ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Der Untergang in Agram

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by Brain32 Thu 23 Jan - 18:54

AssadNaPodmornici wrote:jedno ozbiljno pitanje.. jel postoji šansa da bandić utekne kao mamić i kutle preko granice?
Iskreno ja samo čekam izvanredne vijesti jedno subotnje poslijepodne...tik-tak, tik-tak

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by Brain32 Thu 23 Jan - 18:58

kic wrote:
super sto ce otic, ali sta ce doc..
Tko god da dođe pada nakon prvog mandata, Bandić je gradio kulu od karata, kada se pokaže pravo stanje bit će "veselo"...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by jastreb Thu 23 Jan - 19:09

Eroo wrote:
kic wrote:
super sto ce otic, ali sta ce doc..
Ne pitaj. Netko s leptir mašnom, žgoljav i kratkih nogu. Sve sam ja to već vidio... :)
Odlaze pomalo. Najprije Mamić,pa sad i Mile.   No gro ih je otišlo odavno:Šušak,Glavaš,Merčep,Pašalić,Sopta Baja Mali Knindža,Beljo, Kutle...
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by G2xE Thu 23 Jan - 19:25

Eroo wrote:
kic wrote:
super sto ce otic, ali sta ce doc..
Ne pitaj. Netko s leptir mašnom, žgoljav i kratkih nogu. Sve sam ja to već vidio... :)

Pa makni ogledala iz kuće.
G2xE
G2xE

Posts : 91
2020-01-03


Back to top Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by Hektorović Thu 23 Jan - 19:35

Brain32 wrote:
kic wrote:
super sto ce otic, ali sta ce doc..
Tko god da dođe pada nakon prvog mandata, Bandić je gradio kulu od karata, kada se pokaže pravo stanje bit će "veselo"...

Problem je što bi se moralo početi od nule

Gradske službe i holding su pretrpani Bandićevim klijentalističkim kadroviranjem... bez velikih rezova trebat će desetljeća da se to pročisti, ako ikada.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by AssadNaPodmornici Thu 23 Jan - 20:09

Hektorović wrote:
Brain32 wrote:
kic wrote:
super sto ce otic, ali sta ce doc..
Tko god da dođe pada nakon prvog mandata, Bandić je gradio kulu od karata, kada se pokaže pravo stanje bit će "veselo"...

Problem je što bi se moralo početi od nule

Gradske službe i holding su pretrpani Bandićevim klijentalističkim kadroviranjem... bez velikih rezova trebat će desetljeća da se to pročisti, ako ikada.
izašlao onaj članak na indexu, najviše prezimena zaposlenih za grad Zagreb i Holding iz Hercegovine :D daleko najviše. pa onda iz dalmacije(vlaške pogotovo).. pa tek onda Purgeri i ostatak RH 

mislim iskreno ne-mislim da su išta Hercegovci iša manje "ne-sposobniji" od ostalih... nego je to takav "uhljeb" mentalitet, a svatko trpa svoje.. Bandić je natrpa svoje.. 

da još nešto kažem od ZGu. Grad Zagreb kao drugi najcentraliziraniji glavni grad EU( Zagreb i okolica -"metropolitan area") imaju oko 1,5milijuna stanovnika, a cijela RH manje od 4milijuna.. gotovo sve državne institucije u ZGu, svi centri državni firmi itd(a najveće firme u RH su državne itd), uglavnom Zagreb je drugi najcentraliziraniji grad u Europi(prvi je grčka Atena koja ima sa okolicom oko 4milijuna stanovnika a Grčka 10), zanimljivo dvi ekonomski najgore države imaju dva najcentraliziranija grada

poanta je da Zagreb živi na račun cijele RH, i Bandić je sa lovom koju je imao na raspolaganju i koju je izbio iz ruku cijele RH - mogao izgraditi Novu Poganu Vlaku - bazu na mjesecu ----- ne živim u ZGu.. ali koliko sam skužio ZG ništa od njega nije dobio.. par javnih WCova i preplaćenih fontani(i tu je maznuo pare). a sve što je uradio sa tom lovom, uglavnom je trpao svoje ljude na državne jasle i razjebao institucije grada Zga, a grad ZG brutalno odlično živi - na račun ostatka države. 

ZG ima standard 75% standarda EU, Vukovar i Osijek koji su prije 30godina bili najbogatiji djelovi YU, imaju niti 30% standarda Zagreba
U isto vrijeme recimo Brodsko Posavska županija - ima duplo veći izvoz od uvoza - a Grad Zagreb generira godišnji deficit na razliku uvoza i izvoza ---- minus 50milijardi kuna  :dramaq

realno, da pukne jedna turistička sezona, u Gradu Zagrebu nebi ostalo više od 500 000 ljudi, a sela u Hercegovini bi udvostručila populaciju. 

Upravljanje Zagrebom je kao prelazak igrice na Easy Modu, a ovaj as je uspio popušiti u toj igrici
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Der Untergang in Agram - Page 2 Empty Re: Der Untergang in Agram

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum