ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarabić u vašen gradu

Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Tarabić u vašen gradu

Post by Ero 29/11/2015, 15:27

http://www.jutarnji.hr/karamarkov-hdz-je-nazadovao-od-sanaderova-doba/1466603/
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Ero 29/11/2015, 15:29

Čega god se dotakao nestalo je: bh Hrvati, Gadafi, evo sad brani i Asada, Krim...
Samo razmišljajte suprotno i na pravom ste putu.
Što se tiče njegovog prognoziranja budućnosti- nivo Tarabić. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Yehudi 29/11/2015, 15:35

Dobar tebi, vodi ga kući da ti ovce čuva.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Ero 29/11/2015, 15:40

Nije li to bilo rušenje totalitarnih režima i diktatora?
- Jedno je rušenje pojedinaca, a drugo cijelih država. Je li se libijska džamahirija trebala reformirati? Jest. Je li se to moglo napraviti a da se ne ruši cjelokupni režim i izaziva današnji kaos u kojem pet plemena ratuju jedni protiv drugih? Rušenje Sadama Huseina? Za njim nitko neće žaliti, no ako se to radi treba li pritom sto tisuća vojnika ostaviti bez posla, s oružjem u rukama? Vojnik jedino zna pucati. Sirija? Je li demokratizacija to da danas pobunjenici vrše genocid nad manjinskim narodima, poput jezida i kršćana? Jedno od mjerila demokratičnosti nekog društva jest odnos prema manjinama. A sve manjine u Siriji podržavaju Asada kojeg smo mi proglasili nedemokratskim diktatorom.

_________________________________________________________________

Pa i JNA je Tarabić  ostavio oružje. I  oni su znali samo pucat, u što smo se i uvjerili.
Slijedom Tarabićeve logike trebalo je Jugu samo demokratizirat. :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Ero 29/11/2015, 15:43

U BiH se sve više spominje novi Daytonski sporazum kao rješenje problema te zemlje. Treba li Hrvatska podržati stvaranje trećeg, hrvatskog entiteta?
- O Daytonu 2 sam govorio godinama i stalno su mi tvrdili kako to nije moguće. Drago mi je što su shvatili ne samo da je moguće, nego i da je nezaobilazno. No, ja sam oštri protivnik svih entiteta. BiH mora biti građanska država, a svi koji zagovaraju getoizaciju Hrvata su politički diletanti. Dođe li do toga, samo je pitanje vremena kad će se taj dio pripojiti Hrvatskoj, a Republika Srpska Srbiji. Ostat će jedna mala većinski muslimanska država - Bosna - u neprijateljskom okruženju većih kršćanskih država. Kao takva moći će opstati jedino uz podršku radikalnog islama i stranih islamskih država. Dobili bismo radikaliziranu islamsku državu u srcu Europe, a tko u današnjem trenutku ne vidi opasnost takvog scenarija je ili slijep ili ništa ne razumije.
_______________________________________________________________________________________________________________________
Majko mila... :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Ero 29/11/2015, 15:59

. Ostat će jedna mala većinski muslimanska država - Bosna - u neprijateljskom okruženju većih kršćanskih država. Kao takva moći će opstati jedino uz podršku radikalnog islama i stranih islamskih država. Dobili bismo radikaliziranu islamsku državu u srcu Europe, a tko u današnjem trenutku ne vidi opasnost takvog scenarija je ili slijep ili ništa ne razumije.
_______________________________________________________________________________________________________________________
Majko mila... :D
Za razliku od Tarabića ja mislim da su Bošnjaci  normalan europski narod.
Uostalom i Srbija je okružena s drugim državama, mogli bismo i o njoj na isti način razmišljat...i o Mađarskoj, Austriji...
Ali ne, problem su mu Bošnjaci, jelda...
Šta ono reče, da bi BiH mogla biti građanska država? Po mogućnosti jedan čovjek jedan glas. :^0
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Leviathan2 29/11/2015, 21:15

hebo te tarabic, ja mislio spominjes one proroke tarabice a ti o karamarku i hrvatskom politickom mulju

_________________
Tarabić u vašen gradu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tarabić u vašen gradu Empty Re: Tarabić u vašen gradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum