ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U sridu

Go down

U sridu Empty U sridu

Post by jastreb Sat 25 Jan - 11:50

https://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/video-plenkovic-u-eu-parlamentu-izvrijedan-kao-nitko-do-sad-trebali-ste-nastaviti-stopama-franje-tudmana-ali-vi-ste-dijete-jugoslavije-1423082/
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

U sridu Empty Re: U sridu

Post by jastreb Sat 25 Jan - 11:56

Ovaj Švabo kao da je od mene prepisivao.

Ono što ja ovdje godinama pišem,pokazalo se,da su moji pojedini stavovi bliži njemačkoj modernoj desnici,nego što su stavovi desničarstva u Hrvatskoj bliski modernoj EU desnici. 

Iako Kenwood Kenon nije nikakav desničar,njega ipak podržava veliki broj Hrvata desne orijentacije,a i on sam odražava mišljenje te populacije

Znači Plenki bi odmah primio Kosovo u EU,a uvlači se i Turcima. I to je nekakav hrvatski nacionalist,ili desničar???

Iako se u mnogo čemu nisam slagao sa idejama Franje Tuđmana,moram priznati da bi Tuđman da se kojim slučajem opet pojavi ovdje,automatski ,ili raspustio HDZ,ili bi osnovao neku boljševičku partiju,budući da današnji HDZ ,a i dobar dio desnice ne samo da je skrenuo sa Francekova puta,već je i neke njegove osnovne ideje bacio u smeće.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

U sridu Empty Re: U sridu

Post by RayMabus Sat 25 Jan - 13:21

Član Afd stranke.

AfD. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181952
2014-04-11


Back to top Go down

U sridu Empty Re: U sridu

Post by mutava baštarda Sat 25 Jan - 13:47

jastreb wrote:Ovaj Švabo kao da je od mene prepisivao.

Ono što ja ovdje godinama pišem,pokazalo se,da su moji pojedini stavovi bliži njemačkoj modernoj desnici,nego što su stavovi desničarstva u Hrvatskoj bliski modernoj EU desnici. 

Iako Kenwood Kenon nije nikakav desničar,njega ipak podržava veliki broj Hrvata desne orijentacije,a i on sam odražava mišljenje te populacije

Znači Plenki bi odmah primio Kosovo u EU,a uvlači se i Turcima. I to je nekakav hrvatski nacionalist,ili desničar???

Iako se u mnogo čemu nisam slagao sa idejama Franje Tuđmana,moram priznati da bi Tuđman da se kojim slučajem opet pojavi ovdje,automatski ,ili raspustio HDZ,ili bi osnovao neku boljševičku partiju,budući da današnji HDZ ,a i dobar dio desnice ne samo da je skrenuo sa Francekova puta,već je i neke njegove osnovne ideje bacio u smeće.
Hrvatska desnica da je stjerana u kut i da mora birati između Srbije i isilove nakupine gnjoja birala bi za saveznika ove druge...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

U sridu Empty Re: U sridu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum