ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vuksadinare 10/12/2015, 21:04

Reko mi rodijak kad je milanovic postao premijer..'joooj rodijace od zene sam pobiga koja je iz glavica a sad jos ovaj posta premijer morat cu opet da.bizin'....bez zajebancije ziva istina...rodijak mi pobjegao prije dvije godine u svicu

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by sitting_bull 10/12/2015, 21:05

vuksadinare wrote:Milanovic je kriminalac to mu je u genima to zna cijelo selo glavice odakle je...nisu mu preci badava bili konjokradice...to bi bilo kao da danas krades automobile a klase

hercegovac o poštenju i krađi automobila?!

kako ide ona iz turističke promiđbe hercegovine: dođite kod nas u hercegovinu, osiguran vam je i auto cijeli godišnji odmor. vaš golf vas čeka!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by sitting_bull 10/12/2015, 21:07

vuksadinare wrote:Reko mi rodijak kad je milanovic postao premijer..'joooj rodijace od zene sam pobiga koja je iz glavica a sad jos ovaj posta premijer morat cu opet da.bizin'....bez zajebancije ziva istina...rodijak mi pobjegao prije dvije godine u svicu

jebote, koji ste vi junaci!

na lokalnoj razini vas milanovići jebu pa se usrali na nacionalnoj razini.

pobjegulje...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vuksadinare 10/12/2015, 21:11

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:Milanovic je kriminalac to mu je u genima to zna cijelo selo glavice odakle je...nisu mu preci badava bili konjokradice...to bi bilo kao da danas krades automobile a klase

hercegovac o poštenju i krađi automobila?!

kako ide ona iz turističke promiđbe hercegovine: dođite kod nas u hercegovinu, osiguran vam je i auto cijeli godišnji odmor. vaš golf vas čeka!
Zagorec ja sam ti vlaj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vili40 10/12/2015, 21:12

vuksadinare wrote:Reko mi rodijak kad je milanovic postao premijer..'joooj rodijace od zene sam pobiga koja je iz glavica a sad jos ovaj posta premijer morat cu opet da.bizin'....bez zajebancije ziva istina...rodijak mi pobjegao prije dvije godine u svicu
ma kakve glavice kad je Milanović rekao da se osjeća kao skandinavac
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vuksadinare 10/12/2015, 21:12

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:Reko mi rodijak kad je milanovic postao premijer..'joooj rodijace od zene sam pobiga koja je iz glavica a sad jos ovaj posta premijer morat cu opet da.bizin'....bez zajebancije ziva istina...rodijak mi pobjegao prije dvije godine u svicu

jebote, koji ste vi junaci!

na lokalnoj razini vas milanovići jebu pa se usrali na nacionalnoj razini.

pobjegulje...
Tsssss.....moras bjezat niko s redikulima ne zeli imat posla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vuksadinare 10/12/2015, 21:14

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Reko mi rodijak kad je milanovic postao premijer..'joooj rodijace od zene sam pobiga koja je iz glavica a sad jos ovaj posta premijer morat cu opet da.bizin'....bez zajebancije ziva istina...rodijak mi pobjegao prije dvije godine u svicu
ma kakve glavice kad je Milanović rekao da se osjeća kao skandinavac
Kako je bjezao od obrane domovine takp bjezi i od vlastitih korijena...sto rec za takvog covjeka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by sitting_bull 10/12/2015, 21:21

vuksadinare wrote:Zagorec ja sam ti vlaj

hercegovački vlaj. rođo bosanskih srba...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by sitting_bull 10/12/2015, 21:22

vuksadinare wrote:Tsssss.....moras bjezat niko s redikulima ne zeli imat posla

i onda vas božo psihić omađijao. tssssss...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vuksadinare 10/12/2015, 21:28

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:Zagorec ja sam ti vlaj

hercegovački vlaj. rođo bosanskih srba...
Tssss.....nema hercegovacki vlaj....kaj ne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by Guest 10/12/2015, 21:29

Pa vi kao da ste svi iz samostana ispali...Sto mislite, kako se skuplja vecina nakon svih izbora? Zasto je Petrina uopce isao za Sabor? On je jos i postenjacina, trazio je nesto za Primosten, svoje mjesto i svoje ljude - koliko za sada znamo.

Ima ih koje su kupovali i ucjenjivali na cisto osobnoj razini...

Uglavnom 56+4 IDS+6 manjinaca+2 Bandic+3 HRID+2 Glavas + Cacic je 74, a namrijeti ce se nesto i iz MOST-a.

Alternativa je 59 + 2 Bandic + 2 Glavas + 2 manjinca i da, onda im treba minimalno 10-15 iz MOST-a, a za tako nesto nema sanse.

Ne vidim kako bi to Karamarko, i uz najvecu pomoc i podrsku Petrova (koju, izvjesno, nema, barem ne efikasno) uspio. Cak i da se dese nevjerojatna cuda, pa da dobije i HRID i Cacica, ima 69, i jos mu treba 7 njih iz MOST-a. A kako stvari stoje, nema ih 7 koji bi stali iza koalicije sa HDZ-om.

Alternativno, cak i da Karamarko odustane od premijerskog mjesta i odluci vladati iz Sabora (sto bi bio JAKO lukav potez, prepustiti se vladi tehnologa i strucnjaka) ni to nije garancija da ce MOST pristati niti da ce uz to ostati. A Karamarko ce se onda suociti sa bijesnim hadezeovcima koji su si vec razdijelili sinekure i polijepili clanske iskaznice na celo. Jaca je gospodski ispracena iz stranke sto ce se njemu desiti.

Dakle, ili Milanovic ili novi izbori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by michaellcmacha 10/12/2015, 21:33

marcellus wrote:ajde, ajde, prvo s vlasti pa u remetinec
mora se to sve malo prolongirat... jer radi se o cijeloj ekskurziji, ne mre i dorh i uznici klečat po podu... bar ovima drugima treba osigurat sobe...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by Guest 10/12/2015, 21:36

Koliko vidim, Stier vise ni ne krije koliko ga zeli zgrabiti za grkljan, Seksonja se muva vamo-tamo, Kolinda i Plenkovic mudro sute...olujni oblaci nad HDZ-om.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by Guest 10/12/2015, 21:38

kolerik wrote:Koliko vidim, Stier vise ni ne krije koliko ga zeli zgrabiti za grkljan, Seksonja se muva vamo-tamo, Kolinda i Plenkovic mudro sute...olujni oblaci nad HDZ-om.
Ovo je krajnji trenutak za spas HDZ-a...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by marcellus 10/12/2015, 21:42

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:a sa šiptarkom se možete slikat, pitanje jel imate i 6 manjinaca

nakon razotkrivanja raškovića albanka više nije karamarkova, nego bandićeva.

no dobro. ti se tješiš pa nek ti bude ako ti je tako lakše...

tješim? Nije vam kolinda veslo sisala
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by marcellus 10/12/2015, 21:43

kolerik wrote:Koliko vidim, Stier vise ni ne krije koliko ga zeli zgrabiti za grkljan, Seksonja se muva vamo-tamo, Kolinda i Plenkovic mudro sute...olujni oblaci nad HDZ-om.
ništa od toga za sad, a osim toga HDZ bi s plenkovićem brzo propao, birači sdp-a bi i dalje glasali za sdp ali bi birači hdz-a prestali izlaziti na birališta
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by marcellus 10/12/2015, 21:44

kolerik wrote:Pa vi kao da ste svi iz samostana ispali...Sto mislite, kako se skuplja vecina nakon svih izbora? Zasto je Petrina uopce isao za Sabor? On je jos i postenjacina, trazio je nesto za Primosten, svoje mjesto i svoje ljude - koliko za sada znamo.

Ima ih koje su kupovali i ucjenjivali na cisto osobnoj razini...

Uglavnom 56+4 IDS+6 manjinaca+2 Bandic+3 HRID+2 Glavas + Cacic je 74, a namrijeti ce se nesto i iz MOST-a.

Alternativa je 59 + 2 Bandic + 2 Glavas + 2 manjinca i da, onda im treba minimalno 10-15 iz MOST-a, a za tako nesto nema sanse.

Ne vidim kako bi to Karamarko, i uz najvecu pomoc i podrsku Petrova (koju, izvjesno, nema, barem ne efikasno) uspio. Cak i da se dese nevjerojatna cuda, pa da dobije i HRID i Cacica, ima 69, i jos mu treba 7 njih iz MOST-a. A kako stvari stoje, nema ih 7 koji bi stali iza koalicije sa HDZ-om.

Alternativno, cak i da Karamarko odustane od premijerskog mjesta i odluci vladati iz Sabora (sto bi bio JAKO lukav potez, prepustiti se vladi tehnologa i strucnjaka) ni to nije garancija da ce MOST pristati niti da ce uz to ostati. A Karamarko ce se onda suociti sa bijesnim hadezeovcima koji su si vec razdijelili sinekure i polijepili clanske iskaznice na celo. Jaca je gospodski ispracena iz stranke sto ce se njemu desiti.

Dakle, ili Milanovic ili novi izbori.

ids ne ide uz glavaša nikako, dakle računica jedan otpada, a iteško da bi tu uletio još tko iz mosta
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by vuksadinare 10/12/2015, 21:49

....ma plenkovic je salonski desnicar...molim hvala vise ne takve..tipa sanader,jaca...ili s lijeve strane zoki,josipovic....hocu nekog poput tudjmana,orbana,fica,poljaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by marcellus 10/12/2015, 21:52

Da. Plenković je sjajan tip ali nema leadership, bezbojan je i neuvjerljiv. Prošao bi ko i svaki intelektualac na izborima. Ono, Budiša.

_________________
Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by Guest 10/12/2015, 23:23

Na zaboli me sto ce se desiti HDZ. Samo vidim preslagivanje je pocelo. Sve je to stara Sanaderova ekipa iz MVP...a i na ovim izborima HDZ kao takav nije dobio puno vise nego 2011, sigurno puno manje nego sto su mislili da su teski. Kolinda, koju desnicari sumnjivo posmatraju, je uzela 1,2 milijuna glasova. Sanader je inace, sa samim HDZ-om uzeo 63 i 67 mandata na parlamentarnim izborima. Karamarko je izabrao krivu taktiku i stav, dao je protivniku da mu diktira kampanju. Da se razumijemo Zoki je rijetko prljavo stvorenje, ali Karamarko je najveci uteg oko vrata vlastitoj stranci, umjesto da bude njena najjaca uzdanica. Zajebo je, nista to ne moze izmijeniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by Guest 10/12/2015, 23:26

marcellus wrote:Da. Plenković je sjajan tip ali nema leadership, bezbojan je i neuvjerljiv. Prošao bi ko i svaki intelektualac na izborima. Ono, Budiša.
Moj je dojam da tipu fale muda. Stier je dosljedniji, hrabriji...ali ne vidim ga na vrhu. Krci put Plenkovicu i gine za picku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...  - Page 6 Empty Re: Pošto potpis Petrina? Deset milja kuna...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum