ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by lobo1 Sat 10 May - 7:20

Trinity wrote:
Sora wrote:

Nisi naveo činjenice, nije tocno da su bili Srbi vlasnici SRH
Bilo je tada u socijalizmu dovoljno demokracije da se radi o kolektivnim organima uprave
Lupetaš i dalje tvrdim opcenito mantre za koje si naveo jedan primjer
Moj je primjer da u školama u kojim sam radila niti jedan ravnatelj nije bio Srbin nego Hrvst a jedan se prezivao Pavelic
Meni ne diže živac nikakav smotanac s neta. Otkuda ti tajnzakljucak?
Da si tada izgovorila  ili još gore napisala ijednu riječ protiv države kao što ti sada nesmetano gnojiš protiv sadašnje, davno bi te pojeo mrak ili bi završila na Golom otoku ili bi morala pobjeći iz države. To je bila vaša demokracija.
 :20 :cro  sorry,    al  za  soru  (FATU) ne vrijede povjesne  činjenice, zaražena je  neizlječivim   yugovirusom , odnosno  ona  je  Jugoslovenka ,  a  Jugosloven  je   navjeka  pokvareni  Četnik.

lobo1

Posts : 701
2014-04-18


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by pricalo Sat 10 May - 18:31

 "lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi"

Ne znam kako je to moguće u ustaškoj državi a stalno su ugroženi?! confused
pricalo
pricalo

Posts : 3
2014-04-25


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by aben Sat 10 May - 18:35

jel realno očekivati objavu registra srba u vladi?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by pricalo Sat 10 May - 18:37

Manjina vlada večinom i to loše.
pricalo
pricalo

Posts : 3
2014-04-25


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by aben Sat 10 May - 18:41

pricalo wrote:Manjina vlada večinom i to loše.
nema debelog pa ću ti ja reći; tendenciozan si i nisi u pravu, deset nije većina.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by pricalo Sun 11 May - 8:08

aben wrote:
pricalo wrote:Manjina vlada večinom i to loše.
nema debelog pa ću ti ja reći; tendenciozan si i nisi u pravu, deset nije većina.
Što znači 'tendenciozan'? Zar nije istina da nas terorizira srpska manjima i to desetljećima ? I to zato što ne mogu smisliti da žive u Hrvatskoj.
pricalo
pricalo

Posts : 3
2014-04-25


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by aben Sun 11 May - 8:22

krivo san te svatia, sori:)
zabrija san da misliš da su srbi u vladi u većini, a samo ih je 47 posto kako bi reklo debelotijesto.

jebiga, srbi imaju učitane imperijalne postavke u defoltu, svaki put kad ih neko ratom resetira vrate se na imperijalizam. zato oni nemaju koristi od katarze. 

mi, z druge strane, imamo učitanu klerofašistoidnu kroatofobiju, što nas i srbe čini odličnim parom za sranje u razmacima od pedeset godina or so.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by immortal Sun 11 May - 11:34

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

ako Hrvati budu šutjli bit će njih i više
na kraju svi
i bit će kao nekad u Jugi
samo što za razliku od nekad imamo uže granice
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi - Page 2 Empty Re: lalovac je 10-ti (slovima:deseti) srbin u kukuriku vladi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum