ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by immortal 27/11/2020, 00:04

crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:A kakve veze imamo mi s tim eventualno novim entitetom koji bi bio usko povezan sa EU?

Imamo Bosnu u trbuhu.
Kaj si mislila da to može tak ostat?

Trebali smo to zaokružiti dok je bilo vrijeme.
Popušili smo.

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 2Q==
Boli me k za bosnu..

Ne može se živjeti s bolesnim stranim tijelom u trbuhu.
bolest treba operacijski odstraniti
tada će biti najbolje što može :love

immortal

Posts : 23276
2014-04-16


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by immortal 27/11/2020, 00:05

nakaza wrote:Šiptari su naši građani koji jedva čekaju da se vrate u okrilje jedne takve moderne asocijacije .  Džo Bajden će de da pomogne u podešavanju postavki tog plana. Ima da nam  pomaže sve do uništenja.

Sveti Savo spasi nas.
Sveci pomažu samo dobrima i onima koji se pokaju
dakle ne računaj na svečevu pomoć

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by immortal 27/11/2020, 00:05

nakaza wrote:Šiptari su naši građani koji jedva čekaju da se vrate u okrilje jedne takve moderne asocijacije .  Džo Bajden će de da pomogne u podešavanju postavki tog plana. Ima da nam  pomaže sve do uništenja.

Sveti Savo spasi nas.
Sveci pomažu samo dobrima i onima koji se pokaju
dakle ne računaj na svečevu pomoć

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by michaellcmacha 27/11/2020, 01:27

Serbinho-3 wrote:Protiv.

Samo Srbija Srbina Spasava.

4S.
mi smo za, i da vam kod slijedećeg otcijepljenja zaplijenimo oružje teritorijalne obrane i da lepa šumadijska sela lepo izgore... ;) cvjč
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Ringo10 27/11/2020, 07:43

Dzo vaskrsava Jugovinu!!!

Vaskrsnut ce on kitomira Marjanovog. To vise ni Svevisnji ne moze vaskrsnut
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 27/11/2020, 07:52

...biden kakav god da je nije toliko glup ili neznalica da ne zna sto se zbivalo na ovim prostorima..ti ces raditi zajednicu a ekipa je na nož...hrpa nerjesenih stvari...morao bi biti toliko perverzan i sadomazohist da i pokusas takvo sto...pogtovo u ovom vremenu gdje među drzavama na ovim prostorima padaju teske rijeci kao i pocetkom devedesetih mozda u nekim prilikama i teze...ne znam tko gura ovakvu tezu ali takvima je ocito dobro i nista ne kuze i nista ne zele znati osim vlastitih interesa...ima jedna poslovica onaj koje sit krvi je zedan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 27/11/2020, 08:05

problem zapada je sto uvijek misli da moze novcem sve rjesiti..moze privremeno ali ne dugorocno...da neko na zapadu ozbiljno prione analiziranju ovog podrucja narocito sa povijesnog aspekta pa i sadasnjice krenuo bi sigurno sa drugacijim pogledima i odnosom prema ovom prostoru..kupovanje mira novcem bez iceg drugog je samo odgađanje neminovnog..novac je bitan ali nije sve...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 27/11/2020, 10:29

mortal wrote:
nakaza wrote:Šiptari su naši građani koji jedva čekaju da se vrate u okrilje jedne takve moderne asocijacije .  Džo Bajden će de da pomogne u podešavanju postavki tog plana. Ima da nam  pomaže sve do uništenja.

Sveti Savo spasi nas.
Sveci pomažu samo dobrima i onima koji se pokaju
dakle ne računaj na svečevu pomoć
a ti se pokaj...i imas oprost..

:spank :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Ringo10 27/11/2020, 11:32

vuksadinare wrote:problem zapada je sto uvijek misli da moze novcem sve rjesiti..moze privremeno ali ne dugorocno...da neko na zapadu ozbiljno prione analiziranju ovog podrucja narocito sa povijesnog aspekta pa i sadasnjice krenuo bi sigurno sa drugacijim pogledima i odnosom prema ovom prostoru..kupovanje mira novcem bez iceg drugog je samo odgađanje neminovnog..novac je bitan ali nije sve...
Glavni problem Zapada je ta arogancija koja im ne dopušta da priznaju bilo kakav zajeb. 

Vide da su se zajebali ali neće da priznaju i da popuste i guraju i guraju i guraju iako je očigledno da griješe. 

I onda naprave teške pizdarije koje više ni Bog ne može da popravi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 27/11/2020, 11:36

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:problem zapada je sto uvijek misli da moze novcem sve rjesiti..moze privremeno ali ne dugorocno...da neko na zapadu ozbiljno prione analiziranju ovog podrucja narocito sa povijesnog aspekta pa i sadasnjice krenuo bi sigurno sa drugacijim pogledima i odnosom prema ovom prostoru..kupovanje mira novcem bez iceg drugog je samo odgađanje neminovnog..novac je bitan ali nije sve...
Glavni problem Zapada je ta arogancija koja im ne dopušta da priznaju bilo kakav zajeb. 

Vide da su se zajebali ali neće da priznaju i da popuste i guraju i guraju i guraju iako je očigledno da griješe. 

I onda naprave teške pizdarije koje više ni Bog ne može da popravi
...samo trziste dingo....i jeftina radna snaga...dok je tako...tu ce drzati šta...kad ne bude..sto se njih tice mozemo se opet pobiti do zadnjeg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Sora 27/11/2020, 13:12

mortal wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:A kakve veze imamo mi s tim eventualno novim entitetom koji bi bio usko povezan sa EU?

Imamo Bosnu u trbuhu.
Kaj si mislila da to može tak ostat?

Trebali smo to zaokružiti dok je bilo vrijeme.
Popušili smo.

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 2Q==
Boli me k za bosnu..

Ne može se živjeti s bolesnim stranim tijelom u trbuhu.
bolest treba operacijski odstraniti
tada će biti najbolje što može :love
Ti si najmorbidnija osoba na forumu 
Kad bi se u krimiću tražilo ubojicu po karakteristikama bešćutnost, ti bi bila prva 
A da. Ti si velika vjernica
Ha ga

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Sora 27/11/2020, 13:24

Ja sam za Jugoslaviju i da se joj pripoji bugarska i Albanija 
I vrati socijalizam 
I tito

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Guest 27/11/2020, 14:54

Sora wrote:Ja sam za Jugoslaviju i da se joj pripoji bugarska i Albanija 
I vrati socijalizam 
I tito
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by vuksadinare 27/11/2020, 15:07

Sora wrote:Ja sam za Jugoslaviju i da se joj pripoji bugarska i Albanija 
I vrati socijalizam 
I tito
meni je draze rimsko carstvo i gaj julije cezar...ja bi da sevrati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU!  - Page 3 Empty Re: DŽO BAJDEN VASKRSAVA EKS-JUGOSLAVIJU! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum