ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Serbinho-3 11/12/2020, 00:04

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=12&dd=10&nav_id=1778942
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Serbinho-3 11/12/2020, 00:08

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by pizzon 11/12/2020, 06:32

hehehe

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by RayMabus 11/12/2020, 14:46

Možda da počmete taj sport zvati onako kako se zove a ne fodbal.

Možda vam dica ne kuže šta točno igraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Pirate 11/12/2020, 16:01

Koga boli kurac za tu nakupinu govana, ukidanje reprezentacije je najbolja stvar koju mogu uciniti za svoju zemlju.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by RayMabus 11/12/2020, 16:08

Pirate wrote:Koga boli kurac za tu nakupinu govana, ukidanje reprezentacije je najbolja stvar koju mogu uciniti za svoju zemlju.
lol!

No koment. Da ja to kažem to zvuči drukčije a ovako je najveća kritika tima tamo od igrača do stožera.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by RayMabus 11/12/2020, 16:14

Srbija nije San Marino. Čak su i klupskom nogometu na 19-om a mi smo na 20-mjestu. Dakle ne radi se o državi di se taj nogomet ne igra i nije praćen. Dapaće.

I onda pogledaš te statistike i da se već pet puta nisu zaredom nisu niti kvalificirali na EP. To je već sad znanstvena fantastika. Triba to i uspit napravit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by jastreb 11/12/2020, 16:21

Pametan potez ,kojeg bi trebala slijediti i Hrvatska (u nekim sportovima).
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Pirate 11/12/2020, 16:31

Naravno da je to izniman uspjeh i zato tu nakupinu govana treba nagraditi sa ukidanjem reprezentacije, ne vidim bolji nacin za odati priznanje.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Serbinho-3 11/12/2020, 21:00

Ne kapiram zasto Domenek?

Ovaj dize zestoku prasinu po Francuskoj, Engleskoj, Italiji...

Deset godina nije trenirao, neverovatno koliko je omrazen.

Ako ga stave, ovi ce da prate vise Srbiju od Srbije, gde se ista

i ne prati vise...


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Guest 12/12/2020, 20:10

Solidan trener, ali jebiga pogotovo kad se radi o balkanu bitnije je da trener bude i psiholog i definitivno da poznaje mentalitet i prilike u samome nogometu, pa onda da bude tiranin...a tek onda dolaze trenerske vjestine.

Ovaj je tehnokrat, nema od toga ništa. Srbiji baš treba trener koji ce imati potpunu potporu i drustva i saveza, kojega ce igraci ili postivati ili ce ga se plasiti. Takav covjek ne postoji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno Empty Re: Domenek želi da vodi Srbiju: Kontaktirali su me, odgovorio sam potvrdno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum