ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by Guest Mon 15 Feb - 10:00

Nije Pizzonu lako ... čitav život mu prolazi u agoniji. I kak vrieme ide, to mu je sve gore.

Guest
Guest


Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by Guest Mon 15 Feb - 10:04

prckov wrote:zid, jarak, krokodili, mine pa opet zid, jarak mitraljesko gnijezdo i satelitsko navodenje raketa..

A na kraju ustaša sa srbosiekom i mlatom. 

Za svaki slučaj ako im koji specijalac  projde sve izazove i ispuza na našu stranu kanala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by Guest Mon 15 Feb - 10:04

Sovak wrote:
I kak vrieme ide, to mu je sve gore.

Hoće to kad se izbjegava efikasna terapija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by omni Mon 15 Feb - 10:05

Nema potrebe da se lozite, sve je ovo priprema za priznanje Kosova, jbg treba stvoriti isprobanu atmosferu "svi nas mrze" , da predsednik pokaze kakvim je pritiscima bio izlozen, on sam protiv sveta i eto nije islo.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by Eroo Mon 15 Feb - 11:22

pizzon wrote:ideologija srba iz regiona
vama otvara sva vrata,
autenticna ranija srpska
pilitika za vas je kamen
oko vrata. gubite manevarski
prostor. zato nemoj mnogo
da glumute. bolje recite hvala.
dok su stvari naglavacke.

Pizzone, sinoć mi gospođa naletila na PINK di vam je Aca razgovarao
u nekakvoj emisiji "slučaj 1,2,3,4...". Čovječe, došlo mi u jednom trenutku da se mi smilio.
Bio je totalno zbunjen i nepovezan. Priča o nekakvim događajima i ljudima (u kriminalnom miljeu)
za koje zna on, brat,sin mu i suprotni tabor. On zna tko se s kime tukao, tko je koga našamarao....sve po nadimscima.
Da se on ne drogira, jebote? :D
Eroo
Eroo

Posts : 78057
2016-07-22


Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by omni Mon 15 Feb - 12:40

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Vucic10
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by marcellus Mon 15 Feb - 13:16

Sovak wrote:
prckov wrote:zid, jarak, krokodili, mine pa opet zid, jarak mitraljesko gnijezdo i satelitsko navodenje raketa..

A na kraju ustaša sa srbosiekom i mlatom. 

Za svaki slučaj ako im koji specijalac  projde sve izazove i ispuza na našu stranu kanala.

zaboravil je spomenut žilet žicu i struju

_________________
Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by Šandor Winnetou Mon 15 Feb - 14:00

omni wrote:Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Vucic10
 Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 1f602

_________________
Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95' - Page 2 Empty Re: Suljo o 'Dari..':'Ni oni ni mi nismo prebolji '91 i '95'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum