ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by abraham 21/11/2015, 09:04

Dobro sad, da ostanem ili da se vratim??? Ako se vratim pobijedit ce adz. Lustracija, zds i tako to.

abraham

Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by udba 21/11/2015, 09:13

abraham wrote:Dobro sad, da ostanem ili da se vratim??? Ako se vratim pobijedit ce adz. Lustracija, zds i tako to.
Komunisti su najsigurniji pod HDZ-om jer on ne dozvoljava ni u ludilu lustraciju i još ruše ustaške spomenike. Poštenim komunistima je još gore pod SDP om jer onda nastade svađa za plijen, kad je hadeze onda se šuti i sluša šta javljaju drugovi iz hadeze.

Ostani tamo, bolja je socijala nego ovdi, bolje se gore družit sa Srbi gore na zapad  nego vamo. Tamo ste oboje stranci pa se razumete, ovde ti je Srbin gazda jer drži 75% Vlade.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by abraham 21/11/2015, 09:17

Ja se sa Srbadijom druzim i nemam nekih problema na tom polju. Jedino me jebe ovo sa socijalom. Nikako da me zapadne. Samo radi i radi. Radno odijelo u pidzama ali doci ce i moji pet minuta. Mislim da cu se ipak vratiti. Onda ce adz pobijediti. Moj glas ce biti presudan.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by udba 21/11/2015, 09:22

abraham wrote:Ja se sa Srbadijom druzim i nemam nekih problema na tom polju. Jedino me jebe ovo sa socijalom. Nikako da me zapadne. Samo radi i radi. Radno odijelo u pidzama ali doci ce i moji pet minuta. Mislim da cu se ipak vratiti. Onda ce adz pobijediti. Moj glas ce biti presudan.
adz pobeđuje s tobom i bez tebe, taka je direktiva, nismo godinama instaliravali Karamarka da bi ona budala Milanovič vodila državu. Znam ja da se gore jugoslaveni družu, radio ja u ćeliju u Franfurt, Rotterdam bio i u Trelleborg vozio Glof 1 s čepovi na gume, bractvo i jedinstvo je gore opstalo, a i ovde na balkan se vraća, evo u Big Brader se jebu Dalmatinci i ISILovci i Srbi i to ljudi gledaju svaki dan
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 21/11/2015, 10:25

Poznato je da su se istočnonjemački sportaši " OSVJEŽAVALI " koktelima zabranjenih supstanci - izgleda da netko još uvijek ima ključeve tog skladišta !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Kermit 21/11/2015, 10:42

flumen wrote:
bogomdani wrote:
flumen wrote:
ne brkaj verbalne izljeve ljutnje sa masovnom sjecom glava neistomisljenicima...nije isto
znaci, po tebi su svi ovi - koji su sad dosli u Njemacku dzihadisti koji sjeku glave neistomisljenicima? i krscani i Kurdi i Sijiti i mnoge druge nacije i vjere koje bjeze od ISILA i Mudzahedina?
Mozda nisam bio jasan,pa da razjasnim...
Ne mislim da su svi mudzahedini i ISIS-ovi bačeri,no stvara se sredina sa sve vecom populacijom muslimana,e sad..ne bi bilo prvi puta da tu muslimansku okolinu,OPET,10% usijanih glava stavi na svrsen cin da moraju odabrati podrsku ekstremima,ili biti i sami meta...
Ne govorim o aktivnoj pobuni,nego presutnoj podrsci ekstremima,sasvim dovoljno da se ovi osjete jaki i sigurni i spremni za raditi sranja...
A  u Svabiji trenutno se infiltriralo oko 4000 ISIS-ovih bacera,koji mogu razvijati neovisne celije,i nek bude kako netko rekoa,da svaki osnuje celiju sa 5-6 ljudi,eto ti brojka od 20000 i vise fanatika spremnih na pizdarije..
brojka dovoljna da bilo koji grad pretvori u stratiste..
Ne treba ti matematika. Dovoljan je jedan idiot koji zna posao. Takav sjedi u Moskvi i u Washingtonu. Od ovih terorista je u Evropi poginulo koliko ono? London, Madrid, Pariz - niti tisucu. Od one dvojice kretena i njihovih predhodnika zajedno sa pajacima iz Pariza i Londona - milijuni. Po meni - obitelji sa malom djecom nisu opasnost za Evropu, a nisu ni mladi ljudi kojima je dosta sranja u domovini. Ima njih dosta koji znaju engleski, popricaj malo s njima i vidi zasto dolaze u Njemacku. A ako budu previse srali - Svabe su prije 70-ak godina razvili sistem za brzo rjesavanje milijuna nepozeljnih. Danas je tehnika daleko savrsenija. Kako rekoh - meni je veca opasnost Putin, nego bradati vehabija iz "komsiluka".
hahahah tu smo dakle, čemu toliki uvod, reci glasno da voliš SAD-e, Kalifat, masovni uvoz vehabije i umejerene kanibale, Soroša, NGO-ove, a mrziš Rusiju, Slavene, nacije, Assada, Iran, Orbana i sve koji ne misle kao prvo nabrojani, a toliko pišeš da bi sakrio, reci glasno i gotovo...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 21/11/2015, 10:52

flumen wrote:
bogomdani wrote:
flumen wrote:
ne brkaj verbalne izljeve ljutnje sa masovnom sjecom glava neistomisljenicima...nije isto
znaci, po tebi su svi ovi - koji su sad dosli u Njemacku dzihadisti koji sjeku glave neistomisljenicima? i krscani i Kurdi i Sijiti i mnoge druge nacije i vjere koje bjeze od ISILA i Mudzahedina?
Mozda nisam bio jasan,pa da razjasnim...
Ne mislim da su svi mudzahedini i ISIS-ovi bačeri,no stvara se sredina sa sve vecom populacijom muslimana,e sad..ne bi bilo prvi puta da tu muslimansku okolinu,OPET,10% usijanih glava stavi na svrsen cin da moraju odabrati podrsku ekstremima,ili biti i sami meta...
Ne govorim o aktivnoj pobuni,nego presutnoj podrsci ekstremima,sasvim dovoljno da se ovi osjete jaki i sigurni i spremni za raditi sranja...
A  u Svabiji trenutno se infiltriralo oko 4000 ISIS-ovih bacera,koji mogu razvijati neovisne celije,i nek bude kako netko rekoa,da svaki osnuje celiju sa 5-6 ljudi,eto ti brojka od 20000 i vise fanatika spremnih na pizdarije..
brojka dovoljna da bilo koji grad pretvori u stratiste..
Ne treba ti matematika. Dovoljan je jedan idiot koji zna posao. Takav sjedi u Moskvi i u Washingtonu. Od ovih terorista je u Evropi poginulo koliko ono? London, Madrid, Pariz - niti tisucu. Od one dvojice kretena i njihovih predhodnika zajedno sa pajacima iz Pariza i Londona - milijuni. Po meni - obitelji sa malom djecom nisu opasnost za Evropu, a nisu ni mladi ljudi kojima je dosta sranja u domovini. Ima njih dosta koji znaju engleski, popricaj malo s njima i vidi zasto dolaze u Njemacku. A ako budu previse srali - Svabe su prije 70-ak godina razvili sistem za brzo rjesavanje milijuna nepozeljnih. Danas je tehnika daleko savrsenija. Kako rekoh - meni je veca opasnost Putin, nego bradati vehabija iz "komsiluka".
Itekako treba matematika..jedini koji se nabijaju svima u guzicu u cijelom svijetu su Ameri...Dakle na njih se obaraj..Putin cisti sotonsko smece,jer ako to ne bude radio,ono ce raspuzati diljem Europe,iovako ga ima i previse...
Obitelji sa djecom su u biti najgori moguci trojanac,jer pucaju na socijalu,sazaljenje,a dok mladuncad odraste i sazrije,dobit cemo one koji dizu ustanke-koje si i sam pozelio..Ako nisu opasnost,zasto su im najbogatije Khozoepske drzave zatvorile vrata i ne pustaju niti jednog..??
Ajmo reci nisu opasnost,ali svakako remete nacionalni balans,vise i iscrpljuju socijalu,a cestiti europljani moraju raditi i odvajati lovu za njih...
Zasto dolaze u Svabiju?? Radi Mutti Mrkel,koja ih docekuje rasirenom pizdom,dolaze,jer je socijala ovdje tek malo manja od minimalca,kojeg radnik mora tesko zaraditi,dolaze,jer u svabiji za parazite tece med & mlijeko...
A sto se svapskih metoda ovoga i onoga tice,pa budemo vidjeli dalje kako se situacija bude razvijala..
Kakogod u tvojim teorijama ima rupa,a samo takvih...mogu razumijeti,jer si Khozoep..zato nadalje samo da pozelim Putinu bogatu žetvu... farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Antijunak 21/11/2015, 13:08

Povijest će se ponoviti. Jednostavno sve upućuje  na to da će muslimani proći u Europi  kao  židovi prije sedamdesetak godina, samo što će ovi ipak pružiti veći otpor.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 21/11/2015, 14:56

Svi mislili da je Merkel konačno zbrojila 2+2, a ona dodala gas po uzoru na Zdravka Mamića. :^0

Što bi na sportskom dijelu podforuma rekli kad nekome odlično ide: "Daj neka je zaustavi netko više!"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by marcus-t 22/11/2015, 12:37

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 12235027_914146268634067_1610766241857938123_n

Jašta, svi su oni teroristi. A ako i nisu namnožit će se i islamizirati Europu. (razmišljanja mrežnih idiota)
Tko je kriv europljanima kad vole više životinje nego djecu? A jebu se nemilice ali samo sa zaštitom.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 22/11/2015, 12:43

Prokleti neoliberalni kapitalizam što učini od ovih ljudi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by crvenkasti 22/11/2015, 12:44

EmberSpirit wrote:Prokleti neoliberalni kapitalizam što učini od ovih ljudi

Puko balon.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Kermit 22/11/2015, 15:12

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 20151121_mm_0
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by jastreb 22/11/2015, 15:46

Sjećam se na onom bivšem forumu kako je dio forumskih tehnomenadžera,liberalnih kapitalista i tobožnjih demokršćana slavio pobjedu Merkelice nad onim debelim socijalistom.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Kermit 22/11/2015, 16:11

jastreb wrote:Sjećam se na onom bivšem forumu kako je dio forumskih tehnomenadžera,liberalnih kapitalista i tobožnjih demokršćana slavio pobjedu Merkelice nad onim debelim socijalistom.
Kako ne deda, marcelus, đoda, šitšejker i ekipica, sad su sa Merkelica spali na slavljene GMO lososa koji je sigurniji nego divlji, a spikšejker slavi umjerene kanibale...Marcelus je jedino došao sebi i izašao iz crne šume ....Đoda se zamonašio u manastiru Krka i zove Kačavendu da ga blagosilja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by marcellus 22/11/2015, 16:15

marcus-t wrote:

Jašta, svi su oni teroristi. A ako i nisu namnožit će se i islamizirati Europu. (razmišljanja mrežnih idiota)

neće ko što nisu ni nekoć kršćansku Siriju
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 22/11/2015, 17:20

marcus-t wrote:

Jašta, svi su oni teroristi. A ako i nisu namnožit će se i islamizirati Europu. (razmišljanja mrežnih idiota)
Trebas vidjeti neke kvartove najvecih europskih gradova,pa se uvjeriti da su vec napola islamizirani..nisu to razmisljanja,nego zdravorazumska logika,kote se kao zecevi,sisaju socijalu,namecu svoja pravila...pametnome dovoljno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by marcus-t 22/11/2015, 17:28

bogomdani wrote:
marcus-t wrote:

Jašta, svi su oni teroristi. A ako i nisu namnožit će se i islamizirati Europu. (razmišljanja mrežnih idiota)
Trebas vidjeti neke kvartove najvecih europskih gradova,pa se uvjeriti da su vec napola islamizirani..nisu to razmisljanja,nego zdravorazumska logika,kote se kao zecevi,sisaju socijalu,namecu svoja pravila...pametnome dovoljno
Pa što se europljani ne kote ko zečevi? Njima netko brani? Ah da, oni su više gay orjentirani. Jebi ga, nije to do Muslimana onda. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 22/11/2015, 17:37

marcus-t wrote:
bogomdani wrote:
marcus-t wrote:

Jašta, svi su oni teroristi. A ako i nisu namnožit će se i islamizirati Europu. (razmišljanja mrežnih idiota)
Trebas vidjeti neke kvartove najvecih europskih gradova,pa se uvjeriti da su vec napola islamizirani..nisu to razmisljanja,nego zdravorazumska logika,kote se kao zecevi,sisaju socijalu,namecu svoja pravila...pametnome dovoljno
Pa što se europljani ne kote ko zečevi? Njima netko brani? Ah da, oni su više gay orjentirani. Jebi ga, nije to do Muslimana onda. :D
Inverzna logika....Zasto se islamisti ne sire po svojim drzavama pa tamo mnoze,nego dolaze na tudje..Islam nikad nije bio dio Europe,bar ne dio,koji nije nasilno nametnut..

Europljani su u nacelu goli qrc..no to ne znaci da se trebaju saviti pred islamistima..Do muslimana ce biti,kad se steknu uvjeti da im pocne frcati perje,a tada ce biti grdo.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Guest 23/11/2015, 10:04

Wir schaffen das cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Regoč 23/11/2015, 10:22

flumen wrote:
asilovski wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:i kad svi misle da je gotova, Mutti udara još jače
nevjerojatno i to nakon što su otkirli da 80% emigranata ne zna držati nit ilopatu, a ne...nešto tu ne štima, shvaćam da se radi o odeologiju, ali tu je još nešto jer ovo hje nerazumno
Mutti vidi ili zna nešto što mi ne...u BMWu su vrata otvorena stomatolozima i inžinjerima...još da je naći nekog pokaznog muju za visokog dužnosnika CDU...
Njoj nije bitno ništa samo da utrpa što više vehabija pod bilo koju cijenu, znači neka agenda je...
U promilima se moze nabrojati vehabije medju izbjeglicama koji su usli u Njemacku u zadnjih 3 mjeseca. Vecinom su to ljudi kojima je "ZAPAD" donio demokraciju i koji su izgubili nadu da ce u njihovoj zemlji ikada zavladati mir. Oni idu logikom: "Sjebali ste mi moju zemlju, sad me primite u svojoj". Takvih je 99 % - zeljnih mira i normalnog zivota. Sada je red na EU drzavama da te ljude integrira u drustvo, a ne getoizira kako su radili 70-ih i 80-ih sa doseljenicima. Ako opet ne naprave nista po tom pitanju - bit ce EU za par desetljeca Serijat.
Kako itko normalan nakon svega može vjerovati u ovakve bajke? Integracije nema, razlike su prevelike, moguće su opcije asimilacija (kroz pokrštenje), izgon muslimanah ili pobjeda islama (uz pretvaranje kršćana u petorazredno stanovništvo i uništenje liberalah). Integracija je moguća između sličnih (susjed se križa s tri prsta i malo kasni s proslavom blagdana), ali uviek uz dominaciju većine. Sve drugo su dokazane budalaštine.

_________________
Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Merkel ne posustaje, odbija  ograničenja za useljavanje - Page 4 Empty Re: Merkel ne posustaje, odbija ograničenja za useljavanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum