ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by Serbinho-3 9/10/2020, 10:39

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=10&dd=09&nav_id=1745125
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by Guest 9/10/2020, 16:08

A znaš što slijedi od mene:

Krv se ledi u žilama!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by immortal 9/10/2020, 16:08

namjerno uništavanje ljudi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by T. 9/10/2020, 16:51

mortal wrote:namjerno uništavanje ljudi
Zašto to kažeš?
Šta znači 'talas'? Nešto loše?
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by AssadNaPodmornici 9/10/2020, 17:12

oporavit će se avio tržište. ekipa koja je imala mjesečnu plaću 30 000 - 50 000kn  ako je imala šta mozga, vjerojatno je nešto stavila sa strane da prežive godinu dana.. 
pa ljudi u RH rade za 3000kn hrpa njih, dakle u godinu zarade koliko pilot u mjesec dana.. i žive.. tako i piloti mogli su nešto staviti sa strane i stisnuti zube godinu dana.. iduće ljeto bude već dobro 80% , pa nakon toga sve više i više

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by epikur37 9/10/2020, 17:16

AssadNaPodmornici wrote:iduće ljeto bude već dobro 80% , pa nakon toga sve više i više


aleluja...samo da ovo sranje prođe...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by AssadNaPodmornici 9/10/2020, 17:18

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iduće ljeto bude već dobro 80% , pa nakon toga sve više i više


aleluja...samo da ovo sranje prođe...
proći će.. ili ćemo svi preboljeti, ili cijepivo, ili vjerojatno kombinacija jednog i drugog.. i onda uz malo sreće ako ovo sranje nebude mutiralo.. nestat će kao mnogi drugi virusi.. i sada mu je fatality rate oko 0.1% nije toliko pre strašno.. 

a ako nebudemo ga mogli istrebiti. .a ništa kao gripa vraćat će se svake godine opet ćemo živjeti sa njime..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by epikur37 9/10/2020, 17:21

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iduće ljeto bude već dobro 80% , pa nakon toga sve više i više


aleluja...samo da ovo sranje prođe...
proći će.. ili ćemo svi preboljeti, ili cijepivo, ili vjerojatno kombinacija jednog i drugog.. i onda uz malo sreće ako ovo sranje nebude mutiralo.. nestat će kao mnogi drugi virusi.. i sada mu je fatality rate oko 0.1% nije toliko pre strašno.. 

a ako nebudemo ga mogli istrebiti. .a ništa kao gripa vraćat će se svake godine opet ćemo živjeti sa njime..

Da, tako sam i ja rekao vezano za ovo malo cjepivo, malo kolektivni imunitet, malo navika na novu bolest...i to je to.

Za sada cjepivo nam je prioritet da se deblokiramo psihosocijalno i ekonomski....bolest kao takva je sekundarna.

Sljedeća godina će biti godina rješavanja od corone a očekujem i dolju sezonu od ove, nadam se i što više aviona nad svjetskim nebom :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by AssadNaPodmornici 9/10/2020, 17:24

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iduće ljeto bude već dobro 80% , pa nakon toga sve više i više


aleluja...samo da ovo sranje prođe...
proći će.. ili ćemo svi preboljeti, ili cijepivo, ili vjerojatno kombinacija jednog i drugog.. i onda uz malo sreće ako ovo sranje nebude mutiralo.. nestat će kao mnogi drugi virusi.. i sada mu je fatality rate oko 0.1% nije toliko pre strašno.. 

a ako nebudemo ga mogli istrebiti. .a ništa kao gripa vraćat će se svake godine opet ćemo živjeti sa njime..

Da, tako sam i ja rekao vezano za ovo malo cjepivo, malo kolektivni imunitet, malo navika na novu bolest...i to je to.

Za sada cjepivo nam je prioritet da se deblokiramo psihosocijalno i ekonomski....bolest kao takva je sekundarna.

Sljedeća godina će biti godina rješavanja od corone a očekujem i dolju sezonu od ove, nadam se i što više aviona nad svjetskim nebom :)
nije niti ova sezona bila loša.. ja sam nešto zaradio $$$ skiperavanjem bio sam čak i po tvojim otocima , tamo pašman, kornati, ugljan , iž, i kako se već zovu..sada bi trebao nazad na zimski posao..iduće godine me hrpa gostiju hoće nazad po dva tjedna, ako ne nađem bolju opciju vratim se još jednu sezonu..  ugl mogu reći da su otoci splitskog područja pun kurac bolji.. šolta, brač, vis, hvar, i pakleni, drvenik , sćedro itd..  lijepše su doslovno plaže i uvale, i ljepša su mjesta... 

telašćica mi nije nešto.. mulj.. ali je super tamo za spavati na sidru :)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by epikur37 9/10/2020, 17:30

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iduće ljeto bude već dobro 80% , pa nakon toga sve više i više


aleluja...samo da ovo sranje prođe...
proći će.. ili ćemo svi preboljeti, ili cijepivo, ili vjerojatno kombinacija jednog i drugog.. i onda uz malo sreće ako ovo sranje nebude mutiralo.. nestat će kao mnogi drugi virusi.. i sada mu je fatality rate oko 0.1% nije toliko pre strašno.. 

a ako nebudemo ga mogli istrebiti. .a ništa kao gripa vraćat će se svake godine opet ćemo živjeti sa njime..

Da, tako sam i ja rekao vezano za ovo malo cjepivo, malo kolektivni imunitet, malo navika na novu bolest...i to je to.

Za sada cjepivo nam je prioritet da se deblokiramo psihosocijalno i ekonomski....bolest kao takva je sekundarna.

Sljedeća godina će biti godina rješavanja od corone a očekujem i dolju sezonu od ove, nadam se i što više aviona nad svjetskim nebom :)
nije niti ova sezona bila loša.. ja sam nešto zaradio $$$ skiperavanjem bio sam čak i po tvojim otocima , tamo pašman, kornati, ugljan , iž, i kako se već zovu..sada bi trebao nazad na zimski posao..iduće godine me hrpa gostiju hoće nazad po dva tjedna, ako ne nađem bolju opciju vratim se još jednu sezonu..  ugl mogu reći da su otoci splitskog područja pun kurac bolji.. šolta, brač, vis, hvar, i pakleni, drvenik , sćedro itd..  lijepše su doslovno plaže i uvale, i ljepša su mjesta... 

telašćica mi nije nešto.. mulj.. ali je super tamo za spavati na sidru :)

Meni je nautika bila bolja ove nego prošle godine, brod sam izvadio vani, na žalost imao sam još dva upita ali već stavio lokot.
 
Falilo je  ove svjetske mularije backpakera koji pune gradske jedinice.

A i cijene su inače morale ići malo dolje, treba to rehabilitirati.

Svakom svačije,  ali zadarski avatorij je najpopularnija nautička destinacija, ne bez razloga ;)

kaj god 2021 neće biti 2019 bali će biti bolja od 2020...do Božića odmor a onda pomalo pripremanje za novu sezonu.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije Empty Re: Talas stečajeva tek sledi: Propale 43 avio-kompanije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum