ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by AssadNaPodmornici 23/2/2021, 12:00

RayMabus wrote:To je priča za malu djecu.

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/premium/visegradska-skupina-zaposljava-strance-1348692

U Mađarskoj je dozvola za rad izdana brojnim vijetnamskim, indijskim i mongolskim radnicima.

U 2018 u Mađarskoj je izdano 49,500 radnih dozvola.

To ti oni pričaju jedno a rade drugo.
pa dođu, odrade posao, odu ča..

razlika u odnosu na hrpu zapadnih zemalja je. .

1)dođu
2)ne rade ništa
3)dovuku pola sela
4)nasele se i dobiju papire i sišu socijalu..


AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by RayMabus 23/2/2021, 12:07

Nije stvar u tome nego šta je on lažov i folirant i radi za interese krupnog kapitala a radničku klasu pretvara u moderne robove. U tome je stvar.

Šta dalje od takvih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by Guest 23/2/2021, 12:08

RayMabus wrote:To je priča za malu djecu.

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/premium/visegradska-skupina-zaposljava-strance-1348692

U Mađarskoj je dozvola za rad izdana brojnim vijetnamskim, indijskim i mongolskim radnicima.

U 2018 u Mađarskoj je izdano 49,500 radnih dozvola.

To ti oni pričaju jedno a rade drugo.

Govorio sam o prisilnim imigracijama zna se iz kojih zemalja i krajeva svijeta. Ni sam Orban nema puno toga protiv onih dobrovoljnih, a kamoli protiv privremeno zaposlenih radnika iz inozemstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by RayMabus 23/2/2021, 12:12

Ja sam govorio o legalnim imigracijama. Za mene je to isto osim ako nisi sklopio ugovor da i mađarski državljani mogu ić radit ko i ovi u tu zemlju odakle ove dovlačiš na njihovo tržište rada.

U suprotnom ako nisi to je diskriminacija mađarski građana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by RayMabus 23/2/2021, 12:17

Vidi jednu stvar i samo ću ti je jedan put objasniti jer mislim da si dovoljno pametan da je shvatiš.

Ako Mađarska pušta na svoje tržište rada državljane npr Srbije a istovremeno to nije uvjetovano istim takvim zakonom u Srbiji za mađarske državljane onda ti diskriminiraš nosioce mađarskog državljanstva jer ovi drugi imaju nešto šta ti nemaš kao mogućnost.

Kraj rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by RayMabus 23/2/2021, 12:28

2022 su im izbori. Pada mu popularnost. Nekad je neke s vlasti bolje skinit pa poslat u oporbu četiri godine kao upozorenje.

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 2020jan
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe” - Page 3 Empty Re: Esej Viktora Orbána: ‘Domovina, kršćanstvo, obitelj i suverenitet nisu folklor nego srž Srednje Europe”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum