ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by Yehudi 22/11/2015, 10:43

Gluposti. Pa to su ugibališta za kamione a ne države. 

  To je u razini Lithenštajna ili Andore, Monaka,  tko njih šta pita.

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by mutava baštarda 22/11/2015, 11:28

Ero wrote:
mutava baštarda wrote:
[size=56]Rogozin je izjavio da je odbijanje baltičkih zemalja da sudjeluju u koaliciji protiv "Islamske države" vjerojatno posljedica nezgode jer su, referirajući se na njihovu brojnost i kapacitete, "zaglavile u liftu".[/size]

Me'sečini da su Rusi zaglavili u baltičkim državama. :D
 To što je Litvanska predsjednica dugo živjela u Americi ne znači da su i Litvanci tamo živjeli pa da moraju biti veći ameri od amera. Prije svega bi im trebao biti važan interes Litve, a onda svi ostali. 
Rusi su sebi zapasali velik komad zemlje, a hoće li je uspjeti obraniti najmanje će ovisiti o Baltičkim državama. S rujama su imali tešku povijest, a mogu im bar na jednom biti zahvalni. Da im nije bilo Ruske čizme sada bi im gradom patrolirale spwcijalne postrojbe kao što se to događa na zapadu kontinenta :clown
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by Guest 22/11/2015, 11:30

Ero mora pristrano pisati..placen je za to,pa mu necemo zamjeriti.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by omni 22/11/2015, 11:47

RayMabus wrote:Ja sam izrazito protiw da Hr pomaže frančuskoj imperiji .pa za Boga miloga Euroarabija je njihowa ideja

ODHEBIMO IH NEKA SE UGUŠE U GHOWNIMA SA TI SWOJIM ARAPIMA I EUROARABIJOM.

PODRŠKA ISILU
Jasno da si revoltiran al ti savjetujem da se suzdrzavas podrski.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by kaya 22/11/2015, 12:03

Da, nemoj bolje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by kaya 22/11/2015, 12:03

Da ti ne pokucaju na vrata, nije to bas zajebancija.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:04

omni wrote:
RayMabus wrote:Ja sam izrazito protiw da Hr pomaže frančuskoj imperiji .pa za Boga miloga Euroarabija je njihowa ideja

ODHEBIMO IH NEKA SE UGUŠE U GHOWNIMA SA TI SWOJIM ARAPIMA I EUROARABIJOM.

PODRŠKA ISILU
Jasno da si revoltiran al ti savjetujem da se suzdrzavas podrski.
Pa Frančuzi ih sami podržawaju. Euroarabija je njihow projekt. Jel oče EUroarabiju ? PA ETO IM JE.

PODRŠKA ISILu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by jastreb 22/11/2015, 12:05

RayMabus wrote:Ja sam izrazito protiw da Hr pomaže frančuskoj imperiji .pa za Boga miloga Euroarabija je njihowa ideja

ODHEBIMO IH NEKA SE UGUŠE U GHOWNIMA SA TI SWOJIM ARAPIMA I EUROARABIJOM.

PODRŠKA ISILU
Ne možemo davati podršku islamističkim koljačima nauštrb francuskog naroda.

Nije francuski narod kriv za politiku koju vode njihovi buržoaski političari.

Za njihovu ulogu prilikom rušenja Gadafija,treba im suditi sam narod.

A francuski narod se pomalo budi.

Probudit će se i Nijemci,i Šveđani,i ostali evropski narodi,a to je vrijeme za zbaciti glavnom neprijatelja. SAD.

E onda će se i sa ISIL-om lako.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:07

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ja sam izrazito protiw da Hr pomaže frančuskoj imperiji .pa za Boga miloga Euroarabija je njihowa ideja

ODHEBIMO IH NEKA SE UGUŠE U GHOWNIMA SA TI SWOJIM ARAPIMA I EUROARABIJOM.

PODRŠKA ISILU
Ne možemo davati podršku islamističkim koljačima nauštrb francuskog naroda.

Nije francuski narod kriv za politiku koju vode njihovi buržoaski političari.

Za njihovu ulogu prilikom rušenja Gadafija,treba im suditi sam narod.

A francuski narod se pomalo budi.

Probudit će se i Nijemci,i Šveđani,i ostali evropski narodi,a to je vrijeme za zbaciti glavnom neprijatelja. SAD.

E onda će se i sa ISIL-om lako.
Pa i ne dajem im podršku jer oni nisu sigurno na owom forumu nego WAMA nešto objašnjawam.

ODHEBITE FRANČUSKU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by jastreb 22/11/2015, 12:07

Glavna prepona europskim narodima u poduzimanju adekvatnih mjera protiuv džihadizma je samo i jedino SAD.

Evo ti primjer Rusije i Irana. Ondje gdje SAD nema nikakvog utjecaja ta se borba vrši učinkovito i nesmetano.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:08

Da odem na neki islamistički portal pa da NJIH tamo bodrim e to bi weć bila nekakwa podrška ISILu a owo je politika PILA NAOPAKO.

PODRŠKA ISLIu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by crvenkasti 22/11/2015, 12:09

jastreb wrote:Glavna prepona europskim narodima u poduzimanju adekvatnih mjera protiuv džihadizma je samo i jedino SAD.

Evo ti primjer Rusije i Irana. Ondje gdje SAD nema nikakvog utjecaja ta se borba vrši učinkovito i nesmetano.

'dmorning sherlock
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:11

Frančuska je SMEČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:13

KAD IM BUDE PLIWALA ČIJELA FRANCUSKA U KRWI I GOWNA DOĐU DO GRLA I KAD SE PROBUDE I SHWATE GDJE IH JE PROJEKT EUROARABIJE ODWEO ....E ONDA ČE DOBIT MOJU PODRŠKU A DO TADA : PODRŠKA ISILu.

OWU FRANČUSKU JA NE PODRŽAWAM I BOLI ME KURAZ ŠTA SE TO NEKOME NE SWIĐA.

KAD DOĐE MOJA FRANČUSKA NA WLAST ONDA ČU STATI IZA TAKWE FRANČUSKE A IZA OWE NEČU NITI MI PADA NA PAMET.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by darla 22/11/2015, 12:18

O jebo tebe kad se navijes ne stajes, daj poslusaj ljude sto ti govore, zele ti dobro, prati se internet, sa ovakvim upisima lako zavrsis na obavijesnom, mi smo razumijeli sto si nam htio objasniti  :D
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by marcus-t 22/11/2015, 12:24

RayMabus wrote:Da odem na neki islamistički portal pa da NJIH tamo bodrim e to bi weć bila nekakwa podrška ISILu a owo je politika PILA NAOPAKO.

PODRŠKA ISLIu.
Longi, tebi je mozak okapoan. Hitno moraš ma MR!  :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:30

darla wrote:O jebo tebe kad se navijes ne stajes, daj poslusaj ljude sto ti govore, zele ti dobro, prati se internet, sa ovakvim upisima lako zavrsis na obavijesnom, mi smo razumijeli sto si nam htio objasniti  :D
Pa ? Misliš da če to promijenit wremensku stazu owe planete. Owu su ti podači iz budunosti :

Chiren - The Leader of the Western Forces in WWIII

The great Chyren will be the Chief of the World,
after "Plus oultre" loved, feared and dreaded.
His fame and praise go beyond the heavens
and he will be greatly satisfied with the sole title of victor - VI.70

Of Trojan blood he will be born with a German heart
and will rise to a very great power.
He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory
- V.74

Selin king, Italy peaceful, kingdoms
united by the Christian King of the World.
When he dies he will want to lie in Blois territory,
having chased the pirates from the sea - IV.77

The great man led captive from a foreign land,
chained in gold, offered to King CHYREN.
He who in Ausonia, Milan will lose the war
and all his army put to fire and sword - IV.34

The king of Europe will come like a griffon,
accompanied by those of the North;
he will lead a great troop of red and white,
they will go against the king of Babylon - X.80



He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:31

darla wrote:O jebo tebe kad se navijes ne stajes, daj poslusaj ljude sto ti govore, zele ti dobro, prati se internet, sa ovakvim upisima lako zavrsis na obavijesnom, mi smo razumijeli sto si nam htio objasniti  :D
BOLI ME KURAZ ZA NJIH

SUDIT ČE IM NAROD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by darla 22/11/2015, 12:36

Jel to pise da ce u Italiji biti mir odlicno, znaci mogu za Sardiniju  :D
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by RayMabus 22/11/2015, 12:38

darla wrote:Jel to pise da ce u Italiji biti mir odlicno, znaci mogu za Sardiniju  :D
NI slučajno.

wehabizam nostradamus
Long before these happenings the people of the East, influenced by the Moon,
Ljudi sa istoka pod utjecajem Mjeseca ( Islama ). Prije ovog dijela prica o 21 stoljecu pa se vraca par stoljeca unazad , tocnije u godinu 1700-u
in the year 1700 will cause many to be carried away, and will almost subdue the Northern area.
Islamska osvajanja u 1700--oj godini odnosno tim stoljecima ali je jako bitno primjetit da ce se odma spomenuti da je u tim godinama rođen i neki lik tj daje mu godinu rođenja
From the three water signs will be born a man who will celbrate Thursday as his holiday.
Sa tri strane okruženo morem je : poluotok. Saudijska Arabija je poluotok. Bit ce tada rođen neki covjek koji ce slaviti cetvrtak kao praznik. Saudijska Arabija je jedina zemlja u svijetu u kojoj je cetvrtak dio vikenda. Inace taj obicaj pocima od Wehabizma kojeg je osnovao Wahab koji je rođen u jednom selu u središnjoj Arabiji tamo neke godine 1700 i nešto vrlo malo sitno , mislim oko 1703.
His renown, praise, rule and power will grow on land and sea, bringing trouble to the East.
Ocito on je reformator religijski. Inace Nostradamus je živio 1500 tako da on cak i ovdje prica o necemu šta je njemu dvista godina u buducnosti.
The head of Aries, Jupiter and Saturn. Eternal God, what changes !
Velike promjene.
Then the bad times will return again after a long century; what turmoil in France and Italy.
I nakon nekoliko stoljeca opet loša vremena ce se vratiti i napraviti nerede u Francuskoj i Italiji.
http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by darla 22/11/2015, 12:42

Dobro, po tebi koja ce biti najbolja zemlja za zivjeti u Europi, slijedecih recimo 50 god?
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor - Page 2 Empty Re: Veliki anti-ISIL front jedini je način da se spriječi nagli ponor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum