ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by RayMabus 18/12/2020, 17:55

On je fizička osoba ko i svako drugi. To šta je glumac ne štiti ga od kaznenog progona.



IHDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 5b9d6b0496aa4dc960d9037668de92c9

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Guest 18/12/2020, 17:58

Kojeg kaznenog jeboteIrud??...vi bash volite podvaljivati nekom krivicna djela...po tvojoj logici,ti bi vec trebao biti u komadima razapet na kotaču,obezglavljen na giljotini ili spaljen na lomaci-sa punim pravom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by RayMabus 18/12/2020, 18:04

Legendovich wrote:Kojeg kaznenog jeboteIrud??...vi bash volite podvaljivati nekom krivicna djela...po tvojoj logici,ti bi vec trebao biti u komadima razapet na kotaču,obezglavljen na giljotini ili spaljen na lomaci-sa punim pravom..

Govor mržnje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by RayMabus 18/12/2020, 18:06

Počela mi je utakmkca. Ne da mi se raspravljat o narkomanu kojeg se lako rješava.

Ako to ova oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Guest 18/12/2020, 18:54

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Kojeg kaznenog jeboteIrud??...vi bash volite podvaljivati nekom krivicna djela...po tvojoj logici,ti bi vec trebao biti u komadima razapet na kotaču,obezglavljen na giljotini ili spaljen na lomaci-sa punim pravom..

Govor mržnje.
Pokusaj ponovo,sad sa mozgom..kazem po tvojoj logici,kojom nekog proglasavas kriminalcem,a cak i bez dokaza i potvrde,ti koji si sam priznao sto si radio i sto radis,ti bi trebao zavrsiti na jedan od ova trinacina..ne mosh sam sebe mrziti..Meni si osobno simpaticno-munjeni lik  :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by RayMabus 18/12/2020, 20:01

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Kojeg kaznenog jeboteIrud??...vi bash volite podvaljivati nekom krivicna djela...po tvojoj logici,ti bi vec trebao biti u komadima razapet na kotaču,obezglavljen na giljotini ili spaljen na lomaci-sa punim pravom..

Govor mržnje.
Pokusaj ponovo,sad sa mozgom..kazem po tvojoj logici,kojom nekog proglasavas kriminalcem,a cak i bez dokaza i potvrde,ti koji si sam priznao sto si radio i sto radis,ti bi trebao zavrsiti na jedan od ova trinacina..ne mosh sam sebe mrziti..Meni si osobno simpaticno-munjeni lik  :clown
To je bila ironija. Utakmica mi je počela. Nisam na temi više.

Ako će ga tužit neka ga tuži a ako ne njen problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Ringo10 19/12/2020, 04:13

T. wrote:Ne moš iz srbina izbit četništvo pa da je sad sveti otac...
MA kakav četnik, nije ti on četnik

On i u Srbiji radi skandale protiv vlasti, on ti je više Soroševac

A nije to govor mržnje nego nekakva provokacija

Ona će dat pičke ... pa šta, kakav govor mržnje, glupost

A da je dala pičke radi političke promocije pa to je vrlo vjerojatno ... i to je uobičajena stvar
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Šandor Winnetou 19/12/2020, 10:27

T. wrote:
Sora wrote:Jel taj svira violinu?
Jako je fin čoek
Heydrich je svirao violinu i klavir...
eh kakav je to bio idol za sorinog babu, daiđu, amiđu...

_________________
HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Istina laže 19/12/2020, 11:32

T. wrote:
Sora wrote:Jel taj svira violinu?
Jako je fin čoek
Heydrich je svirao violinu i klavir...
Tko god ćera takvu modu, nek se nada antropoidu ;P

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Bundesarchiv_Bild_146-1972-039-44%2C_Heydrich-Attentat
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Serbinho-3 19/12/2020, 11:44

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Guest 19/12/2020, 15:14

kaya wrote:Sergej je sergej a ova će stvarno dati pičke, odnosno dala je jer bi inače pozirala s ovcama.
Tak da, ne znam, nebitno


Gle, čkapi je njezina i s njom može  delati kaj hoće.

A ovaj tenkre je valjda ljubomoran jer se nitko ne hvata na njegov pakšu.

No dobro ..  on je "progresivan".

Kaj sad. Nikaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru - Page 2 Empty Re: HDZ: Sergeja Trifunovića proglasiti nepoželjnom osobom u Mostaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum