ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by vuksadinare Tue 27 Oct - 11:36

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/supruga-premijera-armenije-odlucila-ratovati-u-nagorno-karabahu/201027028
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Re: Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by vuksadinare Tue 27 Oct - 11:37

bas je luda...ekstremistica,'misli 19 stoljeca' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Re: Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by Ringo10 Tue 27 Oct - 11:41

Znači ne ide im baš dobro kad žene idu da ratuju

A Ruse kitomir boli za Nagorni Karabah
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Re: Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by debotoijusto Tue 27 Oct - 12:07

"Korpus od 13 žena, uključujući i mene, započinje vojnu obuku", navela je ona na Facebooku.

Kako je istakla, za nekoliko dana taj korpus će krenuti na ratište.

"Ići ćemo pomoći u zaštiti naših granica. Ni naša domovina, ni naše dostojanstvo neće pokleknuti pred neprijateljem", dodala je, pišu armenski mediji.

Kada je objavljeno da i sin armenskog premijera Ashot Pashinyan također odlazi na front, Anna ga je podržala izjavivši da nema ništa plemenitije nego dati svoj život za otadžbinu.

"Rekla sam mu: 'Da, sine, obuci uniformu i idi. Ja te volim, ali nema ništa plemenitije nego dati život za otadžbinu'. Nisam znala kakva će situacija biti tamo i da li ćemo se moći čuti. Ispostavilo se da tog dana nije otišao, već je određen kasniji datum za njegovu regrutaciju, ali ja i dalje stojim pri svojim riječima", napisala je tada Hakobyan na Facebooku.

idu a nikako da krenu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Re: Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by vuksadinare Tue 27 Oct - 12:09

debotoijusto wrote:
"Korpus od 13 žena, uključujući i mene, započinje vojnu obuku", navela je ona na Facebooku.

Kako je istakla, za nekoliko dana taj korpus će krenuti na ratište.

"Ići ćemo pomoći u zaštiti naših granica. Ni naša domovina, ni naše dostojanstvo neće pokleknuti pred neprijateljem", dodala je, pišu armenski mediji.

Kada je objavljeno da i sin armenskog premijera Ashot Pashinyan također odlazi na front, Anna ga je podržala izjavivši da nema ništa plemenitije nego dati svoj život za otadžbinu.

"Rekla sam mu: 'Da, sine, obuci uniformu i idi. Ja te volim, ali nema ništa plemenitije nego dati život za otadžbinu'. Nisam znala kakva će situacija biti tamo i da li ćemo se moći čuti. Ispostavilo se da tog dana nije otišao, već je određen kasniji datum za njegovu regrutaciju, ali ja i dalje stojim pri svojim riječima", napisala je tada Hakobyan na Facebooku.

idu a nikako da krenu
oni bar ako nista pokusavaju krenuti..a neke 'muskarcine' se nisu pokrenule 1991...dapace okrenuli su se i nisu rekli ni 'do viđenja'...uz ispricnicu o anemiji ili istrazivanju nafte
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Re: Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by vuksadinare Tue 27 Oct - 12:10

a neki su i pobjegli preobuceni cak i u zene ili su se igrali skrivaca pod suknjama :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu Empty Re: Supruga premijera Armenije odlučila ratovati u Nagorno-Karabahu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum