ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump jebe ne vadi

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 07:58

Sora wrote:
vuksadinare wrote:i kod nas se homo-liberal-antifa agentura uzjebala..i agenturki djeluju..skloni su ekscesima...ocito su natrpani municijom(citaj lovom a mozda imaju i pravu tko zna)..ne nedostaje im podrske od bjelosvjetske agenture ali i ove 'domace'...otkrivene su velike financijske transakcije od soroš agenture ali i tedeski agenture

Fuko
Znaš šta, uz svako poštovanje. Ti si razuman i umjeren često i više od mog očekivanja
Ali nisi svjestan da PODRŽAVAŠ FAŠIZAM
diktaturu, druže, diktaturu desnice koja nužno prelazi u fašizam
To ti ne razumiješ ni koliko crno pod noktom
cuj..kad netko primi 8 milijuna kuna od strane agenturske centrale onda to pravda da je to lova za 'istrazivanje domacih barskih kornjaca u kopackom ritu domestic vulgaris'..sto mislis sto se onda moze zakljuciti...ili da ovi pokusavaju od ljudi praviti debile ili nemusto pokusavaju prikriti svoje agentursko djelovanje nebulozama..

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by michaellcmacha 22/9/2020, 08:05

neće šojka objasniti zašto otima od sirotinje i trpa u svoju pijanu komunjarsku guzicu... lujka se sjedne u park nazvan po omrznutom hrvatskom državniku, palamudi kako se ona igrala skrivača i uzme fino koju ustašku kunicu povrh 4000 tisuće penzijice koju je zaradila natežući kožice ravnateljima i uvlačeći se u šupak "ustašama" iz matice
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 08:13

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
epikur37 wrote:
ts...

Samo jedna stvar može ići na ruku toj prognozi a to je da duboka država i svi lobiji nisu očekivali Trumpovu pobjedu prošli put, to im je bio kao grom....bili su posve nespremni i uvjereni u svoju pobjedu.

Ovaj put su se pripremili i spremni su na sve.

Svejedno, vjerujem aje većina amerikanaca prepoznala Trumpa kao autentičnog lidera koji je skinu prašinu s pravih vrijednosti i koji vraća ameriku gdje joj je mjesto.

Dugo nisam izgubio okladu, svjesno ulazim u rizik :)

prihvaćeno :)

To samo kreten ko ti vidi
Amerika i njene vrijednosti


Ha ha ha
Ubi me.
zasto uporabljujes uvredljive nazive za druge a onda se bunis kad tebe tako etiketiraju

Ma nije etiketa da sam pijanica
To je laž
A za drugo se nemam pravo buniti
Oko za oko Sleep

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 08:18

michaellcmacha wrote:neće šojka objasniti zašto otima od sirotinje i trpa u svoju pijanu komunjarsku guzicu... lujka se sjedne u park nazvan po omrznutom hrvatskom državniku, palamudi kako se ona igrala skrivača i uzme fino koju ustašku kunicu povrh 4000 tisuće penzijice koju je zaradila natežući kožice ravnateljima i uvlačeći se u šupak "ustašama" iz matice
Znači sve se zna
A čuj
Niti mrvu me nije sram ni strah
Ponosna sam na svoje rezultate
U poslu. U ovoj sad penzionrrskpj dobi.
Bila sam uvijek na vrhu po rezultatima
Kao učitelj
Kao učenik.
Ostalo kaj si napisao stavi si za šešir

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 08:22

Ponosna sam nđa to da sam iz Turopolja i rođena zagrepčanka
Moj život su odredile mogućnosti koje mi je dala Jugoslavija pa potom hrvatska
Ja ne grizem ruku koja me hranila
Niti jednu niti drugu
A vi Miha..
Vi ste izdajice crne
Izdali ste paveliča
Izdali ste tita
Izdali ste Tuđmana, dijelom

Vas može biti sram

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 08:29

I da, Miha
Mene ne zanima tko si ti
Ti si naprosto prosječni nasamareni hrvatski branitelj
Kojem su prodali muda za bubrege
Nebitno kako se zoveš
Tebe je nacionalizam formirao
I duh 19. Stoljeća
Tak da.. Nismo uopće u istom snu
A kamoli politici

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by michaellcmacha 22/9/2020, 08:38

Sora wrote:Ponosna sam nđa to da sam iz Turopolja i rođena zagrepčanka
Moj život su odredile mogućnosti koje mi je dala Jugoslavija pa potom hrvatska
Ja ne grizem ruku koja me hranila
Niti jednu niti drugu
A vi Miha..
Vi ste izdajice crne
Izdali ste paveliča
Izdali ste tita
Izdali ste Tuđmana, dijelom

Vas može biti sram
ti si glupa ko kurac... jednostavna matematika kaže da sve što imaš i što si ostvarila a da ima kakvog smisla, je pod hrvatskom kapom, a širi okvir ti nije omogućio ništa osim šuplje perfidne ideologije kojom si si priskrbila alibi da isparazitiraš cijeli život, i to bez obzira što ju je zvijezda kojoj se klanjaš u službi velikosrpske politike mrcvarila, ranjavala i ogromnu joj štetu nanosila.... ne postoji zemlja i narod u svijetu koji poput nas hrvata pretežno šuti i dozvoljava izdrkavanja kakva ti i slični tebi izvodite zadnjih 20 godina... da se tako ponašaš u rusiji, odavno bi se napila čaja... ima čak i istine u tom što pišeš... a to je da izdali, ne spomenute, nego hrvatski narod i dozvolili zbog jebenih trulih kompromisa, da evo primjera pod plaštom korone 4 člana sdss iz siska se zaposli u zagrebačkoj Fina-i i pitaj boga još koliko članova tog sdss-a u pitaj boga koliko državnih firmi, agencija i ustanova, a djeca nas hrvata moraju napuštati hrvatsku dok ase stoka poput tebe nesmetano i bezobrazno širi... ja vam samo mogu poručiti da koliko god bili uljuljani u lažnu sigurnost, nećete i ne mrete mirno spavati, a tomu u prilog sudbina teslićevih potomaka koji su zajedno sa ocem mogli raditi što su htjeli, i koliko su htjeli ali ne i dokle su htjeli...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by michaellcmacha 22/9/2020, 08:40

Sora wrote:I da, Miha
Mene ne zanima tko si ti
Ti si naprosto prosječni nasamareni hrvatski branitelj
Kojem su prodali muda za bubrege
Nebitno kako se zoveš
Tebe je nacionalizam formirao
I duh 19. Stoljeća
Tak da.. Nismo uopće u istom snu
A kamoli politici
ni mene ne zanima tko si ti ali dobro je znati, a sad kad vidim tko si, još mi se više gadiš, kalašturo, bez srama. karaktera i obraza...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 08:40

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:Ponosna sam nđa to da sam iz Turopolja i rođena zagrepčanka
Moj život su odredile mogućnosti koje mi je dala Jugoslavija pa potom hrvatska
Ja ne grizem ruku koja me hranila
Niti jednu niti drugu
A vi Miha..
Vi ste izdajice crne
Izdali ste paveliča
Izdali ste tita
Izdali ste Tuđmana, dijelom

Vas može biti sram
ti si glupa ko kurac... jednostavna matematika kaže da sve što imaš i što si ostvarila a da ima kakvog smisla, je pod hrvatskom kapom, a širi okvir ti nije omogućio ništa osim šuplje perfidne ideologije kojom si si priskrbila alibi da isparazitiraš cijeli život, i to bez obzira što ju je zvijezda kojoj se klanjaš u službi velikosrpske politike mrcvarila, ranjavala i ogromnu joj štetu nanosila.... ne postoji zemlja i narod u svijetu koji poput nas hrvata pretežno šuti i dozvoljava izdrkavanja kakva ti i slični tebi izvodite zadnjih 20 godina... da se tako ponašaš u rusiji, odavno bi se napila čaja... ima čak i istine u tom što pišeš... a to je da izdali, ne spomenute, nego hrvatski narod i dozvolili zbog jebenih trulih kompromisa, da evo primjera pod plaštom korone 4 člana sdss iz siska se zaposli u zagrebačkoj Fina-i i pitaj boga još koliko članova tog sdss-a u pitaj boga koliko državnih firmi, agencija i ustanova, a djeca nas hrvata moraju napuštati hrvatsku dok ase stoka poput tebe nesmetano i bezobrazno širi... ja vam samo mogu poručiti da koliko god bili uljuljani u lažnu sigurnost, nećete i ne mrete mirno spavati, a tomu u prilog sudbina teslićevih potomaka koji su zajedno sa ocem mogli raditi što su htjeli, i koliko su htjeli ali ne i dokle su htjeli...
kako se rjesiti agenture...tako da ih uljuskas u laznu sigurnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 08:41

...ako na agenturu vrsis pritisak..kod njih se javi samoobrambeni nagon..postaju oprezniji,aktivniji uvijek promatraju jendim okom dok spavaju...tesko im je na rep stati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 08:44

...vidimo danas da agentura itekako grijesi u koracima i sama se razotkriva jer su se uljuskali...misle da su nedodirljivi a onda upadnu u kašu koju su sami zamjesili i sad se nemušto pokusavaju izvuci iz te kaše ali sve slabije im uspjeva...no treba se paziti da ti umiruci konj ne zada posljendji smrtni udarac ako s ei ti opustis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by michaellcmacha 22/9/2020, 08:46

pa sad ćeš vidjeti kako će se kuja upristojiti... eto već je počela pilu naopako okretati... kao ja jadan (nisam više opaki ustaša, nego nasamareni branitelj) nisam kriv što sam ovakav neg me dah prošlog vremena i nacionalizam zaveo... tko ih ne pozna skupo im plaća danak...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 08:52

michaellcmacha wrote:pa sad ćeš vidjeti kako će se kuja upristojiti... eto već je počela pilu naopako okretati... kao ja jadan (nisam više opaki ustaša, nego nasamareni branitelj) nisam kriv što sam ovakav neg me dah prošlog vremena i nacionalizam zaveo... tko ih ne pozna skupo im plaća danak...
ne vjerujem im ja ni kad spavaju..stare su lije to...pogledaj mesica...suti,suti danima covjek se zamisli a ona se javi i ubode ali istovremeno odmah aktivira i obrambeni mehanizam pa pokusava navuci pricu u suprotnom pravcu sto povoljnijem za njega da neutralizira ono prvo izreceno ili ubod...no to je stara agenturska skola..ova mlađa garnitura agenata idu glavom kroz zid i pale s ena agresivu i time ih je lakse neutralizirati i osujetiti...problem je ova stara agentura tipa mesic,budo,granic,josipovic...koja okuplja tu mlađu agenturu oko sebe i dirigira..ali ocito ti mladci pokusavaju nesto na svoju ruku pa kvare planove doticnima koji onda moraju popravljati stetu ali time i sebe otkrivaju na nacin na koji oni ne bi htjeli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 08:56

Serem se na vaše agenture
I argumente
NE vrijedite mojeg malog prsta,
Bolesnici doduše mogu biti opasni
U svojoj bolesnoj opsjednuto sto
Molim. Izvolite.
Pokažite svu svoju veličinu u obračunu s političkim neisgpmišljenicima

Gamad ciganska
Nema nacije za vas druge osim ciganske

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 09:00

rijecki agent vojko odojko radi puno problema centrali...i šefovima...oteo se kontroli...umislio si je da je svemoguc..pa izvede pizdariju sa crvenom petokrakom bas u vrijeme kada agentura u drzavnoj vlasti pokusava uljuskati smiriti talasanje u hrvatskoj da bi mogli u periodu koji su odredili da taj period prođe sto mirnije po njih i za njihove buduce planove i djelovanje jer sada nije toliko povoljno vrijeme za njihove otvorene aktivnosti..no na njihovu zalost imaju u svojim redovima i one koji misle da stalno treba talasati ali ovaj put za svoju privatnu korist i an jedan nacin se odmetnu kao vojko odojko i jos poneki agenturski slobodni strijelci...nekad u ondasnjim sistemima su takve odstrijeli kad su nanjusili da im pricinja određenu stetu...da li ce ta sudba snaci i vojka odojka vidjet cemo..ali evidentno ej da je izgubio kontrolu jer mu ozbiljno prijeti gubitak fotelje nikad ozbiljnije nego danas...pa ga vise ne tangiraju ni upozorenja ni savjeti centrale
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 09:00

Čija je ono zvijezda
Ljepša nego Danica
Ono je moja zvijezda
Što stoji kraj srca


Ajd sad vi..e neku ustašku


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 09:03

A dobro
Pas mater
Jel agenture rade nešto oko kriminala u hdzeju
Ništa
?
Važnija je zvijezda, na riječkom neboderu
Ti boga, malo jače agenture ste

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 09:07

Sora wrote:A dobro
Pas mater
Jel agenture rade nešto oko kriminala u hdzeju
Ništa
?
Važnija je zvijezda, na riječkom neboderu
Ti boga, malo jače agenture ste
šojka..nikad agentura nije bila aktivnija kako u svijetu tako i kod nas nego danas...nekad je bilo ono revolversako djelovanje danas je kiberneticko,hakersko,salonsko i daljinski..danas agent moze vise stete priciniti da ne digne guzicu iz ureda,salona samo da pritisne enter nego sto je to cinio u ona ajmo rec romanticna vremena agenture prije trideset,cetrdeset,pedeset godina-pistoljem ili bombom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by michaellcmacha 22/9/2020, 09:13

Sora wrote:Serem se na vaše agenture
I argumente
NE vrijedite mojeg malog prsta,
Bolesnici doduše mogu biti opasni
U svojoj bolesnoj opsjednuto sto
Molim. Izvolite.
Pokažite svu svoju veličinu u obračunu s političkim neisgpmišljenicima

Gamad ciganska
Nema nacije za vas druge osim ciganske
aj ne histeriziraj... nitko te ne dira, ali lijepo te vidjet da si se malo ukakala... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by vuksadinare 22/9/2020, 09:19

šojka valjda misli jos uvijek d agentura djeluje na udbaski nacin ili kos-ovski tipa..stojim na cosku ulice u baloneru sa suncanim naocalima i pratim metu...24 sata...ili ono sacekusa u mraku pa palijom po glavi ili dum dum u nekom haustoru.. :D...to jos danas vecinom izvodi mafija jer mora...danasnja agentura kako rekoh moze sjediti u par kvadratnih metara i preko satelita moze naruciti pracenje meta..ili hakerski uci u podatke doticnih a da najveci napor napravi da naruci pizzu i plati dostavljacu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sora 22/9/2020, 09:37

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:Serem se na vaše agenture
I argumente
NE vrijedite mojeg malog prsta,
Bolesnici doduše mogu biti opasni
U svojoj bolesnoj opsjednuto sto
Molim. Izvolite.
Pokažite svu svoju veličinu u obračunu s političkim neisgpmišljenicima

Gamad ciganska
Nema nacije za vas druge osim ciganske
aj ne histeriziraj... nitko te ne dira, ali lijepo te vidjet da si se malo ukakala... :)))

Ma daj
A ja se držim devize vaših lopova o ptesumpciji nevinosti
I kao ne znam kako si došao do podataka
Pa sve piše na netu
Na fejsu
Skoro sve. Najbitnije ne.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Trump jebe ne vadi - Page 4 Empty Re: Trump jebe ne vadi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum