ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Eroo 12/1/2020, 12:08

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

 Avtor: B. G.  

     Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska 403ab7eda72da9772893-kolinda-grabar-kitarovic  
Hrvaška predsednica Kolinda Grabar-Kitarović je ob koncu mandata kritična do negativne obravnave v medijih, ki jo pripisuje dejstvu, da je ženska. Kot je poudarila v pogovoru s skupino bruseljskih dopisnikov na obisku v Zagrebu, je to slabo za državo in upa, da se bodo mediji umirili, zdaj ko bo na predsedniškem položaju moški.


Kolinda Grabar-Kitarović 18. februarja odhaja s predsedniškega položaja. Na nedavnih volitvah je zmagal socialdemokrat, nekdanji premier Zoran Milanović.
O izidu volitev predsednica pravi, da obstajajo analize, da je bil to dejansko glas proti obstoječi vladi. Sicer pa izpostavlja, da v preteklih petih letih za medije nobeno njeno dejanje ni bilo dovolj dobro, temveč je bilo celo označeno kot neumno ali sramotno za državo, poroča STA.

Pri ženskah gledajo lase, čevlje, obleko

"Jaz sem se navadila, ni pa to dobro za splošen trend v državi," poudarja predsednica. Opozarja, da to spodbuja neenakost med spoloma ter upravičuje ustrahovanje žensk in deklic v družbi. Tudi na novinarska vprašanja o korupciji in svobodi medijev je najprej odgovorila: "Če berete članke o meni, lahko vidite, da obstaja ne le svoboda medijev, ampak popoln kaos v medijih."
"Nikoli nisem tožila novinarja. To sem jim tudi povedala. Morda jih je spodbudilo. Nekateri članki res mejijo na sovražni govor, veliko je lažnih novic, veliko je lažnih zgodb," je nadaljevala.
Grabar-Kitarovićeva upa, da se bo z naslednjim predsednikom to umirilo, saj je moški. Pri ženskah po njenih besedah gledajo lase, čevlje, obleko, ki je seveda drugačna kot pri moških. Kritična je do tega, da bi morale biti ženske kot moški, da bi jih obravnavali pri opravljanju istega dela enako resno.
Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska 2b401bd560256a0ed4c7-kolinda-grabar-kitarovic    Foto: Reuters

"Korupcija se začne pri otrocih"

Komentirala je tudi obsodbo nekdanjega premierja Iva Sanaderja zaradi korupcije. V Sanaderjevi vladi so po njenih besedah korupcijo dobro skrivali, saj sama ni ničesar opazila, ko je delala zanj. Ob tem je izpostavila, da je bila v letih 2006 in 2007 povsem na obrobju, česar je zdaj vesela, čeprav je bilo takrat težko.
Sanaderjeva vlada je sicer delala dobro, on je bil eden najuspešnejših premierjev, ki je "absolutno očaral mednarodno skupnost", a seveda obsodba premierja zaradi korupcije ni dobra za državo, je še dejala.
Za zajezitev korupcije je po njenih besedah ključno začeti v šoli. Izkoreniniti je treba miselnost, da so otroci, ki se učijo, "piflarji", goljufi pa junaki. "Tako se korupcija začne pri otrocih, ko iščejo načine, kako zaobiti sistem," je opozorila.
   
O tem, kaj bo delala v prihodnje, se še ni odločila, pravi predsednica in poudarja, da ni oseba, ki bi bežala. Najprej si bo vzela teden dni časa, da bo z mamo, ki ima Alzheimerjevo bolezen, s psom in preostalo družino. Potem bo delo predala nasledniku, nato bo imela nekaj mesecev, da počisti hišo, je naštevala.
"Želim si nekaj nadzora nad prostorom okrog sebe," je še izpostavila predsednica, prepričana, da je priložnosti veliko. "Ko se ena vrata zaprejo, se druga odprejo," pravi. Povedala je, da že ima več ponudb, ki vključujejo to, da ostane v politiki, in možnost vstopa v poslovni svet. Poudarila je tudi, da bi si želela akademskega sveta. Skupaj z družino se bo pogovorila o naslednjem koraku, je izpostavila ter pojasnila, da je njena hčerka odšla na Harvard, sin pa želi na vsak način ostati na Hrvaškem.
"Veliko priložnosti bo, da se stori kaj koristnega za Hrvaško, za otroke, izobraževanje, zaščito okolja – to me zanima," je izpostavila.
Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska 7b0823e134c63249c19c-kolinda-grabar-kitarovic    Foto: Reuters
Hrvaška predsednica se je v soboto v svoji rezidenci srečala s skupino bruseljskih dopisnikov, ki so v preteklih dneh v Zagrebu spremljali dogodke ob začetku hrvaškega predsedovanja Svetu EU.
Hrvaško predsedovanje je po njenih besedah velika priložnost za promocijo države na številnih področjih, tako da ne bo poznana samo po nogometu. Predsedovanje bo zahtevno, a Hrvaška je pripravljena na vse izzive, je prepričana predsednica.

https://siol.net/novice/svet/grabar-kitaroviceva-meni-da-jo-mediji-slabo-obravnavajo-ker-je-zenska-516175

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78078
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Eroo 12/1/2020, 12:10

Slovenci korektno. Bez dodataka za nepismene talibane.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78078
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Guest 12/1/2020, 12:19

Ingliš,Dude..Inglish...
Kaze premalo medijske paznje...??Pa valjd nije bila im interesantna..o dobro je ona kompenzirala to sa Izvjestavanjem novosti ispred ograde Vajthauza,grljenjem znojnih sportasa,i josh mnogim cudima..

Sto?'sada udara po "ostecenom" Feminizmu..???
Jako niske grane,jako niske..dobro da se nije potuzila na boju kože... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Eroo 12/1/2020, 12:26

Legendovich wrote:
Sto?'sada udara po "ostecenom" Feminizmu..???
Korektnost nije od vas ni očekivala, a nekorektne članke nije ni komentirala.
Zna ona u kakvoj državi je bila predsjednica. U zemlji talibana ko u priči, uključujući i tebe. :)
Slovenci su dobro razumjeli sve što je rekla.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78078
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by jastreb 12/1/2020, 12:42

I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Guest 12/1/2020, 12:44

korektnost..nekorektnost..u prijevodu,ono sto joj paše,jel??...eeee ne ide to tako druze Ero...pa zasto je onda zasjela za tron takve drzave i naroda??..Interes??moć??..ja cu da ti kazem...
Jerbo je svugdje drugdje bila samo Prajvat Grabar-Kitarovic,i nish vise,s obzirom na svoje umne kapacitete...
Ero druze,jel drugarica Koli,josh uvijek planira doktorat iz politickih "znanosti"-tema-Kako legalizirati i opravdati unistenje suverene drzave..? :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Guest 12/1/2020, 12:45

jastreb wrote:I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.

i krajnje patetično..dodo bih :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by jastreb 12/1/2020, 12:50

Legendovich wrote:
jastreb wrote:I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.

i krajnje patetično..dodo bih :rasta :rasta :rasta
Patetika je nešto bez čeg ne ide.

Počevb od jogurta ,kajkavskih popevki,NK Rijeke i Lukice.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Eroo 12/1/2020, 12:55

jastreb wrote:
Legendovich wrote:
jastreb wrote:I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.

i krajnje patetično..dodo bih :rasta :rasta :rasta
Patetika je nešto bez čeg ne ide.

Počevb od jogurta ,kajkavskih popevki,NK Rijeke i Lukice.
Sve to je bilo na mjestu i korektno. Talibani to ne mogu razumjeti, niti se od njih očekivalo da razumiju.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78078
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by jastreb 12/1/2020, 12:59

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Legendovich wrote:
jastreb wrote:I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.

i krajnje patetično..dodo bih :rasta :rasta :rasta
Patetika je nešto bez čeg ne ide.

Počevb od jogurta ,kajkavskih popevki,NK Rijeke i Lukice.
Sve to je bilo na mjestu i korektno. Talibani to ne mogu razumjeti, niti se od njih očekivalo da razumiju.
Što to??

Popevke možda?

Zamisli ti korektnost u izjavi kako se popevka napisana i uglazbljena 1999-te nije smjela pjevati do 1990-te?

To je kao kad bih ja izjavio kako  80-tih Hrvati nisu smjeli imati profil na fejsu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Eroo 12/1/2020, 13:00

PS:
Evo vam primjera, talibani.
Milanović za Srbiju kaže da je "šaka jada", a za BiH da je "big shit". 
Srpsim i bosanskim talibanima je to puno prihvatljivije od uljuđenog
Kolindinog odnosa. Znate li zašto je to tako? 
Probajte to odgonetnuti.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78078
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by vili40 12/1/2020, 13:04

Eroo wrote:Slovenci korektno. Bez dodataka za nepismene talibane.
:D ti tvoji slovenci koji su iz tebe ipak malo izvukli talibanske primitivnosti genetskog koda neke vrste gripe su dosta korektno izvještavali sa svjetskog prvenstva kad su spominjali razuzdanost i uspaljenost hrvaške predsjednice.Kako god,da te nema trebalo bi te izmisliti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by AssadNaPodmornici 12/1/2020, 13:07

ovi naši katotalibani odjedanput postali feministi i social justice warriorsi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by sitting_bull 12/1/2020, 13:08

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Legendovich wrote:
jastreb wrote:I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.

i krajnje patetično..dodo bih :rasta: :rasta: :rasta:
Patetika je nešto bez čeg ne ide.

Počevb od jogurta ,kajkavskih popevki,NK Rijeke i Lukice.
Sve to je bilo na mjestu i korektno. Talibani to ne mogu razumjeti, niti se od njih očekivalo da razumiju.
kekeci zastopijo.

zelo pomembno za bodočo kraljico, če pride v slovenijo.

hrvaški državljani so se rešili pred kraljico.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by vili40 12/1/2020, 13:10

i daj već jednom shvati,nemoj slušati neke raspudiće i ostale luftbrenzere,kraljica se pobijedila sama najmanje za toliko koliko je izgubila zbog bandića.sad plačite i cvilite koliko vas volja kad ograničeni ne možete vidjeti ni ono što bi slijepac vidio.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by AssadNaPodmornici 12/1/2020, 13:12

nije izgubila jer je žensko, nego što je bila pijana većinu vremena , izvodila gluposti, nije ništa napravila u svom mandatu nego država svijeću plenkiju i koruptivnoj hobotnici u RH i što su joj ideje na sučeljavanjima bile glupe i dosadne.  pa je unatoč bosanskim glasovima, duplim glasovima, ukradenim glasovima sve jedno izgubila sa poprilično velikom razlikom ---- od ekonomski najgoreg premijera u povjesti RH (tako je index okaraterizirao Zokija ova je čak i uzela graf sa indexa). eto ako od takve štetočine tako premoćno izgubiš izbore, a u državi gdje imaš ogromnu stranačku mašineriju uhljeba iz HDZa , i gdje je većina populacije konzervativna - - i sve jedno izgubiš- onda to sve govori o tebi kao kandidatu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Guest 12/1/2020, 16:46

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Legendovich wrote:
jastreb wrote:I Kosorica je valjda bila žensko,pa nikad nije izjavljivala kako je zbog toga gubila izbore.

Prozirno i prožvakano.

i krajnje patetično..dodo bih :rasta :rasta :rasta
Patetika je nešto bez čeg ne ide.

Počevb od jogurta ,kajkavskih popevki,NK Rijeke i Lukice.
Sve to je bilo na mjestu i korektno. Talibani to ne mogu razumjeti, niti se od njih očekivalo da razumiju.
Što to??

Popevke možda?

Zamisli ti korektnost u izjavi kako se popevka napisana i uglazbljena 1999-te nije smjela pjevati do 1990-te?

To je kao kad bih ja izjavio kako  80-tih Hrvati nisu smjeli imati profil na fejsu.
Mislim ono,takve katastrofalno maloumne izjave davati,cudo jedno...a josh nije naucila gdje je prolazila Zeljezna zavjesa... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by red wolf 12/1/2020, 17:12

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Acnt?_=1578845488322&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft38386-grabar-kitaroviceva-meni-da-jo-mediji-slabo-obravnavajo-ker-je-zenska&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Ero, zar još nisi prebolio izbore?...Zar ćeš pet godina tugovati za Kolindom?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by sitting_bull 12/1/2020, 20:13

red wolf wrote:Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Acnt?_=1578845488322&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft38386-grabar-kitaroviceva-meni-da-jo-mediji-slabo-obravnavajo-ker-je-zenska&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Ero, zar još nisi prebolio izbore?...Zar ćeš pet godina tugovati za Kolindom?
deset godina...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Guest 12/1/2020, 20:48

Ma zaboravit ce Ero uskoro za koga je Lobbyrao i sendvice socne dobivao.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska Empty Re: Grabar-Kitarovićeva meni, da jo mediji slabo obravnavajo, ker je ženska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum