladim,već ,,malim ljudima'' :rasta
No kad spominješ mlađe,ne vjerujem kako će i jedna polititička opcija imat pretjerane koristi od mladih glasača,koji tradicionalno prespavaju dan izbora.

mali ljudi su bakica iz sesveta i šljaker iz podsuseda, i nitko od njih neće glasati za Tomaševića. On je kandidat globalnog establishmenta i zagrebačkih elita i malograđanštine. Vjerojatno je pošten, ali postane li gradonačelnik suočit će se s izborom, ostati pošten i pomiriti se s tim da nikad ništa neće biti gotovo ni urađeno, da će ga minirati, da će se možda morati suočiti s brdima smeća u gradu i cestom koja se raskopa i tri godine ne završi? Ili će uzeti pinku i svi sretni i zadovoljni?

Može on dati posao izravnom nagodbom recimo oko smeća nekom ko nije pripuz, ali gdje će naći takvog koji će se usuditi to prihvatiti ako je malo pametan, i ako i prihvati tko će to uspjeti isfurati bez da mu izgori nešto ili ga kooperanti sabotiraju?

_________________
Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by IL Risorto Sun 28 Feb - 21:36

Istina,kumice i bakice su mali ljudi,međutim i Tomaševićevi aktivisti su prepoznali potencijal Bandićevog trčkaranja naokolo,pa takođe obilaze kvartove kao Jehovi svjedoci,a taj osobni pristup s bakicama mogao bi bit od značaja.
Ne kažem da sam upravu,pred nama je,uskoro ćemo vidit čijeje prorokovanje preciznije.
Na zadnjim parlamentranim izborima,jedino sam pogriješio u procjeni oko Mosta,očekivao sam da će jedva preć izborni prag,te jedan do dva zastupnika maksimalni domet,ostalo sam manje više dobro predvidio.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by Eroo Sun 28 Feb - 21:50

סמאל wrote:Istina,kumice i bakice su mali ljudi,međutim i Tomaševićevi aktivisti su prepoznali potencijal Bandićevog trčkaranja naokolo,pa takođe obilaze kvartove kao Jehovi svjedoci,a taj osobni pristup s bakicama mogao bi bit od značaja.
Ne kažem da sam upravu,pred nama je,uskoro ćemo vidit čijeje prorokovanje preciznije.
Na zadnjim parlamentranim izborima,jedino sam pogriješio u procjeni oko Mosta,očekivao sam da će jedva preć izborni prag,te jedan do dva zastupnika maksimalni domet,ostalo sam manje više dobro predvidio.
Varijanta "B" je u zraku, strpi/te se. Iznenadilo bi me ako je ne bi bilo. Zapravo, razočaralo bi me.
Eroo
Eroo

Posts : 78043
2016-07-22


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by jokerman Sun 28 Feb - 21:53

Eroo wrote:
סמאל wrote:Istina,kumice i bakice su mali ljudi,međutim i Tomaševićevi aktivisti su prepoznali potencijal Bandićevog trčkaranja naokolo,pa takođe obilaze kvartove kao Jehovi svjedoci,a taj osobni pristup s bakicama mogao bi bit od značaja.
Ne kažem da sam upravu,pred nama je,uskoro ćemo vidit čijeje prorokovanje preciznije.
Na zadnjim parlamentranim izborima,jedino sam pogriješio u procjeni oko Mosta,očekivao sam da će jedva preć izborni prag,te jedan do dva zastupnika maksimalni domet,ostalo sam manje više dobro predvidio.
Varijanta "B" je u zraku, strpi/te se. Iznenadilo bi me ako je ne bi bilo. Zapravo, razočaralo bi me.
jel mislis da je Bandic ostavio nekog igraca u sjeni?
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by red wolf Sun 28 Feb - 22:12

Kakva panika...Sve ide dalje...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 13:33

Plenkovic se ne odriče Filipovića kao kandidata HDZ-a na izborima za gradonačelnika Zagreba

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/laz-je-da-cemo-mijenjati-kandidata-filipovic-nekome-smeta-dozivio-je-vec-tri-napada-15054321

Dakle bit će gužva na desnici. Sad još samo čekamo Škorinu kandiaturu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181963
2014-04-11


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 13:49

Negdje sam procitao danas..da Skoro ima velike sanse uci u drugi krug..da je sad najpopularniji politicar medju bandicevim glasacima..kao zamjena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 13:55

vuksadinare wrote:Negdje sam procitao danas..da Skoro ima velike sanse uci u drugi krug..da je sad najpopularniji politicar medju bandicevim glasacima..kao zamjena
A čuj , nije još istakao svoju kandidaturu pa onda ...al u tim periferijama ima svakako više šanse od Plenkya , Mosta , Vesne Škare i stranke Milana Bandića koja bez njega nije više to to.

Plenky im je previše lijevo , Most je ono za one kojima je i korupcija bitna tema , Vesna Škare je žensko a stranka Milana Bandića bez njega to više nije to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181963
2014-04-11


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by IL Risorto Mon 1 Mar - 14:03

Podržajem i priželjkujem kadidaturu Škore za gradonačelnika Zagreba.
On će pokupit onaj najprimitivniji soj,te smanjit šanse drugim desničarskim kandidatima za ulazak u drugi krug.Pretpostavljam kako ciginjeri ovaj put nemaju svog kandidata za zagrebačkog gradonačelnika. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 14:09

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Negdje sam procitao danas..da Skoro ima velike sanse uci u drugi krug..da je sad najpopularniji politicar medju bandicevim glasacima..kao zamjena
A čuj , nije još istakao svoju kandidaturu pa onda ...al u tim periferijama ima svakako više šanse od Plenkya , Mosta , Vesne Škare i stranke Milana Bandića koja bez njega nije više to to.

Plenky im je previše lijevo , Most je ono za one kojima je i korupcija bitna tema , Vesna Škare je žensko a stranka Milana Bandića bez njega to više nije to.
Stipe Petrina je rekao da je most goli kurac..bacaci magle...hdz ne bi podcjenjivao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 14:10

סמאל wrote:Podržajem i priželjkujem kadidaturu Škore za gradonačelnika Zagreba.
On će pokupit onaj najprimitivniji soj,te smanjit šanse drugim desničarskim kandidatima za ulazak u drugi krug.Pretpostavljam kako ciginjeri ovaj put nemaju svog kandidata za zagrebačkog gradonačelnika. :rasta
Podcjenjujes i dalje Skoru i DP..ok to je tvoje pravo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 14:18

סמאל wrote:Podržajem i priželjkujem kadidaturu Škore za gradonačelnika Zagreba.
On će pokupit onaj najprimitivniji soj,te smanjit šanse drugim desničarskim kandidatima za ulazak u drugi krug.Pretpostavljam kako ciginjeri ovaj put nemaju svog kandidata za zagrebačkog gradonačelnika. :rasta
Bolje on nego Plenky. Most nema neke šanse među takvim biračkim tijelom a s Plenkovicem uopće nema komunikacija dok sa Škorom imam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181963
2014-04-11


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 14:28

To biračko tijelo je korumpirano jer da nije korumpirano ne bi bilo Mikijevo. Zato Most tu ne očekuje ništa a nada se kandidaturi Škore kako bi on Plenkyu uzeo glasove tamo. Most i Dp imaju isti cilj kad je Plenky u pitanju : da ga skinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181963
2014-04-11


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 14:53

Nakon 74,500 glasova na Index anketi Troskot ima 15% a Klisović 12%

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2257614

To ipak nije velika razlika pa u praksi možda prije Klisović u drugi krug nego Troskot al realno gledajući tu je i Filipović i Vesna Škare te Škoro koji sad mogu zagrabiti u ovaj Mikijev bazen birača i netko od njih da postane kandidat broj 2

Uglavnom svi imaju šanse i ovisi o njima samima i kampanji koju će voditi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181963
2014-04-11


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by RayMabus Thu 4 Mar - 20:03

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 2765347f-715b-43d4-8cd4-4111bb62a5cd



https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prvo-istrazivanje-nakon-bandiceve-smrti-tomasevic-vodi-evo-kakva-je-situacija-iza-njega-15055326
RayMabus
RayMabus

Posts : 181963
2014-04-11


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by IL Risorto Thu 4 Mar - 20:07

RayMabus wrote:Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 2765347f-715b-43d4-8cd4-4111bb62a5cd



https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prvo-istrazivanje-nakon-bandiceve-smrti-tomasevic-vodi-evo-kakva-je-situacija-iza-njega-15055326

Ovo je već realnija anketa. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa - Page 4 Empty Re: Analitičar: Nakon Bandića će nastati panika, predizborne ankete više ne znače ništa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum