ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 1 May - 22:04

ali ukoliko se radi o normalnoj osobi, zašto ne, nek kuVa i opere za sobom :o)

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 1 May - 22:17

Mislim baš na dečka dečka. Tata super sprema ribu, to mu se mora priznat. Na gradele pogotovo.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 2 May - 8:39

nije ni 9, a imala stranki više nego u tjedan dana, plus završavanje nekog paketa, već tri dana ga radim  :S:

a dobila sam valjda 3 kile u zadnja dva dana, prekjučer palačinke s nutelom, jučer nutela, čips i ostalo... udri!  :coffee  danas poslije posla na pizzu sa sestričnom i njenim dečkom, da i njih riješim.. užas.. užas
mislim da me već i pms hvata 
:blj 
i sva sam pokočena,  morat ću na neku žestoku masažu..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 2 May - 8:41

još radim s nekim koga uopće ne želim gledat...

majke ti, dana.. treba mi helex :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 2 May - 8:48

da ne spominjem jebeni proljetni umor, ili šta god.. koliko ću još nesova morat popit da bi relativno normalno funkcionirala ??? :_| 


totalno sam bijesna  :^0 

zubi me bole isto  :blj  :^0 


ok, prestajem...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 2 May - 10:09

medication wrote:
Kako je lijepo čut da nekome dečko zna kuhat  cheers  :D
Dada, a sto je najbolje stvarno zna dobro napraviti rucak. :) vec mi je kuhao. Izmjenjujemo se ponekada on, ponekada ja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Fri 2 May - 10:47

Moj dragi ne zna kavu skuhat.  :_|

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 2 May - 11:02

Moj isto radi neku bezveznu kavu :D Al nema veze, sve zna popravit i dam mu da bube izbacuje iz kuće i to. A i nije zahtjevan oko hrane, pa mu stvarno nije neka frka spremit ručak.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 2 May - 11:03

medication wrote: Al nema veze, sve zna popravit i dam mu da bube izbacuje iz kuće i to.

 :^0  :^0

smote  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 2 May - 11:04

u...sam svoj majstor...to je superiska
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 2 May - 11:06

bolje nego kuhanje... tko šiša kuhanje...

a  ovce i novce?  :W  onda nešt treće ne štima, a?  scratch

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Fri 2 May - 11:06

medication wrote:Moj isto radi neku bezveznu kavu :D Al nema veze, sve zna popravit i dam mu da bube izbacuje iz kuće i to. A i nije zahtjevan oko hrane, pa mu stvarno nije neka frka spremit ručak.
Jel mi imamo istog, a da ni ne znamo?  :wait:

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 2 May - 11:10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 2 May - 11:10

Pusti, kad mi dođu one boje cigle sa milijun nožica, brze  :blj 
I on mora donosit drva kad smo kod mene u kući, pa treba prokopat tamo gdje držimo drva ispod kamina a tamo je hrpa paukova hihihihi  :^0 
A kad smo kod njega, ja sve očistim, a on mora prvo sve bube sredit. I nekad navečer pratit me do wc-a jer je kuća velika, a bube potencijalno na svakom koraku.  :cat1
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 2 May - 11:11

Jolie wrote:
medication wrote:Moj isto radi neku bezveznu kavu :D Al nema veze, sve zna popravit i dam mu da bube izbacuje iz kuće i to. A i nije zahtjevan oko hrane, pa mu stvarno nije neka frka spremit ručak.
Jel mi imamo istog, a da ni ne znamo?  :wait:

A čini mi se da da. Bradat i to?  ❤
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Fri 2 May - 11:16

medication wrote:
Jolie wrote:
medication wrote:Moj isto radi neku bezveznu kavu :D Al nema veze, sve zna popravit i dam mu da bube izbacuje iz kuće i to. A i nije zahtjevan oko hrane, pa mu stvarno nije neka frka spremit ručak.
Jel mi imamo istog, a da ni ne znamo?  :wait:

A čini mi se da da. Bradat i to?  ❤
A bome..  :wait:  Morat ću preispitat situaciju  :L  :^0  :^0

Ali vjerojatnije je da samo imamo isti ukus za muškarce  :^0

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 2 May - 11:22

Morat ću i ja vidit jel on stvarno radi toliko prekovremenih ili se zapravo smuca okolo  B-)
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 2 May - 11:33

medication wrote:Pusti, kad mi dođu one boje cigle sa milijun nožica, brze  :blj 
I on mora donosit drva kad smo kod mene u kući, pa treba prokopat tamo gdje držimo drva ispod kamina a tamo je hrpa paukova hihihihi  :^0 
A kad smo kod njega, ja sve očistim, a on mora prvo sve bube sredit. I nekad navečer pratit me do wc-a jer je kuća velika, a bube potencijalno na svakom koraku.  :cat1
 :aw preslatki!  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 2 May - 11:55

jebemu zove me neki cudan broj vec danima...mobilni 091...


Last edited by Lady_D on Fri 2 May - 20:55; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 2 May - 12:04

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 2 May - 22:33

Zašto sam ja zapravo provela cijeli dan doma? Mislim, dobro sam ga utrošila, al svejedno...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 19 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum