ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smetaju vam Crkva i Vukovar

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 19:27

KADA su se ugasili mikrofoni i kamere za prijenos konferencije za medije Nacionalnog stožera Civilne zaštite profesorica Alemka Markotić sjurila se sa svog kraja goleme dvorane u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici i domarširala do mjesta na kojem su novinari izmjenjivali dojmove i činjenice o najnovijim protuepidemijskim mjerama.
Neobično žustro ušla je kolegi iz Jutarnjeg lista i meni u propisani zaštitni prostor i stala mahati mobitelom pokušavajući pokazati nekakav SMS u kojem je navodno bilo iskazano ogorčenje našim pitanjima o epidemiološkim popustima za crkve i rasprodaji stožerovog autoriteta. S dva pitanja, traženjem objašnjenja o nužnosti vjerskih obreda i podatka tko će od prisutnih članova Stožera na Badnjak ići na ponoćku silno sam uznemirio inače staloženu profesoricu Markotić.

"Takvo nešto me nitko nije pitao od trećeg razreda srednje i profesora marksizma koji nas je poimence propitivao i zapisivao odgovore. Poslije je taj isti profesor pijan ispred crkve zapisivao tko je sve došao na ponoćku", istresla je dušu profesorica Markotić. 
"On vam je komunist", dobacio je kolega Marko Špoljar, spadalo iz Jutarnjeg lista, dok sam ja pokušavao objasniti da mi nije jasno kako profesorica Markotić ne vidi paradoks u tome da poziva ljude da mise prate preko radija, televizije i interneta, a onda sama takvu poruku ignorira i odlazi u crkvu. I njen kolega Capak, također.


"Imam ja puno prijatelja komunista, ali vama uvijek smeta Crkva. I Vukovar vam smeta", nasjela je na koleginu šalu Alemka Markotić dok sam ja rukama, nogama i jezikom pokušavao objasniti da mi ne smeta ni crkva, ni ponoćka, ni vukovarska kolona nego da mi smetaju licemjerje, nedosljednost i nepravda. I da nemam namjeru napiti se na Badnjak i zapisivati tko je na kojoj udaljenosti od koga bio u crkvi.



debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 19:28

Što se mene tiče, mogu se svi vjernici nagurati u bogomolje i po protuepidemijskim pravilima i suprotno njima, ali neka onda bude isto dopušteno mojim prijateljima koji se duhovno smiruju vježbajući jogu, djeci koja treniraju na atletskim stazama i imaju daleko više od sedam kvadrata prostora oko sebe i malim robotičarima iz Splita koji ne mogu učiti nešto korisno za buduća zanimanja.


Ništa od toga profesorica Markotić nije čula niti je htjela čuti. Samo je ponavljala da ona ima prijatelja komunista i da se sasvim lijepo slažu, ali ja sam, eto, nerazuman i probudio sam joj traume iz srednje škole iako sam za razliku od njenog profesora marksizma na konferenciji za medije bio potpuno trijezan. Tko zna kako bi se sve to završilo i kakve bih optužbe čuo da se u raspravu nije umiješao stari lisac Davor Božinović, koji je mudro prešutio ide li na ponoćku ili ne ide.
"Zašto se iscrpljujete kada se nikada nećete složiti?", pitao je i blago pogurnuo profesoricu Markotić prema izlazu. Jasno mu je i samome koliko su odluke njegovog stožera nedosljedne i kako su neke stvari neobranjive. Poput napučene crkve na Badnju večer.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/alemka-markotic-novinaru-indexa-smetaju-vam-crkva-i-vukovar/2239995.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 19:29

+
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by marcellus Fri 18 Dec - 19:32

debo de matereti prestani prenosit objave psihopata... Smetaju vam Crkva i Vukovar Babic10

_________________
Smetaju vam Crkva i Vukovar 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 19:38

kazes i zalipis matiju confused
poruka reci sto ? ukralo ?
 za 6 mj. glad , imas li sto izgubiti ?
kilo mozga  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by marcellus Fri 18 Dec - 19:45

debo, neki su nedavno zaglavili na robiji i za manje prijetnji.

a što nije džamije spomenuo? Oćel bit otvorene za ramazan?

Smetaju vam Crkva i Vukovar Medalj10

_________________
Smetaju vam Crkva i Vukovar 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 19:57

lirska slika nije prijetnja u HR , krkanluk nije kaznjivo/prekrsajno djelo
djamahirija obrezanih je 0.04% kod nas i nemaju utjecaja na politiku zemlje , kao da sumo hrvac obrusi se na klinca od 7 godina , besmisleno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by immortal Fri 18 Dec - 20:04

debotoijusto wrote:+
svi su glupi samo tekstopisac i kolega pametni.. (ljevičari)

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by abraham Fri 18 Dec - 20:06

Kada ovo citam sjetim se onog tipa iz Rijeke sta je "trcao" da se nesta ne kupi jer se mogu izgraditi vrtici???? Koliko se sjecam bio je iz krmcicevog tora. Dan poslije je krmcic ulupao 80 milja u titov titanik i vidivraga nitko nije trcao. Po rivi do krmcia. Par stotina metara???? Tako mi i Matija. eto vidite da sam bio u pravu sta sam vam ukrao novce. Jest (da budem patetican) da se moglo kupiti jos respiratora i izgraditi dva vrtica ali nije u tome poenta. Respiratori bi odrzali jos kojeg starca na zivotu i porezni biobveznici opet morali otvoriti lisnicu za vrtic??? Kome, pa svejedno ce sa roditeljjima naguliti van. Eto sto vam ja cijelo vrijeme pisem. Ja(Babic) sam u biti heroj a ne lopov . Ostalo??? Da i vec ako koristite iako ja nemam copyright, pisite kila a ne kilo. Ako je kilo onda je i santimetar,jelte. Kila mozga......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 20:08

mortal wrote:
debotoijusto wrote:+
svi su glupi samo tekstopisac i kolega pametni.. (ljevičari)
odmah da si priznala nisam procitata tekst  B-)
ako sam i bacila oko bio je to svahili za mene malu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by immortal Fri 18 Dec - 20:10

debotoijusto wrote:
mortal wrote:
debotoijusto wrote:+
svi su glupi samo tekstopisac i kolega pametni.. (ljevičari)
odmah da si priznala nisam procitata tekst  B-)
ako sam i bacila oko bio je to svahili za mene malu
misliš
jednostavvno ne vjeruješ da je netko obratio pažnju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by Noor Fri 18 Dec - 20:13

debotoijusto wrote: a onda sama takvu poruku ignorira i odlazi u crkvu. I njen kolega Capak, također.
jel ima neki video? fotka?
de pitaj Voju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 20:22

abraham wrote:Kada ovo citam sjetim se onog tipa iz Rijeke sta je "trcao" da se nesta ne kupi jer se mogu izgraditi vrtici???? Koliko se sjecam bio je iz krmcicevog tora. Dan poslije je krmcic ulupao 80 milja u titov titanik i vidivraga nitko nije trcao. Po rivi do krmcia. Par stotina metara???? Tako mi i Matija. eto vidite da sam bio u pravu sta sam vam ukrao novce. Jest (da budem patetican) da se moglo kupiti jos respiratora i izgraditi dva vrtica ali nije u tome poenta. Respiratori bi odrzali jos kojeg starca na zivotu i porezni biobveznici opet morali otvoriti lisnicu za vrtic??? Kome, pa svejedno ce sa roditeljjima naguliti van. Eto sto vam ja cijelo vrijeme pisem. Ja(Babic) sam u biti heroj a ne lopov . Ostalo??? Da i vec ako koristite iako ja nemam copyright, pisite kila a ne kilo. Ako je kilo onda je i santimetar,jelte. Kila mozga......
nemas a milas rekao kilo , jbg. tako stvari stoje a svemoguci pamti nebitno sto kontekst legendarne recenice nema veze s mozgom nego stvarnoscu spram romanticnih misli prikljucenja zajednici gdje pripadamo danas
a matija je samodopadni krkan kakav stanuje u svima nama i nebitan za ovu pricu o licemjerju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 20:24

mortal wrote:
debotoijusto wrote:
mortal wrote:
debotoijusto wrote:+
svi su glupi samo tekstopisac i kolega pametni.. (ljevičari)
odmah da si priznala nisam procitata tekst  B-)
ako sam i bacila oko bio je to svahili za mene malu
misliš
jednostavvno ne vjeruješ da je netko obratio pažnju
pretpostavljam , prebahato da kazem siguran sam
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by immortal Fri 18 Dec - 20:28

debotoijusto wrote:
mortal wrote:
debotoijusto wrote:
mortal wrote:
debotoijusto wrote:+
svi su glupi samo tekstopisac i kolega pametni.. (ljevičari)
odmah da si priznala nisam procitata tekst  B-)
ako sam i bacila oko bio je to svahili za mene malu
misliš
jednostavvno ne vjeruješ da je netko obratio pažnju
pretpostavljam , prebahato da kazem siguran sam
nise debo kao debel, više debil

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by abraham Fri 18 Dec - 20:43

debotoijusto wrote:
abraham wrote:Kada ovo citam sjetim se onog tipa iz Rijeke sta je "trcao" da se nesta ne kupi jer se mogu izgraditi vrtici???? Koliko se sjecam bio je iz krmcicevog tora. Dan poslije je krmcic ulupao 80 milja u titov titanik i vidivraga nitko nije trcao. Po rivi do krmcia. Par stotina metara???? Tako mi i Matija. eto vidite da sam bio u pravu sta sam vam ukrao novce. Jest (da budem patetican) da se moglo kupiti jos respiratora i izgraditi dva vrtica ali nije u tome poenta. Respiratori bi odrzali jos kojeg starca na zivotu i porezni biobveznici opet morali otvoriti lisnicu za vrtic??? Kome, pa svejedno ce sa roditeljjima naguliti van. Eto sto vam ja cijelo vrijeme pisem. Ja(Babic) sam u biti heroj a ne lopov . Ostalo??? Da i vec ako koristite iako ja nemam copyright, pisite kila a ne kilo. Ako je kilo onda je i santimetar,jelte. Kila mozga......
nemas a milas rekao kilo , jbg. tako stvari stoje a svemoguci pamti nebitno sto kontekst legendarne recenice nema veze s mozgom nego stvarnoscu spram romanticnih misli prikljucenja zajednici gdje pripadamo danas
a matija je samodopadni krkan kakav stanuje u svima nama i nebitan za ovu pricu o licemjerju
Nisam siguran za Milas ali eto povjerovat cu vam na rijec. Nego vi (jedini) se ubiste stavljajuci tekstove iz Indexa i Babiceve umotvorine. To je kao da idete na predavanje iz etike i postenja kod Nadana Vidosevica ili nekog slicnog tipa. U konkretnom slucaju mislim da za sve treba vaziti isti rezim ali kada to dodje iz Indexa, onda se zamislim. To je bio cilj, kroz ponizavanje stare cure a ci lje kao i obicno crkva. Dakle lopov,kradljivac, tat si uzeo u zadatak da pljuje iste takove. Poslije se ja trebam jos svrstati na njegovu stranu???Vidis ti sta im je Mtija odbrusio.  Zasto??? Aaaaazbog istanbulske. Muhahahahahaa 
Nego  kolega, dajte stavirte poveznicu na to kilo. Unaprijed hvala. Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by n_razbojnik Fri 18 Dec - 20:46

marcellus wrote:debo de matereti prestani prenosit objave psihopata... Smetaju vam Crkva i Vukovar Babic10
Debo koju crkvu palimo u ime progresa? Gdje se skupljate veceras?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by debotoijusto Fri 18 Dec - 20:48

abraham wrote:
debotoijusto wrote:
abraham wrote:Kada ovo citam sjetim se onog tipa iz Rijeke sta je "trcao" da se nesta ne kupi jer se mogu izgraditi vrtici???? Koliko se sjecam bio je iz krmcicevog tora. Dan poslije je krmcic ulupao 80 milja u titov titanik i vidivraga nitko nije trcao. Po rivi do krmcia. Par stotina metara???? Tako mi i Matija. eto vidite da sam bio u pravu sta sam vam ukrao novce. Jest (da budem patetican) da se moglo kupiti jos respiratora i izgraditi dva vrtica ali nije u tome poenta. Respiratori bi odrzali jos kojeg starca na zivotu i porezni biobveznici opet morali otvoriti lisnicu za vrtic??? Kome, pa svejedno ce sa roditeljjima naguliti van. Eto sto vam ja cijelo vrijeme pisem. Ja(Babic) sam u biti heroj a ne lopov . Ostalo??? Da i vec ako koristite iako ja nemam copyright, pisite kila a ne kilo. Ako je kilo onda je i santimetar,jelte. Kila mozga......
nemas a milas rekao kilo , jbg. tako stvari stoje a svemoguci pamti nebitno sto kontekst legendarne recenice nema veze s mozgom nego stvarnoscu spram romanticnih misli prikljucenja zajednici gdje pripadamo danas
a matija je samodopadni krkan kakav stanuje u svima nama i nebitan za ovu pricu o licemjerju
Nisam siguran za Milas ali eto povjerovat cu vam na rijec. Nego vi (jedini) se ubiste stavljajuci tekstove iz Indexa i Babiceve umotvorine. To je kao da idete na predavanje iz etike i postenja kod Nadana Vidosevica ili nekog slicnog tipa. U konkretnom slucaju mislim da za sve treba vaziti isti rezim ali kada to dodje iz Indexa, onda se zamislim. To je bio cilj, kroz ponizavanje stare cure a ci lje kao i obicno crkva. Dakle lopov,kradljivac, tat si uzeo u zadatak da pljuje iste takove. Poslije se ja trebam jos svrstati na njegovu stranu???Vidis ti sta im je Mtija odbrusio.  Zasto??? Aaaaazbog istanbulske. Muhahahahahaa 
Nego  kolega, dajte stavirte poveznicu na to kilo. Unaprijed hvala. Kila mozga...
https://www.google.hr/search?source=hp&ei=SAfdX-7eEsX0aOuvhogE&q=kilo+mozga+dvije+marke&oq=kilo+mozga&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQARgAMgQIABATMggIABAWEB4QEzoICAAQsQMQgwE6DggAELEDEIMBEMcBEKMCOgUIABCxAzoLCAAQsQMQxwEQowI6CAguELEDEIMBOgsIABCxAxDHARCvAToCCC46AggAOgUILhCTAjoICAAQxwEQrwE6CAgAEBYQChAeOgYIABAWEB46CggAEBYQChAeEBNQoxVY6GJgrIIBaABwAHgAgAGAAYgBygiSAQMxLjmYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by immortal Fri 18 Dec - 22:52

Smetaju vam Crkva i Vukovar Babic10



poziva na razbijanje i paljenje crkvi
kao da je crkva kriva za ovu situaciju

baš je malo jači debil
debini uzori

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by immortal Fri 18 Dec - 22:52

n_razbojnik wrote:
marcellus wrote:debo de matereti prestani prenosit objave psihopata... Smetaju vam Crkva i Vukovar Babic10
Debo koju crkvu palimo u ime progresa? Gdje se skupljate veceras?
pozovi i mene u presretanje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Smetaju vam Crkva i Vukovar Empty Re: Smetaju vam Crkva i Vukovar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum