ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dernek u Mariupolju

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Trinity 10/5/2014, 12:32

bemu yehudi, ubijaš me tim font sajzom... B-)

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Ero0 10/5/2014, 12:48

Trinity wrote:bemu yehudi, ubijaš me tim font sajzom... B-)

U podpisu si ukrala jedan moj odgovor poslovnim partnerima.
Ponekad sam na A4 u samo nekoliko rečenica i s kratkim proračunom, odgovorio na veoma važno i osjetljivo pitanje. Naravno, to sam znao dobro zaračunati, jer netko drugi bi se mogao oko iste stvari mučiti i godinu dana, ali rezultata ne bi bilo.
Investitor bi protestirao zbog visoke cijene s pitanjem:
- Pa dobro, Ero, koliko si vremena ovo radio?
Moj odgovor je bio:
- 25 godina i 5 minuta.  :) 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by RayMabus 10/5/2014, 14:50

Dernek u Mariupolju - Page 2 Tan2014-5-9_163223437_0_620x0

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:490933-Pucnji-i-eksplozije-u-Marijupolju
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Iosephvs 10/5/2014, 16:51

Dernek u Mariupolju - Page 2 Spezna12

Dernek u Mariupolju - Page 2 Specna11

_________________
SLAVA UKRAINI!
Dernek u Mariupolju - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by RayMabus 10/5/2014, 17:24

Dernek u Mariupolju - Page 2 Tan2014-5-9_211748274_1

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:490933-Pucnji-i-eksplozije-u-Marijupolju-Turcinov-Glasanje-za-otcepljenje-vodi-u-katastrofu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Trinity 10/5/2014, 17:28

Ero0 wrote:
U podpisu si ukrala jedan moj odgovor poslovnim partnerima.
Ponekad sam na A4 u samo nekoliko rečenica i s kratkim proračunom, odgovorio na veoma važno i osjetljivo pitanje. Naravno, to sam znao dobro zaračunati, jer netko drugi bi se mogao oko iste stvari mučiti i godinu dana, ali rezultata ne bi bilo.
Investitor bi protestirao zbog visoke  cijene s pitanjem:
- Pa dobro, Ero, koliko si vremena ovo radio?
Moj odgovor je bio:
- 25 godina i 5 minuta.  :) 
-Ukrala jesam, nisam znala da je tvoje, osim ako nisi napisao jedan priručnik... :) 
- Koja godina više -manje... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Ero0 10/5/2014, 17:46

Trinity wrote:
Ero0 wrote:
U podpisu si ukrala jedan moj odgovor poslovnim partnerima.
Ponekad sam na A4 u samo nekoliko rečenica i s kratkim proračunom, odgovorio na veoma važno i osjetljivo pitanje. Naravno, to sam znao dobro zaračunati, jer netko drugi bi se mogao oko iste stvari mučiti i godinu dana, ali rezultata ne bi bilo.
Investitor bi protestirao zbog visoke  cijene s pitanjem:
- Pa dobro, Ero, koliko si vremena ovo radio?
Moj odgovor je bio:
- 25 godina i 5 minuta.  :) 
-Ukrala jesam, nisam znala da je tvoje, osim ako nisi napisao jedan priručnik... :) 
- Koja godina više -manje... ;)

Umjesto "ukrala" sad bih napisao "posudila"...
S godinama čovjek postaje finiji, a meni se događa upravoi obrnuto. Stalno imam poterbu pojačavati doživljaj... geek 
A, da, nekog vraga sam i pisao-više puta, ali ne baš onakve stvari. Mada mi je danas žao da nisam i to.
Družio sam se s jednim karikaturistom, koji si je često posudio kakve moje stvari i subotom bi ih objavio u jednom poznatom mediju. No, ni ja nisam ništa bolji. I ja si počesto posudim kakvu pametnu od drugih...
Ovu iz tvog podpisa sam već koristio, kako bi ispao pametniji kod moje djece...  ;) 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Yehudi 10/5/2014, 18:17

Iosephvs wrote:Dernek u Mariupolju - Page 2 Spezna12

Dernek u Mariupolju - Page 2 Specna11
Ja imam jaketu na kojoj piše -FBI-
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Yehudi 10/5/2014, 18:18

Trinity wrote:bemu yehudi, ubijaš me tim font sajzom... B-)
Nije namjerno.Jednostavno kopiram pa takoostane. Šta bih triba napraviti da bude normalno?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Yehudi 10/5/2014, 18:32

Nego baš gledam na HRT, kažu  da se kijevska paravojska povukla iz Mariupolja.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Trinity 10/5/2014, 18:41

Ero0 wrote:
Trinity wrote:
Ero0 wrote:
U podpisu si ukrala jedan moj odgovor poslovnim partnerima.
Ponekad sam na A4 u samo nekoliko rečenica i s kratkim proračunom, odgovorio na veoma važno i osjetljivo pitanje. Naravno, to sam znao dobro zaračunati, jer netko drugi bi se mogao oko iste stvari mučiti i godinu dana, ali rezultata ne bi bilo.
Investitor bi protestirao zbog visoke  cijene s pitanjem:
- Pa dobro, Ero, koliko si vremena ovo radio?
Moj odgovor je bio:
- 25 godina i 5 minuta.  :) 
-Ukrala jesam, nisam znala da je tvoje, osim ako nisi napisao jedan priručnik... :) 
- Koja godina više -manje... ;)

Umjesto "ukrala" sad bih napisao "posudila"...
S godinama čovjek postaje finiji, a meni se događa upravoi obrnuto. Stalno imam poterbu pojačavati doživljaj... geek 
A, da, nekog vraga sam i pisao-više puta, ali ne baš onakve stvari. Mada mi je danas žao da nisam i to.
Družio sam se s jednim karikaturistom, koji si je često posudio kakve moje stvari i subotom bi ih objavio u jednom poznatom mediju. No, ni ja nisam ništa bolji. I ja si počesto posudim kakvu pametnu od drugih...
Ovu iz tvog podpisa sam već koristio, kako bi ispao pametniji kod moje djece...  ;) 
S godinama bi čovjek trebao postati finiji, a onda otkrije forum...Dernek u Mariupolju - Page 2 Matrix15
Ove iz potpisa se sjetim kad pogledam unazad i unaprijed...Dernek u Mariupolju - Page 2 Matrix16
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Trinity 10/5/2014, 18:46

Yehudi wrote:
Trinity wrote:bemu yehudi, ubijaš me tim font sajzom... B-)
Nije namjerno.Jednostavno kopiram pa takoostane. Šta bih triba napraviti da bude normalno?
Kad zalijepiš tekst, označi ga, gore u toolbaru nađi ikonu Dernek u Mariupolju - Page 2 Size10 , klikni i odaberi font size.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Yehudi 10/5/2014, 18:48

OK.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by dabrov_brk 10/5/2014, 19:07

Dernek u Mariupolju - Page 2 BnL9uN3CYAA37mZ
Dernek u Mariupolju - Page 2 BnL9uH5CQAArR4t
dabrov_brk
dabrov_brk

Posts : 78
2014-04-14


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Ero0 10/5/2014, 19:07

Yehudi wrote:OK.

OK B-) 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Trinity 10/5/2014, 19:11

Yehudi wrote:OK.
Možeš to napraviti i sa već objavljenim postovima  Dernek u Mariupolju - Page 2 Matrix18
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Ero0 10/5/2014, 19:14

dabrov_brk wrote:Dernek u Mariupolju - Page 2 BnL9uN3CYAA37mZ
Nemoj tuđe, prokleto je, kaže naša pisma... B-) 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Ero0 10/5/2014, 19:19

Code:
[quote="Yehudi"][size=20][color=#000000][font='Segoe UI', 'Gill Sans Light', Helvetica]Self-defense forces say the government forces used heavy weaponry while storming the local branch of the Interior Ministry. [i]“Armored vehicles approached the building and opened fire with heavy weapons. The building is old and has thick walls, so you can’t penetrate it with machine gun fire,”[/i] a representative of the self-defense forces told Interfax news agency.[/font][/color][/size]
[size=20][color=#000000][font='Segoe UI', 'Gill Sans Light', Helvetica][i]“On the central street of the city, I saw tanks and armored vehicles with the Ukrainian flags at around 11.40 am [local time]. Then, the city residents started to gather near the city executive committee building. Then some of the protesters tried to go to the district department of interior, but it seemed that the Kiev regime military was beginning to shoot at those who attempted to approach. I don’t know if they were shooting to kill, but at their legs – that’s for sure,”[/i] local resident Grigory told RT.[/font][/color][/size]

[size=20][color=#000000][font='Segoe UI', 'Gill Sans Light', Helvetica]Fašističke trupe kijevske hunte napadaju civile u Mariupolju. Teškim oružjem i tenkovima gadjaju civilne ciljeve u gradu. Jasno je da se tu radi o tzv-nacionalnoj gardi-(arkanovci) para postrojbama ekstremnih desničara.[/font][/color][/size]
[size=20][color=#000000][font='Segoe UI', 'Gill Sans Light', Helvetica][size=18][color=#292f33][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif]tanks, national guard and gunfire in [/font][/color][/size][url=https://twitter.com/search?q=%23Mariupol&src=hash][size=18][color=#0084b4][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif]#Mariupol[/font][/color][/size][/url][size=18][color=#292f33][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif] today on [/font][/color][/size][url=https://twitter.com/search?q=%23VictoryDay&src=hash][size=18][color=#0084b4][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif]#VictoryDay[/font][/color][/size][/url][size=18][color=#292f33][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif] reports [/font][/color][/size][url=https://twitter.com/Ruptly][size=18][color=#0084b4][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif]@Ruptly[/font][/color][/size][/url][size=18][color=#292f33][font=Georgia, 'Times New Roman', Palatino, serif] producer on the ground. Footage expected soon[/font][/color][/size][/font][/color][/size][/quote]

Code.. B-)
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Yehudi 10/5/2014, 19:28

Lindner warnt vor „militärischer Katastrophe“
Der FDP-Vorsitzende Christian Lindner mahnt auf dem Bundesparteitag der Liberalen in Dresden, mit Russland im Dialog zu bleiben.
Eine militärische Option gebe es in der Auseinandersetzung mit dem nuklear gerüsteten Russland jedenfalls nicht, das könnte nur zu einer „militärischen Katastrophe“ werden.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Yehudi 10/5/2014, 19:30

Yehudi wrote:Lindner warnt vor „militärischer Katastrophe“
Der FDP-Vorsitzende Christian Lindner mahnt auf dem Bundesparteitag der Liberalen in Dresden, mit Russland im Dialog zu bleiben.
Eine militärische Option gebe es in der Auseinandersetzung mit dem nuklear gerüsteten Russland jedenfalls nicht, das könnte nur zu einer „militärischen Katastrophe“ werden.
 Pametan Njemački političar.
Christian Lindner -Der FDP-Bundesvorsitzende 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Ero0 10/5/2014, 19:37

Yehudi wrote:
Yehudi wrote:Lindner warnt vor „militärischer Katastrophe“
Der FDP-Vorsitzende Christian Lindner mahnt auf dem Bundesparteitag der Liberalen in Dresden, mit Russland im Dialog zu bleiben.
Eine militärische Option gebe es in der Auseinandersetzung mit dem nuklear gerüsteten Russland jedenfalls nicht, das könnte nur zu einer „militärischen Katastrophe“ werden.
 Pametan Njemački političar.
Christian Lindner -Der FDP-Bundesvorsitzende 
 :^0
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Dernek u Mariupolju - Page 2 Empty Re: Dernek u Mariupolju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum