ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Visoki prekršajni sud donio odluku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by vuksadinare Wed 3 Jun - 15:56

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:ka'k je krenulo u svijetu buju zabranili ono..'Smrt fašizmu...' Basketball
Ne znam, al ovo je veličanstveno. Nakon višedesetljetne bitke da slobodno vikne za dom ...pa na janjetinu, kao slobodan hrvat..presretna sam, presretna
kaj fali janjetini?
Krumpir..
...pa tko voli moze i krumpir naruciti...a tko voli biti napredan a ne krkan moze naruciti i becke okruglice od riže sa jednom šparogom pirat

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by kaya Wed 3 Jun - 15:57

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:ka'k je krenulo u svijetu buju zabranili ono..'Smrt fašizmu...' Basketball
Ne znam, al ovo je veličanstveno. Nakon višedesetljetne bitke da slobodno vikne za dom ...pa na janjetinu, kao slobodan hrvat..presretna sam, presretna
kaj fali janjetini?
Krumpir..
...pa tko voli moze i krumpir naruciti...a tko voli biti napredan a ne krkan moze naruciti i becke okruglice od riže sa jednom šparogom pirat
Ja ću to drugo ipak.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by vuksadinare Wed 3 Jun - 15:57

sto se tice janjetine...draze mi je biti krkan... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by kaya Wed 3 Jun - 15:57

Može dvije šparoge.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by vili40 Wed 3 Jun - 16:08

vili40 wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:ka'k je krenulo u svijetu buju zabranili ono..'Smrt fašizmu...' Basketball
Ne znam, al ovo je veličanstveno. Nakon višedesetljetne bitke da slobodno vikne za dom ...pa na janjetinu, kao slobodan hrvat..presretna sam, presretna
taj prekršajni je napokon prelomio da smo svoj na svome.Jedino još nismo pri sebi.
Meni zanima trenutno kako će rimac proći..
pričekaj još kakvih 10 godina ali gledajući unazad,neće joj se dogoditi ništa.
VIDEO Pogledajte kako je Plenkovićeva uzdanica Šuica ushićeno zagovarala Josipu Rimac
Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 43ab7af9-df07-479c-a0dc-4a3b4fa94ccb

NA DRUŠTVENIM se mrežama zadnjih dana šire stare snimke i fotografije koje podsjećaju na to kako su HDZ-ovci podržavali pritvorenu Josipu Rimac, prvooptuženu u aferi s vjetroelektranama i poticajima. 
Na jednoj od posljednjih takvih snimki je HDZ-ova potpredsjednica Europske komisije koja uoči lokalnih izbora u lipnju 2017. nagovara birače da glasaju za Rimac. 
U videu biračima sugerira da ne smiju dopustiti da projekti dotadašnje gradonačelnice Knina propadnu.
“Knin, ili Zvonimirov grad, je oduvijek bio simbol hrvatske pobjede. Zahvaljujući mojoj kolegici Josipi Rimac i vladi Andreja Plenkovića, imate sada priliku odobrenim sredstvima EU iskoristiti svoja kulturna i prirodna dobra za bolji život svih stanovnika Knina. Zato u nedjelju birajte HDZ i ne dozvolite da se ti projekti zaustave.
Sretna sam što mogu dati podršku Josipi Rimac, dugogodišnjoj gradonačelnici Knina, i mladoj ekipi stručnih i odgovornih ljudi. Pozivam vas sve da izađete u nedjelju na izbore i izaberete Josipu za gradonačelnicu i osigurate siguran razvoj Knina. Nastavimo Knin graditi zajedno, vaša Dubravka Šuica”, rekla je u videu koji se pojavio na društvenoj mreži TikTok. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by Guest Wed 3 Jun - 19:34

kaya wrote:Joj to mi je toliko bitno, odmah mi je lakše, idem sad kroz prozor vikati zds...jedino mi neugodnjak da susjed ne pomisli da sam pukla pa nazove hitnu


Gle, nije bitno ... mene libo racku za picku Pavelica i njegov pozdrav.

Al' ak' antifi i Sori to dize tlak u nebesa meni to mam OK.

Jedan halter ... e ... samo jedan halter otkopcaj.


king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by Guest Wed 3 Jun - 19:36

vili40 wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:
Ne znam, al ovo je veličanstveno. Nakon višedesetljetne bitke da slobodno vikne za dom ...pa na janjetinu, kao slobodan hrvat..presretna sam, presretna
taj prekršajni je napokon prelomio da smo svoj na svome.Jedino još nismo pri sebi.
Meni zanima trenutno kako će rimac proći..
pričekaj još kakvih 10 godina ali gledajući unazad,neće joj se dogoditi ništa.
VIDEO Pogledajte kako je Plenkovićeva uzdanica Šuica ushićeno zagovarala Josipu Rimac
Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 43ab7af9-df07-479c-a0dc-4a3b4fa94ccb

NA DRUŠTVENIM se mrežama zadnjih dana šire stare snimke i fotografije koje podsjećaju na to kako su HDZ-ovci podržavali pritvorenu Josipu Rimac, prvooptuženu u aferi s vjetroelektranama i poticajima. 
Na jednoj od posljednjih takvih snimki je HDZ-ova potpredsjednica Europske komisije koja uoči lokalnih izbora u lipnju 2017. nagovara birače da glasaju za Rimac. 
U videu biračima sugerira da ne smiju dopustiti da projekti dotadašnje gradonačelnice Knina propadnu.
“Knin, ili Zvonimirov grad, je oduvijek bio simbol hrvatske pobjede. Zahvaljujući mojoj kolegici Josipi Rimac i vladi Andreja Plenkovića, imate sada priliku odobrenim sredstvima EU iskoristiti svoja kulturna i prirodna dobra za bolji život svih stanovnika Knina. Zato u nedjelju birajte HDZ i ne dozvolite da se ti projekti zaustave.
Sretna sam što mogu dati podršku Josipi Rimac, dugogodišnjoj gradonačelnici Knina, i mladoj ekipi stručnih i odgovornih ljudi. Pozivam vas sve da izađete u nedjelju na izbore i izaberete Josipu za gradonačelnicu i osigurate siguran razvoj Knina. Nastavimo Knin graditi zajedno, vaša Dubravka Šuica”, rekla je u videu koji se pojavio na društvenoj mreži TikTok. 


Dobro, kakve veze ovo ima sa ZDS?

Pa jebote ti si fakat u kurcu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by kaya Wed 3 Jun - 19:39

Sovak wrote:
kaya wrote:Joj to mi je toliko bitno, odmah mi je lakše, idem sad kroz prozor vikati zds...jedino mi neugodnjak da susjed ne pomisli da sam pukla pa nazove hitnu


Gle, nije bitno ... mene libo racku za picku Pavelica i njegov pozdrav.

Al' ak' antifi i Sori to dize tlak u nebesa meni to mam OK.

Jedan halter ... e ... samo jedan halter otkopcaj.


king
A ha, a onda bi tražio i drugi...pohotniče jedan !
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by Guest Wed 3 Jun - 19:44

kaya wrote:
Sovak wrote:
kaya wrote:Joj to mi je toliko bitno, odmah mi je lakše, idem sad kroz prozor vikati zds...jedino mi neugodnjak da susjed ne pomisli da sam pukla pa nazove hitnu


Gle, nije bitno ... mene libo racku za picku Pavelica i njegov pozdrav.

Al' ak' antifi i Sori to dize tlak u nebesa meni to mam OK.

Jedan halter ... e ... samo jedan halter otkopcaj.


king
A ha, a onda bi tražio i drugi...pohotniče jedan !


Yes ... I'm guilty as charged.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by melkior Wed 3 Jun - 19:52

Radnička fronta: Kad god treba maknuti pozornost od HDZ-ovih afera, izvlači se ZDS

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 531c5f77-31dc-4074-8aec-b1777ee272e0

RADNIČKA fronta oglasila se o odluci Visokog prekršajnog suda da poklič "Za dom spremni" u pjesmi "Bojna Čavoglave" nije prekršaj protiv javnog reda i mira.

Radnička fronta smatra da kad god treba maknuti pozornost od HDZ-ovih korupcijskih afera ili stanja u državi, izvlači se taj joker.

"Visoki prekršajni sud danas je donio odluku da ustaški poklič 'Za dom spremni' nije prekršaj protiv javnog reda i mira te je tim potezom još jednom potvrdio da je u Hrvatskoj povijesni revizionizam u obliku relativizacije ustaškog pokreta blagoslovljen od strane vladajuće elite.

Kad god je potrebno odvratiti pozornost javnosti od loših materijalnih uvjeta života u državi ili od korupcijskih afera u kojima se redovito nalaze “ugledni” HDZ-ovi ministri i politički namještenici izvlači se joker “za dom spremni”. Na taj način miče se fokus s poprilično beznadne ekonomske situacije u zemlji iz koje je ”trbuhom za kruhom” samo u nekoliko godina otišlo preko 300 tisuća radno sposobnih, većinom mladih i školovanih ljudi, dok se za izlazak iz ekonomske korona krize kojom je pogođen znatan broj radnika ne pronalazi pravo rješenje", piše Radnička fronta.

"Ustaše se u javnom prostoru prikazuje kao romantične patriote"


Kaže da se danas ustaše prikazuje kao romantične patriote iako je riječ o zločinačkom pokretu.

"Ustaše se u javnom prostoru prikazuje kao romantične patriote i domoljube koji su se samo borili za svoju državu, a pozdrav “Za dom spremni” koji je domaći pandan pozdravu “Heil Hitler” čak je i bivša predsjednica Republike opravdavala kako bi se dodvorila proustaškoj desnici. Međutim, povijesne činjenice po pitanju ustaškog pokreta su vrlo jasne i govore nam da je riječ o zločinačkom pokretu, koji je u suradnji s njemačkim nacističkim režimom odgovoran za masovne deportacije, progone, ubojstva i torturu ogromnog broja ljudi kao i za prodaju teritorija stranom okupatoru. Poklič “Za dom spremni” nikada nije bio ”stari hrvatski pozdrav” već je jedan od simbola pokreta koji je prije sedamdeset godina na ovim prostorima sijao mržnju i smrt", pišu.

"Rehabilitacijom ustaštva i nacionalističkom retorikom vladajući stvaraju političku klimu u kojoj je veći problem susjed koji se preziva malo drugačije nego HDZ-ovka koja je kriminalno izvlačila državni novac, HDZ-ovac koji je prenamjenom zemljišta prisvojio pola otoka ili tajkun koji se obogatio u privatizacijskoj pljački i koji ne isplaćuje radnicima plaću, a živi u vili i ljetuje na jahti.

Nacionalizmu i ustaštvu možemo se oduprijeti stvaranjem povoljnijih ekonomskih uvjeta za život gdje će na prvom mjesto biti interesi radničke klase nasuprot interesima krupnog kapitala i političkih elita kao i zakonskom regulativom koja će oštro kažnjavati i sankcionirati promoviranje fašizma i ustaštva", piše Radnička fronta u priopćenju.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/radnicka-fronta-kad-god-treba-maknuti-pozornost-od-hdzovih-afera-izvlaci-se-zds/2187790.aspx


Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 27544863_521246561595101_2926122615230006326_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=dbb9e7&_nc_ohc=m505w25zbEQAX-1RdSk&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Djuro Mikulec
Jadna smo država kad je RF u pravu.
Sviđa mi se · Odgovor · 2 min
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by dijagram Wed 3 Jun - 19:53

netko je na aparatima
sta je ovo bre:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by kaya Wed 3 Jun - 19:57

Sovak wrote:
kaya wrote:
Sovak wrote:
kaya wrote:Joj to mi je toliko bitno, odmah mi je lakše, idem sad kroz prozor vikati zds...jedino mi neugodnjak da susjed ne pomisli da sam pukla pa nazove hitnu


Gle, nije bitno ... mene libo racku za picku Pavelica i njegov pozdrav.

Al' ak' antifi i Sori to dize tlak u nebesa meni to mam OK.

Jedan halter ... e ... samo jedan halter otkopcaj.


king
A ha, a onda bi tražio i drugi...pohotniče jedan !


Yes ... I'm guilty as charged.

:)
Yes I know .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by michaellcmacha Wed 3 Jun - 20:49

dijagram wrote:netko je na aparatima
sta je ovo bre:)
evo baš suosjećam sa njima... nego jesu li i ti iz radničke fronte antife... da ne bude zabune kad se krene u pogon...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by Noor Wed 3 Jun - 21:09

michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:netko je na aparatima
sta je ovo bre:)
evo baš suosjećam sa njima... nego jesu li i ti iz radničke fronte antife... da ne bude zabune kad se krene u pogon...
divljači ko pljeve :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Visoki prekršajni sud donio odluku - Page 2 Empty Re: Visoki prekršajni sud donio odluku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum